dům zrcadel

Nový domov

Toto je 1 díl z 6 v seriálu Dům zrcadel

10. Ledna 1989

Tma zahalila celou krajinu. Skučící vítr dával tomuto zimnímu večeru strašidelnou atmosféru. Rozfoukával čerstvě padající sníh po celém kraji a na cestách zanechával sněhové jazyky. Všude jinak panoval klid. A do tohoto klidu se linul zvuk tlumené hudby. Vycházel z domu, který se tyčil na kopci nad lesem. Slabé světlo, vycházející z několika oken, se pokoušelo odehnat tmu od tohoto domu, ale moc se mu to nevedlo. Dům byl patrový. Čerstvá omítka zahalovala staré červené cihly, které svědčí o tom, že zde stojí již několik staletí.

Ten kdo by do domu vešel hlavními dveřmi, ocitl by se v úchvatné vstupní hale, které vévodily dvoje schodiště do prvního patra. Každé po jedné straně. V hale již byla hudba rozeznatelná. Karel Gott zpíval z gramofonových reproduktorů svůj „Nápoj lásky číslo 10“. Praskavý zvuk, nahlas puštěné hudby, splýval s tikotem starobylých hodin, které stály v prvním patře, naproti zábradlí, takže návštěvník je mohl hned při příchodu zahlédnout. Náhle tikot hodin ustál a pak vstupní halou zazněl hlasitý ženský výkřik.
„Neeee… Já nejsem… Nejsem… Nejsem…“
Pak zazněl dusot nohou a z pravé strany se vynořila mužská postava, která proběhla do levé části domu v prvním patře.
„Martino co to vy…“ Ozve se mužský hlas, který je náhle utnut bolestivým zakvílením. Následuje dutá rána, jak něco těžkého dopadne na zem. Karel Gott dozpíval. Nyní je slyšet už jen kvílení větru a pak se ozve ženský smích, který rychle přejde do nepopsatelného skřeku. Opět dutá rána. Chvíli zaznívá několik úderů za sebou a následně je ticho. To přeruší tikot hodin.

10. Ledna 2009

Petra se znovu podívala na onen dům. Tak tohle je jejich nový domov. Vypadal velmi zanedbaně. Co taky čekat od domu, kde už více jak deset let nikdo neobýval. Přesto však bylo zřetelné, že v době, kdy byl postaven, patřil ke skvostům tehdejší doby. Bylo to patrové sídlo. Okolo této budovy, která měla kolem 10 pokojů, byla rozsáhlá zahrada. Kdysi dávno prý k tomuto obydlí patřily i pozemky okolního lesa. Nyní však patřila k domu jen část, kterou obehnával plot z červených cihel. Tak tady je jejich nový domov. Daleko od místa, které znala, daleko od místa, kde měla kamarády.

Ucítila lehký dotek ruky na rameni a pak teplý dech na svém krku. Jejím tělem projela známá vlna vzrušení. Věděla, kdo za to může. Byl to její milovaný muž Marek. Vzali se před jedním měsícem po téměř pětileté známosti. Petra se do Marka bláznivě zamilovala v osmnácti letech a tato zamilovanost jí vydržela až do jejích současných třiadvaceti. Pomalu otočila hlavu doprava, aby se podívala na svého muže. Markovi bylo už třicet let a byl to pohledný muž štíhlé postavy. O své tělo se dobře staral. Pravidelně chodil do posilovny a to bylo znát i na svalech, které Petra jen tušila pod zimní bundou. Jeho oči jí hned uhranuly první den, co spolu zašli na kávu. Velké hnědé oči na ní koukaly jako pejsek a to se Petře líbilo. Do očí mu pak padala ofina hustých černých vlasů, které měl většinou na krátko střižené, ale teď už delší dobu nebyl u kadeřníka, takže byly delší a rozcuchané.

