Rozchod a… rozvod

Tak se naše dcera Viktorie, zvaná Viki, rozešla s přítelem. Už spolu žili několik let, pořídili si polorozpadlý baráček, který dávali dohromady a najednou se Robert „zbláznil“ do sotva plnoleté holčiny a odstěhoval se s ní kamsi do západních končin Evropské unie.
Viki, po chvíli truchlení a smutku, se sebrala dohromady a jala se celou domácnost přeorganizovat, včetně vymalování všech místností. Chtěla prostě začít žít nanovo.

Zpočátku jsme tam jezdili s manželkou, ale na malování jsem k Viki jel sám. Žena pojede až další týden na úklid a u toho prý zase nebudu muset být já.

***

Byl hezký den, natřené stěny pěkně schnuly, když jsem zjistil, že vlastně nemám kam složit na noc hlavu. Zbyla tu jen kuchyně a ložnice. Všude jinde byl nábytek na hromadě překrytý igelitem.
„Co blbneš, tati?“ usmála se dcera. „Snad tu jednu noc zvládnem spolu v ložnici. Já nechrápu, ty sice jo, ale jsem tak utahaná, že usnu, sotva si lehnu.“
Pravda, proč bych nepřespal se svou dcerou v široké manželské posteli? Vždyť o nic nejde.

*** .

Že o nic nejde, mě přešlo, když se Viki z koupelny vyhrnula v saténové sexy košilce, která víc zdůrazňovala, co měly být utajeno. Šestadvacetiletá mladá žena se štíhlýma nohama, prsy velikosti tři a vůbec svůdnou postavičkou, byla mému klínu velmi nebezpečná. A to byla, prosím, má dcera.

Když jsem prošel tělesnou očistou a vešel do ložnice, Viki už spala. Taky jsem byl unaven, ale při představě jejího těla v mé blízkosti, můj bojovník se vzpouzel a dral se z trenýrek ven.
Vzal jsem ho do ruky a lehce onanoval. Aniž bych měl v plánu se udělat, dělalo mi to dobře a ruka kmitala po ocas stále rychleji.

Náhle se Viki vedle mě zavrtěla, já ustal v honění a do tmy se ozvalo.
„Tati, ty si ho honíš?“
„Nééé… proboha… jak tě to mohlo… ooh… co děláš?“ bránil jsem se, když mi náhle na ptáka sáhla její ruka.
„Nelži, vždyť ti stojí a držíš si ho v ruce!“

Než jsem stihl nějak zareagovat, vzala mi moji ruku a položila si ji na klín.
„Tady mě trošku pohlaď… už mi to moc chybí,“ zavrněla tiše.
Automaticky jsem vjel pod látku kalhotek, vnímal chloupky a pak mi prsty zajely do vlhka mezi pysky kundičky.
„Anoo… to mi dělej,“ vzdychla Viki, rukou mi sevřela ocas a začala ho honit a já ji prstit a laskat klín.

Vzájemně jsme se uspokojovali, až Viki stiskla stehna k sobě a propnula se ve svém vyvrcholení.
„Jooo… ooohhhááách,“ vyjekla zalitá rozkoší a já cítil na prstech proud uvolněné šťávy.
Její ruka přestala s honěním, jak měla dost starosti sama se sebou a až po chvíli na mě pohlédla.
„Teď je řada na tobě.“
Obkročmo na mě nalezla a normálně si ho zavedla do sebe.
„Viki!“ vykřikl jsem, ale ocas dál vnikal do hloubky její pochvy, jak dosedala a měla ho v sobě až po kořen.
„Mazli mi kozičky,“ přetáhla si košilku přes hlavu a nabídla mi na hraní dva pevné míčky s ventilky, tvrdými bradavkami.

