Hrátky s dcerou

Na zemi se zmítalo tělo oblečené ve školní uniformě. Na jedné noze s vysokými bílými podkolenkami měla ještě botu, na druhé ne, sukni měla vysoko vyhrnutou a opodál ležely pohozené kalhoty. Bílou košili měla roztrženou a odhalená prsa právě sála a okusovala ústa rozvášněného muže.

„Ah… ah..pane učiteli… já… už… ah… budu… poslušná,“ sténala dívka a snažila se ze sebe setřást ležící mužské tělo.
Muž, ležící mezi jejíma roztaženýma, pokrčenýma nohama jí právě plenil klín a hravě ji udržel ve znehybněné poloze a užíval si její poddanosti a bezmocnosti.
„Už je pozdě… ty malá mrcho… teď mi hezky podržíš, a tak to bude… až do konce roku,“ funěl a rytmicky do ní vnikal až po koule.
„Ne… prosím… už… nemůžu… oh… oh… já… budůůů,“ propnula se dívka v rozkoši vyvrcholení ve chvíli, kdy jí muž zalil lůno proudem semene.
„Lucko… tu máááš,“ funěl muž v uvolňující slasti orgasmu.
Pak odpadl vedle a vydýchával se.

„Tys mi řekl Lucko?“ ozvala se dívka, vlastně žena, která jako mladá dívka vypadala. Vlasy měla svázané do dvou copů, což její pohledné tváři bez vrásek dodávalo potřebné mládí pro hru, jakou s manželem hráli.
„Promiň, nechal jsem se unýst,“ zabručel muž provinile. „Jak máš ten kostým… tak… fakt jsem na ni nemyslel.“
„Nekecej. Představoval sis, že pícháš mladou holku, ale že myslíš na nevlastní dceru mě nenapadlo,“ šklebila se žena, které to nijak zjevně nevadilo.
Naopak, za chvilku už zase slastně vzdychala, jak si ji muž znovu vzal. Tentokráte zezadu.

***

Gabriel a Evelína se brali po dvouletém vztahu a oba byli rozvedení. Gabriel byl bezdětný, Evelína sebou do manželství přivedla svou sedmnáctiletou dceru Lucii. Ta studovala gymnázium a nového otce přijala celkem v pohodě. Navázala s ním kamarádský vztah, a tak jim to v rodině celkem klapalo.
Oba se rozhodli, že další dítě už nechtějí a užívali si života ve třech plnými doušky.
Když Lucka oslavila plnoletost a odmaturovala, rozhodla se pro vysokou školu v Praze a dny jejího pobytu doma, se zvolna krátily.

Gabriel nyní odjížděl na týdenní školení a se ženou se rozloučil pořádnou šukačkou. Ta, k jeho překvapení, ho v ložnici očekávala ve školní uniformě se vzezřením neposlušné studentky, a tak se jim večer opravdu vydařil.
Lucka nedokázala eliminovat hluk jejich řádění a musela si to sama udělat, netušíc, že ona sama je uložena v hlavě mrdajícího Gabriela, byť právě plenil kundičku její matky. Pannou už nebyla, ale v současnosti žádného přítele neměla, neboť každý kluk chtěl hlavně šukat a ona se teď stejně přestěhuje do Prahy, tak někomu jen dávat nemělo smysl.

***

Týden uplynul jako voda a Lucku v pokojíku navštívila matka s náručí spodního prádla.
„Zkus si to,“ sdělila jí lakonicky.
„Proč?“
„Protože zítra se vrací Gabriel a já mu chci připravit překvapení.“
„Jaký překvapení? A co s tím mám společnýho já a tyhle hadry?“ divila se Lucie.
Hned poznala, že když se do toho oblékne, bude vypadat jak laciná štětka.
„Brzo odejdeš z domu… a Gabriel… rozumíte si… zkrátka mě napadlo, že byste si spolu zašukali,“ vydechla Evelína, jak to ze sebe dostala.
„Cože?“ vřískla Lucie pohoršeně. „Seš vadná, nebo co?“
„Uklidni se, dcero,“ usadila ji matka přísně. „Gabriel mě tuhle píchal v oblečku žákyně a funěl na mě… Lucie… Lucie. Myslíš, že mi to bylo příjemný? Ty nikoho nemáš a myslím, že ti samota leze na mozek. Včera ses tak rozjela, že sem si musela dát sluchátka na uši, tak nekecej, že ti sex nechybí?“

Lucie zrudla, že ji matka odhalila při masturbaci a když se zamyslela, vlastně se jí Gabriel docela zamlouval. Je sice její fotr, ale je to i chlap s ocasem. Když bude něžnej…
„Jakej je? Je… hodnej?“ nevěděla honem, jak se matky zeptat.
Evelína se usmála.
„Jak to budeš chtít, takový to bude. Ty určuješ pravidla. Teda, předem si je stanovíš. Když chlapa necháš dělat si co chce, může to bejt někdy nepříjemný, ale on takovej není a myslím, že bude překvapenej, hodnej a milej na svou holčičku.“

Lucie mlčela a začala se probírat punčochami, podvazky a dalšími částmi garderoby a strávila u toho celý večer.

