Zapůjčený notebook

Lucka… Lucka je celkem obyčejná, vysokou školu studující mladá dívka s blond vlasy po ramena, hubenou postavou, malými prsy a kulaťoučkým zadečkem, kterým poutá pozornost snad každého muže, kolem kterého projde. Je si svého sex-appealu vědoma a na svou postavu i náležitě hrda. Pravdou ale je, že za ni vděčí spíše genům než nějaké usilovné dřině v posilovně. Na sport totiž nikdy nebyla, nazvat ji „šprtkou“ není v jejím případě daleko od pravdy, samozřejmě jen v tom dobrém slova smyslu. Na první pohled by ji každý označil za introverta, Lucku nebaví diskotéky ani kamarádi, má raději samotu u knih anebo počítače. Tak jednoduché to ale s Luckou není…

To její mladší bratr Marek je téměř přesný opak. Ten naopak nerad sedí doma a raději chodí „vymetat“ všemožné večírky, byť holky na něj nijak extra neletí. Ne, že by Marek nevypadal dobře, k dobrým genům je potřeba přičíst ještě Markovu zálibu ve sportu, ale Marek to s holkama prostě moc neumí, je stydlivý a holky tak raději dají přednost nějakému staršímu frajerovi, který už ví, „jak na to“…

Marek stejně jako Lucie studuje. Na rozdíl od ní ale jen zatím střední školu. Sourozenci bydlí spolu s matkou v bytě na malém sídlišti jednoho ničím výjimečného města (ne, Brno to opravdu není). Manželství rodičů bohužel nevydrželo, oba ex ale spolu stále vycházejí dobře a Lucie i Marek tak mají oporu v obou rodičích, byt již otec žije se svou novou rodinou mimo město.

***

Jednoho dne, bylo to o prázdninách, přišel zoufalý Marek do kuchyně, ve které seděla Lucie s matkou.

„Neuvěříte, co se mi stalo,“ hroutil se Marek.
„No, tak povídej,“ vyzvala ho matka.
„Ten novej notebook už nefunguje, nejspíš odešel harddisk. Budu ho muset reklamovat,“ sdělil Marek.
„No to není taková tragédie. Máš ho jen tři měsíce, takže je v záruce. U novýho hardwaru se to prostě občas stane,“ uklidňovala ho Lucie.
„To sice ano, ale teď budu měsíc bez něj, a to se mi vůbec nehodí. Chtěl jsem přes léto pracovat na projektu, který se mi bude hodit na přijímačky na vysokou. Myslel jsem, že využiju volný čas, dám se do toho a pak mi to hodně pomůže. To je smůla.“
„Klid brácha, já ti můžu půjčovat svůj,“ nabídla hned řešení Lucka.

Marek její nabídku s radostí přijal a byl sestře vděčný. Měli spolu dobrý vztah a jako starší sestra mu v jeho problémech často hodně pomohla.

V následujícím týdnu tak Marek trávil několik hodin denně psaním projektu. Lucka si potom vždycky v pokoji zvědavě prohlížela, jak Marek s projektem postoupil. Fandila mu, aby mu to šlo a jeho cíle se mu splnily. Bratrovi o tom, že si projekt po večerech čte, raději neřekla, aby z toho nebyl nervózní. Byl velmi sebekritický a nelíbilo by se mu, kdyby četla jeho práci, která není dotažená k dokonalosti.

Jednoho dne, kdy jí Marek vrátil počítač, se znovu zvědavě zahleděla do notebooku a chtěla vidět, jak bratr pokročil. K jejímu údivu nebyla na projektu několikahodinová práce vůbec znát. Zajímalo ji tedy, co bratr celé ty hodiny na notebooku dělal. Historie prohlížeče internetu i spuštěných aplikací však byly prázdné. To pro zkušenou ajťačku nebyl problém. Část historie se jí povedlo obnovit a to, na co narazila, ji celkem překvapilo.

Bratr si prohlížel lechtivé stránky. Nebyly to klasické porno stránky, byly to stránky, kde mělo mnoho dívek svůj profil a nabízely mužům, že jim přes webkameru ukážou svoje přednosti, když za to obdrží malý poplatek. Lucku hned napadlo, že to bude ten důvod, proč bratrovi peníze nikdy dlouho nevydrží, ačkoliv chodí na časté brigády. Nad tímto faktem se trochu usmála, ale víc než pobavení cítila jisté vzrušení. Představa, že bratr na jejím notebooku sledoval svlékající se dívky, kterým za to platil a dost možná u toho i masturboval, jí přišla zvrácená, ale zároveň způsobila, že jí z toho zvlhla kundička.

Lucka ani nevěděla, jak k tomu došlo, ale najednou měla ruku ve svém klíně a zkušenými pohyby se přivedla k orgasmu. U masturbace Lucka myslela na bratra, honícího si u jejího notebooku. Nikdy tyhle myšlenky neměla, ale teď jí přišly omamné a vzrušující. Takhle nadržená nikdy nebyla, děsilo ji to, ale zároveň vzrušovalo. Myslela na bratrův penis, jaký ho asi má, jak to udělat, aby ho jen třeba na vteřinu zahlédla… A pak jí to došlo. Když tak ležela na posteli, začal se jí v hlavě rodit plán, který jí připadal šíleně zvrácený, ale neskutečně vzrušující.

