Tchyně Jaruška

Moje manželství bylo podobné jako vejce vejci jiným normálním manželstvím. Byli jsme zatím bez dětí, což mně zase tolik nevadilo. Naopak, naše promilované noci byly plné vášní, s konci, kdy jsem si nemusel dávat pozor.

A to všechno den ze dne skončilo. Příčinou všeho byla moje tchyně. Zlomila si nohu a přesto, že jí sádru sundali a ona chodila i bez berle, manželka si jí vzala k sobě s tím, že je maminka sama a nemá se o ní kdo starat.

I když  bylo tchyni necelých padesát, ráda pozvání mé ženy přijala. Sedávaly spolu v obýváku a u kafíčka probíraly možné i nemožné, zatím co já byl odsouzen k vysedávání u počítače ve svém pokoji. A nejen to. Ale i sex šel stranou. Po každé, když jsem zajel v posteli rukou manželce pod noční košili, odsunula mi ji se slovy :

„Nech toho, maminka by nás mohla slyšet.“
Poslední dobou jsem usínal se stojícím údem a plnými varlaty a přemýšlel o tom, jestli to půjde takhle dál, že si pomůžu rukou na záchodě.
„Slíbila jsem kamarádce, že se u ní stavím. Přijdu možná později. Postarej se prosím o maminku, kdyby něco potřebovala,“ sdělila mi mezi dveřmi manželka.
Zůstali jsme s tchyní sami. Já jako vždy ve svém pokoji u počítače, tchyně v obýváku, kde koukala na televizi. Asi ji program v bedně moc nebavil. Slyšel jsem jí chodit po bytě, pak si v koupelně pustila vodu. Po chvíli se z koupelny ozvalo zavolání.

„Pepčo, můžeš na chvíli?“
„Co je, mami?“
„Potřebuji pomoc z vany. Mám strach, abych neuklouzla.“
„No jo. Už jdu.“
Vstal jsem od počítače a šel jí pomoci. Ani jsem si neuvědomil, co mne čeká. Otevřel jsem dveře do koupelny. Stála ve vaně, ukazovala své tělo v plné nahotě. Nejspíš si v tom okamžiku ani neuvědomila, že má před sebou svého zetě. V prvé chvíli jsem uhnul zrakem, ale bylo to opravdu jen na okamžik.
Zvědavost zvítězila. Prohlížel jsem si její zachovalé tělo, prsy, tak akorát do ruky, její hezky klenuté břicho, klín zarostlý hustě tmavými chloupky, pevná stehna. Po těle jí stékaly kapky vody. Pohled na ní mne začal silně vzrušovat. Své udělal i několikadenní půst s mou ženou. I tchyně si toho všimla. Pohledem sklouzla do mého rozkroku, kde se k životu probouzelo mé mužství. Přistoupil jsem až k vaně.

„Co mám dělat?“ zeptal jsem se. Chytila mne kolem krku a přitiskla se ke mně mokrým tělem. Vylezla z vany, ale stále se mne držela. Ona nahá, já v tričku a teplákách. Stáli jsme tam tak chvíli, jako bychom čekali, kdo první najde odvahu.

„Sundej si to tričko,“ začala první tchyně. Zatím co jsem si přes hlavu přetahoval triko, klekla si ke mně a rázem mi stáhla tepláky i se slipy. Stál jsem před ní nahý, s údem trčícím přímo před její ústa. Již za malou chvíli jsem cítil její jazyk na kůžičce žaludu. Začala ho krouživými pohyby objíždět a pak ho vsála tak, až jsem vzdechl. Vychutnávala si jej a bylo patrné, že to nedělá poprvé. I já se snažil jí úd co nejvíce strčit do úst a přidržoval jsem jí hlavu, aby náhodou v této mě tak velice příjemné situaci neuhnula.

V mém věku nedalo žádné ženě moc práce, aby mne brzo udělala. Nechtěl jsem ale semeno jen tak nastříkat na její obličej, když měla na těle tolik lákavých míst. Šetrně jsem vymanil úd ze zajetí jejích rtů, uchopil jí a posadil na pračku. Roztáhl jsem jí jemně nohy a vstoupil mezi ně. Přede mnou se naskytl úžasný pohled na její krásně chlupaté pohlaví. Štěrbinka s růžovým otvorem a dráždivým poštěváčkem nad ním.

Přiložil jsem úd na okraj jejího lůna, zavřel oči a začal do ní pomalu vnikat. Úd se nořil do nekonečné hlubiny její vaginy, teplé, vlhké a hladové. Byl jsem na vrcholu blaha, což jsem dal najevo silným vzdychnutím. Tchyně přitiskla svou mušličku ještě více a začala ve vstřícných pohybech přirážet, též za silného vzdychání. Ruce mi bloudily po jejím těle, hladily prsa nebo přidržovaly její zadek.
Svíjeli jsme se v milostném objetí a já snažil do ní vniknout i s varlaty.   Tchyně mi je chytila a sama si je cpala dovnitř. Vše se hnalo neuvěřitelnou rychlostí k vrcholu. Pak přišel ten okamžik vyvrcholení. Tchyně mi zasekla nehty do zad a vykřikla. V témže okamžiku jsem do ní vnikl co nejhlouběji. Veškeré sevření povolilo a údem se mi hnal proud semena a začal vystřikovat hluboko do jejího nitra.

Zůstali jsme spojeni až do chvíle, kdy se poslední vlny rozkoše rozplynuly do příjemné únavy. První se z opojení probudila tchyně.
„Ty jsi to ve mně nechal !!“
Už se stalo. Vůbec jsem si v té chvíli neuvědomil důsledek svého počínání. Zmohl jsem se pouze na to, abych zašeptal: „Maminko…“
„Neříkej mi maminko, když už se mnou miluješ,“ ohradila se tchyně. „Víš dobře, že se jmenuji Jaruška.“

Autor

4.9 18 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x