Pomocnice v domácnosti

„Haló, Filipe, pojď dolů!“ ozvala se matka z haly. Filip naštvaně odhodil pornočasopis do kouta pokoje, uklidil si vztyčené péro do kalhot, vyšel ven a naklonil se přes zábradlí. „Co je, mami?“
„Pojď se seznámit s naší novou pomocnicí,“ zdvihla matka hlavu nahoru, pak ztišila hlas a mluvila směrem ke vchodovým dveřím. „Představím vám svého syna Filipa. Studuje lyceum, chystá se k závěrečným zkouškám, a tak se stále jen učí.“

Filip seběhl schodiště a oněměl. V hale stála krásná, štíhlá, vysoká černovláska v černé kožené minisukni, bundě a páskových botách na jehlových podpatcích.

„Dobrý den, mladý pane, já jsem Naďa,“ podávala mu ruku.
„Vítám Vás,“ stiskl nabízenou pravici Filip, stále v němém úžasu.
„Tak, už se znáte a nyní vám ukážu váš pokojík a seznámím Vás s chodem domácnosti,“ šveholila matka a vedla Naďu pryč. Filip se nemohl odtrhnout od její ztepilé postavy a doslova ji svlékal očima, dokud nezahnuly za roh chodby.Pak se vrátil do pokoje a přemýšlel nad nápadem rodičů, pořídit si služebnou. Věděl, že matka teď v práci povýšila na šéfku vývoje, což znamenalo značnou časovou zátěž a flexibilitu. Táta je taky dost často na cestách. Ta kočka má asi udržovat barák v chodu, vařit večeře a snad i mě hlídat, přemítal polohlasně. Hm, takový hlídání bych si uměl představit, ale tahle kost kdyby na mě šáhla, tak bych snad samým štěstím okamžitě vystříkl…

„Kurva! Fakt že jo!“ vykřikl nahlas a z tvrdého ocasu mu právě vystříkla dávka semene. Úplně zapomněl, že si ho celou dobu honí a teď měl semeno všude. No, má co uklízet.

***

Při večeři se mámy zeptal. „Mami, na co jsi přijala služku?“
„Vždyť to vidíš kolem sám. Já teď už vůbec nic nestíhám, ani na tebe nemám čas, a tak jsme se s tátou takhle dohodli. Dovolit si to můžeme. Bude tu bydlet a zvládne domácnost a na tebe dohlídne, aby ses někde netoulal po nocích, ale abys studoval. Víš, já teď poletím do Londýna na zaškolení a táta taky už zase jede pryč. Poletím až za týden a za tu dobu se tu Naďa zabydlí a zaučí. Ostatně, tu večeři dělala ona,“ domluvila a už dveřmi vstoupila Naďa s vozíkem a začala sklízet nádobí.
„Chutnalo vám?“ zeptala se a pohlížela na Filipa i matku.
„Ano, jasně, dobrý to bylo,“ vyhrkl Filip.
„Ano, jsme spokojeni,“ dodala matka, a když Naďa odešla, podívala se na Filipa. „Líbí se Ti, viď? Nemusíš to však dávat tak najevo. Nejdřív jsem ji nechtěla přijmout, ale má řadu skvělých doporučení, takže je nejen atraktivní, možná až přespříliš, ale i šikovná. Hodně sportuje a dokonce má i černý pás v karate, tak ne aby tě napadlo na ní něco zkoušet! Vzpomeň si na Dolores!“

A Filip zavzpomínal. Ano, Dolores Van Escobar, ta holka ze Španělska! To mu bylo patnáct, když se poprvé opil a dostal chuť na ženskou. Předtím se s vrstevnicemi jen líbal a osahával, ale sexuální styk ještě neměl. Dolores byla jejich první služebná, ale byla tu jen na krátký čas, když se sem přistěhovali a potřebovali vše uklidit a srovnat. Bylo jí asi pětadvacet a byla docela hezká, jen trochu oplácaná. Tenkrát si v opilosti na ni počíhal, a když vyšla z koupelny, vrhl se na ni, strhl z ní ručník a chtěl se jí zmocnit. Byl větší než ona a v opilosti i silnější, a tak se mu to téměř zdařilo, ale Dolores ho přesvědčila, že na chodbě ne, ať jde s ní do pokoje, do postele. Tam mu však dala takovou nakládačku, že Filip měl co dělat, aby se potlučený dostal do vlastního pokoje. Od té doby se jí vyhýbal a o nic už se nepokusil.

