Babysitter – Děvče na hlídání 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Babysitter - Děvče na hlídání
Počet zobrazení: 181

Andrea

Od události s Dominikou uběhlo pár týdnů a já na to nemohl přestat myslet. Své ženě jsem samozřejmě o těchto choutkách nic neřekl. Jak by to taky vypadalo, přijít k ní se slovy:
„Jano, když jsi měla zlomený kotník, tak jsem opíchal slečnu, která nám hlídala syna. Udělal jsem jí to do obou dírek a bylo to nádherné.“
Takže jsem se krotil a nadále se náruživě milovali. V posteli je dračice, a to je nejspíše to, co mi vadí. Někdy bych chtěl být ten dominantní i já, a to si můžu dopřávat jen s mladýma, nepříliš zkušenýma holkama.

Jednoho dne jsem dostal pozvánku na večírek našeho obchodního partnera. Zván jsem byl i s chotí. Jana se ze začátku vzpouzela:
„Prosím tě, co si pomyslí? Má doma malé dítě a chodí pařit.“
„No tak, vždyť jsi nebyla už skoro rok nikde ve společnosti, budou si myslet, že tě schovávám.“
Nakonec přikývla a pozvání přijala. Problém byl ale s hlídáním.
Dominiku jsem už ze zjevných příčin nechtěl a má žena nepátrala po důvodu. Když tak bych řekl, že jsem ji tu načapal s tím klukem a co následovalo bych zamlčel.

Na ten den jako by si hlídání chtěli pořídit všichni rodiče a ani agentury neměly nikoho k najmutí. Ani staré babičky, ani nikoho jiného. Žena se podělila s trápením své matce, mé tchýni.
„Kdy je ta oslava? V sobotu? To by nemusel být problém, dcera mojí bývalé kolegyně by vám ho mohla pohlídat. Neboj se, je svědomitá, ručím za ní. Budeš ji znát, malá Andrea.“
„Andrea? Kolik jí vůbec je? Naposledy jsem ji viděla jako školačku.“
„Bylo jí 18, hlídá děti sousedům pravidelně a umí to s nima. Souhlasíš tedy?“
„No dobře, mami, pošli mi na ni kontakt.“

***

Nadešla sobota. Jana si pořídila slavnostní bílou róbu, do které napěchovala svá výstavní prsa. Podotkl jsem, že mi ji bude závidět každý v dohledu.
Dole zazvonil zvonek a já šel otevřít.
Zůstal jsem vyjeveně stát. Z malé Andrejky se vyklubala dlouhonohá bohyně s černými vlasy. Byla vysoká jak moje žena a ta není žádný prcek. Hezký malý zadeček napasovaný v úzkých šortkách a krátké tričko bez rukávů. Prsa slušné dvojky, což bylo trošku zklamání, páč jsem hlavně horňák, ale nikterak to nesnižovalo její krásu.
Manželka vydala pokyny a já tak konečně mohl z Andrejky spustit oči.

***

Párty probíhala dobře a všichni se skvěle bavili. Možná až moc skvěle, zejména co se týče manželky. Ani před Martinem nebyla zvyklá tolik pít, natož pak po pauze během těhotenství a kojení.
Abych to ukončil, Jana se ztřískala jak zákon káže. Naštěstí nemá agresivní opici, spíše takovou tu milou, plnou úsměvů. Postupně však přešla do své méně přítulné fáze, naprosté vytuhlosti.
Omluvil jsem se přítomným, ale nijak ostudně jsem se necítil… byly tam totiž i horší případy než moje žena, včetně vysoce postavených manažerů a manažerek.
Sám jsem nepil, někdo musel řídit a také jsem chtěl, aby si večírek Jana užila. Ještě chvilku něco blekotala a pak usnula jak špalek.
Před domem jsem s ní třásl, ale neprobudil by ji ani výbuch bomby. Zaklesl jsem ji o sebe, přešel přes zahradu a potichu zaklepal, abych nevzbudil malého, protože klíčky jsem nechal v autě.

Andrea mi otevřela a při pohledu na ženu se pousmála.
„Náročný večer?“ zeptala se.
„Prosím tě, pomoz mi s ní nahoru, ale opatrně, ať nevzbudíme…“
„Byl celý večer hodný, všechno je v pohodě, taky spí jak dřevo,“ skočila mi do řeči a oba jsme se tomu usmáli.