Jejich oči se setkaly a Petra se na Marka usmála.
„Tak co? Líbí?“ zeptal se a ona musela přikývnout.
Bylo to rozhodně lepší, než bydlet v malém panelovém bytě někde na sídlišti v Praze. Tenhle dům byl svatební dar Markova otce.
„Tak se mrkneme dovnitř a začnem vybalovat.“
Pobídl jí a začal vytahovat první krabici z kufru auta.
Petra se za Markem chvíli dívala, jak jde zasněženou cestou k hlavnímu vchodu. Pak se za ním vydala. Došla ho až u dveří.
„No tak už odemkni.“
Petra vytahovala klíč z kapsy a snažila se ho zasunout do zámku.
Nakonec se jí to povedlo. Otočila klíčem a odemkla. Otevřela dveře a vstoupila do vstupní haly. Její zrak hned spočinul na lustru, který vysel ze stropu nad prostředkem vstupní haly a pak na hodiny. Ty stály majestátně v prvním patře přímo naproti zábradlí, které oddělovalo první patro od vstupní haly. Nadechla se a pocítila, jak je ve vzduchu prach.
„Tady už asi dlouho nikdo nebydlel,“ pravila a sledovala, jak Marek pokládá krabici ke zdi.
„To ne. Byl tu jen původní majitel a zatopil v kotli, aby nám tu nebyla zima. A občas sem zašel, aby zkontroloval, že se sem nikdo nevloupal.“
Petra věděla, že jí v následujících dnech bude čekat úklid celého domu.

O pár hodin později stála Petra v koupelně a prohlížela si ve velkém zrcadle svoje štíhlé nahé tělo. I ona chodila do posilovny. Tam se vlastně s Markem poznala. Pomalu si pohladila svoje větší prsa. Měla pevné trojky a tvrdé bradavky krásně trčely do vzduchu. Zvolna ručkou sklouzla k plochému bříšku a pak pomalinku zajížděla níž až ke kundičce. Tu si pravidelně vyholovala, tak, aby byla připravena na tvrdý úd jejího muže. Jen při tom pomyšlení, že v ní za chvíli bude klouzat a něžně roztahovat, pocítila jak vlhne. Pravou rukou sáhla mírně před sebe a uchopila růžovou noční košilku, která ležela na skříňce vedle zrcadla. Košilku si poté přetáhla přes hlavu a zahalila s ní svoje nahé tělo. Ještě jednou se podívala do zrcadla, upravila se a pak vyšla z koupelny dveřmi, které vedly přímo do ložnice.

Marek už ležel ve velké manželské posteli. Ta byla celá ze dřeva a oba její konce zdobil velký dřevěný oblouk. Na něm byly krásné rytiny znázorňující na jedné straně anděly a na druhé straně démony. Jen co Petra vešla do pokoje, Marek vzhlédl od svého časopisu a pak jej odložil. Usmál se:
„Vypadáš nádherně,“ pravil, zatím co sledoval, jak se Petra blíží k posteli, aby posléze ulehla vedle něho. Otočil se na bok a zadíval se Petře do jejich modrých očí. Usmáli se na sebe a pak se Marek nahnul, aby Petru políbil. Rty se dotkly a vyslaly do obou těl vlnu rozkoše, která se prohlubovala, jak se na sebe více a více tiskli. Petra mírně pootevřela ústa, z kterých vystrčila jazýček. To samé udělal Marek. Jejich jazyky se rázem propletly a začaly si pohrávat. Přitom se Marek překulil na Petru a levou rukou zajel k zadečku, kde vnikl pod noční košilku. Pomalu sunul ruku výše a hladil tak Petřin bok. Petra cítila, jak se na její kundičku tlačí přes látku pyžama Markův úd. Opíral se o ústí její jeskyňky a tím způsoboval ještě větší vlny rozkoše, která se pomalu rozšiřovala do celého těla. Marek postupně vyhrnul noční košilku až nad prsa, která uchopil do rukou a začal je něžně hladit, až ucítil na dlaních ztvrdlé bradavky.

Přestali se líbat. Marek však v polibcích pokračoval. Přešel s nimi na krček a postupoval po něm až k prsům, kde se začal jazýčkem věnovat bradavkám. Petra zasténala rozkoší. Byla na nich hodně citlivá, a když k tomu Marek něžně zmáčkl obě prsa, cítila mohutné vlny rozkoše. Její ručka zajela Markovi do vlasů, kterými začala projíždět. Marek se pomalu přesouval svými polibky níž, až se ocitl u bříška. Špičkou jazyka obkroužil okolí pupíku a pak se rychle přesunul do Petřina horkého klínu. Tam na něj již čekala rozechvělá jeskyňka, z které vytékaly potůčky sladkého nektaru lásky. Marek svým jazykem vnikl mezi stydké pysky a lehce slízl tu dobrotu.
Petra se vzepjala, jak jejím tělem projela náhle silná vlna rozkoše, a ještě více zasténala. Marek věděl, jak Petře způsobovat rozkoš. Jeho jazyk se přesunul na hrbolek hrášku, nejcitlivějšího to místa na Petřině těle. Zároveň, jak jej špička jazýčku začala dráždit, zasunul do jeskyňky dva prsty. Okamžitě je obklopilo sametové teplo a vlhko jeskyňky a on se snažil, aby se o její stěny třel svými polštářky. Tím Petře způsoboval neskutečná muka.
„Ach bože. Nemuč mě. Chci tě v sobě miláčku,“ sténala Petra a tlačila si Markovu hlavu více do klína.
Jeho jazyk zběsile kmital po naběhlém poštěváčku a ona cítila, že se brzy udělá.
„Ach… ammmm…“ sténala už tlumeně a užívala si přicházející orgasmus.

