mrdaná v posteli

Vysoká škola sexu 02 – Pomáhat se musí

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Vysoká škola sexu
Počet zobrazení: 209

Nikdy jsem nebyl úplně společenský typ, ale po nástupu na vysokou se mi až nečekaně snadno podařilo přidat se k partě skvělých lidí, s nimiž jsem si měl co říct, a navíc mě nikdo z nich vyloženě neotravoval. Mám totiž odjakživa takovou vlastnost, že si k ostatním jen složitě hledám cestu, protože mi na všech začne po nějakém čase něco vadit do takové míry, že další kontakt raději utnu. Možná jsem se v novém prostředí prostě jen osmělil, možná otupil, ale příjezd do Prahy všechno změnil.

Stačilo pár společných piv, na kterých se scházeli někteří mí noví spolužáci nebo jejich kamarádi, a po pár týdnech jsem si mohl vybrat, s kým se večer zrovna sejdu a co nového zase podnikneme. Většina společných akcí probíhala obdobně – sešli jsme se někde v hospodě, vypili úctyhodné dávky drahých posilňovačů, pořešili vše mimo školních povinností a pak se potáceli noční Prahou, dokud jsme někde nesehnali kebab nebo aspoň hranolky v nočním fastfoodu, které by nám do rána spravily žaludek. Většina z nás pak stejně raději ranní přednášky vynechala. A takhle se to pravidelně opakovalo a já nabyl dojmu, že jsem opravdu šťastný, že se mi i přes problematickou povahu, díky které se mnou žádná holka nevydržela příliš dlouho, podařilo zakusit skutečný vysokoškolský život.

Nedokážu říct, kolik se nás přesně scházelo. Různě se to obměňovalo a člověk tak stále poznával nové lidi. A brzy se mi taky povedlo se v Praze poprvé zamilovat. Na noční seance s námi začala chodit moje spolužačka z oboru, Klára, na které jsem od prvního okamžiku mohl oči nechat. Nebyla to prvoplánová kráska, ale měla tak dokonalý úsměv, že mě ihned očaroval. Byla tajemná a něčím děsně zajímavá, nad ostatními vynikala inteligencí a nadhledem, což jsem vždycky uměl ocenit. To, že se pokaždé oblíkala dost vyzývavě, všechno jenom podtrhlo. Měla skvělou postavu, neměla se rozhodně za co stydět. Byl jsem z ní paf, ale zároveň jsem neudělal nic proto, abychom se poznali víc než jen jako jedni z mnoha kamarádů. Bavili jsme se, ale nikdy ne o samotě, na sociálních sítích jsme si nepsali (protože já měl strach), vlastně jsme toho o sobě moc nevěděli. A mohl jsem nadávat jen sám sobě. Nebyl jsem ten maloměšťácký zaprděný introvert, co se bál s holkami bavit. Věděl jsem, že mám dobře vysportovanou postavu a i přes některé povahové neduhy prostě mám holkám co nabídnout. Netrpěl jsem nedostatkem sebevědomí. Jen jsem prostě nevyvinul aktivitu. A doplatil na to.

Vzhledem ke Klářině atraktivitě mě nemohlo překvapit, když se na jednom z našich srazů začala viditelně tulit k spolubydlícímu Radimovi. Po cestě z baru jsme na ně několikrát museli čekat, jak se v koutku zapadlých uliček vášnivě líbali. Záviděl jsem mu, opravdu moc. Ale co se s tím dalo dělat? Nehodlal jsem se o ni prát, vlastně mě to poučilo do budoucna.

Dobře, přiznávám, první týdny mě to štvalo asi trošku víc… Klára totiž začala chodívat i k nám na byt, takže jsme se potkávali víc než před tím. Raději jsem potom nevycházel z pokoje, nemělo smysl do toho spadnout ještě víc. Ubránit se ale stejně úplně nešlo. Když k nám jednou uprostřed noci dorazili evidentně dost opilí, z Radimova pokoje, hned vedle mé stěny, se ozývaly přírazy a Klářino sténání. Bohužel, stěny byly tak tenké, že i když neřvali úplně na celý byt, slyšel jsem v podstatě každé slovo.
„Rychleji, přidej, šukej mě, pokračuj, vystříkej mě!“ Klára byla zřejmě dost náruživá a já si to tu noc musel udělat. Těžil jsem ze směsi vzrušení a závisti, ale k usnutí mi to pomohlo.

***

O pár dní později jsme zase se všemi seděli spokojeně v hospodě. Výjimečně se probírala škola, protože se blížily první průběžné testy a všichni jsme z nich měli oprávněné obavy. Stačila ale dvě tři pivka a chmury odletěly pryč, proč se takhle navečer zbytečně stresovat. Probíralo se kdeco, když najednou Klára, upřeně hledící do svého telefonu, zakřičela: „Moje sestra dneska přišla o panenství!“

Celý stůl se tomu začal smát, zatímco Kláře docvaklo, že to možná nemusela takhle troubit do světa. Na druhou stranu to bylo fuk, pocházela odněkud z jižních Čech a její patnáctiletou sestru jsme nikdy neviděli. Nakonec jsme se dozvěděli, že Klářina sestra Linda měla ten večer svůj velký okamžik s jejím prvním klukem. A protože jsou si sestry hodně blízko, musela tu informaci Kláře ihned předat. Za chvilku se už na stole objevily první panáky tvrdého alkoholu.

„Tak na Lindu a její šukání!“ neslo se stolem a všichni jsme se tomu zasmáli, dokonce i Klára, která trošku litovala, jak moc byla upřímná. Téma následujících minut tak bylo nastolené. Tím, jak se zábava uvolňovala, začala najednou celá naše asi desetičlenná skupina řešit, jestli si malá Linda užila, jestli ji to bolelo a jaké to vlastně bylo. Bylo to pubertální, ale ve stavu naší mírné opilosti taky děsně zábavné. Do toho se začaly holky svěřovat, jak to my chlapi vůbec nemůžeme chápat, protože pro nás poprvé není nijak náročné, zatímco ony musí trpět. Probíhala různá výměna názorů, debata byla dost otevřená, došlo i na sperma a anál. Ne, že by se někdo příliš detailně svěřoval, spíše jsme se bavili v nadsázce.

