Ladie’s party

„V Roxaně je v sobotu Ladie´s párty. Tak tam s holkama půjdu,“ oznámila mi žena při večeři.
„Hm, moc se mi to nezamlouvá. Co se tam asi tak děje? Producírujou se tam nahatý chlapi?“
„Holky říkaly, že je to super!“
„No jo, no. Jen si běž,“ zamumlal jsem s plnou pusou „Já zas půjdu na pivo.“

V sobotu navečer si žena dala práci s úpravou zevnějšku, až jsem pojal podezření, že nejde do klubu, ale někam na rande. Takhle se už dlouho nevyfikla. Pln vzrušení jsem si prohlížel její vlnící se tělo v minisukni a těsné halence.
„Tak pa, miláčku,“ vyšla z koupelny, dala mi pusu a byla pryč.
Obvolal jsem kámoše, a aniž bych se taky nějak vyfiknul, vyrazil jsem na „jedno“.
Lokál byl plný opuštěných manželů, všechny ženský z města byly dnes v Roxaně. O co na tomhle párty jde, jsme netušili, ženy o tom nikdy nemluvily.
„Nejspíš je tam pánskej striptýz, nebo něco takovýho, “ konstatoval Olda, jehož žena byla pravidelnou účastnicí těchto akcí.
„Vždycky se vrátí strašně nadržená, sklátí mě hned v předsíni na zem, chlapi! To je jízda, že sousedi se moc nevyspí. Ona je tak rozjetá, že ječí, řve a stále nemá dost. To zase bude večer fuška! Ale příjemná,“ ušklíbl se a pokynul pro další půllitr.

Před půlnocí jsme táhli domů okolo Roxany.
Zevnitř duněla hudba, zábava zřejmě vrcholila, když jsem si povšiml postavy u vchodu.
„Čau Patriku, co ty tady?“ oslovil jsem kamaráda.
„Ále, jsem tu jen jako hlídač u vchodu, dovnitř nesmím, jako každej chlap. Heleďte,“ zašeptal Patrik. „Jestli chcete, dostanu vás dovnitř. Ale! Nesmí vás nikdo odhalit! Ty ženský by vás rozsápaly!“ Nevysvětlil, co tím myslí, a my kývli na souhlas.
O pár minut později nám Patrik otevřel okno v záchodcích a my pak vklouzli do boční části sálu, pod balkonem. Prostor tu byl zarovnán stoly a židlemi a od sálu oddělen závěsem. V blízkosti podia jsme poodkryli závěs a stali se účastníky show.
Za doprovodu dunivé hudby se na podiu svíjelo v rytmu několik urostlých polonahých chlápků s koženými mini slipy.
Dav žen pod podiem vřeštěl a pobízel muže k dalšímu svlékání.
Úplně mi přejel mráz po zádech nad ním davem vzrušených a rozdrážděných žen, mezi nimiž je i má manželka.

Muži na podiu si zatím přes sebe přehodili nějaké přehozy, jakoby hábity, poskakovali v rytmu hudby, která gradovala, až náhle zasršely blesky, rozblikala se světla, muži odhodili hábity a stáli před ženami zcela nazí. Tanečními kroky postupovali až na okraj podia a pohupovali pánví v rytmu soulože a penisy slušných rozměrů, se jim kývaly nahoru a dolů.
Dívky v prvních řadách ječely, vztahovaly ruce a mužů se dotýkaly.
„Ty vole, to je hysterie,“ chraptivě zašeptal Pavel s očima navrch hlavy.
Muži dál kroutili boky a klesali na kolena. Na to, jako by ženy čekaly a na muže se vrhly a začaly je kouřit! Dvě, tři ženy si je předávaly z úst do úst a další se zezadu tlačily.
Jeden z mužů pak povstal, z davu si vytáhl jednu dívku a hodil přes oba hábit. Z vlnění se dalo pochopit, co se tam děje. Normálně ji tam na stojáka píchal! Pak hábit odhodil, dívka si urovnala sukni a vrátila se pod podium. I ostatní muži tak činili a ten první si opět klekl, aby si ho nechal kouřit.
Náhle mě zaujala jedna z žen. Divoce se sápala na druhého muže a kouřila mu péro až po kořen. Muž ji vyzdvihl na podium a mně ztuhly všechny rysy. Ty šaty, ten účes, vždyť je to má žena!!
Dvojice zmizela pod hábitem a ten se brzy rozvlnil. Byly jasně vidět obrysy těl, jak mu nohy omotala kolem boků a naráží se na jeho klín. Trvalo to snad nekonečně dlouho, než se hábit nadzvedl a má žena si urovnávala sukni a vrávoravým krokem s nepřítomným úsměvem se vracela pod podium.