Když se dívka loučila, dala mu pusu a do ucha zašeptala: „Už nikdy nebuď na holky hrubej! Kdyby ses choval slušně, mohli jsme se domluvit!“ A odjela, aby ji už nikdy neviděl… Později začal chodit s Michelle, se kterou si odbyl svůj první sex a chodili spolu až do loňska, než odletěla dělat au-pair do Ameriky a nabrnkla si tam nějakého blbého Amíka. Ušklíbl se nad vzpomínkami a šel spát.

***

Do týdne se matka přesvědčila, že Naďa zvládá chod domácnosti dostatečně dobře, že jí může bez obav svěřit starost o dům i Filipa a odletět. Den před odjezdem si matka šla brzo lehnout, aby prý byla ráno čerstvá a odpočatá. Filip se díval na fotbal, a jelikož při televizi usnul, zápas prošvihnul a probudil se až o půlnoci. Vracel se do pokoje, když si všiml světla pode dveřmi matčiny ložnice. Vždyť říkala, že půjde spát, tak proč ponocuje, říkal si a jelikož dveřmi pronikaly i podivné zvuky, malinko je odsunul a štěrbinou nahlédl dovnitř. S úžasem pozoroval, jak v posteli probíhají lesbické hrátky jeho matky s Naďou. Ženy se o sebe třely a líbaly, pak se vzájemně lízaly v klíně. Nakonec si Naďa nasadila opasek vepředu s umělým penisem, ulehla na matku, vnikla do ní a začala s pánevními pohyby jako muž. Matka začala vzdychat rovnoměrně se zrychlujícími se pohyby Nadi, až vykřikla „Áááách!“ a vypjala tělo jako luk.

Pak uspokojila Naďu, ovšem ne s umělákem, ale jazykem. Naďa klečela na posteli a matka ji lízala mezi půlkami zadečku a sjížděla jí až na dírku a zase zpátky. Vypomáhala si přitom prsty, které strkala Nadě do otvoru v hustém tmavém ochlupení. Naďa si zatím třela naběhlé bradavky na prsou a slabě sténala. Když matka zrychlila tempo a pronikala hlouběji do klína, Naďa začala hlasitě sténat a za chvíli se i ona odbavila. Pak si ženy lehly v objetí na postel a vzájemně se rukama hladily po těle.

Dál se už Filip nedokázal dívat, zavřel dveře a rychle se na záchodě udělal. Už to nemohl vydržet. Pak proklouzl do svého pokoje a za chvíli slyšel slabé vrznutí dveří a tiché „dobrou noc, Grace“ a tiché kroky Nadi, jak šla do svého pokoje. Ty dvě se evidentně znají už delší dobu, dumal Filip, ale že je matka na ženský, vůbec netušil. Přitom s tátou měli sex docela v pohodě. Vždy, když se vrátil ze služebky, do toho bušili, že nemohl pořádně spát. Máma vřískala, jak ji táta asi projížděl pěkně tvrdě a důkladně, soudě z bouchání, jak v pravidelném rytmu narážela postel na stěnu. Asi je máma bisexuálka, ukončil přemýšlení a oddal se posilujícímu spánku.

***

Ráno už byla matka pryč. Naďa mu naservírovala snídani a s úsměvem se ptala.

„Jaký je váš denní program, mladý pane? Mám od Vaší matky jisté instrukce, které je nutno dodržet. Musím ji denně informovat. Byla bych ráda, kdybychom se domluvili, aby nevznikly zbytečné problémy.“
„Jistě, slečno Naďo. Dnes mám školu do tří hodin. Přijedu domů a už tu zůstanu. V pořádku?“ trochu úsečně odpověděl Filip. „A ještě něco. Můžete mi říkat Filipe, bez toho mladý pane.“
„Zajisté… Filipe,“ usmála se Naďa. „A mně říkejte Naďo, bez té slečny, zase prosím já. Díky. Myslím, že si budeme rozumět.“
„To jistě,“ odtušil Filip, nasedl do auta a odjel do školy.

Večer mu Naďa dala večeři a zeptala se, má-li ještě nějaké přání.

„Ne, díky. Dnes už nic nepotřebuju, dobrou noc,“ řekl Filip.
„Dobrou noc,“ odpověděla a odešla do kuchyně.

