Prázdniny u strejdy 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Prázdniny u strejdy

Právě mi začaly prázdniny a tentokrát jsem si je chtěl pořádně užít, ale jako obvykle se něco pokazilo. Tentokrát tím „něco“ byli rodiče. Otec, jako správně zazobaný podnikatel, koupil mámě k jejich 20. letému výročí svatby měsíc dovolené v Karibiku. A jelikož na mě a ségru nějak zapomněl, tak nás, no tedy spíše mě, čekala role chůvy mé mladší sestry. Je známo, že holky dospívají dříve jak kluci, ale ségra byla zcela jistě výjimkou potvrzující toto pravidlo. Přestože byla dost stará na to jít k volbám, stále s ní třískala puberta jako v patnácti.

Že se nám to nelíbí, jsme dali rodičům patřičně najevo, a tak se poslední týden před jejich odjezdem nesl docela ve vyhrocené náladě, kde nechyběly časté hádky a celkově blbá nálada. U mě vládla hlavně ta blbá nálada a s nikým jsem nekomunikoval.
Zato sestra se s máti pořád hádala, protože se jí samozřejmě nelíbilo, že bych to měl mít doma pod kontrolou a taky, že jí matka nevěří… no prostě to byl rachot, kdy se dvě ženský hádají, protože si myslí, že jen ta jedna má pravdu.
Otec to měl na háku, byl totiž stále v práci a domů se dostal, až když už byly ženský většinou vyhádané.

Nastal poslední den před odjezdem, mamka už měla všechno na dovolenou zabalené a nás čekalo už jen pár hodin s rodiči. Tyto poslední hodiny byly nejklidnější za celý týden, protože bylo jasné, že rodiče skutečně odjedou, já se stanu na třicet dní hlavou rodiny a sestra se s tím asi už taky holt smířila.

Otec byl ten den celou dobu doma a po obědě si nás všechny svolal do obyváku, nejdřív pronesl dlouhou řeč, jak se máme chovat a mnoho dalších instrukcí. Po něm si vzala slovo mamka a jen začala, dostavil se pořádný šok, který jsme já ani sestra nečekali.

Abych to zkrátil… dozvěděli jsme se, že má strach, zda bychom to tady bez problémů zvládli a proto nám dohodla ubytovaní u svého mladšího bratra. Na celý měsíc. Pak ke mně přišel otec a podal mi klíčky od svého auta, což byl pro mě během chvíle už druhý šok, ale s povděkem jsem je přijal. Fotřík ještě dodal, že nás strejda čeká už na večeři a ty klíčky jsou symbolem důvěry, že to tam pod dohledem všechno zvládneme.
Byl jsem tak zblblej, že jsem mu i poděkoval. Stále jsem nemohl uvěřit, že mi otec svěřil auto a že ho budu moc celý měsíc používat. Jediný, kdo nebyl nikterak nadšen, byla sestřička, neměla ještě papíry, a tak si tento otcův akt nijak nepovažovala. Místo toho odešla, se slovy, že jí zkazili celé prázdniny, naštvaná do svého pokoje.

Za to já byl jako ve snách a už už jsem si představoval, jak budu machrovat tátovým bavorákem. Pomyslnou třešničku na dortík tomu všemu nasadil zase otec. Sedl si ke mně a podal mi svou platební kartu. Opět zdůraznil, že mi věří a dodal, že chápe, jak je to pro mě těžké mít sestru na krku a navíc ke všemu budeme muset být u strýce. Proto to auto a karta. Znova jsem mu, jako v mrákotách, poděkoval a vydal se do svého pokoje připravovat se k odjezdu.