Předpokládám, že jsem nebyl jediný, kdo díky celé diskuzi dostal chuť na sex. Rozhlídl jsem se kolem stolu a říkal si, kterou ze spolužaček nebo kamarádek bych mohl ulovit. Třeba ne hned dneska. Klára byla zadaná, Žaneta vedle ní měla na mě přeci jen až příliš mnoho kil navíc, Monika vždycky působila tak ospale, Petra byla věrná svému příteli z Ostravy a Lucka… Lucka se mi zdála najednou nějaká smutná.

Lucka byla vlastně první holka, kterou jsem na vysoké poznal, první člověk, se kterým jsem se na seznamovacím víkendu před začátkem školy bavil. Byla to milá holka, dost nenápadná, ale přitom hezká. Dlouhé kaštanové vlasy, malý vzrůst, zřejmě malá prsa, štíhlá postava, pár pih kolem nosu a na tvářích. Měla takový vřelý úsměv, dobře se učila, ale zároveň závodně tancovala, takže rozhodně jen nevysedávala doma u knížek. Vedle holek typu Kláry musela být vždycky nutně spíše ta v pozadí, přitažlivá byla, ale ne tolik, abych se do ní zamiloval. Teď jsem se na ní ale nekoukal jako na předmět sexuálního zájmu. Zaujalo mě, že se do debaty vůbec nezapojuje, jen si tak usrkává víno a pozoruje ostatní. Když se naše pohledy střetly, rychle se koukla jinam, vytáhla si z kapsy telefon a začala na něm něco řešit. Ve srovnání s ostatními ji asi téma moc nebavilo, nebo jí to bylo nepříjemné. Třeba měla nějakou špatnou zkušenost nebo pocházela z konzervativnějšího rodinného prostředí. Na začátku semestru jsme si několikrát dobře popovídali, ale nevěděl jsem toho o ní tolik, abych to takto dokázal odhadnout. Nevím proč, ale bylo mi jí v ten moment líto. Cítil jsem, že ji něco trápí a zároveň mi došlo, že jí asi nejsem schopen jakkoliv pomoct.

Mezitím se však pokračovalo dál, na stole přistáli další panáci a občas jsme se museli mírnit, protože jsme podle stížnosti servírky byli až příliš hlasití. No jo, prváci.

Večer plynul dál podle tradičního vzorce. Asi hodinu po půlnoci jsme hospodu opustili a již v menším počtu mířili dál. Někdo v nedaleké večerce koupil flašku něčeho levného a hlavně nedobrého, ale asi už nám to bylo tak nějak jedno. Já se snažil především myslet na to, že se zítra chystám sportovat, tak jsem se raději mírnil. Už tak jsem cítil, že mám více než dost.

Někteří spolužáci postupně odpadali, po chvilce zmizela i Klára s Radimem (co asi šli dělat?). Ze zastávky na noční spoj najednou odjela další skupinka a já tam zůstal stát sám, s flaškou v ruce. Koukl jsem se kolem sebe a všiml si, že se mnou zůstala už jenom Lucka. Usmáli jsme se na sebe, sedli si na zastávku a oba si znovu lokli z posledních zbytků, které ve flašce zůstaly.

Lucka vypadala, že už má lepší náladu, než před časem v hospodě. Nevím, jestli za to prostě jen nemohl příval alkoholu.

„Před tím jsi byla taková zamlklá…“ začal jsem.
„To se ti jen zdálo, vždyť já mlčím pořád.“
„Nezdálo. Když jsme se bavili o zážitku Klářiny ségry, nezapojovala ses.“
„Přišlo mi to takový blbý, vždyť je to dost velký okamžik. Ne že bych tomu přikládala velkou důležitost, ale tohle mělo zůstat jen mezi ségrama,“ odpověděla mi Lucka.
„To máš asi pravdu.“

Pak kolem nás prošla skupinka opilých cizinců, kterým jsme se společně zasmáli, a začali jsme řešit blížící se test. Dopíjeli jsme flašku a já Lucii navrhl doprovod, beztak od sebe nebydlíme nijak daleko. Bylo to fakt milé povídání, oba jsme dost mleli, oba jsme se sem tam zamotali, ale prostě to bylo fajn.

„Víš, Tome,“ vstoupila do dalšího povídání zase Lucka, „vlastně jsi měl pravdu. Při tom povídání o sexu jsem byla smutná.“
„Proč, prosím tě? Vždyť sex není vůbec smutná věc.“
„No, to já vím taky,“ zasmála se, ale bylo to spíše nucené.
„Kvůli tomu se má člověk radovat. Už se ti snad někdy stalo, že bys při sexu brečela? Teda chápu, že možná poprvé, ale to…“
„Nestalo,“ odsekla rychle.
„Tak vidíš.“
„Nestalo se mi to, protože já sex ještě nikdy neměla.“

Bum! Najednou bylo ticho. Proč jsem si z toho blbec dělal takovou srandu? Nikdy by mě nenapadlo, že hezká holka jako Lucka, je pořád panna. Vždyť jí bylo dvacet. Neberte to tak, že bych ji za to odsuzoval, naopak. Jen mě to prostě překvapilo. Už jsem chápal, proč se do debaty nezapojila.

„Aha. To jsem nevěděl…“
„Proč bys taky měl? Já se tím zrovna nechlubím,“ reagovala trošku sarkasticky.
„Ale tak za to se nemusíš stydět…“ tušil jsem ale, že do toho jen zbytečně zabrušuju. „Náhodou je to hezký, že čekáš na toho pravýho.“
„Ale já na nikoho nečekám, prosím tě. Já to chci už dlouho a hrozně moc. Nemusí to být princ na bílém koni, já rozhodně nejsem frigidní!“

Skoro mi přišlo, jako bych ji naštval.

