Milencem své matky

Počet zobrazení: 1520

Incest s matkou, to je krásný a křehký vztah s ženou, kterou jsme s tímto světem spatřili první, s ženou, která nám dala veškerou svou lásku, s ženou, která nás přitiskla k svým ňadrům a nechala nás sát, s ženou, která se před námi nestyděla svléknout do naha a koupat se námi, s ženou, která nám sáhla na pinďourka bez vedlejších úmyslů. Sedněte si se mnou, dejte si šálek kávy a poslouchejte příběh nejkrásnějšího lidského vztahu, lásky matky a syna.

Krásné červencové nedělní odpoledne. Napolo jsem seděl, napolo ležel na pohovce a po dobrém obědě pozoroval maminku, jak u kuchyňské linky likviduje poslední zbytky nádobí. Očima jsem klouzal po její postavě. Musím uznat, že ve svém věku má opravdu pěknou postavu. Už se dlouhou dobu ohlížím za hezkými ženami a umím porovnat a ocenit, když na sebe žena dbá, aby se líbila svému okolí. Oči se mi pomalu zavíraly a já se začal oddávat odpolední siestě.
„Tak já jdu.“
Otevřel jsem oči. Přede mnou stála maminka, oblečená v tričku a sukni, zřejmě připravená k odchodu. Můj zrak se zastavil na místech mezi tričkem a sukní. Maminka tu ukazovala nahou kůži jejího bříška, kůži hebkou, bez jediné jizvičky s roztomilým pupíkem uprostřed.
„Kam ses to zakoukal?“ zeptala se a zrakem sklouzla na své břicho.
„Máš ho jak patnáctiletá holka,“ pochválil jsem jí ho. „Akorát sukni bys mohla mít kratší.“
„Asi takhle?“ zeptala se maminka, uchopila cíp sukně a trochu si jí vyhrnula.
„Možná víc,“ odvětil jsem. Maminka vyhrnula sukni ještě výše. Začaly se objevovat její krásně vytvarovaná stehna, opět bez jediné vady.
„Stačí?“
„Ještě trochu.“ Mezera mezi stehny se počala rozevírat. Mamince se tato hra zřejmě začala líbit. „Ještě kousek?“ Opět si sukni vyhrnula výš. V mezeře mezi stehny se objevil kousek bílých kalhotek, překrývajících její klín.
„Stačí.“

Látka sukně spadla, představení skončilo. Maminka si sedla vedle mne.
„Musíme si spolu promluvit,“ řekla a vzala mne za ruku. „Musím ti něco říct. Víš, že už jsem dlouho sama. Nejsem stará a mám pořád potřebu lásky. Zkrátka. Ráda bych ti představila svého přítele. Určitě se ti bude líbit.“
„Mami, když potřebuješ chlapa, máš tu přece mne.“ Trochu mě to zaskočilo. Trochu moc.
„Já vím miláčku. Ale to je všechno jinak. Já potřebuji milence.“
„To já nemůžu?“ zeptal jsem se naivně.
„Ne, hlupáčku, ty jsi přece můj syn.“
Pustila mou ruku a chtěla vstát.
„Buď u mne ještě chvíli,“ zaprosil jsem. Sedla si zpět vedle mne. Položil jsem jí hlavu na rameno a sál vůni jemného parfému, kterým voněla, ale pro jiného muže. Přál jsem si jí mít co nejvíce pro sebe. Položil jsem jí ruku na stehno. Jemně mi jí odsunula. Za chvíli jsem jí ruku opět položil na nohu, ale tentokrát jí tam nechala. Pomalu jsem jí hladil po noze a zároveň vyhrnoval sukni. Až do půli stehen. Opět jí jemně odsunula.
„No tak!“ Ale znělo to mile. Třetí pokus byl úspěšný. Ruka mi spočinula vysoko na stehně. Kůže jejího těla příjemně hřála. Maminka se pomalu pokládala vedle mne, se sukní vysoko vyhrnutou. Sklonil jsem se nad ní a dlouho se jí díval do očí. Měla v nich takový zvláštní lesk, jaký má žena s rodícím se vzrušením. Položil jsem jí hlavu na ňadra. Cítil jsem hroty bradavek, tvrdých, čnících do výše. Políbil jsem je přes látku trička. Hlava mi klesala níže a já matčino tělo poséval polibky. Na nahé bříško, pupík, až na látku kalhotek.