„Teda, kámo,“ plácl mě po zádech Jirka, zatímco Pavel vedle si honil péro.
„Kůůůrva, to je rajc,“ funěl vzrušeně.
Když se vystříkal na zatažený závěs, dali jsme se na ústup.
„Tak co, chlapi?“ šklebil se Patrik.
Vypověděl jsem mu svůj zážitek a on vážně pokýval hlavou.
„Tak to samý jsem zažil taky. Zajímalo mě, jak to probíhá a viděl svou ženu, jak si tam pěkně zařádila! Nikdy jsem ji to neřekl, že jsem se tam vloudil. Asi by mě zabila! To je čistě ženskej svět a nevyplatí se do toho šťourat! Nech to bejt a uvidíš, že bude všechno v pořádku. Hlavně klid a zapomeň na to, cos viděl!“

Sklesle jsem se vracel domů a před sebou měl pořád ten obraz propletených těl pod přehozem a obličej mé ženy. Výraz vzrušené uspokojené divoké samice s leskem v očích, takovou jsem ji v životě neviděl.
Odemkl jsem dveře, uvařil si kafe a snažil se zapomenout nezapomenutelné.
Žena přišla asi za hodinu.
„Ty nespíš?“ zeptala se s jistým potěšením v hlase.
„Jaký to bylo?“ odvětil jsem jakoby nezúčastněně. „Bavila ses dobře?“
„Hmmm,“ pronesla zastřeně. „To víš, nahý chlapi, vypracovaný těla…,“ šeptala.
Klekla si přede mne a obratně mi ho vyndala z kalhot. Chtěl jsem odejít, ale ona už se na něj nasunula rty a začala ho tak vášnivě kouřit, že to nešlo přerušit a nebýt aktivní. Pojmula ho skoro až po kořen a kmitajícím jazykem ho tepala po celé délce. V dlani mi jemně mnula koule, líbala je a sála. Pak přestala kouřit, ocas honila rukou a pohlédla mi do očí.
Zase jsem viděl ten lesk v očích. Vyskočil jsem, povalil na koberec, vyhrnul sukni a tvrdě do ní vnikl.  Šlo to lehce, byla úplně mokrá. Rozpažil jsem ji ruce, roztrhl halenku, líbal jí prsa, jemně zuby drtil naběhlé bradavky a ve stálém rytmu tvrdě přirážel. Žena vzdychala, sténala, ale hlavně byla k neutahání.
Po vystříkání mi ho vždy zázrakem vzchopila k dalšímu číslu. Vyzkoušeli jsme snad všechny polohy z Kamásutry, než jsme odpadli a tvrdě usnuli.

Když mně pak o pár měsíců později oznámila, že půjde na Ladie´s párty, neřekl jsem ani slovo protestu.

Autor

3.6 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bigbiz

Výborné, skvělé, nemám slov.

childe

Taky musím říct, že to je hezky napsané. Určitě piš dál.

Martin

Paráda . Dobře napsané .

Karlos

Moooc pěkně napsané, nicméně po příchodu manželky domů by mi ani nenapadlo abych s ní cokoliv měl, Za dva dny ráno k snídani bych jí přidal na stůl rozvodový papíry a až by se zeptala co to má znaměnat bych jí řek že vím že se chovala jak ta nejposlednější nadržená hárající čuba a že odteď může se stiptérama jezdit a šukat veřejně když jí to baví že nechci mít doma kurvu ( dámy co byly na párty roznesly, která z nich šukala nejvíc) která se nechá omrdat striptérem a že se vůbec nebavíme jak se po šukačce na pódiu… Číst vice »

5
0
Would love your thoughts, please comment.x