Společnými silami jsme dotáhli Janu po schodech nahoru a do ložnice. Za tlumeného svitu lampičky jsme položili manželku na postel. Spala jak neviňátko. Náhle jsem si všiml, že jsme jí při té manipulaci povolili šaty. Jana tam ležela s prsama dočista odhalenýma. Stál jsem vedle Andreji a nemohlo mi uniknout, že upřeně civí na Janiny kopečky.

„Má je hezké, co?“ pravil jsem s úsměvem.

Pohlédla na mě s rozpaky.

„Cože? Ne, ne, já jenom…“ zakoktala se, ale já nic neříkal. Dívala se chvílemi na mě, chvílemi na Janu a začala rudnout ve tváři.
„Přemýšlíš, jestli jsou pravé, že jo? To každý.“

Opatrně přikývla. Janě bylo sice skoro čtyřicet, ale sportováním a mateřstvím byla její prsa výstavní a člověk by jejich majitelce tipoval sladkých dvacet.

Přistoupil jsem k Andrejce trochu blíž a šeptl: „Chtěla by sis je pomačkat?“
„Proboha, zbláznil jste se? Vždyť spí!“
„Právě proto, nebude o tom vědět. Jen si je pomačkáš a zjistíš, zda jsou pravé. Nic víc.“

Přistoupil jsem k manželce, sehnul se a zmáčkl její krásně nalitá prsa ve dlaních. Jana se zavrtěla, ale spala dál. Pohlédl jsem na Andreu. Stála jako opařená a civěla na Janinu chloubu.

„Tak co na ně říkáš, Andy? Překrásné, viď?“
„Ano, jsou,“ přitakala a zdálo se mi, že se jí zrychluje dech.
„Pojď blíž, neboj, neukousne tě,“ řekl jsem a Andrea vzala manželčina prsa do svých hebkých dívčích dlaní s dlouhými úzkými prstíky.

Jana slabě hekla a bradavky jí ztvrdly. Andrea se chtěla odtáhnout, ale já ji zastavil. Mačkala je a bylo vidět, že jí to dělá dobře. Stejně jako mně v kalhotách.

„Chceš si je olíznout?“
„To nemůžu,“ řekla nesměle.
„A proč bys nemohla?“ hrál jsem překvapeného.

„To se nehodí,“ zareagovala Andrea po chviličce zaváhání.
„Proč by se to nehodilo? Jana spí a mé svolení máš.“
Andrea ostýchavě olízla nejprve levou a potom i pravou kozičku. Jana znovu hekla a zavrtěla se. Andrea se už nedala zastavit a začala mé vytuhlé ženě masírovat kozy a olizovat je.
Takový pohled mě nenechal chladného a můj penis v kalhotách přímo prosil o osvobození.

„Andreo, viď, že ty jí je závidíš?“
„Ano, trošku ano,“ vyhrkla hned po hlubokém nádechu.
„Já myslím, že se nemáš za co stydět… Ale jistě to tvrdit nemůžu,“ nahodil jsem udičku. Zjevně pochopila, kam mířím.
„A nechcete si to ověřit?“ odpověděla, zanechala ocucávání koz mé ženy a postavila se naproti mně.

Pohladil jsem ji po tváři a druhou rukou chytil za pas. Přitáhl jsem ji k sobě a ona roztála jako led na slunci. Začali jsme se líbat, jako bychom nečekali od první chvíle na nic jiného. Hladil jsem ji po zádech a cítil, jak se slabě třese. Ucítil jsem, jak mě hladí po mé vztyčující se chloubě a poznal, že začíná být tou velikostí zděšena.

Pohlédl jsem na ženu, jak si tam tak klidně hoví a netuší, co provádím sotva metr od ní. Přestali jsme se líbat a jedním tahem jsem sundal a odhodil její tričko do rohu.

„Musím se podívat, zda se máš opravdu čím pyšnit.“

Andrea občas zapomínala i dýchat a mezi polibky si svlékla podprsenku.

