postříkaná teen

Vysoká škola sexu 03 – Zakázané ovoce

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Vysoká škola sexu

Nikdy jsem nelitoval, že jsem nezažil klasický vysokoškolský život na kolejích. Po střední jsem se domluvil s pár kamarády, na internetu našli ještě další spolubydlící a se začátkem prvního semestru jsme se nastěhovali do studentského bytu. O volnomyšlenkářský život jsme nepřišli, navíc jsme měli k dispozici dostatek soukromí, komfortu, nikdo nás nehlídal a cena byla v podstatě stejná, jako u těch zcela průměrných a místy horko těžko obyvatelných kolejí.
Měl jsem pokoj sám pro sebe, což mi vyhovovalo, nemusel jsem brát na nikoho ohled, mohl jsem do noci svítit, při vstávání nechodit po špičkách, ani při masturbaci mě nikdo neomezoval.
Celkově nás v poměrně velkém bytě bydlelo šest, z toho jeden pár a čtveřice kluků. Společně jsme se docela bavili. Někdo samozřejmě více, někdo méně. Někteří odjížděli na každý víkend domů, někdo býval na bytě sotva dny v týdnu. Jiní, například já, zůstávali v Praze třeba i celý měsíc. Všem nám nastavená pravidla vyhovovala, a navíc jsme si často vycházeli vstříc, třeba když někdo potřeboval na bytě klid kvůli učení nebo naopak chtěl mít čas na sexuální chvilky s drahou polovičkou.
V polovině mého druháku jsme ale museli najednou řešit jednu nepříjemnost. Náš spolubydlící Tadeáš, který měl rovněž samostatný pokoj, se zničehonic vykašlal na školu a rozhodl se odjet pracovat do zahraničí. V podstatě ze dne na den jsme měli jeden neobsazený pokoj, čímž by se logicky zvýšila i výše nájmu pro každého z nás. To se nikomu příliš nelíbilo, a tak jsme se za Tadeáše snažili co nejrychleji najít náhradu. To se po pár dnech podařilo.

Na byt se k nám přestěhovala Monika. Odpověděla na náš inzerát na Facebooku a pokoj i byt jí  vyhovoval. Byla starší než většina z nás, dokončovala už poslední ročník magisterského studia, přitom pracovala a na víkendy odjížděla někam do severních Čech za přítelem, se kterým byla prý už i zasnoubená. Od počátku bylo zřejmé, že je Monika trošku jinde než my.
Zatímco my žili divokým nočním životem, ona se v jednom kuse učila, nebo zpracovávala projekty do práce. S přítelem plánovala svatbu a byla na jiné, dost zodpovědnější vlně. Nijak námi ale neopovrhovala, neměla k našemu životu žádné nadřazené poznámky, nedávala najevo, že je starší a rozumnější. Jen jsme si tak úplně neměli co říct. Od začátku mi ale byla dost sympatická.
Od pohledu byla totiž pozitivní, vždycky dobře naladěná. Vlastně jsem ji nikdy neviděl se mračit. Byla to holka krev a mlíko, prostě tak akorát. Větší prsa, větší zadek, rozhodně žádná vychrtlina. Byla zrzka, což jsme s klukama hned po jejím nastěhování značně okomentovali.
Nebyla sice úplně můj typ, ale v tom hrálo roli i to, že byla starší, a především pak zasnoubená. Kdyby se ale naskytla nějaká příležitost, rozhodně bych se nenechal pobízet.