***

Když Gabriel dorazil domů a otevřel dveře ložnice, na posteli čelem ke dveřím klečela Evelína… ne… Lucka?
Ano, Lucka, jako mladší kopie matky, oděná v černých punčochách, podvazcích, botách na vysokém podpatku, zcela titěrných krajkových kalhotkách a jakémsi korzetu, v němž byly sevřeny její pevné plné dvojky. Evelína tam byla taky, seděla stranou, oděná přesně ve stejném svůdném spodním prádle.

Gabriel oněměl a Evelína řekla: „Kterou si vybereš?“
Lucka vyplázla jazyk, zakmitala jím a olízla si rty a Evelína si dala nohu přes nohu ve stylu Sharon Stone.
Gabriel si z kalhot uvolnil tuhnoucí ocas a přistoupil k Lucce.
Ta jen zvedla hlavu, otevřela pusu s mlasknutím přijala jeho ocas do úst. Gabriel omluvně pohlédl na Evelína, která se pousmála a kývla hlavou. Přesně tohle čekala a nijak ji to neuráželo. Mladý maso je mladý maso.
Lucka nebyla sice tak nadržená, jak si matka myslela, ale když už na to přistoupila, musela teď sát tuhý ocas, než ji nebo matku na svůj kůl nabodne a vymrdá.
V sevření rtů cítila, jak je ocas horký, jak to v něm škube a podle jeho vzdychání cítila, že se brzy udělá. Náhle ji chytil rukama za hlavou a začal ji do pusy šoustat! Vnímala, jak jí vniká hlouběji do krku a na to nebyla ani zvyklá ani připravená. Přírazy zrychlily, zvířecí výkřik signalizoval vyvrcholení a jen taktak ho stihla vyplivnout a cákance semene jí zasáhly obličej a korzet.
„Uhhh… Lucinkooo,“ mektal Gabriel a z péra šly další drobné výstřiky, jak měl za týden nastřádanou pěknou zásobu.

„Prase,“ pomyslela si Lucie s ošklivostí a od matky si vzala ubrousek, aby se otřela.
„A co teď, miláčku?“ ozvala se zase Evelína a přistoupila ke Gabrielovi.
Objali se a splynuli v líbání. Evelína mu rukou sjela na povadlé péro a jemně ho začala hladit a mnout. Lucie mu stáhla kalhoty a rukou mnula koule, což věděla, se chlapům líbí.
Nakonec se Gabriel svlékl úplně do naha, ulehl na postel a holky měl z obou stran.
Evelína se s ním líbala a rukou mu honila ochablého ptáka k erekci. Lucie byla víc pasivní a moc se nezapojovala. Z předchozího kouření nebyla nadšená a ani po píchání nijak netoužila.
„Jsem kráva, že sem se nechala do toho uvrtat!“ štvalo ji. „Matka je jak nadržená děvka, tak ať si užije… já tu potřebu nemám.“

Během myšlenek jí Gabriel rukou hladil po těle, zatímco Evelína mu kouřila tuhnoucí ocas s takřka profesionální zručností. Sála ho, lízala, laskala a s uspokojením sledovala, jak se dostává do potřebné tvrdosti.
„Uhni,“ Gabriel vyskočil, hravě rozhodil kolena Lucky od sebe a než se nadála, cítila, jak jí tvrdý ocas roztahuje kundičku a tlačí se dovnitř.
„Ach… ouu… ouu,“ zasténala, jak to nečekala, ale nebylo to tak bolestivé.
Evelína byla zaskočena a teď naštvaně sledovala, jak Gabriel mrdá tělo její dcery a dle výrazu tváře si to opravdu vychutnával.
„Jo… jooo… seš krásně… úzká… kurvička… jooo… to… jeee… slast… už… budu,“ funěl a vzdychal a jak se mu podařilo zbavit ji korzetu, hned olízal a promnul jí prsa.

Mladé tělo ho přímo fascinovalo, zvlášť, když ji mohl beztrestně ošukat. Jen nechápal, jak k tomu Lucka mohla svolit.
„Oh… oh… oh… oh,“ Lucie rytmicky vyhekávala přírazy a třebaže ji to nijak nenaplňovalo rozkoší, bylo to příjemné.
Natáhla ruku a prsty zajela matce do klína. Zajela tam hladce, jak do studánky plné vody. Evelína sebou trhla, ale nechala se od dcery prstit a sama si mnula prsa, aby alespoň nějak uvolňovala své maximální vzrušení. I když ji štvalo, že si nevzal ji, z pohledu, jak Gabriel šuká Lucii, tekla jak řeka.

