opalování

Bulharsko

Byl už třetí den naší dovolené v Bulharsku.
Večer manželka usnula při uspávání našeho malého, a tak jsem šel do baru u bazénu, dát si něco k pití. Usedl jsem na stoličku a objednal si pivo.

„Dovolíte?“ ozvalo se najednou a žena, sedící kousek vedle, sáhla po popelníku.
„Prosím,“ nechal jsem ji ho vzít a hned dodal, „já nekouřím, škodí to zdraví.“
Žena se tak nějak smutně usmála a se slovy: „Mně je to jedno!“ si zapálila cigaretu.
„Nějaké starosti? To mě zajímá,“ zkusil jsem konverzaci.
„Ále,“ mávla rukou, ale pak se rozhovořila. Byla tu na dovolené s dcerami. Manžel ji před rokem opustil kvůli mladší ženě.

To jsem nasucho polkl, protože ji jsem odhadl tak nejvýš na pětatřicet a v tričku a sukni vypadala poměrně sexy.
A nejen doma, ale i v práci jí to teď neklape, a tak ji prý už život nijak zvlášť nebaví.

„To je škoda, že tak sympatická dáma si vědomě ubližuje, ale to je vaše věc. Můžu vás aspoň pozvat na skleničku?“
Žena si mě nejdřív změřila pohledem, ale pak kývla.
„Proč ne?“ dopila kávu a objednala si likér.

Krátce nato jsme se si potykali. Jmenovala se Jolana. „Jako ta Voldánová z televize.“
A já poprvé viděl její tvář v úsměvu. Byla to hezká žena. Polodlouhé tmavé vlasy, oválný obličej a i když byla trochu plnějších tvarů, vůbec to nevadilo. V hovoru jsme nakonec zůstali až do půlnoci, kdy bar zavíral. To už jsme měli trochu v hlavě a já ji doprovázel přes terasu, do patra hotelu. Cestou po schodech jsem ji držel kolem pasu, kdyby náhodou padala a ruka mi přitom sjela a já jí sevřel zadeček. Ač byl už větší, byl hezky pevný.
Když jsme vyšli na terasu a pohlédli na nebe plné hvězd, vmáčkl jsem ji do temného rohu u zdi a sklonil se, že ji políbím.

„Já… nevím… zda,“ jemně mě odstrčila a zjevně válčila sama se sebou.
„Buď něžný,“ nakonec zašeptala a splynuli jsme v objetí. Začali jsme se líbat a jazyky se nám v ústech propletly. Prohmátl jsem jí tělo a stiskl prsa přes tričko. Jen vzdychla a vsála mi jazyk hluboko do krku. Druhou rukou jsem jí vyhrnul sukni a zajel mezi nohy. Přes kalhotky jsem cítil vlhkost. Odsunul jsem lem kalhotek a prsty jí vnořil mezi pysky.
Klín měla zarostlý. Přes chlupy jsem cítil vlhký otvor a zatlačil tam prsty. Šlo to snadno, byla úplně mokrá.

„Och… ano… och… och… víš… jak dlouho… jsem neměla chlapa?“ vzdychala mi vzrušeně do ucha a rukou mi šmátrala v klíně. Péro mi stálo, a tak mi ho přes kalhoty hladila, dokud se nedostala dovnitř a nezačala ho honit.

Pak podřepla a začala ho vášnivě kouřit. Pouštěla si ho hluboko do krku a pak pomalu vytlačovala jazykem. Projela špičkou jazyka uzdičku pod žaludem a mnula v dlaních koule, které také zasypala polibky. Už jsem to nemohl vydržet. Přitáhl jsem si ji k sobě, dal na stranu kalhotky, pozvedl za stehno a doslova ho do ní zarazil. Vnikl jsem do ní po kořen a ač to vůbec nebylo něžné, jak požadovala, jen zasténala a celá se roztřásla slastí. Začal jsem rychle a prudce přirážet a Jolana zrychlila dech.