„Tak proč se to ještě nestalo?“ možná byla ta otázka příliš troufalá.
„Já nevím… Buď jsem zbytečně ucukla, nebo mi prostě na tom klukovi něco vadilo. Vždyť já už měla tolik začínajících vztahů. Ale prostě mě nepřitahovali… nebo jsem měla strach, že mě za to, že jsem panna, odsoudí.“
„To by udělal akorát debil.“
„Vždyť jo. Ale asi jsem na takové debily měla štěstí. Já z toho ani nemám strach, fakt to chci. Ježiš, zním zoufale, že?“ zeptala se mě najednou.
„Ale ne, klid,“ usmál jsem se na ni.
„Já právě nechci být takhle zoufalá. Kdybych byla, tak skočím na ledajakého chlapa. Třeba bych se tady teď opřela o strom a nechala tě, ať mi to uděláš.“
„Hehe, asi bych se nebránil,“ odpověděl jsem popravdě.
„Ještě aby jo,“ zasmála se, „ale takhle to já nechci. Nemusí to být na růžích, ale chci, ať to stojí za to.“
„Takže jsme vlastně zpátky na začátku. Čekáš na kluka, kterého budeš milovat. Protože pak to bude určitě stát za to, už jen proto, že se budete mít rádi.“
„Já nevím, Tome. Možná máš pravdu, ale mě už tohle čekání nebaví. Musím to hledání asi urychlit, jinak nedodržím, co jsem si slíbila.“
Hned jsem zareagoval otázkou: „Co sis slíbila?“
„Na začátku roku jsem si dala předsevzetí, že letos už si konečně začnu užívat. Všichni o tom mluví, všude to je a já to pořád neznám. Přitom si myslím, že se mi to zalíbí. No a za chvilku máme konec roku a nikdo, koho bych měla milovat, na obzoru není.“

Blížili jsme se k paneláku, kde bydlela s kamarádkami. Ještě chvilku jsme si povídali a já o tom všem dost přemýšlel. Bylo to zvláštní. Chtěla to a mohla to mít. A přitom váhala a čekala. Kdyby mi řekla, hned s ní jdu nahoru. Ne proto, že mi jí bylo líto. Ale proto, že jsem sám chtěl, spojili bychom příjemné s užitečným.

„Tak víš co, Luci? Pojďme udělat dohodu.“
„Jakou, prosím tě? Jdeš mě teď zbavit panenství?“ koutky jí cukly, ale v hlase zněla jasná ironie.
„Skoro… Totiž… Jestli se ti do konce roku nepovede nikoho najít, tak se toho ujmu. Abys dodržela své předsevzetí.“
„To je od tebe milý…“
Moc jsem z jejího tónu nepoznal, jestli si ze mě dělá srandu, nebo reaguje zcela vážně.

„Ale já nežertuju. Pokud nikoho nenajdeš a budeš to chtít, své slovo dodržím. Udělám ti to nejhezčí poprvé, jaké bys mohla zažít.“
„To si věříš.“
„Ale docela jo. Jsi krásná holka.“
„Ty taky nejsi zrovna k zahození… ale když já nevím.“
„Však tě do ničeho nenutím, Luci. Je to jen na tobě. Nezvu se k tobě, do konce roku máš ještě dva měsíce. Ale pokud to budeš chtít, slibuju ti, že si to užiješ.“

Chvilku mlčela. „Ale neříkáš to jen tak z lítosti?“
„Tady není lítost na místě. Prostě se ozvi. Platí?“

Váhala, oba jsme byli opilí. Byly to jen řeči? Pak mi vzala z ruky flašku a napila se tak, že poslední hlt nechala pro mě.

„Platí. Ruku na to.“

Musel jsem se smát. Domlouváme se tady na sexu, ale podali jsme si na to ruku. Žádná pusa. Byli jsme prostě kamarádi, kteří si byli sympatičtí. Dopil jsem poslední zbytky a oba jsme přikývli. Dohoda byla ujednána. Poté jsme se rozloučili a já spěchal domů, abych se aspoň trošku vyspal.

***

Od našeho říjnového povídání uplynuly už skoro dva měsíce. S Luckou jsme se od té doby viděli mnohokrát, ale k dohodě jsme se ani slovem nevrátili. Skoro jsem na tu debatu zapomněl, vždyť o nic nešlo. Byli jsme opilí, vše bylo řečeno s nadsázkou. Navíc se mi zdálo, že je opravdu odhodlaná si počkat, když už to vydržela tak dlouho. Líbilo se mi, že si své poprvé nechtěla odbýt za každou cenu, jen aby už to měla za sebou. Takovým způsobem jsem třeba přišel o panictví já a zpětně mi to bylo líto. Nebylo totiž moc na co vzpomínat. Naštěstí se mi to dařilo přebýt lepšími zážitky.

Před Vánoci celá naše skupina opět popila ve stejné hospodě, zase se docela zřídila, ale před svátky to bylo potřeba. A pak jsme se všichni rozjeli domů s tím, že se do Prahy vrátíme až na zkoušky.

Po Štědrém večeru, bylo vlastně už po půlnoci, jsem spokojeně ulehl do postele. Následující dny nás ještě doma čekaly rodinné návštěvy, takže se úplně nebylo na co těšit. Zapnul jsem Facebook a znuděně sledoval, jak se spousta mých přátel na sociální síti chlubí novými dárky a chystal se pomalu spát. Najednou mi na messengeru vyskočila zpráva od Lucky. Překvapilo mě to.

LUCKA: Ahoj, jak to že nespíš?
JÁ: Chystám se… Co ty, máš fajn Vánoce?
LUCKA: Mám. Jak mám pořád ještě malé ségry, tak je to s nimi docela sranda. Co ty?
JÁ: Normálka, jako každý rok. S otcem jsme trošku popili, mamka je ráda, že jsme se sešli doma.
LUCKA: Takže je to všude stejné :-).
JÁ: Přesně 🙂
LUCKA: Tome?
JÁ: Jsem tady! 😀
LUCKA: Vzpomínáš si ještě na tu naši dohodu z podzimu?

Příjemně se mi sevřel žaludek.

JÁ: To víš, že jo.
LUCKA: Myslel jsi to tehdy vážně?
JÁ: Samozřejmě. Z takových věcí si srandu nedělám. Jen jsem nevěděl, jestli to vážně myslíš ty.
LUCKA: Tehdy večer asi ne… Ale teď ano.
JÁ: Takže žádný princ?
LUCKA: Ne, bohužel… Ale chci to předsevzetí dodržet.
JÁ: A já chci dodržet slib, který jsem ti dal.
LUCKA: Víš, že jsi mi ale slíbil, že to bude to nejhezčí možné poprvé?
JÁ: Vím.
LUCKA: A přesně to taky očekávám. Neříkám to jen tak.