Ze všeho nejdřív jsem ale šel k sestře do pokoje, zaklepal a bez čekání na pozvání vešel. V pokoji už sestra házela svoje věci do tašky a jak mě spatřila hned si musela ulevit, a tak jsem slyšel, jak nejdříve nadává na matku a otce, pak poznámky na mě, jaký jsem to jejich mazánek a že na ní nikdo ani nepomyslí. Chtěl jsem ji trochu zvednout náladu, a proto jsem jí slíbil, že když bude chtít někam odvézt, tak ji odvezu. Nakonec jsem se ještě pochlubil platební kartou a dodal, ať není blbá, že si to pořádně užijeme.
Hanka se po dlouhé době usmála, přišla ke mě a objala mě, což často nedělala… no vlastně snad nikdy. Bylo to pro mě docela divný, ale podvědomě jsem ji pohladil po vlasech, jako bych ji chtěl ještě více utěšit. Jakmile jsem si to ale uvědomil, dal jsem ruku rychle pryč a pronesl, že za chvilku můžeme jet.
Hanka na mě vzhlédla a jen pronesla: „Já jsem připravená, ale chci nějaké nové oblečení, ať z toho taky něco mám. Když už nám ty prázdniny fotr platí.“
Následovala „srdcervoucí“ rozlučka s rodiči a už jsme seděli se sestrou v autě. Připadal jsem si jak ten největší machr a když mě Hanka požádala, abychom jeli do obchoďáku, samozřejmě jsem neprotestoval.

Sestra si nakupování opravdu užívala, až jsem měl trochu strach, abychom to s tím utrácením nepřehnali. Hanka byla ale jiného názoru a otce tak vyšel náš výlet do obchodního centra skoro na šest tisíc plus plná nádrž. Po provětrání plastikové kartičky jsme konečně vyrazili směr strejda Jirka. Naštěstí to k němu není daleko, protože bydlí jen necelých dvacet kilometrů od nás. Přestože bydlel takový kousek, moc jsme se s ním nestýkali, já ho viděl naposled před pěti lety na babiččině pohřbu a jediný, kdo s ním zůstal v kontaktu, byla máma. Občas jsme zaslechli, jak spolu telefonují a když už k němu jela, bylo to bez nás. Vlastně si ho ani moc nepamatuji. Strejda zůstal bydlet s rodiči v jejich domě a jelikož s nimi mamka moc nevycházela, odrazilo se to i na našem navštěvování. Po jejich smrti dala mamka svou půlku dědictví Jirkovi a tím to pro ni asi skončilo. O to větší bylo naše překvapení, že se s ním matka dohodla, že u něj ten měsíc budeme.

Kvůli zmíněnému nakupování jsme dojeli ke strejdovi asi o půl hodiny později, než bylo domluveno, a přesto nás nepřivítal strejda, ale z domu vyšla krásná brunetka v plavkách. Přiznám se, ztratil jsem zcela řeč a jen blbě koukal, zatímco se ta dívka vítala se sestrou. Ani nevím co si říkaly, stál jsem jak solný sloup a veškeré vjemy mimo zraku, mozek automaticky utlumil. Jen jsem si všiml, jak Hanka ukázala směrem ke mně, něco pronesla a krasavice, jak jsem si ji pracovně nazval, se vydala mým směrem. Představila se jako přítelkyně strejdy, Monika, a dala mi pusu na tvář. To mě probralo a po vykoktání svého jména se mé vědomí opět vrátilo na matičku Zemi.
Mimo toho jsme se dozvěděli, že Jirka je už na cestě a bude tady do deseti minut.
To mi bylo jedno, poté co jsem spatřil Moniku jsem už strejdu vidět nepotřeboval, stále jen jsem koukal na to dokonalé tělíčko. Ještě že tam byla sestra, která se s Monikou hned skamarádila a začaly spolu kecat, jako by se znaly už dlouho.
Abych přišel na jiné myšlenky, začal jsem se raději zabývat vyndáváním věci z auta. Hormony se mi bouřily a při okukování Monči to začínalo být na mých kraťasech trochu vidět. A strašně nerad bych se před holkami ztrapnil. Hned jsem pochopil, že si ho budu muset co nejdříve vyhonit, abych to tu ustál.