Chvíli ji ještě slyšel rachotit nádobím, ale po osmé hodině dům utichl. Filip si četl, ale když uslyšel klapnutí dveří a šumění sprchy, seběhl jen v ponožkách schody, až k malému otvůrku ve dveřích, který si zde kdysi připravil ke šmírování Dolores, teď sklonil oko ke šmírování Nadi. „Hm, smůla, ta mrcha si pověsila ručník na dveře!“ Nešťastně se loudal zpátky do pokoje. V kuchyni si dal panáka vodky a mezitím se Naďa vysprchovala a zabalena v ručníku kráčela do pokoje. Filip ji zahlédl už jen zezadu, jak zachází do pokoje. Dal si ještě jednoho a než usnul, přemítal, jak by se jí dostal na kobylku, nebo spíš do postele.

***

Ráno Nadě ohlásil, že přijede až navečer, po tenise. Zápas však vynechal a přes jednoho kamaráda si obstaral malou minikameru, kterou odpoledne, když byla Naďa ve městě, jí namontoval na obraz, přímo proti její posteli. Propojil ji přes video a teď už jen doufal.

Nahraný záznam, když si ho druhý den pustil, ho příjemně překvapil. Kamera byla nastavena šikovně. Naďa přišla do pokoje zabalená v ručníku, a tak byl svědkem jejího převlékání do noční košile. Viděl její nahou postavu z boku a zezadu. Pak ulehla a zhasla.

Druhý a třetí den se opakovalo totéž.

Čtvrtý den něco nějak nehrálo. Pohled na pokoj mu připadal jiný, jako by z trochu jiného úhlu. Naďa přišla zabalená v ručníku jako obvykle, ovšem tentokrát nešla spát, nýbrž si lehla na postel a začala se hladit po těle a pomalu odhrnovala záhyby ručníku, až ležela na posteli celá nahá a pokračovala v laskání svého těla. Pak vytáhla ze zásuvky stolku velkého uměláka a začala ho kouřit, jako by byl pravý. Filip jen vzdechl, rozepnul si kalhoty a začal si honit péro.
Vzrušující divadlo pokračovalo. Naďa si ptáka nasadila na dírku, zatlačila a bezmála 20 cm v ní kousek po kousku mizelo. Dle tváře Nadi bylo vidět, jak sténá a vzdychá blahem. Pak ho zase povytáhla a zase přirazila. Podle přirážení a kroucení těla Filip vytušil, že se zřejmě udělala. Za chvíli ho vytáhla a pár sekund se jednou rukou hladila po prsou. Pak vstala a namířila přímo ke kameře. Filip strnul. Naďa se zastavila přímo proti ní, usmála se, pozvedla ruku a ššššššš. Obraz zmizel. Filip zůstal sedět před televizí jak přimražený. Ona to ví! Co teď? Pak ho ještě něco napadlo. Sáhl do skříňky, kde byly ostatní nahrané kazety a nic, skříňka byla prázdná! Ta děvka to našla, jestli to práskne mámě… Neměl čas nic domýšlet, protože se ozvalo ode dveří.

„Nehledáte něco, Filipe?“ ve dveřích stála Naďa, usmívala se a v ruce držela dvě kazety.
„Tys je objevila a ztopila, že jo!“ vyjel na ni.
„Jo, a chci vědět, proč mě šmírujete. A chci to vědět dřív, než to z vás bude tahat policie!“
„Co, policie? Počkej, můžeme se přece nějak dohodnout!“ vylekal se.
„Tak proč?“ opakovala otázku Naďa.
„Líbíš se mi,“ zkroušeně přiznal. „A od tý doby, co jsem tě viděl s mámou, tě chci vidět pořád, no. A tak jsem si tě nahrál.“
„Hm. Tu kameru jsi nastražil blbě, myslíš, že se to nedalo poznat? Ty kazety jsem taky našla hned. Tak co teď s tebou? Myslím, že tě mám v hrsti,“ podotkla Naďa a přistoupila k Filipovi.
„Jo, to máš,“ přiznal se odevzdaně.
„Nemyslím, že bych tě měla přímo v hrsti, zatím ne,“ přistoupila těsně k němu a rukou mu přejela přes rozkrok a zajela do kalhot. Rukou mu ho obemkla a řekla.
„Teď už tě mám v hrsti. A co ty? Myslíš si, že jsem lesba, co? Nejsem. I když to s ženami taky mám ráda. S tvou matkou se známe už pár let a daly jsme se dohromady přes inzerát. To víš, tvůj táta je stále pryč a Grace ho podvádět nechce. Funguju jako náhražka klasického sexu.“ A pak dodala mazlivým tónem. „Ale taky já mám svý potřeby!“
Celou dobu, co hovořila, mu honěním postavila péro do vodorovný polohy.