A tak jsem mnul, hladil a mačkal ty skvělé bochánky a Viki se na mě uspokojovala podle svých a mých potřeb.
„Už budu stříkat!“ upozornil jsem ji.
„Neva… beru… prášky… vycákej… mi… kundu… chci… to… cejtit… už… taky… budu,“ vzdychala stále rychleji, já pocítil stahy pochvy a vypustil do ní svou dávku.
O vteřinu později se udělala a v orgasmu mi zaryla nehty do ramen.

„Božeee… jooooo,“ kroutila se rozkoší, nabodnutá na ocase, který ovšem pomalu ale jistě ztrácel svoji pevnost a já chuť na další milování.
Tohle se nemělo stát!

Viki tušila, co se mi honí hlavou.
„Nic si z toho nedělej. Oba sme si užili, žádnej vztah neplánujem.“
„Ale seš moje dcera!“
„Před chvíli sis nestěžoval! No tak jsme si zašukali a co? Hroutím se z toho? Děti mít nebudeme a ty seš chlap s ocasem,“ Viki s tím zjevně neměla problém.
„Ale spáchali jsme incest!“
„Dobrou,“ broukla Viki, otočila se zády ke mně a nehodlala to dál řešit.
Zato já si to musím vyřešit sám se sebou.

***

Ráno jsem byl v posteli sám. Viki už byla v kuchyni a nahá připravovala snídani na vidličku.
Já v trenkách si skoro připadal nepatřičně.
„Dobré ráno, chceš kafe?“
„Jo… a s mlíkem,“ přisvědčil jsem. „Nechceš si vzít něco na sebe?“
„Proč? Je teplo. A já myslela, že po jídle ještě hupsnem do pelíšku…“
„Na to zapomeň,“ houkl jsem, ale pohled na její tělo mi opět zaktivizoval ptáka.

Viki dělala, že nic neviděla a servírovala na stůl snídani.
No, co dodat? Po snídani mi normálně vyhulila pod stolem ptáka, já ji poté položil na stůl a vylízal pičku a v posteli jsme pak mrdali jak králíci až do času odjezdu domů.
Náš vztah dcery a otce postoupil na jinou úroveň.

***

Viki k nám občas jezdila na víkendy, ale málokdy byla příležitost si zašukat. Tedy ona by chtěla velmi, já se tomu stále bránil.
Jenže pro ni nebyl problém, abych změnil názor. Stačilo odhalit kousek svého těla, lascívně vysunout špičku jazyka, nebo mi rukou prostě sáhnout na koule.

Stačilo, když se šla žena koupat, aby Viki se u stolu předklonila, vystrčila na mě nahý zadeček a… tvrdý klacek do ní zlehka zajel, jak byla vždy mokrá a připravená. Jel jsem jak fretka, abychom to stihli a Viki se pak kousala do rtů, aby zamezila slastnému sténání a křiku, když se udělala.

Přitom manželka mi sex neodpírala, spali jsme spolu normálně 2-3x do týdne, ale byl to stereotyp a tohle byla jiná dírka.
Žádná žena ale tenhle argument nikdy nepochopí. Nám, mužům, jde jen o jinou pičku pro zásun, ne o nějaké city.
K Viki jsem choval sice city otcovské, ale ty s prcáním neměly nic společného. Od toho jsem se dokázal odprostit. Jak to měla Viki, jsem se neptal, ale taky mě určitě milovala jako taťku, ne jako milence (alespoň jsem v to pevně doufal).

Návštěvy dcery se většinou sexuálně nevydařily, zato návštěvy u ní byly bouřlivé a vášnivé. Ženě nevadilo, že za Viki často jezdím, domek stále něco potřebuje a když tam chybí mužská ruka.
Zůstávala doma a jezdila se mnou jen sporadicky.

***

Dcera mě uvítala vždy navařeným jídlem a patřičnou nadržeností. Po domě jsme celý víkend chodili nazí a milovali se na všemožných místech. Stačilo se jen míjet a už v nás propukla touha se líbat a mazlit. Jen s ocasem už to nebylo tak valné, a také jsem žádné heroické výkony nepodával.