„Už budu, už budu! Ach to je krása… si úžasný!“ sténala dál a sama mi šla naproti.
Náhle mi poševní svaly sevřely ocas a Jolana mě v extázi kousla do ramene.
„Joooo… bože!“ zaskučela v orgasmu. Dvakrát jsem přirazil, a aniž bych se ptal, stříkal jsem do ní semeno. Bylo to úžasné.

Oba jsme ještě dlouho zůstali k sobě přitisknuti, než jsme se vydýchali a mohli pokračovat v cestě na pokoje. Na chodbě jsme se naposledy políbili a já pokračoval za spící rodinkou.

***

S Jolanou jsme se potkali hned druhý den na pláži.
Němě jsme se pozdravili a já ztuhl v údivu. Jolana měla totiž dvě dcery. Jedné bylo tak deset, ale druhá byla starší, tak kolem osmnácti a po matce moc hezky rostlá a vyvinutá. Byla si asi toho i vědoma a své křivky dávala všem na odiv chozením nahoře bez.
Pevná prsa, pěkné dvojky, s napřímenými bradavkami, to byl pohled, až se mi ocas stavěl. Dívka měla tmavé vlasy jako Jolana, jen kratší sportovní sestřih a vůbec byla sportem pěkně vyrýsovaná. Klín měla zcela jistě vyholený, neboť nosila jen titěrný spodní díl, který zakrýval jen tu čárku mezi pysky.

S Jolanou jsem se dal do řeči u plážového baru, kam jsem zašel na pivo.
„To jsem netušil, jakou máš dceru,“ prohodil jsem, „kolik jí je?“
„Před týdnem osmnáct, jmenuje se Anita,“ usmála se Jolana.
„Já jí furt říkám, ať se tu tak nevystavuje, ale má svou hlavu.“
„Chtěl bych tě ještě jednou,“ začal jsem, ale Jolana náhle prudce vstala.
„Bacha, jde sem ta tvoje… a tamto… uvidíme. Pa,“ nenápadně se odtáhla a odebrala k holkám.

Když jsme se potom vrátili z pláže a syn znaven usnul, tvrdě jsem manželku ošukal, jak jsem byl nadrženej z Jolany a její dcery. Povalil jsem ji na postel, přiklekl k ní, popadl za kotníky, roztáhl jí doširoka nohy a prudce do ní zajel na jeden příraz.

„Ouuu… jsi moc… hluboko!“ zoufale vykřikla žena.

Zůstal jsem v ní zasunutý, sklonil jsem se a začal ji líbat a dráždit bradavky, které zareagovaly vztyčením. Pak jsem jí hroty jemně okusoval a sál. To se jí líbilo, a když jsem začal přirážet, začala mi jít naproti. Vždy jsem ho skoro celého vysunul a zase s mlasknutím přirazil. V mysli jsem před očima měl Anitu a její krásné mladé tělo. Manželka vzdychala slastí, aniž by tušila, komu je vděčná za mou pozornost.
Otočil jsem si ji na všechny čtyři a zasunul ho tam zezadu. Jen slastně hekala pod přírazy pulsujícího penisu, který ji tvrdě projížděl v pravidelných přírazech a přivedl na vrchol.

Ve chvíli, kdy se poševní svaly křečovitě semkly kolem ocasu, jsem ji vystříkal.
„Teda, ty ses dneska překonal, že bys chtěl zadělat malému na bratříčka nebo sestřičku?“ hlesla žena unaveně, ale se šťastným úsměvem se bezvládně svezla na postel.

V noci jsme se pak rozjeli tak, že se hotel otřásal v základech a v pokojích okolo se tu noc asi moc nevyspali.

***

S Jolanou jsem pak mohl mluvit zas, až za pár dní.
„Večer na baru,“ šeptla mi nenápadně u večeře.

Žena s malým spolehlivě v devět usnuli a já seběhl do baru. Jolana nikde, zato na stoličce seděla její dcera Anita.