Jeden večer na přelomu zimy a jara, asi měsíc poté, co u nás Monča bydlela, jsem seděl v kuchyni, popíjel pivo a něco si četl na telefonu. V bytě byl klid, většina osazenstva utekla někam pryč. V kuchyni byla tma, osvětlovala ji pouze záře z mého telefonu. Věděl jsem, že je Monika doma, takže mě nepřekvapilo, když jsem zahlédl, jak si nakráčela do koupelny, ze které se brzy ozvaly zvuky sprchy. Pokračoval jsem dál ve své činnosti a zrak zvedl až v momentě, kdy se dveře koupelny znovu otevřely. Z úhlu, ve kterém jsem seděl, jsem měl výhled na polovinu chodby, přesně od koupelny až k Moničině pokoji. Myslím, že netušila, že v kuchyni sedím. Každopádně se ze sprchy vracela s ručníkem, omotaným kolem těla. Jak si ale v rukou nesla další oblečení, hned krok za koupelnou jí celý ručník z těla spadl.
Viděl jsem ji jen zezadu, ale i to stačilo. Na moment se mi naskytl pohled na Moničin zadek, takhle nahý ještě o něco větší, než jak vypadal uvězněný v těsných kalhotách. Ihned se pro ručník sklonila, ale udělala to přesně takovým pohybem, díky kterému se prohnula v pase a já měl výhled, až do jejích útrob. Prohnutím se jí pěkně od sebe roztáhly půlky a mohl jsem tak vidět oba její otvory v celé své kráse. Tmavý análek i pyskatou kundičku. No, v jejím případě bych řekl spíše kundu. To nemyslím vůbec zle, ale k její ryze ženské postavě to označení prostě sedí.
Moničin vzhled byl zajímavým kontrastem oproti většině mých kamarádek, spolužaček nebo holek, se kterýma jsem měl v posteli tu čest. Většina byla pohublá a jejich postavy bych označil spíše za dívčí. Monika ale ve svých pětadvaceti působila úplně jinak. Hned si zase ručník natáhla zpátky a utekla do pokoje, zřejmě mimo tušení, že byla tak důkladně pozorována.
Ten zážitek mě nesmírně vzrušil. Tak, že jsem rychle zapadl do svého pokoje a za pár minut už jsem s tlumenými výdechy stříkal. Měl jsem na Moniku hroznou chuť.

Na Moniku jsem myslel stále častěji. Byla to ryze sexuální touha. Chtěl jsem ji dostat do postele, ale zároveň mi chyběla odvaha.
Byla starší, zkušenější, vyspělejší a navíc jsem se snažil neusilovat o zadané holky. V tomhle mi to usnadnila tím, že si mě skoro nevšímala, respektive mi věnovala stejnou pozornost, jako ostatním spolubydlícím. Od onoho večera už se mi nepoštěstilo ji takhle zahlédnout, aspoň třeba v ručníku i když jsem chtěl vidět víc.