To až večer v posteli si Viki lehla, pomalu rozevřela nohy a já vnořil jazyk do houštiny chlupů a razil si cestu ke štěrbině, která se mi otevírala.
„Hmmm… joooo,“ vydechla Viki, jak jazyk zakmital na závojíčcích.
Pysky se nalily krví a rozevíraly vzrušením. Objevily se praménky šťávy, já je slízával a Viki pohazovala tělem a sténala slastí. Já se zaměřil i na polaskání klitorisu.
„Jééééh… áááh,“ vykřikovala ve stupňující se slasti.
To už jsem se nad ní posunul a pronikl do ní ocasem s dorazem o dno.
„Ahh… pomalu… seš hluboko,“ hekla, ale jinak ji zalily příjemné pocity.

Já prožíval slast z proniku do pochvy, která mi ho svírala a byla i krásně vlhká. Rojově jsem přirážel, líbal jsem a laskal jí prsa, nebo jsme se vášnivě líbali a kmitali si v ústech vzájemně jazyky.
Naplněn přímo zvířecí vášní jsem si zapřel její nohy o ramena a vrazil do ní ocas opravdu hluboko, jako nikdy. Viki byla bezbranná a poddána mým divokým přírazům.
Rukama jsem jí drtil prsa a prudkými přírazy plenil pochvu opravdu hluboko.
„Oh… áááhhh,“ zavyl jsem po sérii přírazů a pumpoval do ní semeno.
„Ahhh… ahhh… ahhh,“ sténala Viki, která tentokrát na vrchol nedošla.

Leželi jsme vedle sebe, já si rukama hrál s jejími prsy, mačkal je a laskal.
„Škoda, že zítra zase odjedeš,“ pousmála se Viki smutně. „Ještě, že za měsíc máme ten třídní sraz… to určitě přijedu. Ale máma nebude doma, že jo?“
„Jo, to má tu konferenci,“ vzpomněl jsem si a objal Viki do náruče a příjemně znaveni jsme usnuli.

***

Když Viki přijela, jen se převlíkla a mazala na třídní sraz. Nudil jsem se u televize a nějak před půlnocí si šel lehnout. Probudili mě šátravé zvuky z předsíně.
„Á, madam dorazila a ne možná úplně střízlivá,“ ušklíbl jsem se a šel se podívat.

Viki byla zrovna ohnutá k zemi a sbírala ze země spadlou kabelku. Minisukně jí tak vyjela hodně vysoko a ty její dlouhé nohy a poodkrytý zadeček… Ve mžiku jsem byl bez trenek a už jsem se k Viki zezadu přitiskl a cítil, jak mi ocas tuhne a mohutní.
Viki nejdřív vypískla leknutím, ale pak mě nechala vyhrnout sukni a já zjistil, že nemá kalhotky.
„Ty seš naostro?“
„No jasný. Šla jsem přece na večírek. Ale kluci stáli za prd a já jdu domů takhle pozdě… věděla jsem, že mě budeš chtít potrestat.“
„To si piš,“ a zarejdoval jsem ji už pořádně tvrdým ptákem mezi půlky.
„Oááhhh… ztrestej mě… tati… moc jsem zlobila,“ vzdychla Viki slastně a pevně se zapřela o stěnu.
„Takhle pozdě… se chodí… domů?“ přirážel jsem do ní prudce a hluboko a cítil slastné sevření mokré kundy. „Hraješ si na děvku, nebo co?“
„Jo… pořádně mě… potrestej… zlobivou… dceru,“ vřeštěla Viki rozkoší.