Ani nevím, proč jsem začal být během tohoto psaní nervózní. Jak už jsem celou dohodu pustil z hlavy, neskutečně mě to překvapilo. A vzrušilo zároveň. Během chviličky jsem měl erekci a myslel na to, jaké to s Luckou asi bude. A co všechno si na ni vymyslím.

Psali jsme si dál, tentokrát už konkrétněji. Ještě několikrát jsme se ale museli vzájemně ujistit, že to oba myslíme vážně. A pak se dohodl termín. Předposlední prosinec, stejně oba nakonec jedeme do Prahy kvůli Silvestru.

LUCKA: U nás na bytě nikdo nebude, holky přijedou až po Novém roce… Přišel bys třeba večer?
JÁ: Kdykoliv, jak se ti bude chtít. Přizpůsobím se tomu, jak se budeš cítit.
LUCKA: Chtěla bych, abys tu přespal. Nechci, aby to trvalo pět minut a utekl jsi pryč…
JÁ: Neboj, nikam neuteču. A bude se ti to líbit.
LUCKA: Snad nám oběma, ne? :-).

Ještě chvíli jsme si psali, ale pak už byl čas jít spát. Najednou mi na displeji telefonu přistála Lucčina fotka. Stála zády otočená k zrcadlu, na sobě měla jen tenoučké černé kalhotky. Bože! To jsem opravdu nečekal. Měla ještě hezčí postavu, než se zdálo přes oblečení. Zadek měla opravdu vypracovaný, krásně kulatý, rozhodně se bylo na co koukat. Byla štíhlounká a drobná, pár pramínků vlasů měla přes obličej a skrze natočenou hlavu se do fotky mírně usmívala. Byla to skvěle vyzývavá fotka, ale zároveň nebyla vůbec vulgární, nešlo na ní nic zásadně vidět, ale přitom to tolik napovídalo… Povedlo se jí ve mně vyvolat nesmírné vzrušení a touhu. Dlouho mi trvalo, než jsem dokázal usnout…

***

Den před Silvestrem jsem vyrazil zpátky do Prahy. Od té doby jsme byli s Luckou často v kontaktu, bylo to takové opatrné, z obou stran trošku rozpačité, ale zároveň bylo jasné, že se oba moc těšíme. Měla strach, ale současně dávala najevo, že se nemůže dočkat. Já celou tu situaci pořádně zpracovával, docházelo mi, že mám velké štěstí a privilegium být jejím prvním. Věděl jsem, že ať se mi to povede či nepovede, bude si na celý večer dlouho pamatovat. A tak jsem to vzal velice zodpovědně. Promyslel jsem, co a jak chci dělat, jakým způsobem hodlám zařídit, aby si to skutečně užila. Chtěl jsem, aby to byl její večer. Přitom jsem byl ale sám ve velkém očekávání. Jak asi vypadá nahá? Bude ji to bolet? Anebo mi dovolí si s ní pořádně užít?

Nehodlal jsem ji nijak odbýt. Z toho, co mi v náznacích napsala, vyplývalo, že opravdu neočekává, že ji pod peřinou odpaním a tím to skončí. Chtěl jsem, aby to bylo výjimečné a zároveň jsem pociťoval jakousi nervozitu. Tu, kterou cítím vždycky, pokud jsem s holkou v posteli poprvé. Na obavy tady ale nebylo místo, potřeboval jsem vystupovat suverénně a sebejistě, aby ve mně měla jistotu a oporu. Moje uspokojení tady rozhodně nebylo na prvním místě.

Po příjezdu do Prahy jsem se ještě na bytě připravil. K Lucce jsem měl dorazit kolem osmé, takže jsem měl čas se ještě oholit, vzít s sebou pár věcí a vydat se k ní. V batohu jsem měl připravené balení kondomů, lubrikační gel, masážní olej a víno. Cestou jsem jí ještě koupil kytku. Jasně, jsme kamarádi, ale dnes se měla cítit jako princezna.

Zazvonil jsem a po cestě výtahem nahoru už mi Lucka otevírala jejich studentský byt. Usmáli jsme se na sebe, od prvního pohledu jsem poznal, že je nervózní. Ale moc jí to slušelo. Byla oblečená celá v černém, jen rudá rtěnka barevnou celistvost záměrně narušovala. Na sobě měla upnutou sukni a tričko, její nožky pokrývaly punčocháče, také černé barvy. Nemohl jsem se dočkat, až ji toho všeho zbavím.

Zavedla nás rovnou do svého pokoje, kde měla velkou manželskou postel, což se mi zdálo ideální. Usadila mě do křesla, donesla skleničky na víno a rozpačitě jsme si začali povídat.

„Jsem ráda, že jsi přišel… to dodržet.“
„Sliby plním. A nejsem tady jen kvůli tobě. Celý týden se těším.“

Nenápadně se kousla do rtu. Nohy měla přehozené, trošku sebou šila. Věřil jsem, že z ní správně odhaduju směs nervozity a počátečního vzrušení. Vína jsme zatím moc neupili.

„Je to takové zvláštní,“ nesměle se usmála. Měla pravdu, nebyl jsem si jistý kdy začít, abych to neuspěchal. Bavili jsme se ve frázích, přitom bylo jasné, co se stane.

Vstal jsem a sedl si vedle ní na postel. Pohladil jsem ji po vlasech a pramínek vlasů jí založil za ucho. Uvědomil jsem si, že to bylo asi vlastně poprvé, kdy jsme se kdy dotkli.

Mírně sebou cukla. „Zhasnu to velké světlo, jo?“ Přikývl jsem a Lucka zhasnula tak, že v pokoji byla najednou úplná tma. Tma naštěstí brzy pominula, když rozsvítila jen drobnou lampičku na nočním stolku, která místnost osvítila spoře, ale stále dost dobře na to, abychom na sebe hezky viděli.

„Můžu tě líbat, Luci?“ zeptal jsem se, když si sedla zase zpátky vedle mě. Nečekal jsem ale na odpověď, naklonil jsem se k ní, jemně ji chytil a poprvé políbil. Když se naše rty poprvé setkaly, oba jsme se zachvěli. Ihned jsme ale pokračovali dál, líbali jsme se pomalu, ale přitom intenzivně, naše rty se postupně ochutnávaly, naše jazyky se poprvé setkaly. Líbala skvěle, v tomhle panna zdaleka nebyla.

