Prázdniny u strejdy 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Prázdniny u strejdy
Počet zobrazení: 231

Po návratu domů udělaly holky večeři a po ní jsem si odskočil na terasu, zatímco holky se bavily někde v domě.
Čas utíkal, až mě tma i zima vyhnala do obyváku k televizi. Když bylo asi deset hodin, nedalo mi to a šel jsem holky hledat. Jen co jsem vyšel do patra, uslyšel jsem Hančin hlas, který vycházel z ložnice Moniky a Jirky. Potichu jsem se přiblížil ke dveřím a, jako ten největší šmírák, jsem se sklonil ke klíčové dírce.
Bohužel mi ale klíč v zámku neumožňoval nahlédnout dovnitř. Zaposlouchal jsem se tedy alespoň do jejich konverzace, která, jak jsem po chvilce zjistil, se týkala mé osoby.

Sestra Monice povídala o mé bývalé holce a že jsem už přes rok sám. Monika se bez zábran sestry ptala, zda mě viděla nahého a jak ho mám asi velkého. Poté, co jí Hanka odpověděla záporně, začala hned spekulovat o mojí velikosti. Zaslechl jsem její názor, že ho musím mít velkého, protože ta boule byla obrovská, jsem vysoký a mám velké ruce i nohy. Z ničeho nic zmínila Jirku, že on ho má velkého 17cm a to je vzrůstem o dost menší a má i malé ruce.

Moničiny řeči mě fascinovaly, ale ještě více mě fascinovalo, že se na to vůbec ptá a že to všechno probírá s mou sestrou. Hanka ale byla na stejné vlně, protože ihned Monice bonzla, že spím nahatý, takže mě možná večer či ráno zahlédne a pak jí „to“ popíše. Znovu promluvila Monika, která se začala ubezpečovat, zda jí to fakt nevadí. Nejprve jsem nevěděl co myslí, ale jen co začala mluvit sestra, hned jsem to pochopil.
Hanka odpověděla, že to není problém a přiznala, že je včera slyšela jak s Jirkou šukají a že kdyby měla taky možnost, udělala by to samý.
Monika jí hned sdělila, že je ráda, že to Hanka chápe a přiznala se, že vůbec netušila, jak moc je to slyšet a že příště bude tišší. Hned na to se ozvala Hanka, že kvůli ní se hlídat nemusí, že jí to moc vzrušilo a že si při tom hrála s kundičkou.

Ta slova mě skoro poslala do kolen, ale poslouchal jsem dál a tak jsem slyšel, jak jí to Monika nechce vůbec uvěřit. Sestra hned reagovala a Monice bez zaváhání řekla, že kdyby vydrželi o minutu déle, tak by se stačila udělat rovnou v posteli, ale takhle se musela uvolnit až ráno na záchodě, kdy ji přitom nachytal Jirka. Pro mě, a nejspíše i pro Moniku, další šok.

Pak jsem z poza dveří uslyšel:
„Kecáš!“
„Nekecám, tam není klíč a zrovna, když jsem byla v nejlepším, tak otevřel dveře a nejspíš na mě chvilku koukal, něž jsem otevřela oči a všimla si ho.“
„A jo!! Jsem zapomněla, že tam není klíč. Si příště vezmi klíč od pokoje, je to ten samej.“
„No to mi říkáš brzo. Teď, když už mě viděl. Jsem myslela, že se propadnu hanbou.“
„No bóže, tak tě viděl, takovejch ještě bude, ale neboj, jen co přijede, tak mu to vytmavím.“
„Néé, vůbec se mu o tom nezmiňuj, už takhle je to trapný…“
„Jaký trapný? Jen jak jsi řekla, že tě pozoroval, tak jsem byla v tu ránu vlhká.“
„Fakt? Tebe to vzrušuje?“
„No jasně. Jsem dost ulítlá a představa, jak na tebe kouká tvůj vlastní strejda a přitom si to děláš… to je tak zvrácený, že mě to hned dostalo.“
„Tak to jsem asi taky perverzní, mě zase vzrušuje brácha. Když jsem ho včera večer viděla jen v trenkách a pak dneska v lomu, jak mu stál, tak jsem byla taky vzrušená.“
„No vidíš, tak asi proto si tak rozumíme. Obě jsme úchylné,“ zareagovala Monika pobaveně.

