Kamarádská mamina 02

Toto je 2 díl z 8 v seriálu Kamarádská mamina

Po dokonalém zážitku, kdy oběma sedlo spíš první dotknutí se druhého, naznali, že takhle to nechat nesmí. Proto Regina nalila vínko, ohřála Michalovi Jirkův oběd a po pauze, kdy oba načerpali sílu a nadýchali se nového vzduchu, další spojení začalo už pozvolna a opatrněji. Po vášnivém líbání, kdy naskočila oběma husí kůže, si hladili těla, mačkali křivky a otíral se jeden o druhého.

„Teď už to bude bez chyby, slibuju!“ šeptal o dost klidnější Michal a mizel Regině mezi stehny. Konečně bez zbrklosti, jemně rozevřel nosem závojíčky, přivoněl si a znovu ochutnal tu tolik přitažlivou zralost. Nasál do pusy nový potok šťávy a zasrkal u toho jako by pil brčkem. Přidal prsty a promačkal měkký vnitřek božské a dospělé mrdnice. Přisál se jako k dudlíku, tahal zuby jak pysky, tak i frajtra a konečně vnímal Reginu, která si slastí skoro škubala vlasy.

„Ještě jednou mi řekni, jak si nade mnou honíte ocasy,“ kroutila se před ním nadržená užovka.
„Do jednoho. Kluky strašně rajcuješ. Stejně jako mě,“ prolízával se brázdou mlaďoch a vyprávěl všechno co si  kdy s kluky řekli.
„Chtěli by mě?“ syčela Regina.
„Do jednoho,“ zavrtal se prsty do oholené miciny Michal.
„A povíš jim o dnešku? Třeba by mohli taky přijít. Kdyby ti to nevadilo,“ zkusila sondovat co nejvíc.
„Všechno jim povím. Budou rádi. Však jsme parta,“ odpovídal poslušně jako prvňáček rozhicovaný zajda a při každém prolíznutí přišoustnul ocasem do peřin.
Rejža nikdy nebyla rozrajcovaná tak, jako teď. Nikdy neměla možnost podržet mladému a silnému hřebečkovi, nikdy se jí nenaskytla šance mít jich hned několik a nikdy jí nedošlo, že by mohla být snem hned několika zajíců, kteří si o ní otevřeně vykládají a dokonce nad ní onanují. Nevydržela to a hned musela skočit na ulízaného Michala, osedlat si ho a zašukat si na něm.
Přirážela až ho třísla bolela, nechala proskakovat kozy, které se Michal snažil zachytit a do toho znovu syčela další a další perverzní otázky, protože otevřené odpovědi poslušného mrdáka, ji vzrušovaly do běla.

Druhý orgasmus byl opět rychlý a společný, ale už jinak prožitý, protože si nadržená mamina nechala ochotně nastříkat celou dávku dovnitř. Michal omdlíval při cákání, protože byl v ženě svých snů, mohl jí koukat do obličeje a vidět, jak zavírá oči, napíná krk a křičí, aby uvolnila to napětí v sobě. Přitom se mohl dotýkat prsů, které ho vždycky fascinovaly a i když po vystříkání ho čekalo jen už obléknutí a nenápadné zmizení, věděl, že tohle nebylo naposledy.
Dnešního šoust vzal rychlý konec, protože Jirka se mohl každou chvíli objevit. Proto se Michal v rychlosti  oblékl, políbil Reginu na rozloučenou, slíbil, že hned na druhý den domluví dalšího vošousta a utekl druhou stranou, aby se s kamarádem nepotkal.