Po chvíli jsem ji políbil na tvář, jemně olízl ušní lalůček a pak se jí přisál na krk. Zareagovala jemným vzdechem, naše ruce se vzájemně proplétaly, ale rozhodně nešlo o žádné vášnivé osahávání. Byla nesmělá a já nechtěl spěchat.

„Chtěl bych tě namasírovat. Co kdyby sis odložila a lehla si na bříško?“ navrhl jsem jí své plány.
„Ehm… chceš mi namasírovat záda?“
„Chci tě namasírovat celou,“ během mých slov viditelně polkla. Znovu jsem jí dal pusu a rozhodl se jí pomoct. Ruce jsem pomalu sunul po jejích stehnech nahoru, až jsem se dostal na kraj punčošek. Nechtěl jsem být ve svých pohybech moc přímočarý, upřeně jsem proto koukal do jejích krásných očí, uchopil lem a pomalu je sunul dolů. Při sundání jsem si všiml, že má dokonce na rudo nalakované i nehty na nohou. Byla dokonale připravená.

Po vyzvání se Lucka zvedla a otočila se ke mně zády. Rozepnul jsem zip její sukně a také ji dal pryč. Stála přede mnou jen v tričku a kalhotkách, které zakrývaly pouze to nejnutnější. Její pevný zadeček jsem měl přímo před sebou, jak jsem pod ní odhodlaně klečel. Jednu půlku jsem jí políbil, nejprve cukla, ale pak si to nechala líbit. Zároveň jsem zahlédl, že si přes hlavu přetáhla tričko a zůstala tak v pokoji stát jenom ve spodním prádle.

„Mám si teda lehnout na postel?“

Přikývl jsem a Lucka rázem polonahá ležela uprostřed postele. Zdálo se mi, že se sympaticky chvěje a já už se nemohl dočkat, až se jí budu všude dotýkat. Rozhodl jsem se přeci jen trošku přidat na tempu a pomalu si taky začal odkládat. Otočila se hlavou směrem ke mně a soustředěně mě pozorovala, zatímco jsem odhodil tričko a sundával si rifle. Za svou postavu jsem se nestyděl. Boxerky jsem měl lehce napnuté, takže mohla postřehnout, že se mi více než líbí.

Klekl jsem si vedle ní a ruce si namazal připraveným olejem.

„Tohle dáme pryč, jo?“ řekl jsem, když jsem jí začal rozepínat podprsenku. Neprotestovala, hlavně ji asi v tu chvíli uklidnilo, že leží na břiše. Na nic jsem nečekal a už jsem oběma rukama projížděl přes její krásná záda. Byla opravdu štíhlá, nemohl jsem vyvíjet moc síly. Chtěl jsem ji jen příjemně rozdráždit. Jezdil jsem jí od krku až po bederní páteř a zároveň sledoval její reakce. Chytře sice odvrátila hlavu ode mě na druhou stranu, abych nemohl sledovat její výraz, ale přesto jsem zpozoroval, jak zhluboka dýchá a zároveň pozitivně reaguje na mé ruce.

Pokračoval jsem rukama na její půlky. Jemně jsem je zmáčkl a pak dál masíroval, zkušeně je prohmatával a snažil se opakovat pohyby, které se jí snad líbily. Kalhotky mi sice trošku překážely, ale nechtěl jsem nic uspěchat. Roztáhla nohy trošku od sebe, takže jsem mohl od hýždí směřovat dál. Hladil jsem jí stehna, zajížděl na vnitřní stranu a zároveň si ji prohlížel. Ukázkový zadek, pevná stehna, krásné nohy. Potěšilo mě, když jsem si všiml, že se lehce prohýbá a zadečkem mi při masáži vychází vstříc. Občas jí dokonce unikl vzdech, ale vždycky po něm následovalo ticho, jako by se za něj styděla. Přitom nebylo za co.

Poté, co se mi podařilo olej vetřít do její kůže, jsem se vrátil zpátky nahoru a znovu ji políbil na krk. Nečekala to, ale opakovaným vydechnutí dala najevo, že tam je více než citlivá. Mé ruce pokračovaly v hlazení celého jejího těla, nevynechal jsem jediné místo.

„Otočíš se na záda?“ požádal jsem ji.

Netrvalo dlouho a opravdu to udělala. Hned při otočení si ale dlaně položila na prsa, ještě asi nebyl ten pravý čas. Sklonil jsem se k ní a ona nabídnutou pusu neodmítla. Znovu jsme se líbali, tentokrát o něco vášnivěji, naše jazyky se proplétaly a já zároveň položil obě své ruce na její, které zakrývaly prsa. Chytl jsem je a sunul je dolů. Styděla se, ale začínala být tak vzrušená, že se mi poddala.

Konečně jsem měl volný výhled na její prsa. Byla malá, ale krásná. Neodolal jsem a jednu bradavku si musel vzít do pusy. Poprvé za večer Lucka vydechla nahlas. Jazykem jsem jí obkroužil bradavku a pak ji začal jemně cumlat. Když jsem se přesunul na druhou, začala mě Lucka hladit ve vlasech. To mě ještě více namotivovalo, a tak jsem vzal prsa do svých dlaní a začal je pomalu masírovat, zatímco jsem se stále pusou a jazykem střídavě dotýkal obou bradavek.

Zvedl jsem se blíže k ní, a zatímco jsem se stále věnoval bradavkám, jednou rukou se blížil přes bříško až mezi nohy. Stáhla je k sobě, ale když jsem postup zopakoval, nekladla žádný odpor. Ruku jsem nejprve jen položil na její kalhotky. I z letmého dotyku bylo znát, že je vlhká.

Dívali jsme se vzájemně do očí. Neusmívala se, tvářila se soustředěně a vzrušeně. Olizovala si rty a zhluboka dýchala. Pak mě nečekaně vyzvala: „Sundej mi je. Proto jsi tady.“

Když jsem jí začal kalhotky stahovat dolů, uvědomil jsem si, jaké mám štěstí. Zřejmě budu první kluk, který uvidí její kundičku. Mám privilegium, které by mi mohli mnozí závidět.

