Kamarádská mamina 04

Toto je 4 díl z 8 v seriálu Kamarádská mamina

Totálně zničená a asi poprvé v životě takhle slastně uspokojená, pohupovala přehozenou nožkou a čekala s další várkou obědu na synka, zatím co Dan se rozhodl ji pronásledovat esemeskami, kde dorážel unavenou Reginu dalšími návrhy. Bojovala se sebou, protože tělo měla celé bolavé a vnitřně se vypořádávala s ponížením, který jí ten fracek dopřál.
Nevěřila tomu, že by jí kdy zrovna tohle přivedlo dál než každý její orgasmus. Takže na přicházející SMS reagovala pouze přečtením a srovnáváním myšlenek.

Dan s úsměvem častoval jejich běhnu oplzlými návrhy, až nastal konečně večer a tím pádem jeho šance se vychvástat před ostatními. Na sklepní posezení se dostavil netrpělivě jako první a ostatním z party málem vynadal. Jeho povaha mu navodila vztek na ostatní, protože jako správně rozmazlený fracek, měl potřebu být chválen a uznáván celým svým okolím, čehož se stejně nedočkal.

„Zatím ji mrdal každej z nás, s vyjímkou Ondry, tak co se vytahuješ, símtě,“ zchladil ho Michal.
„Jasný, má pravdu! Však nebejt Michala, tak si žádnej z nás ani neškrtne, tak drž hubu,“ vysmíval se jeho samolibosti Petr.
„Buďte ticho a nehádejte se! Takže první kolo uzavírá Odra, jo?“ ukončil nesmyslnou hádku Michal.

Jen tiché Ondřejovo pípnutí ukončilo sklepní dohady a válečná porada se ukončila. Všichni šli za další zábavou, krom posledního mrdáka Ondry, který se vymluvil na domácí povinnost. Ve skutečnosti se klepal strachy i když den před tím byl ochotný se kvůli Regině i servat. Celou noc nespal a až do rána přemýšlel jestli by nebylo lepší se nějak vymluvit. Napadlo ho se s Reginou domluvit na nějaké lži, která by ho před ostatními neztrapnila. Převaloval se a oka nezamhouřil. Trénoval na měkoušovi, honil si ho a s velikou námahou a za celou noc stříknul pouze jednou. O zbytek se postaral stres.

Téměř předávkovaný kofeinem se potácel k paneláku, odkud už vykukovala z okna nadržená panička. Jen uviděl její mávání, nohy se mu rozklepaly, ale stále vítězila zvědavost a chtíč. Byl rozhodnutý se přiznat, že nikdy žádnou neměl a že dnešní možnost prostě nevyužije. Už jen proto, že k tomu potřebuje něco, na co asi rozdavačná paninka nebude.

Rudý doklopýtal pod okno, koutkem oka zachytil vzdušný polibek, který mu kamarádova matinka poslala a zatlačil na bzučící dveře. Chvíli postával u schránek, přešlapoval a byl pár minut před kolabsem. Sebral poslední síly co v sobě vyhrabal a rozšoural se k výtahu. Vyjel do třetího, vylezl z kabinky na chodbu a uviděl ve dveřích paničku, kterou si tolikrát představoval a nad kterou snad tisíckrát stříkal.

„Ahoj, pojď a nezdržuj se,“ vykrucovala se nahá už ve dveřích.
„Já jsem se přišel spíš omluvit, že…“ zakoktal rozhodně ještě na rohožce, než ho Regina drapla za rukáv a zatáhla ho do předsíně.
„Omlouvej se až tady,“ nedočkavě mu pomáhala z trika a tlačila si ho do obyváku.
„Počkejte, já jsem vám jen přišel říct, že to… že né. Jen mi přišlo férový dojít, ale nezlobte se, já fakt nebudu,“ zajíkal se Ondřej.
„Tak to nepůjde chlapečku, to nepůjde,“ olizovala se nad jeho stydlivostí Regina a otírala si prsa od jeho hrudníku až po poklopec.
„Nemůžu. Jste máma mýho kámoše a já sám prostě jaksi…“ bránil se už i rukama Ondra a snažil se nepolevit.

Vypůjčená mamina se změnila v rozjetou lokomotivu. Přestala se ovládat, protože měla dalšího z party a svoji nestydatou nadrženost v duchu omlouvala jakýmsi posláním.
„Jsi poslední. Musíš. Tohle mi přece neuděláš,“ hekala už nahlas a prsty si zkoušela mazlavost díry.

Plazila se po něm a olizovala mu obličej, aby polevil ve své strnulosti. Ondřej konečně pocítil probuzený spodek, ale bál se o svou reputaci. Strach, že bude za máčku, která neuměla zasunout, jej vysloveně nutil tvrdit to, co už teď nebyla pravda. Nechal se svalit na sedačku, kde jednoduchým chvatem přišel o tepláky a jen v šedých slipech se bránil nasupěné samici.