Lucie ji zajížděla do hloubky pochvy, kmitala tak třemi prsty a Evelína jí pohyby pánve vycházela naproti. Mnula a mačkala si nalité bradavky prsou a hlasitě sténala slastí.
Náhle Gabriel vyjel z Lucie a vrhl se na Evelínu. Ta se nebránila a hned se mu nastavila na všechny čtyři.
Pak jen slastně hekla, jak do ní s mlasknutím zajel a hned začal prudkými přírazy šoustat.
Lucka se cítila neuspokojená. To musel skončit zrovna ve chvíli, kdy se jí to začalo líbit? Přesunula se před Evelínu a roztáhla nohy.
„Vylízej mě,“ řekla pánovitě, až se sama divila, jak se k matce chová.
Evelína bez mrknutí oka sklonila hlavu a začala jí sát a lízat nalité pysky a naběhlý klitoris a Lucka začala hlasitě sténat stoupající rozkoší.
„Ano… ano… dělej… to… jooo… mamííí,“ kvičela Luska a roztřásla se pod náporem slasti, která se jí zmocnila.

Evelína hned zacílila na klitoris a Lucie vzápětí vybuchla ve vyvrcholení.
„Áááááh…joooo,“ vykřikla a stiskla její hlavu sevřením stehen.
Hned ji pustila, ale dál se zmítala v návalu neskutečné slasti.
Evelína se nyní mohla soustředit na vlastní rozkoš z přírazů Gabriela. Ten se dopracovával k vrcholu, stále strojově přirážel a zezadu jí mnul prsa, již povislejší, ale krásně měkká a pro něj nádherná.
„Ah… ah… jo… mrdej mě… uh… to… je.. ono,“ funěla a kroutila se v rozkoši, až jí orgasmus projel tělem.
Gabriel naposledy přirazil, vystříkal ji semenem a odpadl. Byl definitivně odrovnanej. Znaveni milováním popadali nakonec jeden přes druhého a hluboce usnuli.

***

Ráno, když ještě Evelína tvrdě spala, se Gabriel s Luckou pomiloval. Vzal si ji něžně a dlouho se v obrácené poloze mazlili a laskali. On jí vylizovat šťávy, kmital o plátky závojíčků a klitoris a Lucie ho kouřila sevřenými rty, střídavě ho sála a olizovala po celé délce. Bylo to oboustranně opojné a pak už stačilo rozjet šukání v různých polohách.
„Jo… jo… anooo… božeee,“ pevně ho rukama objímala a se široce roztaženýma nohama si užívala hluboké přírazy do mokré mlaskající kundy. Byla nádherně těsná a masáž ocasu byla fantastická.
Při tom se líbali, až prsa měla celá otlačená. Měla je nádherná, pevná a jejich mačkání a tahání se jí líbilo.
„Tahej je… áááááh… úúúú,“ valila se jí tělem slast a Gabriel pocítil orgasmické poševní stahy.
„Pojď… kočičko,“ zvedl Lucii nohy, zapřel o ramena a nalehl na ni celou svou vahou.
„Ááááh… seš… hluboko… oooh,“ zasténala bolestně, když pocítila ptáka nadoraz v sobě.
Ovšem pro Gabriela to byla nádherná jízda. Mladé tělo poddané jeho ocasu.
„Už… budu… hezky… tě… vystříkám,“ hekal a přirážel jsem stále rychleji.
„Vystříkej se do mě… už… taky… budu… božeee,“ sténala Lucka se šťastným úsměvem a sotva vyvrcholila, proudila do ní dávka semene.

Když procitli do reality, spatřili Evelínu, jak je sleduje a tváří se nepřívětivě.
„Nenaštvu se jenom když mě taky uděláš hezky,“ řekla a sama mu ho začala stavět pusou a po menším úsilí ho vzchopila a osedlala si ho.
Pak měla ve tváři rozkoš a Gabriel ve dlaních svíral její poklady.
„Máš nádherný kozičky,“ mnul je a hnětl a Evelína sténala slastí a sama si určovala hloubku proniku při odsedu.
„Oh… oh… jo… krásně… mě… vyplňuješ… je tvrdej… pevnej,“ vrněla a s přivřenýma očima si vychutnávala celou jízdu.
Pomalu zrychlovala odsedy, oba vzdychali stále hlasitěji, až se Evelína za hlasitého výkřiku slasti udělala a Gabriel ji pohotově zalil dávkou semene, které ještě ze sebe dokázal vymáčknout.

Lucie společně lože již předtím opustila a nyní chystala snídani na vidličku. Všichni si ji za ten výkon zasloužili a Gabriel asi nejvíc. Přesto si umiňovala, že k žádnému dalšímu sexu se již přemluvit nenechá.

***

Společný sex se již opravdu nikdy neopakoval. Evelína sama uznala, že podstrčit dceru muži do postele je chybou, která by se jí mohla vymstít.
Lucie naštěstí nebyla tak „šoustavá“ jako matka a navíc se brzy odstěhovala do Prahy a domů jezdila jen sporadicky, a tak vše zůstalo při starém a ve vzpomínkách.

Autor

4.6 62 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tonda

Uniforma sukne a pohozene kalhoty,nechtel autor napsat kalhotky?

Elias

Myslím,ze autor mal na mysli mužove kalhoty.

Zralok73Zralok73

Shock má vždy skvělé povídky

Kendy

Opět skvělá povídka, diky!

Junior

Zajímavá povídka. Pěkně podané. Jen se divím, že se dcera nechala ukecat.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x