Tento rozhovor přerušil příjezd Jirky, proto jsem se rychle přesunul nazpátek do obyváku, kde jsem dělal, že koukám na televizi. Ale v hlavě jsem zpracovával odposlechnutý rozhovor, ze kterého jsem byl lehce rozhozenej. A tak jsem byl vskutku rád, když ke mně Jirka přišel a podával mi lahváče.
„Pomalu mladej, je to poslední co mám, pak už jedině víno.“
„Tak zítra dojedeme pro basu, aby ses taky projel pořádným autem dědku,“ se smíchem jsem se vrhnul na nabízenou láhev.
„Dobře, úplně mi čteš myšlenky. Tak hned ráno spolu dojedeme do krámu… a kde jsou vlastně děvčata?“ změnil téma rozhovoru.
„Nahoře, asi nás tam drbou,“ ouu, neměl jsem to říkat. Hned se mi vybavil vyslechnutý rozhovor a hlavou se mi začaly přelívat chlípné představy.

Chvilku jsme si povídali o stráveném dnu a Jirka se pak šel podívat nahoru za holkama, aby se jim taky ukázal, že je už konečně doma.
Já se ještě chvilku koukal na bednu, ale zase jsem přemítal o tom, co jsem vyslechl.

To, že byla Monika zvědavá na mou chloubu, jsem už moc nevnímal, pořád jsem totiž musel myslet na masturbující sestru. Že se nechala nachytat na záchodě byla jedna věc, ale že si to dělala hned vedle mě, zatím co jsme poslouchali zvuky soulože, to mě dostalo do takového varu, že jsem si musel péro strčit pod gumu kalhot, rychle dojít do koupelny a dát si studenou sprchu. Strach z nachytání mě odradil od masturbace, protože ani tady nebyl ve dveřích klíč. Chladná voda měla ty správné účinky, sic jen pozvolné, ale přesto správné. Musel jsem tam zůstat skoro půl hodiny, než mé vzrušení zcela opadlo a já se mohl bezpečně vydat na pokoj. Využil jsem toho, že tam ještě ségra nebyla, rychle se převlékl do svých spacích trenek, zhasnul a zaplul jsem pod peřinu.

Pokoj zase dostatečně prosvětlovala pouliční lampa a já až teď začal přemýšlet, kde je vlastně sestra. Po nějaké době jsem uslyšel z chodby kroky doplněné o dívčí chichotání, které pak ukončila tekoucí voda ze sprchy. Jednotvárný šum tekoucí vody mě dokonale ukolébal a já se vydal do říše snů.

„Brácha!! Honzo? Slyšíš? Oni to zase dělaj,“ probudila mě sestra.
Nejdříve jsem nevěděl co se děje, ale po chvilce mi to bylo jasný. Z druhé strany zdi se nesly neklamné zvuky probíhajícího milování. Ale mé myšlenky nesměřovaly za zeď, ale na druhou polovinu postele. Začal jsem přemýšlet, zda si sestra hraje se svojí mušličkou stejně jako včera. Ale proč by mě pak budila?
Snažil jsem se koukat, zda nezaznamenám nějaký podezřelý pohyb, ale lampa už venku nesvítila, a tak byla v pokoji taková tma, že jsem jen stěží viděl nějaké obrysy. Nechal jsem pozorování pozorováním a zase se zaposlouchal do pravidelných vzdechů, které byly určitě hlasitější než včera. Z ničeho nic se domem rozhostilo ticho, které přerušovalo jen pravidelné, a celkem hlasité, sestřino oddechování.
Že by přeci jen…?

„Jsi v pořádku?“ opatrně jsem se zeptal sestry v souvislosti s jejím hlubokým dechem.
„Jo… v pohodě… dobrou noc,“ odpověděla po chvilce ticha a snad i trochu vyděšeně.
Ale tím mi to bylo jasné. Určitě si to dělala… jen jsem nevěděl, zda to dotáhla do konce a nebo jsem ji vyrušil.
Samozřejmě jsem při tomto přemýšlení začal stavět stan a stejně jako včera jsem ho musel nenápadně vypustit ze zajetí. Tentokrát jsem si ale trenky sundal úplně, strčil je rovnou pod polštář a spokojeně zase usnul.

Brzo ráno mě probudila mohutná erekce, venku právě vycházelo slunce, a tak byl stan na peřině jednoznačně nepřehlédnutelný. Co nejtišeji jsem si oblékl trenky a potichu se vydal na záchod. Poučen ze sestřiny chyby jsem ze dveří od pokoje vyndal klíč, abych se na toaletě mohl zamknout a v klidu si to udělat. Přeci jen jsem si ho už nejméně čtyři dny nehonil a déle bych to už asi nevydržel.
Po chodbě jsem, s vidinou vyprázdnění pytle, skoro utíkal. Rychle jsem otevřel dveře a už už jsem vstupoval dovnitř, když jsem si všiml vykulených Moničiných očí, která právě vykonávala svojí potřebu. Prudce jsem sebou škubnul a chtěl se omluvit, ale jen jsem něco vykoktal. Nato jsem se otočil a snažil se vypadnout pryč.