Regina se proměnila v dračici a odmítala respektovat jakoukoliv jeho prosbu. Vecpala se v kleku mezi jeho stehna a olizovala přes látku slipů evidentně naběhlý ocas. Nedbala na to, že klučina se škube a protestuje. Kašlala na to a jela si za svým do chviličky, než Ondřík vytekl bez upozornění do spodního prádla. Tmavá mapa rozjetou maminu překvapila, ale potěšila zároveň.

„Tak to je úplnej konec,“ zrudnul Ondra a zvedal své bílé hubené tělíčko k odchodu.
„No na to zapomeň! Pojď si dát kafe,“ mrkla na něj chápavě paňmatinka a nechala se následovat do kuchyně ke stolu, kde u horkého kofeinu celou situaci s mladíkem rozebrala.
„Takže ty jsi se bál? To se omlouvám já. Myslela jsem, že jsi jako ostatní drzí kluci. Ale napravíme to, že jo?“ pohladila ho po hlavě.
„Já nevím. Mám chuť utéct domů,“ posmutněle vyjadřoval svoje pocity.
„To nepřipadá v úvahu. Klukům nic neřeknu, to se nemusíš bát. A ty se nijak nechvástej a buď pořád takovej jakej jsi. Však to nás, ženský, přitahuje víc,“ promlouvala mu do duše a vyháněla tak vzpomínky na drzého Dana, který se jí vtetoval do paměti. Dost možná dnes tolik tekla i díky jemu.

Ondra se uvolnil a přiznal i k tomu, že ještě nikdy žádnou ženu neměl. Dokonce se trošku otevřel a popustil tajemně zpověď, kdy nepřímě uvedl věc na pravou míru.
„Vyčurala by jste se přede mnou?“ pípl stále nevěřícně, protože nechápal, že narazil na konečně rozumnou ženu.
„Takhle bys to chtěl? Pojď, můžeme to zkusit,“ lákala ho znovu, ale už opatrněji, Regina. Ondra polknul na prázdno, nervózně si odkašlal, ale už jistěji následoval sexici k záchodu. Otevřela dveře a prohlédla si mísu, kde se jí vybavila včerejší mrdačka. Jasně se viděla ohnutá a pěchovaná rozzuřeným Danem, takže zvlhla ve vteřině znovu.

„Budeš se dívat zblízka?“ mrkla na panice přes rameno když se lstivě prohnula v pase, aby ukázala holé pysky.
„Můžu?“ zaradoval se Ondra a přikročil blíž.
„Jen si posluž,“ pokývla hlavou, rozkročmo si stoupla nad mísu, ruce opřela o nádrž a vyšpulila pindulku na už klečícího a dychtivě čekajícího Ondráše.
„Poslouchej. Zacinká to,“ zavrněla sexy hlasem, nepatrně zatlačila a spustila žlutou limonádu přímo před zvědavcem.

Ondra natlačil hlavu blíž ke stehnům a ládoval se vůní z Regininy moče. Olízl božské stehýnko, nosem přejel zadnici a nenápadně vyplázl jazyk přímo pod žlutou fontánkou. Ochutnal voňavý proud a těšil se sám z toho, že se přestal tolik stydět. Poslouchal a sledoval maminkovskou rádodajku, jak se zálibou ulevovala močovému měchýři, roloval si předkožku a se zavřenými váčky jen nasával a olizoval. Regina v předklonu špulila půlky a rukou rozevírala pysky, aby mladý panic měl možnost pořádně vidět ochotnou kundici.

„A to je všechno,“ usmála se na něj a něžně si přitáhla jeho hlavu za vlasy k micině, aby si řekla o očištění. Zajda s vervou zabořil obličej a aniž by mu došlo, že tím dělá paničce radost, prolizoval se k poslední voňavé žluté kapce. Snažil se vypít celý pohár a nevnímal, že nadržená zralinka si muchlá kozy, heká směrem ke stropu a že on sám vlastně poprvé ve svém životě doopravdy líže kundu. Pomáhal si jednou rukou, protože ta druhá leštila nástroj. Roztahoval pysky a hltal všechno co se mu pod jazyk přikroutilo.

„Přesuneme se, chceš?“ navrhla paninka, protože tenhle těsný záchodek v ní provokoval vzpomínky na drsného Dana a ona chtěla být přeci jen férová a věnovat se jen tomu přítomnému. Ondřej poslušně vstal, vyšel do obyváku a nervózně hlídal kroky své první ženské zkušenosti. Zůstal stát hned za dveřmi a ochotně se nechal navigovat až do sedačky u konferenčního stolku.