„Dobrý večer,“ pozdravila mě, sotva jsem se uvelebil vedle ní.
„Copak vy tady?“ zeptal jsem se.
„Ale ségře je špatně, tak s ní máma zůstala na pokoji a já se nudím…tak jsem si zašla na koktejl.“
„Tak to jo,“ odtušil jsem. „No. Slyšel jsem, že jste nedávno měla narozky. Nechcete pozvat na nějakej drink?“
„Já… nevím. Já alkohol moc nemusím, ale zas… na druhou stranu. To by bylo prima. A prosím vás, tykejte mi. Mně to připadá takhle blbý,“ usmála se.

Tak jsme se představili a dali si pusu. Jak se ke mně naklonila, bylo vidět, že pod trikem nemá podprsenku a hroty bradavek jí pěkně trčely dopředu.
Stejně jako před týdnem s Jolanou, zůstali jsme u baru až do zavíračky. Anita už byla docela přiopilá, a tak jsem ji spíše vlekl, než doprovázel na pokoj.

„Počkej,“ zastavila mě na chodbě. „Já ještě nechci na pokoj. Sednem si tady.“
Zatáhla mě do setmělé společenské místnosti, kde byla křesla, kulečníkový stůl a televize. Sesunula se do křesla a po chvíli usnula.

Jak tam tak seděla a spala v přítmí, jen ve svitu měsíce, popadla mě na ní neodolatelná chuť a ocas už se mi stavěl. Vyndal jsem ho ven a sklonil se k Anitě.

„Pšššš… probuď se,“ vtiskl jí polibek a v dlani prohmátl prsa, ale stále nic. Nakonec se jakžtakž zmátožila.
„Co… je… co… to… děláš?“ trochu zděšeně zjistila, že má vyhrnuté triko a já jí laskám a líbám odhalená prsa.
„Máš krásná prsa… jsi celá krásná… pššš,“ přitiskl jsem se na její rty.

Pomalu otevírala pusu, ale pak se naše jazyky střetly a pevně jsme splynuli. Dál jsem v dlaních hnětl a laskal ty dvě krásné pevné kozičky a Anita začala vzdychat. Zkusmo jsem jí začal rozepínat džíny, ale buď to vůbec nezaregistrovala, nebo mě nechala. Ruku jsem vsunul mezi nohy a přes kalhotky jí třel klín. Hluboce vzdychla a zachvěla se.

„Ahhh… co… to děláš?“
„Nelíbí se ti to?“ zašeptal jsem.
„Hmmm,“ hlesla a rukou mi sáhla mezi nohy, kde mi trčel tvrdý ocas.
„Vezmeš ho do pusinky?“ zeptal jsem se.
„Já… jsem… to nikdy nedělala,“ řekla rozpačitě, ale nakonec ho vzala do ruky a začala stahovat předkožku.

Nejdřív ho honila pomalu, ale pak zrychlovala. Opatrně ho vsála do pusy a jazykem tepala naběhlý, temně fialový žalud. Zapomněl jsem, co předtím říkala a rukama ji chytil za hlavu a tlačil se jí hluboko do krku. Začala se dusit a snažila se mě od sebe odstrčit. Ale to už jsem vzdychl: „Polykej, Anitko, mlíčko, oooh!“ a začal jí do krku stříkat dávky spermatu.

Anita nevěděla co si s tím množstvím v puse počít, a tak to poslušně spolkla.

„Dobrý?“ zeptal jsem se, když jsem se konečně vzpamatoval a pustil jí hlavu ze sevření. Jen vzhlédla. „Nic moc.“

Pozvedl jsem ji z křesla, sevřel v náručí, líbal a pak položil na kulečníkový stůl. Stáhl jí kalhoty, roztáhl nohy a obličej zabořil do klína.
Dostal jsem se až k poštěváčku. Začal jsem ho cumlat a lízat a Anita vzdychala vzrušením. Pokračoval jsem v lízání a střídal jazyk s prsty.

Najednou vykřikla a prohnula se v zádech. Postavil jsem se, popadl ji za kotníky, doširoka jí roztáhl nohy a hned do ní zajel. Tvrdý ocas roztáhl pysky a s mlasknutím do ní vnikl až po kořen.