Svalil jsem ji na záda na zem. Okamžitě doširoka roztáhla nohy, aby vzápětí mi je omotala kolem boků. Vyhrnul jsem ji triko pod bradu a serval podprsenku, abych jí mohl promačkat a prohmátnout prsa.
„Řekni… šoustala si tam s někým?“
„Ne, tati. Jsem jen… tvoje… jen ty mě… můžeš píchat… oooh,“ funěla mi do ucha a žužlala mi boltec.
Během mých divokých přírazů Viki ječela jak protržená a rukou si třela klitoris.

Vyvrcholení bylo oboustranné, sevření pochvy bylo silné a její vzrušení a nadrženost dosáhla svého maxima. Vykropil jsem jí pochvu a funěl jak parní kotel před výbuchem.
Spát jsem šli spolu, ale už jsme se nemilovali. Měli jsme toho oba dost.

***

Po nezbytném ranním pomazlení, kdy mě čurák ještě bolel z té noční jízdy, se mi Viky svěřila, že ji vzrušuje, když se jí při mrdání ptám, jestli šukala s někým jiným.
„Co vlastně ode mě chceš slyšet?“ zajímalo ji.
„Řekni že jo… a já se tě budu ptát na podrobnosti,“ opáčil jsem.
„Třeba… co a jak bych to dělala ráda s tebou? Hmmm… to si musím pořádně promyslet,“ děla zamyšleně, ale v očích jí šibalsky zablesklo.
Měla to mrška promyšlené určitě již nyní.

***

Po obědě jsme si šli odpočinout. Lehli jsme si k sobě, hladili se a šeptali si něžná slůvka. Jen jedno téma bylo tabu, jak si to spolu představujeme dál. Toto téma jsme nikdy neotevírali. Prostě žijeme dneškem a co bude, neřešíme. Jen vztah musíme dál držet v nejvyšším utajení.

Po nějaké době mi Viki ručkou vjela do trenek a začala si hrát s ptáčkem, který se pozvolna měnil v sokolíka.
Pak se na něj vrhla ústy a poskytla mi nádherný orální koncert. Její tepání po ocase, sání a olizování bylo neskonale slastné a svým uměním hravě překonávala manželku, svou matku.

Nato si klekla, vyšpulila zadek, ocas hladce pronikl do pochvy a já do rytmu přirážení zahájil výslech.
„Na tom sraze… chtěla si někým šukat?“
„Jo… chtěla… s Martinem… prej má… velký péro.“
„Ty… mrcho… ty bys mu jen tak dala?“
„Ano… zamkli bysme se na záchodě… on… ohhh… by ho vytáhl ven… ohhh.“ sténala Viki pod sílící rozkoší.
„A co by dělal?“
„Vrazil by mi ho do pusy a chtěl vykouřit…“
„A ty?“
„Musela… bych… mu… ho sát… a… on… tlačil by mi do krku… tvrdej tlustej čurák.“
„Ty mrcho… tobě by se to líbilo?“
„Jooo… a pak by mě otočil… vyhrnul sukni… a vrazil ho do mě… až po koule… tvrdě a nečekaně. Mrdal by mě… jak děvku… tvrdě a hluboko… až do vlastního ukojení… a kundu by mi vystříkal pořádnou dávkou semene. A držel a mačkal… mi… při.. tom… kozy!“
„Ty couro!“ sevřel jsem jí rukama prsa a vypustil do ní obsah koulí. Už se to nedalo zadržet.
„Tatíííí… jseeeem… joooooh,“ dosáhla i Viki orgasmu a celá se třásla v návalu rozkoše.

Vyjel jsem z ní, přesunul se k ní zepředu a mokrý ocas jí zasunul do pusy.
„A takhle by ho chtěl očistit!“
Viki ho hned začal sát.
„Ghmmm… gfmmm… jo… očistím mu… čuráka,“ mumlala, když ho olízala do čista a ocas se pomalu měnil v povadlíka.

„Bože, to bylo nádherný,“ říkala mi pak Viki stulená v náručí. „Tohle si ještě musíme zopáknout.“
„Ale až večer, teď už jsem úplně bez síly,“ oznámil jsem a šel si uvařit kafe.