„Jsou nádherné, jako malé koblížky,“ konstatoval jsem a hned jeden ochutnal. Držela mě za vlasy a potichu vzdychala slastí. Pohrával jsem si s tuhými bradavkami, drtil je ve svých tlapách a zároveň sledoval, jak si má žena spokojeně odfukuje.
„Teď si na řadě ty, Andy,“ rozepnul jsem knoflík, trhl se zipem a kalhoty se octly na zemi.  Následovaly boxerky a má chlouba se před ní vztyčila v celé své kráse.
Andrea vyjekla a zamrkala jak panenka.
„Takového si ještě neviděla, co?“
Ani jsem nečekal na odpověď, posadil se na postel vedle své ženy a vyzval Andreu, ať jde blíž. Obezřetně poklekla a začala se mě dotýkat studenými dlaněmi. Rozepnul jsem si košili, a tak jsem tam seděl jen v botách a ponožkách.

Andrea se třesoucíma rukama dotýkala naběhlého žaludu a nemohla se vynadívat. Musím říct, že mi taková mladická nezkušenost dělala sakra dobře, ale chtěl jsem se pohnout dál. Vzal jsem Andreu za vlasy a tvrdě jí narval ohon do pusinky. Vlezl se tam sotva žalud a něco, dál už nemohla.

„Cucej mi ho a zbytek pohoň, moje malá,“ řekl jsem a ukázal, co má dělat.

Z tahání a foukání se po chvilce stalo příjemné kouření. Přirážel jsem Andinou hlavou a díval se na Janu a její kozy.
Celá ta situace mě natolik vzrušila, že jsem myslel, že exploduji. Vytáhl jsem ohon z pusinky, přikázal ať si klekne na mé místo a rozkročil se nad ní.
Byl jsem tak čelem k posteli a rukama si dopomohl k velkému výstřiku. Přetáhl jsem ještě párkrát kůžičku přes žalud. V tom momentě zfialověl a šílené množství spermatu se začalo valit na Andreinu tvář a dostříklo i na postel.

Vzal jsem polštář a utřel jí olepenou tvář. Byla jak omámená. Pomohl jsem jí vstát, políbil ji a vzápětí se sám uvelebil na její místo na zemi. Zády jsem se opřel o postel a tentokrát se rozkročila ona nade mnou.

Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistil, že si během kouření rozepnula kalhoty a začala si projíždět štěrbinku rukou. Proto jsem už teď její minirifle jen stáhl zcela dolů a do nosu mě udeřila pronikavá vůně roztoužené mladinké pičky. Venušin pahorek měla zarostlý černými chloupky, ale zbytek byl holý.
Nahnul jsem se a přisál se k ní. Vychutnával jsem si, jak teče a svíjí se pod mými zkušenými mrdavými pohyby jazyka.
Málem to neustála, a tak se musela opřít do peřin. Před zraky měla spící Janu a dosyta si užívala nově objevené pocity vzrušení. To, jak byla nablízku ženy může, který jí hbitým jazýčkem v jeskyňce způsoboval známou slast, ji přivádělo přímo k šílenství. Sama vůbec netušila, že by ji něco takového mohlo někdy vzrušovat, ale vzrušovalo a ona si to neskutečně užívala.

Místností se ozýval Andrein slabý sten do peřin a mé srkání kundích šťáv. Rozevíral jsem jí malé pevné půlky a zajížděl do sevřené dírky prstem. Netrvalo dlouho a cítil jsem, jak se růžový tunel stahuje. Andrea se otřásala a prožívala orgasmus. Nohy jí poklesly, takže jsem ji musel přidržovat za boky.
Lapala po dechu a bez varování hlasitě křikla a vystříkla mi do tváře. Olizoval jsem se a zpozoroval, že Jana se trochu zavrtěla a chtěla se překulit na bok. Byla však natolik zmožená, že to nezvládla a zůstala v původní poloze. Na chvíli nás zamrazilo, ale pak jsme se opět rozjeli.

Andrea se ke mně sehnula a mezi francouzskými polibky mi olízla obličej, aby poznala chuť vlastního nektaru. V tom ji evidentně zarazilo, co ucítila na vnější straně stehna.

„Ty… ty ještě můžeš? A tak rychle?“

Nejspíše někde četla, že s blížící se čtyřicítkou ztrácí muži potenci a nemůžou tak často. Usmál jsem se. Tágo bylo opět připraveno. Lehla si na záda na měkký koberec a roztáhla nohy.