Panička si ho usadila, obkročmo nasedla na jeho stehna a nabídla mu krásně plná prsa. Beze slova dlaněmi hladil dvorce a jemně promačkal oba cecíky. Opatrně se dotýkal konečky prstů ztuhlých bradavek a s otevřenou pusou nevěřil tomu zázraku, kdy konečně ošahává Jirkovu mámu. Pták mu trčel mezi jeho a Regininým bříškem a na stehnech cítil mokrou kaluž.

„Já to dýl nevydržím. Tohle už nejde protahovat, promiň,“ zkusila se naposledy bezvýsledně ovládnout Regina a pak se jedním přehoupnutím nabodla na nabízené kopí. Dosedla se slastným úsměvem až na kořen, spokojeně zajíce pohladila po tváři a nechala si dál žumlat oba měchy. Rozhoupala se na něm, narážela bříškem o jeho, lepila půlky na chlapecká hubená stehna a užívala si nezkaženosti a voňavosti dosud jen honěného obříka. Snažila se myslet hlavně na něj, aby mu splnila zážitek, který si milionkrát představoval a ke kterému se přiznal v kuchyni, ale místo toho se chytila jeho ramen a začala přirážet pravidelněji.

„Já to takhle dlouho nevydržím,“ provinile upozorňoval Ondra.
„Chviličku ještě ano, uvidíš. Jsi moc šikovnej!“ chlácholila ho Regina a zvedla se z kleku na paty. Naražená stále na koně si v dřepu zajezdila velkou Pardubickou. Nebrala ohled už ani sama na sebe. Ramena mladíka byly promáčknutím bílá, pták fialověl přetlakem a Regina kolem sebe plivala a supěla jako zvíře.

V duchu rajcovala sama sebe, když si představila, že se najednou otevřou dveře a vejde Jirka, který nebude mít co říct, ale všechno uvidí. Úplně cítila v zádech, jak jí klepe na rameno, tupě zírá a jen pohoršeně sleduje co jeho maminka s kamarádem provádí. Kunda se jí začala svírat a tempo se stalo vražedným. Sprostě milého Ondu obodala, že se nestihl ani pochlubit svým semenem a všechno jí napumpoval dovnitř.

„Ježiši, promiň, promiň, já jsem to nevydržel,“ omlouval se zbrkle Ondra a nechápal co to do jeho učitelky najednou vjelo.
„Buď v klidu, beru prášky,“ hladila mu stehno Regina, která se svezla vedle něj a rozdýchávala nestydatou fantazii.

Vyrušil je telefon, který zvonil nepřetržitě jako o život. Regina vyskočila a odběhla do kuchyně, aby přijala hovor zvědavého a neodbytného Dana.
„Tak co, mrdá tě ten chudáček?“ zákřenil si směle.
„Neruš, ještě jsme neskončili,“ popichovala jeho drzost smečující Regina.
„Ty mrcho, stejně jsi myslela na mě. Mám přijít? Stihnem to než příjde Jiran, chceš?“ vtíral se dál.
„V žádným případě!“ odsekla zmínku o synovi mamina.
„Hele kdybys potřebovala, tak stačí napsat. Jsem tam hned. A kdybys to přece jen vydržela, tak jsme s klukama vymysleli, že už nebudeme chodit my za tebou, ale budeš se pelešit pěkně s každým u nás v klubovně. Zejtra večer tě čeká první jízda,“ nazval sklepní kóji honosně Dan.
„Počkej a kde to je?“ vyzvídala zvědavě Regina a ani na vteřinku nezaprotestovala.
„Nech si to vysvětlit od mrdáka, jestli jsi ho ještě nezruinovala a není v bezvědomí,“ rozchechtal se Dan a ukončil sebevědomě hovor, aniž by se rozloučil.

Mamina se vrátila do pokoje za Ondřejem, svěřila se mu s nápadem ostatních bodáků a nechala si vysvětlit cestu do prázdného sklepa, který parta nadrženců používala jako privát k honitbě, nebo šoustačkám s holkama. Ani dnešek nebyl vyjímkou, že by správňácká maminka vynechala hodnotnou domácí stravu a tak dopřála, teď už zářícímu Ondrovi, plný talíř omáčky s knedlíkem a flákem masa.
Pozorovala z druhé strany stolu jak mu chutná, spokojeně s ním vypila ještě jednu kávu a vyprovodila ho z bytu, za neodbytného zvonění dotěrného Daniela. Přerušila hovor, ztlumila tóny a začala se těšit nejen na hladového synáčka, ale i na další zážitky ve sklepním privátku.

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarádská mamina 03Kamarádská mamina 05 >>
4 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x