Navečer obvolal všechny kluky z bandy, sešel se s nimi ve sklepě jednoho domu, posedali na svá místa a pustil chvástání.
„Musím vám vysvětlit, proč tu dneska není Jirka. Je potřeba, aby teď to, co vám povím, zůstalo jen mezi náma a on se o tom nikdy nedozvěděl. Hoši, dneska jsem spal s jeho mámou. A dokonce došlo i na to, že ví o vás všech,“ vysolil ze sebe vystříkaný kápo.
„Cože? Tak to kecáš,“ rozesmál se jako první uhrovatý Dan.
„Nekecám. Není nic jednoduššího než si to vyzkoušet,“ bránil se s klidem v hlasu Michal.
„Jak?“ hltal každé slovo Ondra.
„Tak ví o vás. A teď mi věřte, nebo ne, ale chce to zkusit s každým z nás. Takže stačí, aby se zítra obětoval první, nešel do školy a zazvonil až nebude Jirka doma. Takže…?“ nadhodil plán Michal a chvíli čekal.
„Fakt? No takže třeba já se hlásím,“ radostně zamával rukou zrzavý Petr a všichni s otevřenou pusou souhlasili.
„Dobře. Jirka má zítra na desátou, tak si sežeň omluvenku a zazvoň na ni nějak k té 11h. Bude čekat jednoho z nás, jenom  neví, že příjdeš zrovna ty,“ debatoval dál Michal a už se těšil zase domů, aby si prohnal péro dlaní, protože se mu z tohoto komplotu už zase stavělo.

Kluci si ještě nahlas několikrát zaslintali nad ženskostí a tvary ochotné maminy, zavtipkovali na adresu druhým matek všech ostatních, domluvili si stejnou schůzku bez Jirky na stejném místě ve stejný čas a rozešli se k domovům, kde se každý minimálně jednou vystříkal, z budoucích jasných zážitků.
Druhý den ráno šla parta výrostků do studijních lavic tak, jak nařizoval rozvrh, kromě Petra. Ten si zašel k lékaři, zahrál bolesti břicha, nechal si naordinovat dietu a mazal zpátky domů, kde se vykoupal, oholil, navoněl a odběhl směrem k paneláku, kde bydlela Regina.

Zazvonil, uvedl se, nechal si zabzučet a vyjel výtahem k otevřeným dveřím na chodbě. Zapadl do bytu, zavřel dveře a strnul při pohledu na Reginu, která ho čekala, už řádně připravená. Stála přepásaná v župánku, nazutá do pantoflíčků, opřená o skříňku a beze slova sledovala zrzavého Petříka. Ten na malou chvíli znejistěl a začal podezřívat Michala, zda si to všechno jen nevymyslel. Očekával, že mu otevře nadržená kurvička, která si ho podá ještě snad v té předsíni. Místo toho koukal na největší sexy samici ze sídliště,  neschopný slova a přemýšlel, zda by nebylo lepší zbaběle utéct.

„Tak vyšla řada na tebe?“ zamrouskala se konečně Regina a ladným krokem se sunula k zrzounovi, jako šelma před skokem.
„No. Vyšla,“ pousmál se nervózně Petr a nechal se pohladit.
„Tak pojď za mnou,“ vzala ho jemně za ruku a vedla si ho rovnou do ložnice.
Zavřela za nimi dveře, prohlížela si postávajícího zajíčka u letiště a pomalu si rozvazovala župánek. Oči měla zabodnuté do Petra, aby ho ujistila, že není třeba se nervovat.
„Mám se svlíknout?“ pronesl tu nejhloupější otázku zajda.
„Určitě,“ pousmála se Regina, zahodila šňůrku od županu a nechala jej volně sklouznout z ramen.

Na Petra se vyvalily dva pevné a velké cecíky a dole vykoukla hladce oholená pička. Vytřeštil oči, na sucho polykal a trhavě se soukal ze svého oblečení. Zůstal stát nahý, hubený, s bílou pokožkou, plnou pih a s rukami na ocasu, protože jej najednou přepadla hanba. Zakrýval si ztopořený nástroj a sledoval podlahu, aby Regina neviděla rudý obličej.
„Neboj se. Ukaž mi ho,“ přiklekla na čtyři a plazila se k němu.
Petr zavrávoral, přetlakem se mu zatočila hlava a padl do peřin za ním. Regina přiskočila, projela jeho nohy nehty od kotníků až k ocasu, drapla po něm a zasunula si ho do pusy. Ocumlávala mu žaluda, mrskala jazykem od kořene až po hlavičku a pomlaskávala si dokud se Petr nezačal bránit.

