Rozmazlený hajzlík a ujetá matka 2, aneb úplně ujetý příběh

Počet zobrazení: 391

Od toho večera co jsem se poprvé miloval s matkou, se na mě upnula ještě více a já toho zneužíval, jak se mně zachtělo.

Matčina posedlost tím, abych se nedostal do spárů jiné ženy a její opičí láska mně nad ní dávaly obrovskou moc. Doslova se předháněla, aby splnila vše, co jsem chtěl a já si tak vymýšlel stále náročnější přání.
Už mně přestávalo stačit se s ní jen obyčejně milovat a poslouchat její neustálé ujišťování jak mě zbožňuje a začal jsem ji nutit do stále bizarnějších věcí.
Na moje přání si pořídila různé erotické oblečení, ale s tím sem si dlouho nevystačil a chtěl jsem po ní, aby se před milováním převlékala třeba do školní uniformy, za letušku nebo do policejní uniformy a pak jsme hráli různé hry.
Asi nejvíce se mě líbila v kostýmku školačky, u kterého byly takové legrační kalhotky a pak také jako baletka, v přiléhavém trikotu s nařasenou sukýnkou byla neodolatelná.

Po nějakou dobu mě to uspokojovalo, ale pak mně začalo vadit jak všechny ty úkoly plní ochotně a ráda a zatoužil jsem po něčem novém.

Líbila se mně videa, kde borec šuká ženu do zadku proti její vůli a ona se brání. Už delší dobu jsem pokukoval po matčině růžovém zadečku a představoval si, jaké by to bylo strčit jí tam prst a potom ptáka a šukat, až se bude svíjet, křičet a vzdychat jako ty holky z videa.

Ta představa mě velice lákala a vzrušovala a když mě večer vykoupala a poslala do ložnice, rozhodl jsem se to vyzkoušet.
Ještě z koupelny, když se upravovala na mě volala: „Co si mám dnes obléci, Denisku, co by se ti líbilo miláčku? Na co si dnes budeme hrát?
„Nic si neber, chci tě dnes úplně nahou,“ zavolal jsem na ni.
„Ty si dnes nechceš s maminkou hrát, miláčku,“ odpověděla z koupelny zklamaně. „Myslela jsem že si dnes obleču ten kostýmek komorné, co se ti tak líbil, Denisku,“ dodala, ale nakonec přišla přišla jak jsem chtěl.
Celá nahá, jen v červených lodičkách, se postavila přede mě a já znovu žasl nad její krásou.
Koketně zavlnila boky a rukou si přejela od prsou dolů do klína.
„Tak co dnes mamince uděláš, Denisku, budeme se mazlit?“

Obvykle jsme tak začínali. Líbala mě a hladila po celém těle, tiskla se ke mně prsy a klínem se třela o mého prince, dokud se nepostavil ale dnes už mně při představě toho na co se chystám, ocas trčel jak stožár.
„Vidím, že už se na mě těšíš, miláčku, co tedy dnes budeme dělat? Na co si chceš hrát?“
„Dneska tě chci ošukat do zadečku,“ prohlásil jsem rozhodně.
„Ale miláčku, to jsme ještě nikdy nedělali. Nevím, jestli to vůbec půjde,“ odporovala mírně rozpačitě.
„Já to ale chci, viděl jsem to na videu a moc se mně to líbilo,“ trval jsem neústupně na svém a matka tedy musela chtěj, nechtěj souhlasit.

„Když to tak moc chceš, tak dobře ale musíme opatrně, aby si se mně při tom nezranil, miláčku, nebo aby si neporanil mě. A jak to tedy chceš?“
Měl jsem to vymyšlené a nastudované a tak jsem ji hned poučil.
„Lehneš si na břicho, podložíš se polštářem, aby si měla zadek hezky vystrčený a já si s ním budu hrát a nakonec ti ho tam strčím a budu tě tam šukat.“
Máma se podvolila, ale než se uložila do žádané polohy, připravila tubu s gelem který používáme při našich hrách a požádala mě, abych s ním nešetřil.

Ležela na břiše, podbřišek podložený stočeným polštářem tak, že jí ten její nádherný zadeček pěkně trčel nahoru, s jednou nohou mírně pokrčenou a obličejem zabořeným do polštáře.
Vtiskl jsem obličej mezi její půlky a začal prdelku zkoumat jazykem. Rukama jsem jí roztahoval obliny zadečku až se pokožka kolem dírky napínala ale dírka samotná zůstávala pevně sevřená a působila dojmem nedobytné pevnosti.
Z tuby jsem si na dlaň vymáčkl pořádný kopeček gelu a začal dlaní přejíždět její polokoule a rýhu mezi nimi, dokud jsem gel všude rovnoměrně nerozetřel a pak jsem ukazovákem zaútočil přímo na její sevřenou dírku.

