Dešťová víla 29

Toto je 29 díl z 35 v seriálu Dešťová víla

Nápis na krabičce nelhal, dokonce ten účinek ještě trochu podcenili. Jen to ranní probuzení bylo hrozné. Budík nás neodbytně tahal z postele, ale ani jednomu z nás se vůbec vstávat nechtělo. Obzvlášť s vyhlídkou toho, že se minimálně do víkendu neuvidíme. Navíc ani ten víkend nebyl vůbec jistý.

Když jsme konečně vylezli z postele, dali jsme si jednu rychlou společnou sprchu, snídani a pak se rozešli zapojit do pracovního procesu. Ani ranní rychlovka nebyla. Zdeňka na to po prošukané noci, jinak se to ani nazvat nedá, neměla ani pomyšlení, navíc po včerejšku se mi ani nechtěl pořádně postavit, i když se Zdeňka ve sprše snažila.

V práci jsem se nějak nemohl soustředit. Naštěstí to až tak moc nevadilo. Neustále se mi do hlavy vracela myšlenka, jak bych to měl Zdeňce vrátit. Když mohla chystat překvapení ona, musel jsem jí také něco připravit. Ale jako na potvoru mě zrovna nic rozumného nenapadalo. Pořád jsem se točil jen kolem prádla a erotických hraček. Nic jsem proti tomu neměl, ale chtělo to vymyslet něco originálnějšího. Tahat ji někam na víkend mi také nepřišlo adekvátní, navíc Slovensko nebylo tak dávno. Ještě by si zvykla, že každou chvíli někam jezdíme a pak by se toho dožadovala. Jen tak bezcílně jsem brouzdal po netu a hledal nějakou inspiraci.

Než jsem stihl něco najít nebo vymyslet, tak mě z toho vytrhl email na soukromé adrese. Rozhlédl jsem se kolem sebe a zprávu otevřel. Byl to email z neznámé adresy. A ohledně práce. Nabídka rozhodně vypadala zajímavě. Jednalo se o uspořádání jednoho pracovního „mejdanu“. Pak mi konečně docvaklo, kde ten dotyčný vzal mou emailovou adresu. Skoro jsem na to zapomněl. To určitě bylo na té otvíračce klubu, jak jsme tam se Zdeňkou dělali ostudu.

Rychle jsem sesmolil diplomatickou odpověď, že mě nabídka spolupráce rozhodně zaujala, ale že potřebuji čas na prostudování podrobností. Sice už se mi v hlavě rodil plán, jen jsem to nechtěl řešit z práce. Kdyby na to náhodou šéf přišel, tak by to pro mě nemuselo dopadnout dobře, s velkou pravděpodobností hraničící s jistotou, bych dostal padáka. Ne, že bych se neuživil, projektů bokem jsem měl dost, ale přeci jen ta jistota nějakého příjmu byla dost důležitá.

Teď už jsem měl krom své práce v práci další věc k řešení. Jen jsem doufal, aby se našel někdo, koho budu moct přihrát také firmě, aby šéf neměl kecy.

Kolega potřeboval s něčím pomoct, tak abych nezahálel, pustil jsem se do práce. Celkem nám to šlo od ruky.

Stále jsem přemýšlel, jak jí to oplatit. Nejlépe stejným způsobem, co provedla ona mně. Těhotenství na ní asi těžko uhraju a dělat si z ní srandu, že jsem někde zbouchnul nějakou jinou, by mi asi také neprošlo. Takže zbývalo jen to poslední, povzbuzovadlo ve víně. Sedl jsem tedy doma k počítači a procházel různé sexshopy a fóra a hledal něco, co by účinkovalo na holky. Co působilo na jednu, nefungovalo u druhé a tak pořád dokola. Neustále mi vycházelo, že žádný spolehlivý prostředek neexistuje. Už jsem to chtěl vzdát, když jsem narazil na lubrikant, co by měl dráždit a zvyšovat chuť na sex. Vypadalo to podezřele, samé pozitivní recenze. Pro jistotu jsem se vydal pátrat i na zahraniční weby, abych se ujistil. Po půl hodině pročítání jsem to nakonec objednal. Už zbývalo jen vymyslet, jak to na ni ušít, aby ho použila. Navíc ještě ji vmanévrovat do situace, kdy by si nemohla pořádně ulevit.

Napadlo mě, že bych ji požádal, aby přišla na rande a přinesla si kuličky, že jí je sám zavedu. Ale to mi přišlo trochu nápadné. Pak přišel spásný nápad. Vždyť já jí sliboval nový sestřih, tak to vyřeším u toho. To ovšem řešilo jen jeden problém. Teď ještě ten druhý. Nakonec jsem vymyslel, že bych mohl objednat lístky na nějakou kulturu. Chvíli jsem hledal, co by bylo zajímavého, ale nikde mě nic zrovna neoslovilo. Vzpomněl jsem si, že mi kdysi nějaký známý říkal něco o plavbě lodí s ochutnávkou vína. Mělo to jedinou chybičku, nekonalo se to u nás ve městě, ale jinde. Ani to ale nebyl problém. Jen jsem to musel vhodně naplánovat.