Jednou se mi v hlavě zrodil nápad. Na uskutečnění jsem čekal několik dní, až nastala ideální situace. Byl pátek.
V bytě jsem byl pouze já, Monika a Radim, který ale podle zvuků z vedlejšího pokoje intenzivně pařil na počítači. Čekal jsem většinu večera, už jsem myslel, že se mi to nepoštěstí, ale nakonec přece. Z chodby se ozval zvuk dveří a zámku. Monika se šla osprchovat. A já se rozhodl ji šmírovat.
Pár dní před tím jsem totiž zjistil, že klíčová dírka v koupelně je dost velká na to, aby měl člověk z druhé strany do koupelny pořád solidní výhled. Zároveň byly dveře přesně naproti vaně. Jakmile jsem zaslechl zvuk tekoucí vody, potichu jsem doběhl na chodbu a sklonil se ke klíčové dírce.
Monika byla nejprve ke dveřím otočená zády. Zrovna si na hlavu nechala stékat horkou vodu a myla si vlasy. V duchu jsem si zanadával, protože takový pohled nenabízel nic nového. Štěstí se ale na mě přece jen usmálo. Monika se totiž ve vaně zvedla a ve stejný moment se otočila přímo směrem ke mně. Jako by věděla, že se v předklonu na chodbě koukám. Díky tomu se mi obrázek celé její postavy konečně spojil dohromady.
S přimhouřením jednoho oka jsem si teď prohlížel její prsa. Byla velká, maličko povislá, s opravdu velkýma bradavkama. Líbily se mi, k její ženské figuře se prostě skvěle hodily. A co mě potěšilo ještě víc, nebyla vyholená. Jen upravená, ale nad kundičkou měla hustý chomáč zrzavých chloupků.
Asi to byl automatický impuls, ale při téhle podívané jsem si ho začal pomalu honit. Byl jsem znovu tvrdý a vzrušený, měl jsem hroznou touhu vyrazit dveře a Moniku na místě tvrdě ošukat.
Chtěl jsem být v ní, chtěl jsem jí postříkat, chtěl jsem ji slyšet hekat. Byl jsem sice pořád dost ostražitý, co kdyby Radim vyšel ze svého pokoje, ale zároveň jsem se nechal unášet realitou té jednostranné erotické atmosféry. Dokonce jsem byl z toho tak mimo, že jsem na chvilku doufal, že Monika začne ve sprše masturbovat taky. Sjela si totiž rukou mezi nohy, už se zdálo, že si začne dráždit klitoris, ale jen se umývala a pak si žiletkou upravila ono zrzavé ochlupení.
Když sprchu vypnula, s boulí na kalhotách jsem se vrátil do svého pokoje. Nemusíte ani hádat, co jsem dělal potom.
Načasování bylo tak akorát. Asi za dvě minuty mi bez klepání do pokoje vtrhl nadšený Radim.
„Tomáši! Vstávej, jdem do kina.“
„Fakt?“
„Jo, ten nový americký horor je prý boží, leká se celé kino. A pak zajdeme aspoň na pivo, co říkáš?“ ptal se mě Radim.
„Tak jo, co budu sedět doma,“ souhlasil jsem.
Za pár minut jsme se už obouvali a vyráželi ven. V tu stejnou chvíli si zrovna do kuchyně pro něco šla Monika. Byla v domácím oblečení, vlasy měla ještě mokré a já se neubránil úsměvu.
Co by asi řekla na mé malé tajemství? Jak by se jí asi líbilo, kdyby věděla, že jsem jí viděl kompletně celou nahou?
„Kam vyrážíte?“ ptala se nás Monika.
„Kino, pak pivo, pak po kalíšku… Však to znáš,“ vychrlil ze sebe Radim.
„Tak to přijdete zase až nad ránem. Ne, že budete dělat bordel,“ zasmála se Monika.

S Radimem jsme metrem vyrazili o dvě zastávky dál, do centra, kde k mému překvapení čekala pouze Radimova přítelkyně Klára. Ano, ta sexy Klára, která se mi od prvního semestru líbila, ale kterou už několik měsíců úspěšně klátil on. Tvářila se nějak rozpačitě, a to i poté, co se s Radimem na uvítanou políbili.
„Co je?“
„No, víte kluci… Já to spletla. Ten horor už hodinu běží. Nějak jsem to časově nedala,“ omlouvala se.
„Aha. A jinde to nedávají?“
„Teď jsem se koukala. Až zase zítra.“
„Tak co teď?“
Byl jsem trošku otrávený, nerad někam jezdím zbytečně.
„Půjdeme na to pivo, pít se dá i bez kina,“ usmál se Radim a už pomalu vyrážel.
Mně se ale upřímně nechtělo dělat křena. Myslel jsem, že nás dorazí více a v kině bych to asi taky nějak přežil, ale sedět celý večer a pozorovat, jak se ti dva k sobě mají, o to jsem vážně nestál. Vymluvil jsem se na to, že jim chci nechat prostor a ať si to hrdličky užijí, že si raději pustím nějaký film doma. A tak jsem jel zase zpátky. Čtyřicet minut úplně ztraceného času.