„Tak co, dokážeš mě potěšit, nebo si dokážeš jen honit ptáka při šmírování?“
Namísto slov ji Filip uchopil za zadek a vyhrnul tričko, které používala jako noční košili. Objevil se temný trojúhelník klínu. Filip ji přitlačil na zeď, což si nechala líbit a mírně se i rozkročila. Levou rukou jí pozvedl stehno a nasměroval ho přímo do vlhké štěrbiny. Zajel tam jak po másle, byla pěkně mokrá. Narazil až na dno, až Naďa přidušeně hekla a pak se rozjel k rychlé jízdě. Projížděl ji po celé délce penisu, ale nevydržel to dlouho a za chvíli ji vyplnil semenem.

„Moc spěcháš!“ naoko ho napomenula Naďa. „No nic, budeme pokračovat, abych si i já přišla na svý.“

Šli do Filipova pokoje a tam si to rozdali podruhé. Nejdřív mu ho vzala do pusy a pomalu a mazlivě mu ho kouřila, líbala, sála koule a Filip jen skučel blahem, až se mu znova postavil, tvrdý a pevný s temně rudým žaludem, nalitým krví. Naďa na něj nasedla a sama si určovala hloubku a frekvenci přirážení. Když viděla, že Filip brzy vystříkne, sesedla a stáhla si jeho hlavu do klína a nechala ho lízat v klíně.

Pak se převalili do 69, a tak mu ho nakonec vykouřila do konce. Nechtěla si to nechat udělat do pusy, ale když Filip cítil, že už bude, tak jí hlavu podržel a vystříkal se jí hluboko do krku. Naďa to poslušně spolykala a pak ho na oplátku jemně kousla do penisu.

„Áúúú, ty mrcho, co to děláš!“ zaječel a vyskočil z postele.
„To máš za to! Nemám ráda semeno v puse, natož ho polykat! Teď jsi mi nedal šanci, tak to je moje odměna!“ odvětila Naďa. „Vidím, že dnes už s tebou nic nebude, tak zas příště. Dobrou noc.“
„Dobrou,“ zabručel Filip a stále si ještě třel ocas.

***

Další dny už si v milování vyhovovali víc a víc, až Naďa řekla.

„Až se pozítří vrátí Grace, ani se mi od tebe nechce.“
„Nemůžeme spolu zůstat i tak?“ zeptal se překvapeně Filip. „Nezvládneš nás dva? Až se vrátí otec, tak zas bude mámu obhospodařovat on, tak co?“
„Asi máš pravdu, uvidíme. Ale Grace nás nesmí někde přistihnout. Budeme si muset dávat pozor.“

Druhý den přijel Filip ze školy a v hale zastihl otce v živém rozhovoru s Naďou. „Ahoj, Filipe, konečně Tě zas vidím po dlouhé době a od slečny Nadi slyším o tobě samou chválu. Jen jestli jste se nedomluvili,“ smál se na celé kolo a vůbec byl příjemně naladěn. „A co zkoušky?“
„Až za týden tati, ale jo, dopadne to. Určitě,“ odvětil trochu zklamaný Filip, neboť na odpolední sex to nevypadalo. „Musím ještě do města, ale s večeří na mě počkejte, ano?“ řekl otec, nasedl do auta a odjel. Filip se otočil na Naďu a přitáhl ji k sobě.
„Nech mě, mám práci!“ trochu se bránila Naďa.
„To počká!“ řekl Filip a složil ji na koberec v hale, vyhrnul šaty a prsty pronikl pod kalhotky. Naďa mu rozepnula košili a rukou přejížděla bouli na kalhotách.
„Tak ty už máš zase chuť, ty nedočkavče?“ šeptala mu do ucha.
Filip si stáhl kalhoty ke kolenům, vyndal nadržený klacek, odsunul stranou okraj krajkových kalhotek a prudce přirazil do vlhkého klína. Naďa mu vyrážela naproti, zavzdychala a sténala. Chytil ji za zápěstí a rozpažil ruce, tak aby byla úplně bezbranná. Tak to měla ráda. Cítil její horký dech a zrychlujícími přírazy zrychlovalo se i její sténání, až náhle vypjala tělo a vychutnávala svůj vrchol. Filip tentokrát vystihl stejný okamžik a naplnil ji semenem. Poté šel do svého pokoje a Naďa pokračovala v započaté práci.