„Nech toho! Jednou jsi tady a už nepůjde přestat, tak se nebraň!“ uklidňovala ho Regina a dál se dusila koženým dudlíkem.
„Přestaň! Na chvíli počkej, slyšíš?“ skučel slastí Petr, odtahoval jí chtivou hlavu a mlítil sebou o povlečení.
„Nepřestanu. Prostě nepřestanu,“ pochutnávala si bez jakékoli pauzy Regina a sosala čurací dírku až na jazyku ucítila něco, co mělo přijít později.

Zrzek chrčel, v dlaních muchlal povlečení a soptil, protože se právě vysemenil na jazyk dámy v letech. Jen zvedl hlavu, aby kouknul, co se dál děje s jeho hustým sekretem a znovu sebou spokojeně praštil do peřin, protože ho potěšilo, že šikovná šelmí pusinka všechno vypumpované mlíčí s chutí spolykala.
„To bylo rychlý,“ políbila ho na vnitřní strany stehen.
„Ještě stojí,“ udýchaně pronesl a zakýval stále tvrdým čurákem na Reginu.
„To musíme využít. Honem! Chci to zezadu!“ přiskočila vedle něj na kolena, našpulila prcinu a poplácala si půlku, aby dala najevo, že konečně potřebuje protáhnout.

Petr se přitočil, chytil boků a zapíchl stojáka do totálně promáčeného lůna.
„Plácej mě u toho,“ hlesla k němu přes rameno a mačkala si prsa.
Zrzek poplácal obě půlky nejdřív opatrně, zabodl se na dno, až se žalud dotkl  dělohy a pak spustil tvrdší výprask dlaní, na výstavní kulaté zadnici. Bubnoval do ní oběma rukama, nadhazoval si půlky jako melouny v ruce a zabodával se rytmicky tak, že Regina pochvalně mrčela.
„Vykládali jste si o mě včera? Pověz,“ přišukávala mamina a rajcovala se znovu nad myšlenkou, že je před partou mladých konopásků za Bohyni.
„Vykládali, honili, stříkali!“ přeháněl zrzoun i když moc nelhal, protože si doma pak stejně každý, nad touto děvkou ulevil.
Regině bylo jedno jestli to byla pravda nebo ne. Nepátrala po tom a užívala si zrzkových slov. Nechala se dál šoustat a svírala všechny svaly v těle, aby si napomohla v brzkému orgasmu. Potřebovala ulevit té napnuté slasti v sobě. Potřebovala se znovu roztřepat jako včera pod Michalem a tak si nabrala mezi prsty poštěváka a kroutila s ním dokola.

Napomáhala si na všech místech po těle, které ji dokázaly přinutit k orgasmu. Klouzala si od bradavek k poštěváku, projížděla díru obsazenou zrzkovým ocasem, zapichovala si prsty i do zadečku a nechala se trestat pihovatou rukou, jako neposlušná kobylka.
Petr na ní rajtoval, skákal z kolen na šlapky, měnil otlačená kolena až přirážel rázněji a tvrději, protože se chystal zbytek semene z těla ven. Těsně před výstřikem vytáhl mokrý ocas, honil ho a na poslední chvíli zarazil do prošukané kundy mladý jazyk, aby ochutnal kamarádovu mámu i takhle. Regina tohle nečekala. Lízání zbožňovala, tak se jen nalepila zadnicí na pihovatý obličej a nechala se prolízat do svého oblíbeného třepotu.
„Bože můj, bože můj,“ vyrážela ze sebe a zmítala se pod dalším z klučičí party.
„Páni,“ promluvil jako první Petr i když na víc se už nezmohl.

Krásně vymrdaná matinka se jen s úsměvem otočila, posadila se proti němu, políbila ho na čelo a nabídla mu nějaký rychlý oběd přesně tak, jako počastovala svého nabíječe i včera. Přeci jen to byla správná maminka, která se o mladíky uměla postarat ve všech směrech. V žádném případě si nemohla dovolit, aby ji některý pomluvil, protože pak by mohla přijít o slibné, pravidelné šoustání, které začínala brát jako drogu.

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarádská mamina 01Kamarádská mamina 03 >>
4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x