Když jsem otevíral dveře u bytu, napadlo mě, že tam budu vlastně s Monikou sám. Obraz jejích velkých koziček a zarostlého klína jsem nedokázal dostat z hlavy.
Už když jsem zavíral dveře, jsem si všiml, že ty do Moničina pokoje jsou lehce pootevřené. Bylo to jen pár centimetrů, ale zmátlo mě to, protože se vždycky zavírá. Pak jsem si u okraje dveří všiml zmuchlaného trička, které dveřím zabraňovalo k úplnému dovření. Záhada číslo jedna vyřešena. Napadlo mě, že bych mohl do pokoje jen na chvilku nakouknout, třeba budu mít stejné štěstí jako v případě sprchy. Ve stejnou chvíli jsem uslyšel Moničin hlas uprostřed věty:„… taky se na tebe těším, zlato.“
V dálce byl lehce slyšet mužský hlas, i když ne tak zřetelně jako ten Moničin.
Došlo mi, že telefonuje se snoubencem. Potichu jsem se dopravil ke dveřím a snažil se nakouknout dovnitř. Nic jsem ale neviděl, bohužel, zato jsem mohl dobře slyšet.
„V tom županu vypadáš krásně, kotě,“ říkal jí snoubenec a mě došlo, že netelefonují, ale jsou připojení na Skype. Oni se na sebe koukají přes webkameru! A Monika má na sobě jenom župan, bože. Nadrženost prostoupila celým mým tělem.
„Nemyslíš, že bez župánku vypadám lépe?“ dráždila jej Monika.
„Co kdybych se o tom přesvědčil?“
„Opravdu?“
„Sundej si to, zlato,“ zněl její přítel vcelku dominantně.
„Jen v případě, že mi ukážeš čuráka.“
Teda. Oplácela mu to stejnou měrou. Navíc jsem jí nikdy takhle mluvit neslyšel. Působila vždy slušně, tohle bych do ní neřekl.
K jejímu sexy vzhledu to ale vlastně sedělo. Cítil jsem, jak mám na kalhotách opět bouli.
„No vidíš, že to jde. Je krásný. Chtěla bych si ho strčit do pusy,“ vzrušovala Monika svého přítele a zároveň vůbec netušila, že tak vzrušuje i mě.
Kdyby mi nedošla ta souvislost se Skypem, skoro bych si myslel, že svádí mě, protože já alespoň stojím v reálu kousek od ní a mám k dispozici něco dost tvrdého.
„To by se mi líbilo. Ale neslíbilas mi něco? Já si ho tady před tebou honím a ty mi nic neukážeš?“
Ozval se zvuk vrzající postele. Došlo mi, že si Monika sundala to, co měla na sobě. V hlavě jsem si přehrával představu, jak leží s roztaženýma nohama naproti svému notebooku a ukazuje snoubenci svou vlhkou a chlupatou kundu v celé její kráse.
„Ježíš, ta je k sežrání,“ pochválil ji.
„Potřebovala by pořádně projet. Těším se, až mi ho tam dáš až po koule a budeš mě pořádně mrdat.“

Jejich hra mě bavila. Rozepnul jsem si zip a stojící péro vylovil z kalhot. Musel jsem si to dělat. Nedalo se to jinak vydržet, protože se z pokoje ozývalo lehké vzdychání Moničina snoubence, a především její vzdechy, tak blízko ode mě.
„Hezky si s ní hraješ, kotě. Ale vypadá to, že ti ty prsty nestačí,“ řekl jí snoubenec.
„Nestačí. Potřebovala bych tebe,“ vzdychala Monika.
„Tak si tam místo prstů, strčit něco jiného,“ navedl ji.
„Myslíš ten dárek od tebe?“
„Přesně ten myslím. Však už jsi ho zkoušela, ne?“
„Několikrát… Tak já ti to teda ukážu.“
Lekl jsem se, jestli si náhodou pro hračku, o které mluvili, nepůjde někam, odkud by mě mohla skrze škvíru ve dveřích zahlédnout. Ale nestalo se, ozval se zvuk šuplíku, a tak jsem odhadl, že hračku vytáhla ze skříně vedle postele. Hrozně jsem chtěl vidět, co se tam děje.
Vzrušením ze mě opadaly obavy a já prostě zkusil lehce zatlačit do dveří. Nevrzaly. Otevíraly se celkem snadno.
Kontroloval jsem, aby to nebylo příliš. Netušil jsem, jakým směrem přesně Monika leží, ani jestli se takhle prozradím. A znovu se na mě usmálo štěstí.
Díky větší mezeře ve dveřích jsem viděl část velké šatní skříně, která stála kousek od Moničiny postele. Skříň byla z přední strany pokryta velkým zrcadlem, ve kterém se dokonale odrážela podívaná, která mě zajímala.
V místnosti byla sice docela tma a osvětlovalo ji pouze světlo z notebooku. Můj výhled nebyl ideální, ale přesto dostatečný na to, abych se v situaci zorientoval.
Kdybych dveře otevřel celé, měl bych na Moniku stejný pohled, jaký měl její přítel skrze webkameru. Monika byla totiž otočená přesně naproti dveřím, ale díky tmě a tomu, že jsem si na chodbě nerozsvítil, mě nemohla za dveřmi spatřit.
Musel jsem sice hodně zpomalit honění, protože jinak hrozilo, že bych dveře omylem otevřel ještě víc, ale takhle jsem aspoň skrze obrysy viděl zcela jasně to, co bylo určeno pouze Moničinu snoubenci.