Z toho vymýšlení a plánování jsem teď měl v hlavě jedinou věc. Úplně jsem ji před sebou viděl. Ležela přede mnou nahá, nohy zvednuté a široce roztažené. Její zahrádka mě vábila, jako včelku nejkrásnější květ. Sklonil jsem se k ní a nasál její vůni. Nedalo se odolat, bylo to silnější než já. Zabořil jsem nos do jejího udržovaného porostu. Pár okamžiků jsem zůstal bez hnutí. Nakonec jsem palci rozhrnul brázdu mezi lapličkami a zanořil se tam jazykem. Lačně jsem sbíral a polykal její vláhu, byl to ten nejvzácnější nektar. Jako v transu jsem rejdil jazýčkem všude, kam jsem dosáhl. Bylo to nesmírně vzrušující. Ocas mi stál a dral se ven za svého vězení. Stačilo otevřít oči a zvednout pohled směrem vzhůru, abych spatřil, jak v dlaních svírá ňadra, jak je mačká a laská, jak mezi prsty drží bradavky, jak se za ně tahá. S tím, jak se Zdeňka blížila k vrcholu, já měl co dělat, abych jen tak zbůhdarma nevytekl.

Božská představa. Nelenil jsem a vzal do ruky telefon. Ihned jsem tu fantazii poslal Zdeňce i s fotodokumentací. Ta mokrá skvrna na vrcholu stanu byla více než výmluvná. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

„Koukám, že nejen já sedím ve vlhku.“

„No jo, to se mi občas stává, když na tebe myslím,“ odpověděl jsem jí obratem a čekal, co z toho špičkování zase bude.

Žádná odpověď nepřicházela a mně se hlavou začaly honit zvláštní myšlenky. Jak to, že na ni neustále myslím? Jak to dokázala si mě k sobě takhle připoutat? Vždyť na začátku šlo jen o sex. A kam to spěje teď? A neměl bych na ni být naštvaný a spíš uvažovat o rozchodu než o nějakém výletě za to, co mi provedla? Za ten nachystaný podraz? A vadilo by mi to vůbec, kdyby byla opravdu těhotná?

Najednou jsem si ji představil s těhotenským bříškem. I to jí slušelo. A ta prsa nalitá mateřstvím… sex s těhotnou…

Nejsem náhodou úchyl, když mě tohle vzrušuje, blesklo mi hlavou, když jsem ucítil trnutí ve slabinách.

Z myšlenek mě vytrhlo pípnutí telefonu.

„Takhle nějak sis to představoval?“ stálo ve zprávě a k tomu byla připojená fotka.

Zdeňka ležela nahá na posteli, napnuté nohy zvednuté a široce roztažené. V zadečku se jí leskl kamínek a oběma rukama si do pičky zasouvala velkého uměláka.

Vzrušením mi vyschlo v krku. Roztřesenou rukou jsem sesmolil odpověď.

„Ano, jen to šidítko tam nemělo být.“

Během chvilky přišla další zpráva a opět s fotkou.

„Tak dobře. Je tohle lepší?“

Na fotce byla Zdeňka v téměř stejné pozici jako předtím. Jen umělák zmizel a já zíral do roztažené hlubiny jejího těla. V rukou silně svírala prsa. Na nohách se leskly kapky a pod zadečkem se do ručníku vsakovala louže.

Zíral jsem na tu fotku snad pět minut.

Když jsem přišel k sobě, fofrem jsem na sebe hodil nějaké jiné oblečení, skočil na motorku a už jsem se proplétal městem za ní. To, co normálně městkou trvá skoro půl hodiny, já ujel za necelých deset minut. Na to, že bych mohl potkat někde policajty, jsem vůbec nepomyslel.

Zazvonil jsem dole.