Kalhotky jsem odhodil stranou a měl tak skvělý výhled na to, co skrývá její klín. Byla dokonale vyholená, kundičku měla od pohledu malinkou, narůžovělou a nesmírně lákající. Vypadala opravdu panensky, nevinně a zároveň v očekávání. Stejně jako její majitelka. Lucka si podložila hlavu polštářem a zavřela oči. Třásla se jí stehna, jednu ruku měla položenou na bříšku a stále jí mírně cukala směrem dolů, jak by mi chtěla výhled zakrýt. Ale neudělala to.

Dostal jsem intenzivní chuť ji ochutnat. Sklonil jsem se a celou pusou se k ní tedy přisál. Opravdu byla vlhká a zároveň celá horká. Jazykem jsem přejel od vchodu výš, roztáhl jí jeho špičkou pysky a poprvé se potkal s klitorisem. Prohnula se, vyjekla a jakmile jsem obkroužil klitoris jazykem a začal jej pečlivě dráždit, tiché sténání se opakovalo.

„Líbí se ti to?“ zeptal jsem se a pohlédl nahoru směrem k ní.

Lucka pootevřela oči a usmála se, přičemž mě znovu pohladila po vlasech: „Moc… je to boží.“

Mohl jsem pokračovat. Jazykem jsem se oddával její kundičce, nejvíce času jsem strávil s klitorisem, protože jsem viděl, jak se jí to líbí, jak si to užívá a jak objevuje pro ni zcela neznámé a nepoznané pocity. Bavilo mě ji dráždit a hrát si, její nevinnost a nezkušenost mě hrozně vzrušovala a myslel jsem, že mi prasknou napnuté boxerky.

Lucka se stále více uvolňovala a nebála se začít projevovat, hýbala se do rytmu mého lízání a vycházela mi vstříc. Naslinil jsem si jeden prst a začal s ním jezdit po okraji její kundičky. Byla vlhká, takže se začala krásně otevírat. Pomalu jsem do ní zasunul první článek prstu a sledoval její reakce. Šlo to bez problémů, a tak jsem pokračoval ještě dál. Byla úzká, ale poddávala se mi, jemný tlak stačil na to, aby se mi její stěny otevíraly a já se tak dostal až k oné pověstné zábraně. Opět jsem trošku přitlačil. Abych zmírnil Lucčin stres, nepřestával jsem ji lízat a zároveň se snažil pozorovat, jestli je jí všechno příjemné. Nezdálo se, že ne, a tak jsem mohl do hrátek pomalu zapojit i druhý prst.

Po nějakém čase jsem měl oba prsty vevnitř, jen na dosah panenské blány, velmi pomalu jsem do ní prsty přirážel tak, abych ji připravil na své péro, které se už nemohlo dočkat.

Byl jsem spokojený s tím, že se Lucka moc nestresuje, naopak si sama rukama jezdila přes prsa a byla v náladě, kterou jsem si tak přál vyvolat. Přesto, když jsem usoudil, že je čas a prsty z ní vytáhl, pochopila i ona. Jako by to chtěla ještě na chvíli odložit, sedla si na postel a posunula se směrem ke mně. Políbili jsme se a několikrát to opakovali, bylo to opravdu intenzivní. Hladil jsem ji po zádech, občas se rukou opět vrátil mezi její nožky a přejel přes dychtivou a zároveň vystrašenou kundičku.

Najednou jsem ucítil i její ruku mezi mýma nohama. Nesměle mi přejela přes bouli na trenkách a konečně mi ho pohladila. Nepřestávala mě líbat, ale u toho mi trenky pomalu stahovala dolů. Pak se sklonila a poprvé se na něj podívala. Prohlížela si mé péro se zájmem, jako by přemýšlela, jaké to bude, až se dostane do ní. Poprvé se jej dotkla a začala jej honit. Byly to nezkušené pohyby, ale rozhodně ne nepříjemné. Hladil jsem jí prsa a líbal ji na krku a zároveň potichu vzdychal, abych dal najevo, že to dělá dobře. Pak jsem položil svou ruku na její, obepínající můj penis, a stiskl ji. Naznačil jsem tak, že může přitvrdit. Pochopila a pokračovala v pomalém přetahování předkožky. Když se mi na žaludu objevila první kapka touhy, přejela přes ní palcem a rozetřela ji po celé špičce. Na ten moment si budu jistě dlouho pamatovat, ani nevím proč, ale zdálo se mi to hrozně sexy.

Ještě chvíli jsme si takhle vzájemně hráli, s rukama upřenýma do svých klínů. Pak jsem se rozhodl jít na věc. Položil jsem Lucku na záda, roztáhl jí nohy a sklonil se pro nachystané kondomy. Zastavila mě.

„To nemusíš… Už dva roky beru prášky,“ rozpačitě se usmála, protože na ni začala přicházet nervozita.

Samozřejmě jsem měl radost. Musel jsem ale zažehnat její obavy. Lehl jsem si na ní, políbil ji a pak pokračoval opět na krk a bradavky, aby se zase trošku uvolnila. Mezitím jsem žaludem přejížděl přes její pysky a třel se o klitoris. Pak už nebylo nač čekat. Nasadil jsem své péro na okraj kundičky a pomalu si razil cestu vpřed. Šlo nejprve jen o několik milimetrů, chtěl jsem, aby si zvykla. Nepřestávali jsme se líbat a zároveň jsme oba postupně oddechovali.

A pak jsem prostě přirazil. Nechtěl jsem to protahovat, nechtěl jsem, aby nad tím moc přemýšlela, prostě jsem přitlačil a odpanil ji.

Vykřikla, pevně mě chytila za jednu ruku a zároveň zhluboka dýchala. Chvíli jsem počkal a nespěchal, ale pak už jsem začal pérem uvnitř pohybovat oběma směry a nechával ji, ať se tomu přizpůsobuje. Řídil jsem se svým instinktem a pocity. Čím víc se uvolňovala, tím jsem mohl dělat pohyby delší a rychlejší. Nebylo to žádné rychlé šukání, byl jsem opatrný a zároveň jsem měl stále otevřené oči, abych viděl její bezprostřední reakce. Zpočátku byla ještě dost stažená a ztuhlá, bolest evidentně úplně neustávala, ale stále víc a víc si zvykala. Nadále hlasitě dýchala a postupně jsem cítil, že mi vychází stále více vstříc a sama mi naznačuje, že mohu trochu zrychlit. Nevadilo mi, že se nejede podle mého tempa, byla totiž tak krásně úzká, že bych se jinak brzy udělal.