Lucka vybrala svou železnou rezervu a zašla si koupit nový notebook. Nebylo to žádné herní dělo, ale na prohlížení internetu to stačilo, což bylo, společně s tím, aby byl notebook vybaven webkamerou, Lucčino hlavní kritérium pro výběr tohoto stroje.

O koupi nového notebooku doma nikomu neřekla a schovala si ho pod postel. Druhý den ráno pak opět svůj starý notebook půjčila bratrovi a se slovy, že jí není nějak dobře, se zavřela u sebe v pokoji.

Tam ze sebe ihned shodila tepláky a tričko a převlékla se do toho nejrajcovnějšího spodního prádla, co měla. Svůj nový notebook si dala na stůl a sedla si k němu. Zapnula webkameru, aby viděla, jak bude scéna vypadat. Na stěnu, která byla za ní, přidělala deky a prostěradla, takže to vypadalo, jako nějaké studio a vůbec nebylo poznat, že jde o její pokoj. Přes oči si pak nandala karnevalovou masku, což se společně s líčením postaralo o to, že by ji nepoznala ani vlastní matka. Lucce však stačilo, aby ji nepoznal vlastní bratr.

Dále Lucka zamířila na oblíbené internetové stránky svého bratra, profil tam již měla vytvořený od předchozího dne. Jako profilovou fotografii použila detail svého zadečku, o kterém věděla, že na něj uloví každého, koho bude chtít. Zbývalo jen zařídit, aby si bratr vybral právě ji. Nenechala nic náhodě, a tak když bratr vešel do místnosti, kde se domlouvaly „obchody“, aktivně ho oslovila jako první. Nabídla mu takovou cenu, aby ji žádná konkurence nemohla ohrozit. Byla si jistá, že jí kombinace příznivé ceny a nádherného zadečku, který měla na profilovce, přinese úspěch.

A opravdu, bratr se chytil – nebyl sice jediný, ale ostatní zájemce Lucka ignorovala – o ně a o jejich peníze jí nešlo. Šlo jí jen o Markův penis.

Domluvila si s Markem cenu, kterou požaduje za chystanou show. Bratr peníze obratem odeslal, protože toužil vidět ten zadeček z profilovky v akci.

Nechtěla zavdat ani náznak pochybností, a tak poctivě počkala, až peníze dorazily na její profilový účet. Celá nedočkavá zahájila videohovor. Měla na sobě jen spodní prádlo, což Marka přilepilo k monitoru. Lucka se začala vrtět a její levá ruka téměř okamžitě zamířila za záda, aby mohla rozepnout podprsenku a ukázat svému bratrovi svá drobná ňadra. Jen co zapínání povolilo, letělo nadbytečné prádlo na zem a Marek měl náhle výhled na její krásná prsa. Pomyslel si, že taková ještě neviděl a nedočkavě čekal na to, až modelka na obrazovce sundá i kalhotky. Byl tak vzrušený…

Jeho vzrušení však nebylo nic proti tomu, jak byla vzrušena Lucie. Byla si vědoma, že kalhotky musí sundat co nejdříve, protože byly tak mokré, až to nebylo příjemné. Vždy, když byla takto silně vzrušená, byla v naprostém transu. Věděla, že dělá něco zakázaného, perverzního…A právě to ji šíleně vzrušovalo. Ještě více ji vzrušovaly myšlenky na to, že by mohla vidět penis svého bratra. Jenže jak to udělat? Nabídnout mu delší show, když jí ho na kameru ukáže?

Marek samozřejmě nevěděl, co se dívce na obrazovce honí hlavou a popravdě mu to bylo i zcela jedno, stačilo mu, co viděl – Lucka už si začala pomalu a svůdně stahovat kalhotky. Jenže v tom se Markovi objevila na notebooku krizová hláška. V návalu erotických představ zcela zapomněl na nabíječku a notebook mu v nejnevhodnější chvíli zarputile oznamoval, že pokud nebude urychleně připojen na nabíječku, vypne se. Marek byl zoufalý, představa, že přijde o to nejlepší z celé show ho doháněla k šílenství. Byl tak zoufalý, že se rozhodl jít se podívat do sestřina pokoje, jestli tam nezůstala nabíječka někde na očích. Říkala sice, že jí není dobře, ale tohle bude chvilka a pokud spí, podívá se krátce v jejím pokoji, najde nabíječku a půjde pryč, aby dosledoval zaplacenou show.

Marek se oblékl, skryl erekci a vydal se do sestřina pokoje.

Zaklepal, ne sice nijak hlasitě, protože předpokládal, že sestra spí, ale v normální situaci by to jistě Lucka slyšela. Tentokrát se ale o normální situaci nejednalo. Lucie, již bez kalhotek se vlnící svůdně před kamerou, byla totiž stále v transu a klepání neměla šanci slyšet…

… Marek vstoupil…

Autor

4.7 62 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Pro mě výborný začátek a už se těším na pokračování.

Karlos

Zajímavý úvod, moc se těším jak se situace bude vyvíjet..

Jojin

… no jak asi, krásně.

Junior

Skvělý začátek, doufám, že nás autor nebude dlouho napínat pokračováním. Kdyby nezapomněl nabíječku tak by se nedověděl, že se mu předvádí sestra. Těším se na pokračování.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x