„Je strašně velký! Nebude mě to bolet?“
„Neboj se,“ ubezpečil jsem ji a přiblížil se žaludem k okraji kundičky. Pomalu jsem zasouval a užíval si, jak je uzoučká.
„Nejsi panna, viď?“
Zavrtěla hlavou a náhlý nával rozkoše ji prohnul jako luk. Rychle jsem jí zacpal ústa dlaní a zasouval dál. Třeštila oči a nemohla uvěřit, že jsem sotva v polovině. Házela sebou, ale vyklouznout mi nemohla. Nabodával jsem ji a dočista cítil, jak jsem až někde v děloze.

Ohonem jsem vyplňoval celou pičku. Celá se třásla a z nás obou tekl pot. Objala mě zezadu svýma dlouhýma nohama, čímž se ještě víc narazila na mé pulzující tágo. Ústa jsem jí ucpal polibkem, tak procítěným a strhujícím, až to bralo dech.
Pozvolna jsem přidal na tempu a po několika přírazech jsem pocítil, že budu stříkat. Vytáhl jsem kládu a dodělal se nad jejím překrásným tělem. Pokropil jsem Andreu mnohem více, než napoprvé. Vydal jsem ze sebe všechno až na takový sedmý výstřik.
Zmoženě jsem si vedle Áji lehl. Nabral jsem sperma na ruku a nechal Andreu, ať si to slíže.

„Ty jsi pěkně mrdavá holka, viď?“ škádlil jsem děvče, kterému bych mohl být klidně otcem. Uklidnila se a hladila mě po tvrdých prsních svalech a bicepsech. Oba zároveň jsme se podívali na postel a zjistili, že Jana se překulila na bok a spokojeně odfukovala.

Vstali jsme a šli se společně osprchovat. Tam jsme si ve velkém sprcháči sedli naproti sobě a já nechal Andreu, ať mě vyhoní svýma překrásnýma nožkama.
Tentokrát už jsem nestříkal, ale Andy to vůbec nevadilo.
Strávili jsme ve sprše dlouhou chvíli mazlením a líbáním. Pak se umytá vrátila do ložnice, oblékla se do svých věcí a rozloučili jsme se.

„Pamatuj si, nikomu to nesmíš říct,“ varoval jsem Andreu.
„Neboj se, bude to naše tajemství,“ řekla a políbila mě na ústa.
Pak odešla a já už ji nikdy neviděl.

***

Manželka ráno vstala a chtěla vysvětlit ty stříkance na posteli.
„Vždyť jsi mi ho včera nádherně vykouřila, nepamatuješ? Chtěla jsi i víc, ale mě bolela hlava, takže ti to vynahradím dneska.“

Na okamžik zaváhala, ale pak si „jakože“ vzpomněla.
„Miláčku, já jsem byla tak opilá, že jsem si nemohla chvíli vzpomenout. Byla jsem tak mimo, že se mi zdálo, že ti ho ani nekouřím já, ale nějaká jiná,“ pravila se smíchem.
„To se ti nezdálo,“ pomyslel jsem si.

Počet zobrazení: 181

Autor

Navigace v seriálu<< Babysitter – Děvče na hlídání 01Babysitter – Děvče na hlídání 03 >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Luxusní díl! Od začátku až do konce jsem byl tam, napsáno přesně podle mého gusta. Dávám 6 z 5 hvězdiček!

Martin

Moc hezky napsané pokračování . Opravdu luxusní díl . Škoda , že to je s každou jen jednou . Andrejka by jistě ukázala co je vní za čertíky .

Reniem

Fakt skvely dil!Jak říká Smajda podle mého gusta:)Skoda ze to není delší…těším se na pokracovani;)

childe

Již první díl se mi líbil, ale tento je ještě lepší. Jsem zvědavý jak dlouho bude trvat než na něco přijde manželka.

Trysky

Ten si bude tak dlouho zahrávat, až se to provalí. Takhle si zahrávat vedle spící manželky…
Ale jinak rozhodně zajímavý díl.

JelenTom

Napsal jsem ti vše do zprávy.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x