Maminka vždy pomůže…

Byl konec týdne. Vracel jsem se do prázdného bytu. V práci mne to nebavilo, doma už vůbec ne. Stále jsem se nemohl smířit s tím, že manželka odešla. Marně jsem přemýšlel nad tím, kdo z nás dvou udělal větší chybu. Výsledek byl takový, že jsem zůstal sám.
Dvě skleničky koňaku posunuly mé přemýšlení trochu dopředu. Že bych večer vyrazil do nějakého podniku, sbalil babu a užil si?

Tyto myšlenky byly hned na druhém místě, za úvahami o mé samotě. Bylo to dáno samozřejmě mým věkem a také náhlým přerušením sexuální aktivity. Pravidelná tvorba semene s ještě pravidelnějším vyprazdňováním byla porušena. Nahromaděné sperma se hlásilo o své. Představa o sbalení nějaké ženy s nejasným koncem se začala pomalu vytrácet z programu večera. Nezbývá, než si pustit televizi, vytáhnout některou z kazet schovaných v poličce za knihami a pomoci si rukou. Sáhl jsem opět po skleničce koňaku. Ne tohle také není řešení. Nejraději bych se rozbrečel. Samota na mne opět začala dopadat umocněná nadcházejícím víkendem. Nepřítomně jsem civěl na stolek. Mobil! Vzal jsem ho do ruky a chvíli koukal na klávesnici. V číslech jsem hledal záchytný bod, někoho komu bych zavolal a svěřil se, se svým trápením. Vyhledal jsem v adresáři jméno a zmáčkl klávesu.

„Ano.“
„Ahoj mami, můžu přijet na kafe?“
Za chvíli jsem seděl v tramvaji a ujížděl na druhou stranu města. Než tam dojedu, musí ze mne vyprchat ty skleničky koňaku. Vzal jsem si žvýkačku. Pozoroval jsem vystupující a nastupující lidi, očima vybíral ženy, které by se mi mohly líbit, a představoval si, jak asi vypadají pod šaty. Tramvaj zatočila do smyčky na konečné, všichni vystoupili. Několik minut jsem stál na nástupním ostrůvku a pak jsem se vydal k domku, kde bydlela matka.

Seděli jsme s maminkou na pohovce v jejím útulném bytečku, na stolku voněla káva, a já se jí svěřoval se svým trápením. Jen to, že mám přeplněný pytlík, jsem jí neřekl. Začalo se mi ulevovat, vše ze mne padalo, a bylo mi najednou dobře. Přítomnost mé matky mne uklidňovala. Položil jsem jí hlavu na rameno a ucítil vůni jejího těla. Pohledem jsem mimoděk sklouzl do výstřihu jejích šatů. Nezapnuté horní knoflíčky dávaly nahlédnout do žlábku jejích prsů. Neměla ňadra jako mladice, ale myslím, že by ještě mnoho mužů jimi vzrušila, včetně mne. Osmělil jsem se, a položil jí hlavu na jeden z prsů. Nehnula se, neboť určitě netušila sexuální podtext mého počínání.

Sál jsem vůni její pokožky a několik dnů zanedbávané mužství se začalo probouzet k životu. Má ruka se dotkla prvního zapnutého knoflíčku, a snažila se jej rozepnout.
„Co to děláš?“
„Mami, mám nějakou mazlivou náladu.“
Ruka, kterou se snažila zabránit rozepínání, jí klesla podél těla. Byl to první náznak toho, že přistupuje na mé jednání. Dostal jsem neodolatelnou chuť jí políbit. Přitiskl jsem se k jejím semknutým rtům a snažil se mezi ně dostat jazykem. V tu chvíli se jí rty rozevřely a jazyk mi vnikl hluboko do jejích úst. Má ruka rozepnula knoflík šatů a ještě více obnažila její prs. Ucítil jsem na dlani hebkost její kůže a oblost jejího ňadra. První se vzpamatovala matka. Odtrhla se od mých úst a zhluboka se nadechla.

„Neblázni, to přece nemůžeme. Jsem tvoje máma.“
Mou ruku na prsu ale nechala. Asi i ona si uvědomila, že hru, kterou jsme nastartovali, nelze zastavit. V obou začal určitě působit delší sexuální půst, který přetrhal všechna tabu o incestním vztahu, a nás hnala dopředu jen představa vzájemného pohlavního ukojení. Matka se opět přitiskla k mým rtům a ruku mi nechala bloudit po jejích prsech. Zatím co jsem matku poséval polibky, osvobozoval jsem její ňadra ze sevření podprsenky. Hlava mi klesla k jejím bradavkám, které trčely nastrčené k dráždění jazykem. Hruď se jí prudce vzdouvala. Její ruka bloudila po mých nohách a hledala místo, kde se dalo tušit naběhlé mužství. Konečně ho našla a přes látku kalhot stiskla na kost tvrdý úd.