***

Po večeři Filip odjel do kina. Jenže mnoha cenami kritiky ověnčený film ho tak nebavil, že to po hodině vzdal a jel domů.

„Hergot, kde mám klíče,“ šacoval se, když chtěl vstoupit do domu. „No nic, vezmu to kuchyní, Naďa tam ještě svítí.“
Nakoukl oknem dovnitř, a co neviděl! Naďa měla ruce opřené o desku linky a zezadu do ní vnikal Filipův otec. Naďa měla sukni vyhrnutou na záda, kalhotky ležely na zemi a otec s kalhotami na půl žerdi, tvrdě přirážel pánví a rukama jí hnětl prsa přes krajkovou podprsenku. Nebylo možné poznat, jestli se jí to líbí, nebo jestli si ji otec vzal násilím. Každopádně nijak nespolupracovala, jen stála rozkročena a držela přírazům otce, který pak z ní vyjel a mohutným výstřikem spermatu jí na těle vytvořil bílou cestičku od zadečku přes záda až do vlasů. Pak si ho uklidil do kalhot a něco Nadě šeptal do ucha. Ta ze země sebrala kalhotky a odešla z kuchyně pryč. Když odešel i otec, Filip vklouzl do kuchyně, doběhl ke vchodovým dveřím a mohutně jimi bouchl, jako by právě přišel. Otce našel v poklidu sedět u televize.

„Ahoj, kino byla kravina. Co dávají?“ prohodil Filip.
„Ty už si doma? Ále, koukám na to a asi jsem teď nějak usnul. No nic, jdu do postele, Grace už taky určitě spí,“ vstal otec z křesla a šel do ložnice.
„Naďa už spí?“ zeptal se Filip.
„Nevím, myslím, že je v kuchyni. Dobrou,“ prohodil otec ve dveřích.
„Jo, dobrou,“ broukl Filip, ale do postele nespěchal. Předpokládal, že otec se bude milovat s matkou, a tak že by on mohl navštívit Naďu. A skutečně, když za nějaký čas začalo charakteristické a pravidelné bouchání postele do stěny, zamířil k jejímu pokojíku. Zaklepal. Nic. Znova a silněji. Nic.

„Nadinko, otevři, to jsem já, Filip.“
Zase ticho. Zkusil kliku. Otevřeno. Ale pokoj byl prázdný, postel ustlaná.

„Že by ještě pracovala, nebo se sprchovala?“ říkal si, ale všechny místnosti byly prázdné a tiché. „No, že by snad?“ napadlo ho náhle a zamířil k ložnici rodičů.

***

Za dveřmi se ozývaly přidušené výkřiky a postel neustále bušila do stěny. Milování rodičů Filip ještě nikdy neviděl, ani po tom nijak zvlášť netoužil, ale teď hledal Naďu a měl jisté podezření, že by ji tam mohl najít. Pootevřel dveře a… skutečně byla tady! Ležela pod otcem, který ji projížděl tvrdě a nekompromisně v pravidelném rytmu. Filip si všiml, že Naďa měla ruce svázané k čelu postele, takže otec se mohl pevně vzepřít na volných rukou a pronikat do ní co nejhlouběji. Filip však zaregistroval ještě jednu zvláštnost. Nikde neviděl matku.

Vtom by se v něm krve nedořezal! Jakási ruka mu vjela do vlasů, jemně zatahala a ozval se hlas.

„Copak nás pozoruješ? Nechceš se přidat?“

Filip se otočil a hleděl na matku v sexy noční košilce.

„No, co koukáš, vždyť tě to s Naďou snad bavilo, ne?“
„Ale… já… nevím… jsem se,“ koktal, totálně vyřízený, studem i nabídkou zaskočený Filip.
„To bude dobrý, neboj se,“ usmála se medovým úsměvem matka, vzala Filipa kolem ramen a zavedla do ložnice. „Tak Gilberte, nechceš se nechat vystřídat?“ zvolala na souložící dvojici. Oba se překvapeně zadívali na rozpačitého Filipa. Pak se Naďa rozesmála.