Laskal jsem jemnou pokožku v okolí dírky i ten hrubší kroužek který jí obepínal a snažil se vniknout špičkou prstu dovnitř.
Svěrač kladl takový odpor že jsem byl překvapen, musel jsem vynaložit značnou sílu abych ho překonal a kouskem prstu zajel dovnitř.
Cítil jsem jak mě svěrač sevřel prst a jen neochotně ho propouští dál.
Dral jsem se prstem dovnitř až mamka tiše zakňourala a trochu sebou trhla, ale nepolevil jsem, dokud jsem ho tam nedostal celý.
Pomáhal jsem si druhou rukou, roztahoval jí půlky, prstem jezdil dovnitř a ven a snažil se svěrač překonat a dírku uvolnit.

Trvalo to dost dlouho ale nakonec začala dírka povolovat. Roztahoval jsem ji do všech stran, až máma tiše vzlykala do polštáře, ale neprotestovala.
Když už se prst v jejím zadečku pohyboval volně, vyndal jsem ho a do dírky, která už zůstala trochu otevřená, vymačkal gel z tuby rovnou dovnitř a to co zůstalo veku, jsem zase pěkně rozetřel okolo dírky.
Zajel jsem přitom rukou až na kundičku a zjistil, že má neskutečně zduřelý poštěváček.
Tak veliký jsem ho ještě nikdy nezažil, ani když jsem jí ho lízal a to vždycky říkala, že jí to nejvíc vzrušuje.
Nedalo mně to a chvilku jsem po něm přejížděl prsty. Byl velký, tvrdý, kluzký od gelu a když jsem na něj zatlačil, cítil jsem jak se máma zachvěla.
Chtěl jsem vědět jak bude reagovat dál a tak jsem jí ho nepřestával dráždit a do zadečku zasunul ukazovák druhé ruky.

Pokračoval jsem v roztahování. Čím více jsem jí dírku rozevíral a prsty drtil poštěváček, tím více proti mně máma zadeček vystrkovala a prohýbala se v zádech, až se celá chvěla.
Viděl jsem jak schovává obličej do polštáře, ale i tak jsem slyšel jak sténá a na těle jí naskočila husí kůže.

Moje vzrušení dosáhlo maxima a skoro jsem se přestal ovládat. Nechal jsem poštěváka poštěvákem, do zadku natlačil druhý prst a díru jí začal roztahovat tak silně až zaprotestovala.
„Au, au, to bolí, miláčku, ne tak silně, přeci nechceš mamince roztrhnout zadeček, nespěchej tolik a buď jemný.“

Netušila, že právě to, jak sténá mě tolik vzrušuje. Ocas jsem měl naběhlý až to bolelo a ve varlatech mně doslova mravenčilo tlakem, jako by měla každou chvilku explodovat.
Povolil jsem, ale prsty vyndal a místo toho jí do zadku zastrčil palec, ukazovák do naběhlé kundičky a pevně ji sevřel jako do kleští.
Zareagovala táhlým zasténáním ale bolestně to neznělo.
Svíral jsem ji pevně a skoro jí zadek nadzvedával, jak jsem bojoval s touhou donutit ji opět ke bolestnému sténání, které mě tolik vzrušovalo.
Tlačil jsem ukazovák pevně k palci a cítil, jak se pružné stěny jejího konečníku i kundičky podvolují tlaku, až se oba prsty skoro dotkly a pak jsem tu tenkou stěnu začal prsty mnout a třít o sebe.
Výsledek se brzy dostavil.
Matka zadeček vyšpulila co nejvíce to šlo, prohnula se do oblouku, ruce zatínala do prostěradla a hlasitě vzdychala.

Po chvilce jsem cítil jak se jí ze vzrušené kundičky valí záplava horké šťávy a tak jsem přidal ukazovák druhé ruky do jejího zadečku. Roztahoval jsem jí teď už zcela bezohledně a neohlížel se na to, že zase začala sténat.

Pocit nadvlády nad jejím tělem mě přinesl úplnou extázi a já toužil jen po jediném. Plenit jí zadeček, donutit jí ještě více sténat a prosit, což brzy přišlo.
„Au, to moc bolí, už přestaň,“ žadonila.
Celá se svíjela ale já nepřestával.
Znovu jsem jí do dírky vymačkal další gel a cpal do ní prsty jako smyslů zbavený, dokud jsem odpor svěrače úplně nepřekonal.

Konečně se moje prsty pohybovaly v konečníku volně a když jsem je vyndal, dírka zůstala rozevřená nejméně tři centimetry
Rychle jsem si ještě nabral trochu gelu, rozetřel si ho po žaludu a hned jsem s ním namířil mámě do zadku.
Svěrač mírně zapružil, kůže kolem se napjala ale jak jsem víc zatlačil, krásně jsem tam vklouzl třetinou délky.
Matka hlasitě vydechla, trochu sebou škubla ale nic neříkala.
Uchopila se za půlky, doširoka si je rozevírala a tak jsem poznal, že mohu pokračovat.

Rval jsem se dovnitř, ale od půlky ocasu už to nešlo tak snadno, bolelo to jí i mě. Jednu chvilku jsem měl pocit že si utrhnu předkožku ale kupodivu ta bolest jen zvyšovala moje vzrušení a zdálo se, že matka je na tom stejně.
Několikrát sice hlasitě zasténala, ale pak mě začala povzbuzovat.
„Jéé, jéé, auu, zatlač víc, víc, ještě víc, miláčku, vraž mě ho do zadečku celý.“
Povzbuzen jejím sténáním i svojí bolestí, jsem napnul všechny síly a dral se dovnitř jako ďábel, dokud jsem tam nepronikl celou délkou.