Ani nevím kdy to provedla, ale když si šla sestra do auta pro další várku svého nového oblečení, už na sobě měla nové plavky. Jako snad každá baba chtěla ukázat, jak moc jí to sluší a já chtě nechtě musel uznat, že jí to opravdu slušelo. Dokonce se mi zdálo, že má proti Monice i o něco vetší prsa, ale snad to bylo jen její menší hubenou postavou.
Chvilku po ségře se objevila i Monča a já si je tak mohl obě porovnat. Snad poprvé jsem přestal brát svou sestru jako sourozence a koukal na ni jako na ženu.
Ještěže jsem stál za autem a nebylo nic vidět, protože ten můj mezek se z těch pohledů na ty dvě skoro nahé slečinky postavil a ne na ne klesnout. A to, že jedna z těch dívek je moje sestra ho vůbec nezajímalo. Naštěstí si hned Hanka vzala dvě tašky a společně s Mončou odešly do domu. Mně se po nějaké chvilce povedlo umravnit své péro, a tak jsem vzal své věci a šel do domu za holkami.

V domě jsem šel za zvuky dívčího smíchu a hlaholu až do podkroví. Jen co si mě Monika všimla sdělila nám, že toto je náš pokoj. Z počátku jsem nechápal, jak myslí to „náš pokoj“, ale krutá nejistota se měla vzápětí vyjasnit.
Hanka si už dávala věci do skříně a já se zatím rozhlížel po pokoji. Monika mezitím zběžně popisovala, co kde v domě je a další informace. Já ji ale poté, co jsem kouknul na postel, neposlouchal a jen valil oči. Nejspíš si mého udiveného pohledu všimla, protože obratem změnila téma:
„Doufám že vám nevadí ta manželská postel, ale nic jiného není k dispozici.“
Až nyní mi docvakl ten „náš pokoj“ v úvodu mého příchodu.
„To je v pohodě, lepší jak spát na zemi,“ hned odpověděla sestra, zatím co já byl ve velkých rozpacích.
„To mám jako vážně spát hned vedle sestry? Co moje docela pravidelná ranní erekce? A kde si ho budu moc vyhonit?“ proletělo mi hlavou, ale přesto jsem se snažil navenek dělat, že mi to nevadí.
„Ááá Jirka je tady!“ radostně vykřikla Monika a hned jsme ho šli ven přivítat.
„Ahoj zlato, už na tebe čekáme,“ ukazovala na mě a Hanku. Jirka nejdříve jen koukal a docela dlouho si nás prohlížel, ale to už se na něj sestra vrhla a za srdečného objetí zahlaholila „Ahoj strejdo“.
Pohled to byl zvláštní, protože Jirka vypadal opravdu mladě. No, bylo mu dvaatřicet a na strejdu moc nevypadal, to spíš jako starší brácha.
„Říkejte mi Jirko, ten strejda zní divně,“ zareagoval na přivítání Jirka, podal mi ruku a docela silně ji zmáčknul.
„Tak vás tady vítám, snad to tady přežijeme. No Honzo ty jsi za těch pár let nějak vyrost,“ a poplácal mě po rameni, „a Hani, teda páni, z tebe je už pořádná kočka,“ otočil se na ségru a celou si ji zase prohlédl.

Vešli jsme do domu a holky začaly dělat večeři, zatím co já se bavil s Jirkou o takových těch všedních věcech, od mé školy, jeho práci, až po ženský. Nevím proč, ale docela rychle jsme se bavili jako staří známí. Asi to bylo tím, že byl jen o nějakých dvanáct let starší než já a měl podobný pohled na svět a i stejný vkus ohledně žen.
Dále jsem se také dozvěděl, že dělá v nedaleké fabrice na automobilové díly a že Monika má prázdniny jako my, protože si ještě dodělává postgraduál a, to hlavní co mě moc zajímalo, je jí 26 let. Takže se prý o nás bude starat především ona. Pak se zmínil, čím je tady na vesnici možné ubít čas, ale moc toho nebylo. Byla tady jen jedna hospoda, malej obchod a místní koupaliště, teda přesněji hasičská nádrž, a trochu dál za vsí zatopený lom.