„Zase nás pozoroval, co? To chce ztrestat.“

Gilbert jí zatím rozvázal ruce, matka k Nadě postrčila Filipa a už se jí zmocnil Gilbert a skácel na druhou stranu prostorného letiště, vyhrnul jí noční košili a hned do ní zasunul trčící klacek a začal přirážet.

Naďa zatím Filipa zbavila kalhot a vsedě mu ho vzala do pusy a začala kouřit.

„Copak, copak, teď se ti nepostaví, nebo co?“ ptala se, když si kromě pusy pomáhala i rukou. Z druhé strany postele se zatím ozývaly mocné přírazy a vzdechy a to přece jen Filipa vzrušilo, že se mu konečně vzchopil. Naďa si lehla na záda, roztáhla nohy a zvolala:
„Tak pojď mi to udělat. Ukaž, jak jsi mě to dělal celý týden!“
Vyprovokován jejími řečmi jí Filip zaklekl mezi nohy, pozvedl jí pánev a tvrdě ho do ní zarazil. Roztažená pochva ho přijala, že projel hladce až na dno. Naďa jen hekla, ale pak se prohnula v zádech, rukama se zapřela o zeď a pánví mu šla vstříc.
Moc už nepotřebovala, protože za chvíli už začala sténat a kroutit boky, což byla předzvěst jejího orgasmu. Pak táhle zavyla „ááááááh“, povolila tělo a uvolněně padl na postel. Filip si ji obrátil na břicho a než se Naďa vzpamatovala z prvního orgasmu, už cítila jeho přírazy zezadu. Náhle ocas zmizel a vystřídal ho jiný, větší, který ji párkrát mocně projel a pak se jí zarazil mezi půlky.

„Ach, áááá… au, ah… ty… zvíře!“ hekala bolestně, když poznala Gilberta, jak ho do ní tvrdě zasouval. Nakonec jí o půlky pleskly koule a měla ho tam celého. Gilbert vzrušeně funěl a začal jízdu.
„Buch… buch… buch,“ v pravidelných intervalech bušila postel do stěny.

Tohle Filip slýchával, jenže tenkrát netušil, že jednou to uvidí přímo naživo a že přitom bude mít svůj ocas v puse matky, která mu ho snaživě vykouřila, všechno spolykala a znovu postavila. Pak si ho osedlala na koníčka. Neukojitelný Gilbert už zatím vyřídil Naďu, nechal Grace v poloze na koníčka a jen ji zezadu napíchl do zadečku a rozjel sendvič. Pocit dvou klacků v těle vyvolal v Grace šílenou extázi, že ječela jak smyslů zbavená a i pro Filipa to bylo něco nového, že se brzo do matky vystříkal a pro dnešní noc byl vyřízen.

Hromadné postelové akce se pak doma opakovaly jen velice zřídka, po vzájemné dohodě všech účastníků. Filip se pořád nemohl zbavit ostychu milování s vlastními rodiči. A tak mu to otec vysvětlil.

„Víš, my jsme se s matkou seznámili na jedné swingers party, kam jsme tenkrát chodili se svými tehdejšími partnery. Moc se nám to líbilo a začali jsme spolu chodit. Než se matka seznámila s Naďou, jsme už nikde nebyli a znova to dali dohromady až s ní. Naďa nám všechno řekla, že jsi v posteli dobrej a jak jsi ji šmíroval přes kameru. Matku pak napadlo, že bys možná proti tomu nic neměl, milovat se s námi dohromady. Jestli ale ne, tak to samozřejmě řekni a nedělej něco, co nechceš. Postav se k tomu jako chlap!“ a plácnul ho po zádech.

„No, když mně to přijde takový divný, milovat se s mámou. Je to prostě něco takovýho zvláštního,“ přiznal Filip, „s Naďou je to fajn a už mi ani nevadí, že tam jste i vy, ale…“
„Já tě chápu,“ souhlasil otec. „Necháme toho. Když budeš chtít, můžeš se přidat. Jinak si šukej Naďu individuálně, jak se spolu dohodnete. Já stejně zas pozítří jedu na tři dny pryč a máma zas za 14 dnů na týden, takže stejně je to takový rozkolísaný a nikdy se pořádně nesejdem. Co se stalo, ber jako životní zkušenost a už se tím netrap!“

***

A tak další dny, kdy se rodiče a Naďa milovali, už zůstal v pokoji. Byl sice hrozně nadrženej, ale nedokázal překonat tu psychickou zábranu a bariéru, že se miluje s vlastními rodiči. Jednou to už nevydržel a místo porna v televizi, šel alespoň shlédnout živé porno do vedlejší místnosti.