„Řekni, jak tě pěkně šoustám!“ prudce jsem začal přirážet.
„Jo… jo… hezky mě… pícháš!“ sténala.

Plesk, plesk. Mlaskavě jsem pravidelně projížděl kundu tý úžasný mladý holky. Kdypak se mi to poštěstí, píchat matku i dcerunku.  Hnětl jsem pevný kozy a bral si ji tvrdě, zatímco ona jen hekala a sténala, bezmocně mi oddaná a rozložená na stole.
Při záškubech jsem z ní vyjel a proud spermií jí zamířil na bříško a stehna.
Pak jsme se vydýchávali. Venku pomalu začínalo svítat, když jsme se rozloučili a zmizeli ve svých pokojích.

***

Dovolená pomalu končila.
Jednou odpoledne jsem odešel z pláže dřív a v hale hotelu před výtahem se srazil s Jolanou.

„Co ty tady?“ překvapeně jsem řekl.
„Děti jsou u bazénu, já už jdu na pokoj.“
„Mám jiný nápad,“ a po nástupu do výtahu jsem se na ni přitiskl.
„Pojď na chvilku ke mně,“ zašeptal jsem jí do ucha a jazykem zajel do pusy. Neřekla nic, ale vystoupila se mnou a poslušně šla.

Sotva za námi zaklaply dveře, povalil jsem ji břichem na postel a tvrdý ocas jí vrazil mezi půlky.
„Tam ne!“ zaječela.
„Neboj,“ našel jsem si ten správný otvor a začal ji projíždět zezadu. Cítil jsem pevné stahy poševních svalů a vzrůstající vlhkost její kundičky. Byla to úžasná, ale rychlá jízda.
„Budeš… mi… chybět,“ vzdychala.
„Jo… jóóó… já už… budu… ještě… úúžž!“ křičela a kroutila se. Stáhla svaly v orgasmické křeči a to už jsem se trhavými pohyby do ní vyprazdňoval.

Když jsem z ní vyšel, otočila se a jazykem mi očistila úd, opatlaný od semene a jejích šťáv. Skoro mi znovu začal tuhnout. Pevně sevřela rty, ale nic už z toho nebylo.
„Sbohem, lásko,“ řekla po poslední puse a má prosba o telefonní číslo zůstala nevyslyšena.

Poslední pusa byla opravdu poslední, neboť pozítří jsme odlétali.
My do Pardubic, ony do Ostravy, abychom se již nikdy neviděli, ale myslím, že to tak je dobře. Vše, co se událo v Bulharsku, zůstalo také v Bulharsku a tady nastal zase normální život.
Každý se svou rodinou, kam patřil a patří.

Autor

3.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Dobře napsané. Autor nás slušně zásobuje 🙂

Martin

Vzrušující příběh , než jsem se nadál tak už byl konec .

Šmajda

Pěkné, ale… bylo to takové předvídatelné. Úplně mě při čtení napadl alternativní příběh… Jolana by ho u baru svedla a pak ho v ústranní ojela. On by to druhý den ráno nerozdýchal a manželce vše s výčitkama práskl. Manželka měla v úmyslu Jolaně udělat ze života peklo, ale na snídani ji nepotkala a viděli se až po pár hodinách na pláži. Mezitím to trochu vydejchala a když viděla jaká je Jolana kočka, sama dostala plán se jí pomstít na dceři… poté co malej usnul by večer na baru Anitu opila a dotáhla ji na pokoj za manželem, který mezitím hlídal… Číst vice »

Junior

Povídka výborná ostatně jak jsme u tohoto autora zvyklí.
pěkně jsi vymyslel alternativní verzi, nechceš to sepsat a publikovat. Rád bych si to přečetl.

Šmajda

Je mi líto. Jsem excelentní v držkování do práce ostatních, ale sám nejsem schopen nic vyplodit :-D.

Junior

Tak hlavně, že ti jdou korektury :-D. Třeba se tvých nápadů chytí nějaký autor a zpracuje to.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x