Náš rozhovor přerušil příchod děvčat, která nesla večeři. Přesunuli jsme se ke stolu a tam, už skoro zcela v režii něžnějšího pohlaví, rozhovor pokračoval. Holky si začaly plánovat následující dny a mně tak nějak začalo docházet, že se tady asi budu sám nudit. Naštěstí jsem měl k dispozici auto, které chtěla děvčata několikrát využít, takže alespoň něco. Po večeři, přiznám se až nečekaně dobré, jsme se, doslova, odvalili na gauč, kde náš rozhovor za svitu televize pokračoval.
Monika přinesla nějaké brambůrky, mně a Jirkovi podala pivo a sobě s Hankou přichystala víno. Společné klábosení pokračovalo až skoro do jedenácti, kdy jsme se postupně začali vytrácet do koupelny k večerní očistě.

Po nutné hygieně jsem se vydal na pokoj, kde už byla sestra zavrtěná v posteli, ale zatím stále svítila. Vešel jsem jen v trenýrkách a hned jsem si všiml, jak si mě Hanka prohlíží. Úplně jsem zapomněl, že tam bude, a tak jsem si ani nevzal tričko. Naštěstí na mě ty hodiny plavání a florbalu byly vidět.
Ale byl to nezvyk, protože doma jsem bez trička vůbec nechodil a dokonce jsem doma spal v pyžamu, jelikož to matka doma vyžadovala. Ale pyžamo jsem v tom kvapném odjezdu jaksi nechal doma na posteli.
Raději jsem hned zhasnul a šel si lehnout, i tak bylo v pokoji docela vidět, protože přes okno do něj svítila pouliční lampa. Naštěstí po několika minutách zhasla a z čista jasna byla docela slušná tma.

Už jsem skoro usínal, když jsem uslyšel zvláštní vrzání, které se ozývalo jako by za mojí hlavou. Více jsem se zaposlouchal a už docela zřetelně jsem slyšel opakující se ruchy, ke kterým se po chvilce přidalo pravidelné sténání.
„Brácha!! Oni tam snad mrdaj!“ pronesla sestra a začala se hrnout ke stěně. Já jen viděl obrysy jejího těla, jak se souká z pod peřiny, aby je lépe slyšela.
„Co blbneš? Lehni si a spi. Ještě uslyší, jak tady blbneš.“
„No myslím, že oni teď mají jiné starosti.“
Oba dva jsme v tichosti poslouchaly. Moničiny hlasité vzdechy doprovázející vrzání, ke kterému se po nějaké době přidalo i ťukání postele o zeď.
„Ti si to dávaj, že?“ opět položila sestra spíše řečnickou otázku a zase si začala lehat. Já měl v tu chvíli úplně jiné starosti, protože se mi dostavila erekce a trenky mi ho doslova drtily. Využil jsem Hančiných pohybů a trenky si sundal do půli stehen. Ještě že ta lampa zhasla, jinak nevím, co bych dělal, protože můj kamarád dělal pořádný stan, který by byl určitě dobře vidět.

Bouchání a vrzání se začalo postupně zrychlovat, zatím co vzdechy trochu utichly, ale jen na okamžik, protože se následně ozval, asi za celou dobu tohoto představení, nejhlasitější vzdech a pak se rozprostřelo ticho. Hned mi došlo, že jsem slyšel Moničino a Jirkovo vyvrcholení a poznala to i sestra.
„To je úlet, první noc a hned to máme s erotickou tečkou,“ zkonstatovala sestra a pak jen dodala přání dobré noci a šla spát.
Já se ještě chvilku snažil nějak lépe lehnout, ale můj zduřenec mi nedovolil si lehnout ani na bok, a tak jsem nakonec po dlouhé době usnul ležíc na zádech.