„Počkej, já už jsem hotová, můžeš jít,“ slyšel jsem za zády Moniku, která své prvotní překvapení rychle překonala.
Otočil jsem se zpět k ní a pozoroval, teď už stojící, Moniku, která po sobě právě spláchla. Otočila se směrem ke mně a od hlavy k patě mě sjížděla pohledem, až se zastavila na mých napnutých trenkách.
„Ty ale na záchod nepotřebuješ, že?“ přišla blíž a koukala se mi přímo do očí.

Nevěděl jsem kam s očima a musel jsem být celý rudý. Ucítil jsem Moničin dech na své hrudi. Proto jsem se natočil, opřel se o otevřené dveře záchodu a zatajil dech. Chtěl jsem tak umožnit průchod Monice. Udělala krok směrem ven, ale místo, aby kolem mě rovnou prošla, zastavila se ve dveřích, otočila se čelem ke mně a pak udělala něco, co jsem si nepředstavoval ani ve svých nejbujařejších snech.
Bez jakéhokoliv zaváhání položila svojí ruku na mé přeplněné trenky a začala je mnout a mačkat.
Přestal jsem snad i dýchat a chystal se jí říct ať toho nechá, ale Monika mi položila prst na rty a tichem se ozvalo jen její „pšš“.

Rukou mi stále přejížděla po bouli, po chvilce hlazení sjela trochu níž a přes trenky docela silně zmáčkla plné koule. Syknul jsem bolestí i vzrušením zároveň a z ruky upustil klíč. Chodbou se roznesly zvuky odraženého klíče od dlažby, které Moniku polekaly a jak sebou cukla, ještě více mi zmáčkla koule. Jen co si uvědomila zdroj zvuku, zatáhla si mě za koule na záchod a zavřela za námi dveře.

Opět mě přimáčkla na dveře, tentokrát ale na zavřené, a už i druhou rukou mě začala osahávat. Stál jsem jak solný sloup a jen vnímal její doteky. Zatím co mě pořád jednou rukou hladila v rozkroku, druhou mi jezdila po hrudi a břichu. Pak i druhou rukou zamířila do mého rozkroku, ale tentokrát ji vsunula za trenýrky. Cítil jsem, jak její prsty postupují přes mé ochlupení až ke kořenu mého neukojeného macka. Uchopila ho do ruky a jemně zmáčkla, přitom zvedla hlavu a koukla se mi přímo do očí.

„Tady je někdo docela dobře vybavenej,“ a jen co to dořekla, klekla na bobek, aby hned vzápětí stáhla moje trenky až ke kolenům.
Před obličej se jí vymrštil napružený čůrák, kterého hned po prvním zhoupnutí chytila do ruky a zblízka si ho prohlížela.
„Ty vole, to je neskutečný péro,“ pomalu jela rukou od kořene vzhůru, kde se zastavila a palcem přejela po špičce žaludu, jenž kousek vykukoval z předkožky. Pak zase jela pomalu dolů, stahujíc přitom předkožku a postupně tak odhalujíc žalud v celé své kráse. Stále si ho fascinovaně prohlížela a já jen přihlížel jejímu, nyní již pravidelnému, pomalému honění. Po chvilce mě druhou rukou začala dráždit koule, ale to jen na okamžik, protože si ruku naslinila a začala mě jí také honit.
„To je čůrák… zajímalo by mě, jak je dlouhej… měřil sis ho někdy?“ vyptávala se, aniž by spustila oči z mého péra.
„Kdysi jo, ještě v snad pubertě. Pokud se pamatuji, tak měl asi 23 cenťáků,“ nejistě jsem odpověděl na nečekanou otázku.
„Máš ho velkýho jak nějakej negr, jen je bílej,“ zasmála se Monika a jako by nic se začala pokoušet o kuřbu. Za stálého honění mě začala oblizovat žalud a pokoušela si jej vložit do úst.

Myslel jsem, že zůstane jen u cucání žaludu a dráždění uzdičky jazykem a že se o více nebude snažit, ale poté, co se jí povedlo dostatečně nasliněné péro vsunout do úst, pokusila se odvážně o co nejhlubší kuřbu.