Ve světle skvěle vynikl chuchvalec chloupků na jejím Venušině pahorku a zároveň jsem mohl sledovat, jak si zrovna mezi pysky pomalu zasouvá pěkně velké tmavé dildo.
„Ach, zlato, kéž bys to byl ty,“ vzdychala Monika. Z druhé strany virtuálního světa se ozývalo jeho stání a zvuk honění.
„Strč si ho tam pořádně, jako bych tě šukal já, dělej.“
Monika poslouchala a začala si kundičku pěkně rychle a tvrdě projíždět. Prstem si kroužila po klitorisu a zároveň do sebe přirážela tlustým dildem.
„Budeš mi to takhle příští týden dělat, že jo?“ ptala se nadrženě.
„Budu. A protáhnu ti i zadeček, chceš?“
„To víš že chci. Ráda tě cítím všude… A moje prdelka už to taky potřebuje.“
„Ukaž mi ji,“ přikázal snoubenec.

V zrcadle jsem zahlédl, jak si Monika dildo z kundičky vytáhla a pak zvedla nohy u sebe směrem nahoru, jako by chtěla udělat svíčku. Přesně na webkameru tak nastavila svůj zadeček i kundičku. Pohled to musel být excelentní. Chytla se za půlky a ještě je roztáhla od sebe, takže byl anální vchod zcela k dispozici.
Dvěma prsty si zároveň přejela kundičku a její vlhkost si začala roztírat kolem prdelky. To stačilo na to, aby si do zadečku pomalu zasunula jeden prst.
„To je dokonalost, lásko,“ slyšela Monika pochvalu.
Viděl jsem, jak je celá v ráži. Vzdychá a zároveň ji vzrušuje, jak svého přítele dráždí. Během dráždění zadečku si vzala znovu do ruky dildo a začala na něm simulovat kouření. Měla v tom očividně praxi.
Byla to vlastně trojí masturbace. Já za dveřmi, Monika v posteli a její snoubenec někde v severních Čechách, naproti svému notebooku. Monika si jedním prstem projížděla zadeček, zatímco dildo znovu zmizelo v její kundičce. Asi má ráda, když je plná.