Postupně jsme se ale sladili a u Lucky se začaly projevovat projevy rozkoše. Přirážel jsem do ní a už jsem v ní byl až po koule, sehrávali jsme se a užívali si sice opatrné, ale přesto dost vášnivé přirážení.

„Ach, ještě… Anoo,“ vzdychala mi do ucha a já jí na oplátku pošeptal: „Jsi úžasná.“

Pochvala ji potěšila, rukama mi přejela přes záda a pevně mě chytila za zadek, který trochu tlačila směrem k sobě. Jednu ruku jsem Lucce chytil a nasměroval ji směrem mezi její nohy. Pochopila. Opřel jsem se o ruce a měl tak v misionáři dokonalý výhled. Lucka si dvěma prsty jezdila přes poštěváček a hrála si, zatímco jsem ji stále šukal. Občas prsty obepnula mé péro a vidět její rudé nehty na našich pohlavích, to mě obrovsky rozpálilo. Vzdychali jsme společně a já měl chuť dojít až k extázi.

„Můžu se do tebe udělat?“ optal jsem se pro jistotu, má věta prorazila zvuk našich vzdechů a přirážení.
„Ano. Chci to v sobě cítit,“ namotivovala mě a znovu chytila za zadek.

Párkrát jsem přirazil, dostal se do ní až po kořen a začal cákat. Všechno, co jsem v sobě v posledních dnech v očekávání tohoto večera nahromadil, jsem vypustil do Lucky. Její, před chvílí ještě panenská, kundička plavala ve směsi našich šťáv a mého sperma.

Nahlas dýchala ještě několik momentů poté, co jsem ustal v přirážení a jen se v ní lehce pohyboval. Líbali jsme se, hladil jsem ji ve vlasech a užíval si naše vzájemné spojení. Bylo to nesmírně intimní, byl jsem její první a nechtěl teplo jejího klína opustit.

Nakonec jsem ale přeci jen vyjel a lehl si vedle ní. Koukali jsme se na sebe, oba lehce vyčerpaní. Nic neříkala, ale tvářila se více než spokojeně. Nechtěl jsem ticho přerušit, občas jsem někde četl, že holky nesnášejí, pokud kluci skončený sex nějak komentují. Raději jsem se toho vyvaroval, nechtěl jsem tento kouzelný moment jakkoliv kazit.

Po nějakém čase jsem se odebral do sprchy. Stál jsem ve sprše, pouštěl na sebe horkou vodu a byl nadšený z toho, jak se večer vydařil. Cítil jsem fyzické i psychické uspokojení.

„Můžu za tebou?“ ozvalo se od dveří. Nahá Lucka přistoupila do sprchy a přitulila se ke mně zezadu. Až mě intimita toho momentu překvapila. Otočil jsem ji k sobě a usmáli jsme se na sebe.
„Fakt jsi dodržel slovo. Bylo to skvělé. Jsem ráda, že už jsem to konečně taky poznala.“
„A mě těší, že sis to užila.“
„Teď můžu začít dohánět ty orgasmy, které jsem zameškala,“ zasmála se Lucka, když si umývala celé tělo a já ji metr od ní pozoroval.
„Když už jsi u těch orgasmů… Mám tu ještě jednu rozdělanou práci.“

Nečekal jsem na reakci, klekl jsem si a zatlačil ji až ke stěně sprchy. Zadeček tak přitiskla na studené kachličky, já se zároveň sklonil k její kundičce, která pořád vypadala stejně nevinně. Horká voda na mě seshora dopadala a já vypláznutým jazykem projel celý její klín. Vzdychla, více roztáhla nohy a vůbec neprotestovala.

Dlouze jsem ji lízal a užíval si její chuť, její vůni, její pohyby, její vzdechy. Péro mi znovu stálo a já ji tentokrát chtěl vylízat až do konce. A podle hlasitých projevů jsem poznal, že se blížím k cíli. Zvýšil jsem intenzitu lízání, dráždil poštěváček a za chvíli si už užíval ten spokojený pocit, kdy se Lucce roztřásla kolena a koupelnu pohltilo její vzdychavé: „Ano…“

Vyčerpaná orgasmem klesla na kolena vedle mě. Seděli jsme u sebe ve sprše, oba jsme byli celí mokří a ona na mě mrkla: „Tohle bylo lepší, než když si to dělám sama. Mnohem lepší,“ a ve stejnou chvíli si pohledem všimla, že mi péro stojí a je taky dychtivé po nějaké akci. Chytila jej do ruky a začala pomalu honit. „Vypadá to, že bych se ti měla odvděčit,“ řekla při tom.
„Nezlobil bych se,“ přiznal jsem a ona mi zároveň naznačila, abych se postavil. Stál jsem tak před ní se stojícím pérem, které bylo přesně v úrovni jejího obličeje. Zvědavě se usmívala, honila mě a koukala na mě přitom zespodu. Pak vyplázla jazyk a poprvé se s ním dotkla špičky. Znovu jsem cítil chlapskou ješitnou hrdost, že právě moje péro je nejspíš to první, které ochutnává.

Nesměle jazyk obkroužila kolem žaludu a pak sjela níž a olízla mi celou délku. K mému překvapení se najednou přisála na mé koule. Spokojeně jsem vydechl, zatímco mi je cumlala a lízala po celé ploše. Postupně zkoumala, co se mi líbí a jak se s pánským náčiním zachází. Mile mě překvapila, chytil jsem si jej tedy do ruky a honil ho, přičemž mě stále lízala a hrála si s mými varlaty. Takovou schopnost by jí řada zkušených holek mohla závidět.

Znovu mě začala honit a poprvé si ho strčila do pusy. Její rty obepnuly žalud a začala mi hrnout předkožku. Kouřila opatrně, nezkušeně, neznale, ale i tak to bylo skvělé. Nebylo to nic hlubokého, ale její chování, roztomilost a zároveň nadržené odhodlání mě úplně dostalo. Postupně zrychlovala tempo a já se blížil k orgasmu.