To bylo něco, co jsem u žádné své dosavadní holky nezaznamenal a Monika tak byla první, která se nebála to zkusit. Napadlo mě jí pomoc, a tak jsem ji oběma rukama chytl za hlavu a snažil se ji ještě více natlačit, ale to už nezvládla a s pomocí svých rukou se ode mně odtáhla a chvilku se vydýchávala. V obličeji byla úplně rudá a rychle popadala dech. Ale to jí nebránilo začít mě hned opět honit a po chvilce rozdýchávání zase i kouřit, tentokrát ale už jen na krajíček.

To mi bylo ale jedno, i přesto jsem totiž cítil, že ještě chvilku a už budu. Nevěděl jsem, zda jí to mám říct, ale Monika to zkušeně poznala, přestala mě kouřit a začala mě obouruč rychle honit. Už jsem cítil, jak mé sperma stoupá vzhůru, zaklonil jsem hlavu a se zavřenýma očima jsem si vychutnával nastupující orgasmus.

Po posledním výstřiku se dostavilo nepopsatelné uvolnění a já byl snad ten nejspokojenější člověk pod sluncem, rozhodně nejspokojenější v tomto domě.
Na žaludu jsem opět ucítil doteky Moničiných úst, otevřel jsem oči a kouknul se, jak mi olizuje uzdičku i s dírkou. Nenápadně jsem se rozhlédl, kdeže skončilo mé sperma, ale na zemi jsem ho neviděl a ani Moničina košilka nenesla žádné stopy mého výstřiku. Až po chvilce jsem se zaměřil i na její obličej a všechno mi docvaklo. Ona si to nechala nastříkat do pusy. Z koutku úst jí vytékal nezvratný důkaz. Ochabující penis si naposled potěžkala a pak mi natáhla trenky. Postavila se, prstem si otřela koutek úst a prst, i se stopou semene, vsunula do úst a mlsně olízla. V tu chvíli mi došlo, že to všechno spolknula. Pohladila mě po hrudníku, přitáhla si mě k sobě a políbila mě na pusu.
„Dík a nikomu ani muk,“ pošeptala mi do ucha a přitom mě odsouvala, aby mohla otevřít dveře.

Sledoval jsem, jak prochází chodbou směrem k jejich ložnici. Jako omámený jsem zůstal ještě několik minut stát a všechno si znovu a znovu v hlavě procházel. Prsty jsem si přejel po rtech a připomněl si tak její polibek. Přitom jsem si po rtech něco rozetřel, olízl jsem se a hned jsem poznal o co jde, bylo to mé vlastní sperma. Podíval jsem se na své prsty, na kterých ulpělo malé množství ze rtů.

Sebral jsem klíč ze země a pomalu se vracel k našemu pokoji. Co nejtišeji jsem otevřel dveře, abych neprobudil sestru. Už jsem vcházel dovnitř, když jsem si jí všiml. Zastavil jsem se a nevěřícně na ní koukal… bez obav tu masturbovala. Noční košilku měla vyhrnutou až na bříško, mezi pokrčenýma nohama jí kmitala jedna ruka, zatím co druhou měla zastrčenou pod košilkou a mnula si svoje kozičky.

Úplně jsem zkameněl a jen koukal co se na posteli děje. Škoda jen pokaženého výhledu, kdy mi sestřina noha bránila vidět její masírovanou buchtičku. A trochu popojít jsem se kvůli prozrazení své přítomnosti bál.

Sestřička pravidelně oddechovala, kousala se do rtu a sem tam nahlas vzdechla. Zrychlující se pohyb ruky a frekvence dechu jasně naznačovala blížící se orgasmus. Vzápětí pokrčené nohy natáhla, roztáhla je ještě více od sebe, nadzvedla svou pánev a prohnula se jako napnutý luk. Její prdelka byla asi dvacet centimetrů nad postelí a tentokrát jsem viděl úplně všechno. Její dva prstíky kmitající po vlhké štěrbince i právě odhalené kozičky.
Byl to neskutečný pohled, který k mé smůle sestra pokazila otevřením svých očí. Musel to být pro ni pořádný šok vidět mě u dveří. Okamžitě si lehla a přikryla své tělo vedle ní ležící přikrývkou. Chvilku se ještě pod peřinou vrtěla, to asi jak si stahovala košilku, kterou měla ještě před chvilkou srolovanou až nad prsy.