Maminka mírně nadzvedla pánev, což bylo znamení pro to, abych jí stáhl kalhotky. Klekl jsem si vedle ní, uchopil kalhotky za gumičku a pomalu jí je začal stahovat. Jemná kůže jejího břicha se začala mírně zvedat a přecházela do hrbolku, znamenající začátek jejího pohlaví. Objevily se první chloupky, pokrývající venušin pahorek, za chvíli jsem spatřil sponu stydkých pysků, mezi nimiž se skrývaly závojíčky, kryjící vstup do jejího lůna. Maminka se opět nadzvedla a já jí kalhotky sundal úplně. Mírně rozevřela nohy a já mezi ně vstoupil. Lehl jsem si jí mezi stehna a z blízka prohlížel místa, odkud jsem před dvaceti lety poprvé spatřil světlo světa.

Špičkou ukazováčku jsem jí hladil chloupky a stydké pysky, abych pak nakonec oběma rukama rozevřel bránu jejího pohlaví a díval se do hluboké růžové studny lásky, nad níž jako amorek trčel zduřelý poštěváček. Chtěl jsem se opět vrátit do hlubin matčina těla, abych znovu zkusil zázrak zrození. Nešlo to. Tak alespoň jazyk bloudil v těch mnou dosud neprozkoumaných hlubinách. Ta vyschlá řeka najednou začala ožívat, na jejím dně se objevil pramínek tekutiny, který pomalu sílil. Nabral jsem jí na prst a ochutnal. Chutnala slaně jako voda moře. Vlny se začaly pomalu vzdouvat a sílit, blížila se bouře. Jedna z těch slaných vln mi vystříkla do obličeje. Maminka se zmítala v té bouři a volala.

„Bože, to je krása.“
Bouře se pomalu ztrácela, utichala a maminka zůstala ležet s rozhozenýma rukama a nohama a jen oddechovala. Stál jsem nad ní, nahý s mužstvím nalitým k prasknutí. Otevřela oči a láskyplně se na mne zahleděla. Pak ke mně vztáhla ruku.
„Pojď ke mně.“ Sedla si, aby ze sebe svlékla poslední zbytky oblečení, a pak nahá opět klesla na pohovku. Naše těla se k sobě přivinula, můj úd spočinul na jejím stehně. Uchopil jsem jí za zadeček a ještě více k sobě přitiskl. Úd se dotkl vchodu do její jeskyňky a pomalu se začal nořit do hlubin jejího těla. Stěny pochvy ho svíraly a zároveň vsávaly do sebe. Propadal jsem se do nekonečné propasti až na samé dno, abych se opět vynořil k nadechnutí.

Bouře vášní se opět rozpoutala. Vnikal jsem do ní hluboko, abych jí v zápětí málem opustil a znovu se do ní vracel. Chvíli byla ona nade mnou a sama si určovala jak hluboko a jak dlouho budu v ní. Hroty ňader se dotýkala mých rtů a nastavovala je mému jazyku. Vytrhla se z objetí, obrátila se a nastavila svůj zadeček. Zatím co jsem jí líbal na zádech, můj úd se zase vnikal do horké jeskyně jejího pohlaví. Z hlubin mého těla se drala na povrch láva, jejíž gejzír je vrcholem milostného spojení a nekompromisně si hledala cestu ven.

„Už budu,“ zasténal jsem.
„Zůstaň ve mně,“ zaprosila. Stěny pochvy sevřely můj úd a matčino tělo přijímalo proud životodárné tekutiny, která je prvopočátkem každého života. Zůstali jsme dlouho spojeni, i když vlny vzrušení již dávno dozněly. Nerad jsem opouštěl její tělo. Oči se mi začaly zavírat, když tu náhle mne maminka probudila. Byla již oblečená, připravená k odchodu.
„Kam jdeš?“
„Vlastně nikam,“ rozmyslela se v půli cesty. „Vždyť mu můžu zavolat, že nepřijdu. Že nikdy nepřijdu.“

Obrátila se a kráčela zpět ke mně. Cestou si rozepnula sukni a nechala jí spadnout na zem.

Počet zobrazení: 1520

Autor

4.8 49 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x