Ráno jsem se probudil docela pozdě, sestra už vedle mě neležela. Ale slyšel jsem tekoucí vodu, takže prováděla nejspíš v koupelně ranní hygienu. Chvilku jsem ještě rozjímal a když už jsem se rozhodl z vyhřáté postele vylézt, hned jsem zjistil, že mi chybějí trenky, které jsem si během spánku asi nevědomky sundal.
Koukl jsem pod peřinu, ale tam nikde nabyly. Chtěl jsem se podívat i na zem, ale to jsem už slyšel přicházející sestru. Rychle jsem si lehl zpět do postele, přikryl se a předstíral, že ještě spím. Z pod peřiny jsem škvírkou sledoval příchozí sestru, která si hned ze skříně vyndala věci a začala se oblékat. Na chvilku jsem spatřil sestřino odhalené ňadro, které hned schovala do podprdy. Když byla oblečená, tak zatahala za cíp mojí peřiny a začala mě budit.

„Honzo vstávej! Už je osm pryč. Dole už máme snídani.“
Začal jsem dělat, jako že se probouzím a rozespale jsem odpověděl, že už vstávám a že budu hned dole.
„To spíš normálně nahej?“ zeptala se mě z ničeho nic sestra a hodila po mně moje trenky, které asi našla na zemi.
„Jo!“ docela naštvaně jsem jí odpověděl.
„Se neposer,“ zakončila uraženě náš krátký rozhovor a odešla z pokoje.

Jen co zaklaply dveře, čapl jsem trenky a dal si je pod polštář, jako to dělám doma s pyžamem, a hned jsem šel ke skříni, kde jsem si na sebe natáhl kraťasy a tričko. Po ranní hygieně jsem sešel dolů, kde už všichni snídali. Během jídla už holky ladily detaily dnešního dne, kde nechybělo samozřejmě ani opalování. Po vzájemném odsouhlasení detailů mě poprosily, zda bych je nedovezl do Jirkou zmiňovaného lomu. Jirka měl jít od dvou do práce, a tak jsem byl rád, že budu mít nějaký program a důvod se projet, takže jsem bez váhání souhlasil.

Po snídani jsem si skočil s tabletem sednout na terasu a surfovat po netu. Holky, jako dvě největší kámošky, rozložily opalovací křesílka a začaly se slunit. Mezitím šel Jirka umýt nádobí a začít vařit oběd.
„Dobře si ho Monika vycvičila,“ problesklo mi hlavou a rázně se rozhodl, že tak jednou určitě nedopadnu.
Právě jsem si četl nějakou recenzi na film, když mě Monča požádala, zdali bych jí nemohl namazat záda. Bez zaváhání jsem odložil tablet a už jsem si od ní bral lahvičku s opalovacím krémem. Po dlouhé době jsem měl pod rukama nějakou ženu a hodlal jsem si to užívat. V rozkroku mi „to“ začalo po chvilce trochu pocukávat, a tak jsem raději přesunul pohled z nádherného těla lesknoucího se opalovacím krémem, na okolní krajinu.
Zbytky krému jsem vetřel do stehen a lýtek a pomalu už doufal, že si ihned odskočím mimo dohled obou dívek, když mě o tu samou službu požádala i sestra.
Neodmítl jsem a zase si tak nanesl trochu mléka a začal jej nanášet. Mé velké ruce roztíraly mléko do pokožky a já bez studu okukoval sestřino tělo, jako by se nic nedělo. Problém nastal, až když jsem zrak namířil na její zadeček a mezi nohy, kde jsem spatřil, jak jí plavky kopírují její vyholenou buchtičku.
Sestra nesestra, prostě se mi postavil. Ještě že jsem měl kraťasy. Péro bylo přitisknuté na stehně v jedné z nohavic, a díky tomu to nebylo moc vidět, ale i tak jsem velice dlouho roztíral mléko po jejím těle, zatím co jsem se snažil myslet na nějaké odpornosti, aby mi zase klesnul.
Naštěstí se sestře, spíše už masáž, zamlouvala, a tak jsem měl dostatek času na částečné odkrvení neposlušné části těla. Jen co jsem ucítil snížení tlaku v dolních partiích, ukončil jsem s omluvou roztírání a rychle se vrátil zpět k brouzdání po netu.