***

Odpoledne jsme si vyšli na procházku. Viki si vzala minisukni a já se nadnášel, s jakou kočkou korzuju po městě. Potkali jsme i pár známých, ti věděli, jak to ve skutečnosti mezi námi je a ostatní slintající tatíci v mém věku mi byli u prdele.
„Kde máte Danu?“ ptali se po manželce.
„Je na konferenci. Má přijet zítra,“ vysvětloval jsem tazatelům trpělivě a Viki, zavěšena za mé rámě, řekla, že na veřejnosti takto matku zastupuje, což všichni přijali se smíchem.
„Tak to jó… my mysleli kdovíco… ha, ha,ha.“

Obkroužili jsme město, navrátili se domů a Viki mě už ve výtahu mnula péro přes kalhoty, jak prý je moc a moc nadržená. Já na tom tak zle nebyl, ale jasně zacílenému úsilí mladé holky se můj ptáček neubránil.
Stál jsem v předsíni s kalhotami na zemi, Viki klečela přede mnou a kouřila mi ptáka silou sacího bagru.
„Co… děláš?“ nechápal jsem její nadrženost.
„Já chci… ghmmm… zase… šukat a… povídat… fhmm,“ funěla mezi nádechy.

Za stojící ocas mě dovedla do ložnice, svlékla se a hned mi nabídla klín mezi roztaženýma nohama.
Sotva jsem měl zasunuto a začal pomalé přírazy, spustila.
„Představuju si… že by mě kluci… někam zatáhli… jeden by mě šuikal zezadu… a druhýmu bych ho musela kouřit.“
„To bys chtěla, co?“
„Nechtěla, ale musela bych… mačkali by mi prsa… ničili kundu tlustýma tvrdýma čurákama… vůbec by mě nešetřili…“

Pochopil jsem a přidal na důrazu.
„Ohh… oh… takhle přesně by si mě brali… jak věc… jak panenku na mrdání… a pak by je začal lákat můj zadek.“
„Chtěli by ho omrdat?“ ujišťoval jsem se.
„Chtěli… neptali by se mě a normálně by ho zprznili.“
„Tak se otoč!“ vyjel jsem z ní a jak poklekla a vyšpulila zadek, roztáhl jsem jí půlky od sebe.

Vrásčitý anál se mi nabízel, ale ještě jednou jsem se jí zeptal, zda to chce.
„Opravdu ho tam chceš?“
„Jooo… vráželi by mi čuráky do zadku… a drželi by mě… oh… oh… cítím, jak mě celej zadek roztahujou… božeeee,“ kvílela ve svých představách.
Přisadil jsem žalud na svěrač a zatlačil. Jen neochotně se poddával tlaku, ale ocas se kousek po kousku nořil dovnitř.
„Ohhh… oh… pomaluuu… jooo… jde… tooo,““ sténala Viki až ho v sobě měla celého až po koule.
Já jsem cítil silné ale slastné sevření ocasu a začla s pomalými pohyby, Viki sténala, ale již méně bolestně.
„Líbí se ti to?“
„Docela… jo… jen… pomaluu.“

Po chvíli pomalého přirážení jsem zkusmo přidal a Viki nijak bolestně nereagovala.
„Teď tě… ojedu… jako ti dva!“
„Ano… tati… ojeď mě… vymrdej a vystříkej mi zadek… budu tvá poslušná děvka… jo… jooo… ještě… přidej!“
Viki byla jak utržená z řetězu.
„Udělej… mi to… jak ti kluci…“
Splnil jsem jí přání, vysemenil se jí do zadku a odpadl.
Pokořili jme další sexuální vrchol. Jen doufám, že do zadku to nebude chtít moc často. Vydržet dlouho to slastné sevření se nedá.