Monika se na posteli trošku posunula a já měl najednou kvůli zakrývajícímu notebooku horší výhled. Pohled na její otvory se mi ztratil. Pohled do zrcadla nepomáhal. V jedné ruce jsem svíral své péro, druhou jsem proto lehce zatlačil na dveře, abych se mohl opět maličko posunout a zvýšit mezeru. Jenže dveře se dostaly do takového úhlu, že se najednou otevřely dokořán. A já neměl možnost je zastavit.
Monika měla stále zvednuté nohy a ukazovala příteli vše, co se sebou dovede. Z notebooku se ozývalo jeho vzdychání. Jakmile se dveře otevřely celé, všimla si toho i Monika. Viditelně sebou trhla, zamžourala do tmy a pak se podívala přímo na mě. V očích jí bylo vidět ohromné zaskočení a překvapení.
Já nedokázal reagovat. Kalhoty jsem měl u kolen, v ruce tvrdé péro a koukal jsem se na svou nadrženou masturbující spolubydlící.
Monika si mě prohlídla, koukla mi mezi nohy a docvaklo jí, že už jsem svědkem nějaký čas. Nevěděl jsem, jak zareaguje, jestli mám utéct, jestli se mám omluvit, jestli bych něco měl říct. Pořád byl ale s námi online i její snoubenec a Monika si toho byla vědoma.
Proto v následující chvíli přišlo překvapení na mé straně. Monika nevypnula Skype, neseřvala mě, nezakryla se. Pokračovala ve své činnosti dál. Koukla se na přítele do webkamery a ještě rychlejším tempem si přirážela do kundičky i jedním prstem do zadečku.
Oči jí jely od notebooku směrem ke mně a zase zpátky, nepřestávala vzdychat.
Ona je z toho snad ještě více vzrušená! Nestyděla se. Předváděla se nám oběma.

Když nepřestala ona, proč bych měl já? Pokračoval jsem v honění a upřeně ji pozoroval. Tentokrát jsem měl výhled naprosto dostatečný.
Na oba její otvory, na její velká prsa, na vlhké prsty, zajíždějící do zadečku, i na velké dildo, kterým se proháněla a přiváděla k šílenství.
„Jooo, kotě. Já už budu,“ zaznělo z notebooku.
„Udělej se, zlato. Stříkej, jako bych tam byla !“ motivovala jej, ale zároveň se občas podívala i na mě.
„Kam bys to dneska chtěla?“
„Do kundičky. Úplně všechno. A pak bych to ještě prsty ochutnala, slibuju.“
„To je tak sexy, když polykáš mý sperma.“
„No tak, stříkej. Chci vidět to tvý krásný péro cákat, honem,“ vzdychala na něj.
„Užžž…“ ozvalo se z notebooku.
Monika pomalu přestávala v rychlém tempu a i já zpomalil, přestože jsem nebyl ten, kdo zrovna prožil orgasmus.
Cítil jsem, že se blíží konec a neměl jsem tušení, co bude následovat. Jako bych si neuvědomoval, že stojím skoro nahý naproti své starší spolubydlící, jako bych si neuvědomoval tu absurditu a erotičnost celé situace.
Monika si z kundičky vytáhla dildo a s pohledem na čočku webkamery jej naposledy olízla, než jej odložila vedle sebe.
„Děkuju, zlato. Bylo to skvělé.“ Snoubenec byl zřejmě spokojený. Nebylo se čemu divit.
„Já taky… a promiň, musím běžet, zdá se mi, že přišli spolubydlící a…“
„Jasně, vždyť já taky musím do sprchy. Zítra ti zavolám. Miluju tě,“ rozloučil se muž, kterého jsem nikdy neviděl a kterému jsem zrovna záviděl, že má tak nadrženou přítelkyni. Vlastně snoubenku? Nebo by měl spíše závidět on mně?