Po obědě byla malá siesta, kterou ukončil Jirkův odchod do zaměstnání a náš odjezd do lomu. Monika mě navigovala do nedaleké vesničky, za kterou jsme zahnuli na polní cestu a kde jsme na malém plácku zanechali naše auto. Po necelých deseti minutách pozvolné chůze, jsme dorazili k lomu. Přístup k vodě byl jen na jednom místě a samozřejmě přesně na opačné straně, než kudy jsme přišli, takže jsme ho museli celý obejít.
Po příchodu na pěkné místečko jsem ze sebe hned svléknul triko a šel do vody. Byla průzračně čistá a taky docela studená. Holky si zatím rozbalily deku a navázaly na dopolední opalování na terase domu. Přeplaval jsem na druhou stranu a ještě chvilku se jen tak čachtal, až jsem už docela promrzlej vylez ven z vody a šel k holkám na deku pro ručník.

Docela jsem sebou trhnul, když jsem spatřil dvě ženská těla nahoře bez. Jako malej puberťák jsem nějakou dobu zíral na kozičky obou holek a měl tak docela dost času je porovnávat. Ségra je má oproti Monice opravdu větší, ale Monika má krásně velké a výrazné dvorce s velkými bradavkami.
„Aby ti nevypadly oči,“ smála se mi Monika.
„Brácha, ty prase!!“ zakřičela na mě ségra a rukou si zakryla kozičky.
„Měl bys jít do vody se zchladit, abys tu nedělal ostudu,“ promluvila opět Monika s pohledem upřeným do mého rozkroku a zase se začala smát.
Jen co mi to došlo, zakryl jsem si nadouvající mokré kraťasy a během chvilky jsem byl zase ve vodě. Doplaval jsem doprostřed lomu a v duchu si začal nadávat do nadržených kreténů. Koukl jsem směrem k holkám, které už neležely, ale seděly a koukaly mým směrem. Podle výrazů se asi dost bavily na můj účet. Nevěděl jsem co dělat a jen na místě šlapal vodu, ale voda byla opravdu studená, a tak jsem se, chtě nechtě, vydal nazpátek.

Vylezl jsem z vody a se sklopenou hlavou si šel pro ručník. Holky tentokrát neřekly jediné slovo, jen seděly a koukaly na mě, jak si beru ručník. Obě byly stále nahoře bez a Hana si je už nesnažila ani přede mnou zakrývat.
„Tak vidím, že ti voda pomohla. Za chvilku si zvykneš a budeš v pohodě,“ zareagovala Monika a naznačila mi, abych si sedl vedle ní.
Po jejích slovech jsem si připadal zase jako úplný puberťák, ale přesto jsem ji uposlechl a sedl k ní.
„Chceš namazat záda?“ nabídla mi Monika a já s díky nabídku přijal a natočil se zády k ní.
Monika mě namazala a pak jsme všichni tři ulehli na deky a společně se opalovali. Před odchodem domů jsem se šel ještě jednou smočit a poté jsme už vyrazili domů, aniž by holky vůbec vlezly do vody. Byla prý na ně moc studená.

Při cestě domů si Monika libovala, že má někoho, kdo s ní bude trávit prázdniny, protože samotnou jí to tady vůbec nebavilo. Já ale začal být krapet nervózní…

Autor

Navigace v seriáluPrázdniny u strejdy 02 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Vskutku slibný začátek, takže doufám, že v pokračování se to ještě rozjede.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x