Matka klečela nad obličejem Nadi a nechala se od ní lízat. Otec během každého přírazu mezi rozevřená stehna Nadi jí navíc jazykem dráždil vztyčené bradavky prsou, které si ještě ona sama mnula rukama. Náhle se Naďa s hlasitým sténáním odbavila. Její místo ihned zaujala Grace. Otec do ní s mlasknutím zajel a postel se v pravidelných rytmech rozbušila o stěnu. Za chvíli si ji otec otočil a vzal si ji vkleče zezadu. Grace začala vyhekávat pod prudkými přírazy. Zezadu se k nim připlížila Naďa a zespodu otci začala lízat a lehce rukama hladit koule. To ho rozdráždilo, že přirážel rychleji a rychleji, až se matka musela vzepřít rukama o čelo postele. Pak ji otec chytil za boky, přitiskl si ji na sebe a vyprázdnil se do ní.

Když z ní vyklouzl, jeho povadlý ocas hned zmizel mezi rty Nadi, která ho zkušeně opět uvedla do patřičné tvrdosti. Matka si břichem lehla na postel a na ni ulehla Naďa. Obě vyšpulily zadečky proti jeho ocasu. Ten je teď začal střídavě zezadu projíždět. Párkrát protáhl Grace, párkrát Naďu a nanovo. Pak zase změnili polohu. Otec vzal zezadu vkleče Naďu a ta se líbala s Grace, klečící proti ní. Potom zas otec zezadu projížděl Grace a ta zatím jazýčkem prozkoumávala každou skulinku Nadina klína.
Naďa byla doslova v transu, když vtom náhle se Grace odvalila stranou a mezi roztažené nohy Nadi se vsunul otec. Nohy ji uchopil za kotníky a prudce do ní zajel a tvrdě přirážel. Matka zatím Nadě lízala a laskala prsa. Za chvíli se Naďa rozvzdychala až k orgasmu. Otec si lehl na záda a Grace se na něm udělala v pozici na koníčka. Když se Grace sklonila, aby se mohla líbat s otcem, zezadu jí jazykem zajela mezi půlky Naďa a laskala místo spojení obou milenců. Občas špičkou jazyka zasáhla i tuhý ocas otce, když mokrý vyjel z lůna Grace a zase tam s mlasknutím zajel… Dál už se Filip nedíval. Péro mu stálo a výron měl na krajíčku. V pokoji se rychle dodělal a ještě dlouho nemohl usnout.

Ráno se všichni tvářili jak neviňátka, jen kruhy pod očima prozrazovaly prosouloženou noc. Když Filip s Naďou později mluvil o samotě, souhlasila s tím, že když to půjde, dál se spolu můžou milovat. O možnosti společných orgiích s matkou i otcem už se nezmínila. Stejně to dlouho netrvalo. Otec za čtyři dny zas na pár dní odjel, později zas matka a všichni společně se vídali jen zřídka.

***

Koncem měsíce Filip udělal maturitu i postupové zkoušky na Sorbonnu, kam v září nastoupil a domů zajížděl už jen občas. Za dva roky u nich Naďa skončila pracovní poměr a našla si jinou práci ve městě. Jestli se i pak dál scházeli, už Filip nezjišťoval. Měl svých starostí dost. Na krásné milování s Naďou už jen vzpomínal jako na krásný sen.

Autor

4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Nebylo to špatné, tedy až na ten grupáč na konci, to mi k tomu nějak nesedlo.

Martin

Příběh Filipa s Naďou se mi líbil tak do 3/4 . Přidání sexu s rodiči bylo spíše rušivé a na víc . Jinak ale opět super povídka .

Fred

Nedivím se, že mnoha lidem připadal ten grupík poněkud rušivě a křečovitě. Však se nelíbil ani Filipovi. Ale jinak palec nahoru.

Peterv

Mne sa páčil aj ten záver. Pekne sa to celé stupňovalo. Skôr som ľutoval že sa nevyblaznil viac 🙂

childe

Hezký příběh , kterému trochu ubírá ta neuvěřitelnost.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x