Monika zaklapla notebook a podívala se mým směrem. Místnost osvětlovalo jen pouliční osvětlení zvenku, přesto jsme na sebe dobře viděli. Má erekce neustávala a Monika nezměnila svou pozici. Opírala se o lokty a s roztaženýma nohama mlčela. Stejně jako já. Najednou však to ticho, které trvalo jen kvůli našemu vzájemnému přemýšlení, rozetnula.
„Ošukej mě. Teď hned.“
Nebylo nad čím přemýšlet, nebylo co vnímat, nebylo co zvažovat.
Ihned jsem se dal do kroku, odhodil rifle a dostal se až k posteli. Monika se natočila mým směrem a já ulehl na ni. Žaludem jsem přejel přes její pysky, pohladil jsem ten zrzavý hlouček chloupků a bez váhání do ní tvrdě přirazil. Oba jsme vydechli.
Byla roztažená, vlhká a poddajná a já na nic nebral ohledy a šoustal ji tak tvrdě a rychle, jak jsem to jen dokázal. Byl jsem v ní až po kořen, koule mi pleskaly o její půlky a já si užíval její vnitřní horkost. Chvíli se naše pohledy střetly, ale Monika pak odvrátila hlavu a zavřela oči a začala se víc hýbat, vycházela mi vstříc a nepřestávala vzdychat.
„Zrychli. Mrdej mě, dělej.“
Její sprostota, která dokonale kontrastovala s tím, jak vystupovala normálně, mě dostala. Vzepřel jsem se na rukou, sklonil se a začal jí cumlat velkou bradavku. Ježíš, to byly kozy.
Chytla mě za hlavu a natlačila si ji na bradavku ještě víc, zatímco jsem do ní stále zabodával své péro a blížil se k vrcholu. Jazykem jsem se přestěhoval na druhou bradavku, olízl ji a pak vzal mezi zuby.

Vteřinu před orgasmem jsem ho z ní vytáhl. Nestačil jsem se ale ani dohonit, protože místo toho mi jej chytla ona. Tvrdě, neopatrně, prostě mi přetáhla předkožku až na doraz a dodělala mě k výstřiku. Postříkal jsem jí kundičku, Venušin pahorek, chloupky i břicho. Jeden cákanec se dokonce dostal i na prsa a já u toho řval na celý byt. To byla nádhera.
Monika pustila mé péro a prsty si přejela přes postříkaný rozkrok. Pak si ruku strčila do pusy a začala olizovat to, co jsem jí právě daroval. Splnila, co říkala svému příteli před chvílí, když slibovala, jak by ho ochutnala. A teď ochutnávala mě.
Nadrženě se na mě koukala, zatímco jsem se svalil vedle ní.
„Tohle se Pavel nikdy nesmí dozvědět, rozumíš?“
Tak Pavel se jmenoval. A já právě ošukal jeho snoubenku. Nepoznával jsem se, ale byl to pocit, jako bych právě vyhrál loterii. Monika mě tak rajcovala, i teď po orgasmu. Nebo mě hlavně rajcovalo to, co se stalo?
„Neboj… A promiň, že jsem šmíroval, ale já jsem prostě…“
„Nemluv o tom. Bylo to dobrý,“ řekla se smíšenými pocity v hlase. Rukou se ale stále hladila po těle. „Ale už bys měl jít.“
Nemusela mě více pobízet, stejně byl ten moment akorát rozpačitý. Natáhl jsem si trenky, které jsem měl stále u kolen, sebral ze země kalhoty a otočil se na ni. Ležela stále bez hnutí, jen s rukou mezi nohama. Dívala se za mnou do tmy. Pokoj jsem beze slov opustil a rychle zmizel u sebe.

Co se to právě stalo? Jak tohle bude pokračovat, ptal jsem se sám sebe. Když jsem na gymplu toužil po jedné spolužačce a pak se s ní vyspal, celá anabáze tím skončila, měl jsem splněno.
Když jsem vloni pomohl odpanit Lucku, vše tím skončilo, svůj slib jsem dodržel. Ale teď jsem měl pocit, že všechno teprve začíná.
Je zasnoubená, Tomáši!

 

Autor

Navigace v seriálu<< Vysoká škola sexu 02 – Pomáhat se musíVysoká škola sexu 04 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Tak to je paráda . Super napsaný příběh . Celé jsem to přečetl jedním dechem . Už se těším na pokračování .

bigbiz

Souhlasím s Martinem. Výborný a vzrušující příběh a jsem zvědav, jak to bude pokračovat.

Mirek

Krása! Při čtení jsem si zavzpomínal na svá studia na vysoké. To byly časy!

childe

Vynikající pokračování. Jsem zvědavý jestli další díl bude s touto spolubydlící či nějakou jinou slečnou. V každém případě se na něj těším.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x