***

Večer jsme sledovali televizi, ale Viki zajímalo spíše zkoušet pevnost mého ptáka. Přístup měla dobrý, byli jsme totiž oba nazí. Díky tomu jsem se ani já na televizní estrádu nedokázal pořádně soustředit, zato plně vnímal její kmitající jazýček na ocase.
Nakonec Viki slavila úspěch a jak dosáhla potřebného ztopoření, hned si na mě obkročmo nasedla. Hopsala na ocase a nechala si líbat a mačkat prsa, až náhle ztuhla a vytřeštěně zírala směrem ke dveřím.

Otočil jsem hlavu a krve by se ve mně nedořezal!
Ve dveřích stála neméně strnulá Dana, která přijela z konference domů dřív.
Než jsme jakkoliv zareagovat, otočila se a prásknutí dveří oznámilo, že je pryč.
Vzrušení povadlo.
Mlčky jsme se začali oblékat a Viki si sbalila všechny věci. Teprve v autě jsme dumali, co dál.

„Chceš u mě přespat?“ ptala se Viki, když jsem ji vyklopil doma.
„Ne. Tohle musím vyřešit sám a co nejdřív. Neboj, dám ti vědět,“ pokusil jsem se o úsměv.
„Pa… tati… miluju tě,“ řekla si Viki spíše pro sebe.

***

Doma nikdo nebyl, a tak jsem šel spát.
Dana přišla až ráno, uvařila si kafe a když jsem vstal, seděla u stolu v kuchyni.
„Ahoj,“ zabručel jsem na pozdrav. Dusno by se dalo krájet, ale nikdo z nás nechtěl začít.
Nakonec začala žena.
„Nechci vědět nic… vůbec nic. Ten šok mi včera stačil. Když už ale k tomu došlo, měl bys vědět jednu věc. Viki není tvoje dcera.“
„Cože?“ nechápal jsem.
„Prostě ji mám s někým jiným,“ sklopila Dana hlavu. „Myslela jsem, že to zůstane mým tajemstvím až do smrti.“
„A.. kdo… teda?. Ale… já… je to… naše dcera,“ blekotal jsem.

„Bylo to na večírku v práci. Prostě jsem byla opilá a kanceláři si to rozdala s kolegou… Pak jsem zjistila, že jsem těhotná a došlo mi, že není tvoje. Tak dlouho jsme se o dítě pokoušeli, nic a nejednou by to vyšlo? Už před lety jsem si vás nechala tajně otestovat na DNA. Nejste příbuzní. Promiň. Tohle ses nikdy neměl dozvědět. Teď ale spolu můžete bez obav žít.“
„Ale já nechci. Chci dál žít s tebou,“ oponoval jsem.
„Po tom cos dělal se svou dcerou? Myslíš jako, že bych ti to odpustila? Kdoví, jak dlouho to spolu táhnete. Už jsem pochopila všechny ty tvý pracovní víkendy. Už jsem se rozhodla, zažádám o rozvod!“

***

Dana byla neoblomná. Rozvedli jsme se, jenže Viki se mezitím s matkou nějak usmířila, mě odmítla a já tak zůstal sám jako kůl v plotě.

Dnes už je vdaná, má rodinu a to nás smířilo, všechny. Dokonce s Danou uvažujeme, že se zase dáme dohromady. A na krásný sex s dcerou už mi zbyly jen vzpomínky.

Autor

4.7 68 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavá povídka. Trochu blbý způsob jak zjistit, že dcera kterou vychovávám není vlastní. Ale závěr alespoň optimistický.

Harai

Jediná výtka je, že by to asi nemělo být zařazené v kategorii incestu. Jinak nemám výhrady, tentokrát se Shock zhostil svého úkolu na výbornou.

Kamil Fosil

Zajímavý způsob, jak vyřešit zdánlivý incest.
Jenom by mě ještě zajímalo, jestli se i Viktorie dozvěděla, že není jeho dcera.
Mimochodem, jak se hlavní hrdina vlastně jmenoval?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x