„Co tady děláš? To po sobě nesplachuješ?“ vykřikla na mě najednou a skoro to vypadalo, že se rozbrečí.
Začal jsem se jí omlouvat a blábolit, že jsem vlastně nic neviděl. Teprve při těchto slovech jsem se otočil bokem, abych na ni neviděl. Zmatený z nastalé situace jsem vůbec nevěděl co mám dělat, a tak jsem v ruce držený klíč vložil do zámku dveří.
„Tak vidím, že jsme na tom stejně,“ ozvalo se mi za zády. „Cože?“ otočil jsem se nechápavě na sestru.
„Já myslela, že jsi šel čůrat, ale ty sis ho byl vyhonit. Proto jsi tam byl tak dlouho a nespláchnul jsi,“ povídala už docela sebejistě sestra.
„Seš úplná Jessica Fletcher a i kdyby tak co? Je to přeci normální. Tak jsme si kvit a budeme dělat, jako by se nic nestalo,“ odvětil jsem sestře, zatím co jsem došel na svoji stranu postele a posadil se.
„Tak to ne!“ téměř vykřikla.
„Co ne?“
„Tys mě viděl a to je nespravedlivé.“
„Tak jsem tě viděl a co jako?“
„No, že si nejsme kvit. Musíš mi ho ukázat a až pak si budeme kvit, potom na to všechno zapomenu.“

Bylo teprve ráno a já už zažíval druhou neskutečnou situaci. Jsem zvědav, jaké to bude mít všechno pokračování…

Otočil jsem se na sestru a sledoval, zda to myslí skutečně vážně.
„Ti ho přeci neukousnu, jen ho chci vidět nic víc, nic míň.“
„Ale nikomu to neřekneš!“ s jasně slyšitelným důrazem na druhém slově.
Sestra si klekla na postel, oblízla si své dva prsty, které ještě před chvilkou projížděly její broskvičku a docela nahlas řekla: „Neřeknu, čestný pionýrský.“
Já se opět postavil a otočil se směrem k ní. Prsty jsem zajel za gumu trenek a pak si trenky stáhnul. Sestra s vyvalenýma očima koukala do mého rozkroku.
Chvilku jsem nechal sestru koukat a pak začal trenky opět natahovat, ale sestra vykřikla, že ještě chvilku a přitom se posunula na moji půlku postele, aby se mohla kouknout z větší blízkosti.
„Ty vole, tak tomu říkám čurák,“ sama nejspíš netušila, že slova pronesla dostatečně nahlas, abych je slyšel i já.

Po tomto pochvalném komentáři jsem jej zastrčil do trenek, protože jsem cítil, jak se mi do něj hrne krev. Sedl jsem si na postel a chtěl si lehnout, ale sestra mi klečela na peřině.

„Jsme si kvit. Jasný?“ neměla to být ani otázka, jako spíše konstatování, ale i tak jsem netrpělivě čekal, zda k tomu bude mít Hanka nějakou připomínku.
„Tak na tohle nezapomenu,“ svalila se na svou půlku.

Konečně jsem si lehl, přikryl se peřinou a raději se otočil na bok, aby sestra nepoznala, že mě celá tato situace vzrušila.
„Tak teď už chápu, proč nosíš jen trenky. Se to do nich dobře schová a netlačí že?“ řekla sestra ležící vedle mě na peřině a koukajíc se do stropu.

Nevěděl jsem, co jí na to mám říct. Bylo mi trochu trapně a tak jsem jen tiše ležel a snažil se ještě zabrat. Tok vzpomínek na předchozí chvíle mi ale nedal pokoj a já si stále dokola promítal, co se stalo na záchodě i to, co se dělo před chvilkou tady.
Hanka stále ležela na peřině a asi na tom byla stejně. Tedy, až na ten záchod.

Oba jsme už neusnuli, jen jsme leželi a já přemýšlel, co asi bude následovat. Nevím, kolik minut uteklo, ale vzrušující vzpomínky začala zatlačovat do pozadí potřeba toalety, tentokráte opravdu jen čůrání. Při mém odchodu mě sestra celou dobu sledovala. Co se jí asi tak honilo hlavou?

Při cestě zpět na pokoj jsem zahlédl sestru v koupelně čistit si zuby. Její nepřítomnosti jsem využil k převléknutí a pak se vydal už dolů. Sedl jsem si v obyváku do křesla, na tabletu zkontroloval Facebook a u toho se těšil na nadcházející den. Snad mě nezklame, když tak krásně začal…

Počet zobrazení: 231

Autor

Navigace v seriálu<< Prázdniny u strejdy 01
4.8 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Brácha

od zverejnenia tejto poviedky čakám na pokračovanie a stále nič. prišli prázdniny tak dúfam že to príde teraz.

Kittikit

Pekne pocteni 👍

2
0
Would love your thoughts, please comment.x