„Kdo je?“ ozvalo se po chvíli.
„Tady je výpomoc.“
„Jaká výpomoc? Já si nic neobjednala.“
„Aha. Já myslel, že potřebuješ pořádný kus masa místa toho silikonu, nebo co to vlastně je.“
„Tak to je jiná. Tahle výpomoc se hodí vždycky. Jen doufám, že to je opravdu pořádný kus masa.“

To už se ozval bzučák, já si otevřel a zatlačil motorku dovnitř. Na výtah jsem nečekal a schody k ní bral po dvou, místy i po třech, abych tam byl co nejdřív. Zaklepal jsem na dveře a ty se přede mnou samy otevřely. Vešel jsem dovnitř, zavřel je, zul si boty a zamířil přímo do ložnice. Cestou jsem odhazoval oblečení. V ložnici jsem spatřil Zdeňku. Všechno bylo jako na těch fotkách, jen místo šidítka si v kundičce rejdila prsty a nádherně u toho vzdychala. Stál jsem před ní jen ve spodkách. Ty jsem rychle stáhl a vyskočil k ní na postel. Klekl jsem si mezi její nohy a s obrovskou chutí se pustil do díla. Stejně jako v té fantazii. Zdeňka se rozkoší zmítala na posteli. Rukama tlačila mou hlavu do svého klína.

„Neslibo… oooh… val si mi… aahhh… kus pořáááádného… ooohh… masa… aahh…“ stěžovala si mezi vzdechy.

Místo odpovědi jsem odstrčil její ruce ze své hlavy, nasměroval špičku penisu do její rozevřené dírky a prudkým pohybem vnikl až na dno.

„Joooohhhh… to je ono…“ vyhekla

Nedopřál jsem jí moc času, aby si to vychutnala, a rovnou jsem začal přirážet. Protahoval jsem její štěrbinku pravidelnými dlouhými výpady. Vždy jsem z ní téměř vyjel, abych v ní vzápětí celý zmizel. Pleskání našich těl a naše vzdechy musely slyšet všichni okolo.

„Už buduuu…“ upozornil jsem ji.
„Nee, ještě ne… ještě vydrž…“

Na její přání, nebo skoro příkaz, jsem se snažil odvrátit pozornost jinam. Ale ať jsem se snažil, jak jsem chtěl, moc platné mi to nebylo. Neustále jsem před sebou viděl její roztaženou pičku vyplněnou dildem.

„To nejde…“
„Aahhh…“
„Uuužžž…“ vyhekl jsem a naposledy přirazil.

Vypustil jsem do ní denní zásobu a ještě ji vadnoucím nástrojem protahoval.

„Ještě chvilku… prosím…“ žadonila Zdeňka, pro kterou akt skončil pár okamžiků před vrcholem.

Zaklekl jsem tedy opětovně mezi její nožky a pyj vyměnil za prsty. Zabořil jsem je do roztažené vycákané kundičky tak, až mi kolem nich vytekla bílá směsice našich šťáv. S hlavou skloněnou k jejímu klínu jsem pozoroval, jak s každým stahem mušličky ze sebe vypudila další pramínky našich tekutin. Najednou jsem měl její prsty ve vlasech a než jsem se nadál, lízal jsem prcinu plnou spermatu. Zpočátku mi to přišlo divné, až skoro nechutné, tak jsem se pečlivě vyhýbal potřísněným místu a soustředil se převážně na klitoris, ale pak jsem to hodil za hlavu. Vzrušení převážilo nad vším ostatním. Nakonec, stejně jsem ji už kolikrát po kuřbě líbal a to měla zbytky mého semene v puse. K tomu všemu, když ona mohla ochutnávat sebe i mě, tak co bych se měl nějak ostýchat. S novým odhodláním jsem se pustil do díla. Prsty kmitaly uvnitř zběsilou rychlostí a ani jazyk a rty se v tomhle nenechávaly zahanbit.

Hekala a vzdychala, házela sebou ze strany na stranu. Když jsem náhodou zvedl oči, ve chvílích, kdy jsem se potřeboval nadechnout, zpozoroval jsem, jak si mačká prsa a tahá se za bradavky.

Zdeňka mi pod rukama a jazykem neskutečně tekla. Už začaly převažovat její šťávičky a mně to najednou přišlo nějak líto. Vytáhl jsem z ní prsty, rozevřel jsem lapličky a zabořil jazyk co nejhlouběji do ní. Cítil jsem, jak mi svírá jazýček, blížila se k vrcholu.

„Uužžž buduuuu… užžžž buuduuu… aahhhh,“ křičela.

Teď jsem rozhodně nemínil přestat. Sál jsem její dírku ve snaze z ní dostat úplně všechno. Jednu ruku jsem přesunul na knoflík slasti a druhou dráždil zadeček.

„Too… ooohhh… seee nedááá… aaahhh… vydržeeeet.“

Tak to pusť, pomyslel jsem si, ale nahlas to neřekl. S plnou pusou se totiž nemluví.

V tu chvíli to na ni přišlo. Škubala sebou a křičela. Nohy se snažila tisknout k sobě. A z kundičky jí vystříkl neskutečně silný proud tekutiny. Musel jsem polykat, ale stejně jsem to nezvládal. Teklo mi to po obličeji a jí po nohách i zadečku. I na bříšku měla rybníček, jak se mi to rozstříklo o tvář.