Těsně před ním jsem ho vytáhl z její pusinky a zamířil směrem na prsa. S vydechnutím jsem začal stříkat a prvními výstřiky jí pokropil krk a krásná prsa. Pak už jsem jen sledoval, jak můj žalud opět mizí v její puse, jak ho pohlcuje a já jí právě stříkám do pusy a do krku. Neudržel jsem se a chytil jsem ji přitom za hlavu a v posledních záchvěvech orgasmu přirazil naproti ní.

Poslušně všechno spolykala a ještě mi přitom péro očistila. Panna se pěkně rychle učí, pomyslel jsem si. Ještě mi péro několikrát spokojeně olízla, přičemž se mi koukala do očí. Až poté se postavila a pustila na nás oba horkou vodu.

„Když poprvé, tak poprvé,“ okomentovala právě svůj výkon a já ji za to se společným smíchem plácl po zadku.

Počet zobrazení: 209

Autor

Navigace v seriálu<< Vysoká škola sexu 01 – Poprvé ve třechVysoká škola sexu 03 – Zakázané ovoce >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
20 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Ač jsem měl při čtení surové verze výhrady k délce povídky (cca 11 A4), po dočtení jsem se ihned rozhodl ji zpracovat a připravit na vydání.
Už se nepamatuji, kdy naposled jsem četl něco tak krásného, jemného a reálného. Žádné protažení všech dírek (včetně nosních) na prvním rande, žádných 24,5 orgasmu a semeno i na stropě, prostě děj ze života.
Krásně popsané obavy a Lucčin stud… dokonale mě to vtáhlo do děje.

PS: pokud mi v textu něco uteklo, nebojte se napsat a chybku opravím ;-).

Reniem

Souhlas!U tehle povidky mi pracuje fantazie na plné obrátky,je to reálné a hned zezacatku jsem se zacetla,takže mi vůbec neprislo,ze je to tak dlouhé:-)

tramp

Pěkně napsaný příběh. Palec nahoru a 5*.

Tomash

Moc děkuju za pochvalu, od zavedeného autora to obzvlášť potěší. Celkově mě pochvaly motivují k dalšímu psaní.
S délkami textů bojuju, ale vždy nakonec upřednostním vytvoření atmosféry, uvedení do kontextu a pocitů, takže se to podstatně prodlouží. Samozřejmě by šlo povídky rozdělovat do více dílů (což jsem udělal v rámci dalších epizod), ale třeba v tomto případě se mi zdá ucelenost vhodnější. Jasně, že to není čtení na pár minut, ale věřím, že i pozvolný úvod a věnování se emocionální stránce má v povídce své místo.

Šmajda

Souhlasím. Ze stejného důvodu jsem povídku nakonec nerozdělil a ponechal ji v jednom kuse.

Martin

Pozitivní grafoman 😀 Délka rozhodně kvalitě neublížila . Krásně jemný děj , který se odvíjí před očima . Pěkně zpracované téma dívčího poprvé . 1*

Mirek

Krása. Přečetl jsem to jedním dechem. A že to mělo 11 A4? Klidně to mohlo být i 15 A4 a četlo by se to stále na jeden zátah, tak jsem byl vtažený do děje. Celý příběh je tak realisticky popsán, že bych se skoro vsadil, že je to ze života. Ještě tu opravit a správně používat slova nabýt a nabít a bude to téměř dokonalá povídka. Za mě 5 hvězd.

Šmajda

Můžeš být prosím s tím nabýt/nabít konkrétnější? Zkoušel jsem to najít a mimo jednoho nabýt (dojmu) a několika nabídnout, jsem nic jiného nenašel.

povětrnice

Ono to totiž je „odbít“ 🙂
(konkrétně věta „Nehodlal jsem ji nijak odbít.“)

Šmajda

Díky za nakopnutí správným směrem. Chyba opravena.
(stále je se co učit :D).

Mirek

Sorry. Není to nabít ale odbít. Taky jsem se nějak přepsal.

dedek.Jeff

Jako korektora by mne zajímalo, kde autor i Šmajda udělali chybu. V povídce jsem našel pouze spojení „nabýt dojmu“, a to je správně.

harai

Přátelé, také jsem se pokusil najít gramatickou chybu. Zhruba v 1/6 textu jsem to vzdal. Chyba tam nebyla, ale já začal obdivovat práci korektorů. U takhle dlouhých textů to musí být frustrující…

Myslím, že Petr je rád za délku mých povídek, která je normativně daná na pět stránek A5 s pěkným řádkováním… :))

Abych nezapomněl, je to pěkně napsané.

Šmajda

A to si vem, že jsem tuto povídku četl 2x, po prvním přečtení mě tak zaujala, že jsem neváhal a na drzo „si ji ukradl“ (sorry Dědku 😉 ).

Ano, dlouhé povídky nemám v oblibě. Je pak složitější udržet v hlavě jména protagonistů a i se složitěji hledají náhrady za často se opakující slova. Ale raději dlouho povídku bez gramatických hrůz, jak 3 strany „pjekňe rozjebané kurvyčky“ :-D.

harai

Řekl bych, že se mnou máš vcelku minimum práce…:D

Mimochodem, máš v mailu další díl Renaty 🙂

Bob Romil

Všiml jsem si jen drobného překlepu, který je v odstavci, kde si píší o vánocích – „Povedlo se jí ve mně vyvolovat nesmírné vzrušení a touhu“

Šmajda

Díky za upozornění. Překlep opraven.
Já věděl, že to společně dáme a všechny chyby odhalíme ;-).

Bob Romil

Moc hezky napsaný kousek. Za mě 5/5.

childe

Tento díl se ti vskutku povedl a po právu si zaslouží 5 *. Oproti prvnímu dílu něco úplně jiného a i daleko lepšího (z mého pohledu). Délka v tomto případě určitě není na škodu spíše naopak.

Šmajda

Já už četl i třetí díl a musím říct, že každý je zcela jiný a přitom lehce provázaný hlavní dějovou linkou (pobyt na VŠ) a možnostmi z toho plynoucími. Všechny tři díly jsou hodně reálné, mému srdci nejblíže je také asi tato dvojka.

20
0
Would love your thoughts, please comment.x