A když už na ní konečně přišel, bylo to, jako by vybuchla atomová bomba. Její mysl byla rázem otupělá příjemnou rozkoší, která vystřelovala z její jeskyňky do celého těla. Jeskyňka se začala hroutit. Pravidelně se stahovala kolem prstů, které v ní uvízly, a Petřino tělo se smyslně kroutilo. Ve stejném okamžiku jí z úst vylétlo smyslné slovíčko „Uuuž“. Petra zhluboka oddychovala a užívala si svoje vyvrcholení. Marek se na ni díval zpoza rozevřených nohou a čekal, až se jeho milující žena vzpamatuje. Pozvolna vytáhl z jeskyňky prsty a začal si stahovat spodek pyžama, které zakrývalo jeho tvrdý úd. Nyní přišla řada na něho.

Petra mlsně sledovala, jak se Markův tvrdý ohon objevuje na světle lampičky. Stáhl si ze sebe spodek pyžama a pozvolna na ni ulehl. Pocítila váhu Markova těla, pevnost jeho svalů a pak naběhlý žalud, který se otíral o stydké pysky a začínal se tlačit do ústí její jeskyňky. A pak Marek něžně pohnul pánví a jeho úd do ní začal zajíždět. Nebyl to žádný extra velký ohon, který vídávala v pornofilmech. Markův úd byl kratší, ale jeho šířka byla pro Petru dostačující. Krásně do její jeskyňky zapadal. Nijak zvlášť drasticky ji nerozevíral, spíše méně, příjemně. Při zajíždění se třel celým svým objemem o stěny Petřiny jeskyňky a ona tak znovu pociťovala rozkoš, která prostupovala jejím tělem.
Marek začal přirážet. Vychutnával si, jak mu úzká jeskyňka jeho ženy způsobuje rozkoš. Jednou rukou se zapřel vedle nahého Petřina těla. Tím se hrudí ocitl nad Petrou a on mohl pohlédnout do jejich modrých očí. Ano, to byla jeho překrásná žena. Pánví přirážel a pohyboval údem v úzké jeskyňce. Způsoboval tím sobě a jí rozkoš. Sledoval, jak se její nahé tělo chvěje v návalech toho krásného, co teď prožívali. Jak se každým přírazem její větší prsa dávala do pohybu. Bylo to vzrušující, jak jí poskakovala. Musel je uchopit do ruky a lehce zmáčknout. I díky tomuto cítil, že se blíží ke svému vyvrcholení. I Petra to pocítila. Začala hlasitěji sténat a snažila se přirážet proti Markovým pohybům. Jeho pohyby byly čím dál tím kratší a rychlejší. Ještě chvíli a bude. Marek to pocítil hned. Zarazil úd hluboko do Petřiny jeskyňky a pocítil, jak mu v něm škublo. První dávka semene vystříkla a každým výstřikem se slast prohlubovala a přitom, jako by odeznívalo to napětí, které se před orgasmem nahrnulo do Markova údu.

Svalil se na svou ženu a oddychoval.
„Bylo to nádherné miláčku,“ uslyšel šepot Petry ve svém pravém uchu.
Podíval se na ní a usmál se.
„Miluji tě,“ řekl ještě zadýchaně a políbil ji.
I ona ho políbila. Líbali se a hladili svá nahá zpocená těla. Marek stále zůstával svým údem v Petřině jeskyňce. Pociťoval, jak pomalu ochabuje. Nakonec z Petry vyklouzl a ona musela do koupelny, kde byl i záchod.

O dvě hodiny později už oba leželi v objetí a spali. Pomalu a jistě se nořili do svého prvního snu v novém domově. V celém domě panoval klid. Za okny bylo slyšet vítr, který se do skla opíral, jako by jej chtěl prorazit. Ticho v domě jen porušovaly hodiny před zábradlím v prvním patře. Náhle jejich tikot ustál. Domem zazněl slabý ženský smích a pak mužský hlas šeptající:
„Děvko.“
Když hlasy utichly, hodiny začaly opět tikat.

Autor

Navigace v seriáluHlasy >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x