„Vyndej si ho,“ požádala mne. Cože? Co má matka v úmyslu? Snad ne to, co myslím já. Rozepnul jsem zip a vysvobodil ho. Úd mi trčel z kalhot a čekal na to, až ho matka uchopí. Jemně ho vzala do prstů a pomalu mi přetahovala kůžičku přes žalud.
„Slib mi, že to navždycky zůstane mezi námi,“ ujišťovala se. „Poprvé jsem ti ho držela v ruce, když si byl ještě malý kluk. Nikdy mne nenapadlo, že ti ho budu honit, až budeš velký. Je to moje mateřská povinnost ti pomoci, když to potřebuješ.“
Pohyby její ruky se zrychlovaly, mé vzrušení nabývalo intenzity, až jsem nakonec vykřikl:

„Mami…“ V údu to několikrát zaškubalo a proud semene se začal hnát ven. V několika výstřicích opustil mé tělo. Matka neustávala v pohybech a sperma jí stékalo po hřbetu ruky. Držela ho do posledního výstřiku. Ještě chvíli se dívala na měknoucí úd, pak vstala a odešla do koupelny.
„Co budeš dělat večer?“ ptala se, když si myla ruce.
„Proč?“
„Můžeš přespat tady, abys nebyl doma sám,“ nabídla mi.

Stále jsem se nemohl vzpamatovat z toho, co se zde před několika chvílemi odehrálo. Padala ne mne příjemná únava. Byl jsem rozhodnut, že víkend strávím u maminky. „Jasně mami, jestli ti to nebude vadit, zůstanu u tebe až do neděle,“ a už jsem se těšil na blížící se večer. Najednou jsem se díval na matku jinýma očima. V této chvíli to byla žena, která mne lákala jako sexuální objekt s kouzlem tajemna. Neměl jsem tušení, co od ní mohu očekávat, nevěděl jsem jak se mám chovat, co si můžu dovolit, abych tyto hezké chvíle nepokazil nějakým nepředloženým jednáním. Jedno bylo jasné. Dnešní noc skončí spojením našich těl.

Maminka vyšla z koupelny oblečena v lehkém župánku. Vyzvala mne k osprchování.
„Udělám něco na zub, než se vrátíš.“
Vychutnával jsem osvěžující proud vody a očima hledal nějaké oblečení. Na háčku visel župan, který tu zbyl ještě po tátovi. Oblékl jsem si ho a vrátil se do pokoje. Matka seděla na pohovce. Rozevírající se župánek jí obnažoval nohy a ukazoval do půli hezky tvarovaná stehna. Klekl jsem si před ní, uchopil jí za kolena a začal jí rozevírat nohy. Maminka se nebránila. Neměla kalhotky. Před mými zraky se objevilo její pohlaví v plné kráse. Hrbolek porostlý jemnými světlými chloupky skrýval štěrbinu a po dalším rozevření růžovou hlubinu vagíny. Sklonil jsem se nad maminkou a jazyk vnořil mezi její stehna. Úd se mi opět začal nalévat a ve chvíli trčel proti matčinu tělu. Vzal jsem si ho do ruky a několikrát pohonil. Odtrhl jsem se od matčiny vaginy a špičku údu vložil na její okraj.

„Můžu?“
„Miluj mne,“ vydechla matka. Úd se nořil hluboko do jejího těla, doprovázen mými i jejími vzdechy. Naše těla se zmítala ve vlnách milostných křečí. Chvíli jsem matce mačkal prsa, chvíli mne ona dusila svými polibky a zarývala nehty hluboko do mých zad. Její pochva se svírala v pravidelném rytmu a vsávala můj úd stále hlouběji. Pohyby se zrychlovaly, Ucítil jsem silný stisk poševních stěn a mohutný výstřik jejích šťáv. V témže okamžiku se mým údem začalo hnát množství semene a hledalo si cestu ven. V poslední chvíli jsem ho z maminky vytáhl a několika výstřiky se vyprázdnil do jejích chlupů a na břicho. Dlouho jsme tak zůstali v poloze, kdy matka napolo ležela na pohovce s roztaženýma nohama, a já klečel s hlavou, položenou na jejím stehně.

Od té doby se začal rozvíjet náš krásný milostný vztah, tolik odsuzovaný mnoha lidmi, ale krásný.

Autor

5 24 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
picu

Velmi pekna poviedka, parada!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x