Konečně jsem se mohl zastavit a trochu nadechnout.
Ocas jsem měl pevně sevřený v matčině zadku a ona se celá chvěla vzrušením. Popadl jsem trochu dech a začal pomalu přirážet. Ze začátku to bylo mírně nepříjemné ale čím déle jsem přirážel, tím to bylo lepší a příjemnější. Ocas mně doslova hučel přetlakem a já se těšil, až se jí do zadku pořádně vystříkám.

Přirážel jsem tak silně, že jsem ji doslova zarážel do polštáře, kterým byla podložená ale i tak ještě dokázala jednu ruku podstrčit pod břichem mezi nohy a dráždit si prsty kundičku.
Byl jsem zvyklý, že matka se mnou vždy při milování používala takový ten mazlivý slovník. Ocasu říkala princ, nebo velký princ, své kundičce mušlička a nejdrsnější slovo, co jsem od ní zatím slyšel bylo šukat, ale teď jsem doslova zkoprněl, co se jí za slova začalo řinout z úst.
„Joo, joo, mrdej mě prdel, přidej, přidej, zaraž mně tam toho čůráka pořádně, ty můj samče, mrdej mě jako kurvu, vystříkej se do mně,“ ječela zcela změněným hlasem a když jsem překvapením zpomalil.
Hned reagovala: „Neopovažuj se přestat, mrdej dál, pořádně přitlač, zaraž mně ho pořádně do toho zadku, ty mrdáku, nepřestávej mrdat, přidej, mrdej ty prasáku,“ chrčela a její ruka v klíně doslova kmitala.

Tohle se mně líbilo, rajcovalo mě, jak mluví a popohánělo mě to vydat ze sebe všechno. Doslova jsem ji přitloukal k posteli, jak jsem tvrdě přirážel a koulema narážel na její ruku v rozkroku.
Přidržoval jsem se ji za boky, přitahoval ji k sobě, abych mohl pronikat co nejhlouběji až ze mě z té námahy pot jen stříkal a svaly začala ochromovat únava.
Spěl jsem do konce a už jsem to nedokázal vydržet. Můj ocas začal za křečovitých stahů vystřelovat semeno do útrob jejího zadku, když to přišlo i na ní.
„Aaaa… jeee… uuuhmmmm,“ vyrazila ze sebe, prohnula se v zádech ztuhlá v prudké, slastné křeči, div mě neshodila z postele, tak, tak jsem se udržel, ale už se mně nepodařilo zabránit tomu abych z ní nevyklouzl.
Pokusil jsem se ho zasunout zpět, ale máma se prudce otočila a vrhla se na ptáka pusou. Sála ho jako o život a ještě si jí přitom rukou hladila, dokud vlna rozkoše úplně neopadla.

Celá uslzená z prožitého orgasmu se pak ke mně otočila a usmála se.
„Tak tohle, bylo naše zatím nejlepší milování,“ prohlásila udýchaně a pohladila mě rukou, celou zmáčenou od svých šťáv po tváři.
„Jak se ti líbilo v mojí prdelce?“

Když jsem řekl že moc, prohlásila, že jí tam můžu šukat kdy se mně zachce a že mě naučí ještě další, zajímavé věci.

Od té doby už mě nikdy neřekla Denisku, vždy jen Denisi, při mazlení pak občas miláčku a když byla hodně rozdivočená, tak mě říkala mrdáku, prasáku nebo kurevníku.
Anální sex se pak stal naší oblíbenou variantou sexu a aby nám to šlo lépe, začala máma používat anální kolík. Vajíčko, aby si prdelka zvykla, nosila v sobě ze začátku i celý den.

Počet zobrazení: 391

Autor

4.4 54 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Jojo, dostat se ženský do zadku není jen tak a taky každá na to není. Z vlastní zkušenosti hodnotím, že jsem to měl docela podobné, jen ne s matkou 🙂

dedek.Jeff

Poprvé do zadku jsem to omylem zkusil na jedné dámě v lázních. Byla tma a já se netrefil do toho správného otvoru. Neprotestovala, ale po druhé jsem to už nevyhledával.

Harai

Poté, co jsem prováděl korekturu jiné Clarkovy povídky, mi nezbývá než pogratulovat Dědkovi za odvedenou práci. Těch zásahů muselo být celkem dost, myslím…

Wolf

Je to dobrý lepší než ten první díl to se musí nechat. Jooo anál to je něco né že bych to musel číst furt, ale bylo to příjemně napsané žádné „a pak sem jí ho vrazil do zadku“, ale pěkně tak jakto má být. Tahle povídka by byla skvělá i kdyby to nebyl incest což se v tom na konec úplně ztratilo.

Junior

Zajímavé pokračování. Jen nevím jak bude fungovat v životě až nebude závislý na matce.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x