Prsty dráždící jejího strážce se pomalu přestaly pohybovat, ustal jsem i v dráždění jejího zadečku. Jakmile povolilo sevření nohou, narovnal jsem se a prohlížel si své dílo. Vychutnával jsem si to, jak jsem ji dokázal odrovnat. Pohled na ni mě opět vzrušil. Ležela na zádech, nohy roztažené, ruce na prsou. Vlasy nádherně rozcuchané a ve tvářích červeň předchozího uspokojení. Oči rozkoší přivřené a ústa pootevřená. Hrudník se zvedal v rytmu zrychleného dechu. Loužička na bříšku, zmáčená roztažená kundička a mokrý zadek. Pohnula rukama. Uviděl jsem rudá prsa se stopami po nehtech a vztyčené tvrdé bradavky.

Nemohl jsem si pomoct a musel ji znovu mít. Tentokráte jsem ale chtěl zprznit její kakaovou dírku. Sice byla připravená od předchozího dráždění, přesto jsem nespěchal. Rukama jsem rozevřel její půlky a jazýčkem objel její svěrač. Opatrně jsem se zkoušel prodrat dovnitř. Ačkoli jsem tam před chvíli měl ještě prst, špičkou jazyka jsem se dovnitř dostat nemohl. Zkusil jsem to tedy palcem. Lehce jsem zatlačil a už byl uvnitř. Trochu jsem s ním zahýbal, abych ji uvolnil. Po chvilce stačilo vyměnit prst za znovu ztuhlý ocas. Párkrát jsem projel mezi lapličkami, abych ho namazal, a už jsem se cpal do druhé dírky. Moc práce to nedalo. Byla uvolněná od předchozího dovádění a pravděpodobně stále ještě moc netušila, co se s ní děje. Ještě trochu jsem zatlačil a byl jsem v ní celý. Zlehka jsem v ní pohyboval. Takhle těsné sevření jsem už dlouho nezažil. Zdeňka už pomalu začala vnímat. Zatím jen tiše vzdychala. Střídavě jsem se díval, jak mizím v jejím zadečku, jak se její kundička zavírá, a také jak se jí v očích zračí potěšení, rozkoš, touha, uspokojení a ještě něco jiného. Usmál jsem se a na několika následujících průnicích si dal obzvlášť záležet. Po tváři se jí rozlil úsměv.

Všiml jsem si, že pod polštářem něco vykukuje. Byl to ten umělák, co jsem viděl na fotce. Abych zamaskoval svůj úmysl, hladil jsem ji rukama po bříšku a po zmučených ňadrech. Sklonil jsem se k ní blíž. Pohladil jsem ji po tváři a po rukách. Ještě kousek, přisál jsem se na její ústa, zatímco jsem se rukou snažil nahmatat šidítko. Konečně jsem ho sevřel v prstech. Narovnal jsem se a usmál se na ni. Přejel jsem jí prsty po čele a po tváři a přiměl ji tak zavřít oči. Nasměroval jsem špičku dilda mezi dolní rtíky a vnikl do ní. Zasunul jsem ho co nejhlouběji.

Zdeňka jen vytřeštila oči. A já rozjel jízdu v jejím zadečku.

„Aaaachh booožee… to… ooohh je nááá… aaahhh… dheraaa…“

Přes tenkou stěnu oddělující mě od kundičky jsem cítil toho uměláka. Byl to zvláštní pocit. Pomalu jsem protahoval její prdelku a k tomu se snažil manipulovat s šidítkem. Původně jsem to chtěl brát střídavě, já dovnitř a dildo ven. Ale vzhledem k poloze a rozměrům to dost dobře nešlo. Raději jsem zvolil synchronizované pohyby. Zdeňka hekala, zatínala ruce do prostěradla a zároveň se snažila mi vycházet vstříc.

„Jooohhh… už zase buduuu…“

Já měl po předchozím čísle ještě chvíli čas, i když to těsné sevření vykonávalo své.

„Aahhh…“ zakřičela Zdeňka a mé slabiny zalilo teplo jejích šťáv, které vytékaly kolem ucpávky.

To už i na mě začínalo být moc.

„Užžž… užžž…“ upozornil jsem ji.

Chytil jsem ji za stehna a naposledy přirazil. Vypustil jsem do jejích střev posledních pár kapek své životodárné tekutiny.

Vyklouzl jsem z jejího zadečku a vyčerpaný se svalil vedle ní. Oba jsme hlasitě oddechovali. Já měl zavřené oči a pomalu jsem se propadal do říše snů, když se Zdeňka vedle mě pohnula. Otevřel jsem oči a se škodolibým úsměvem ji pozoroval. Opatrně se zvedala z postele. Na vratkých nohách se pomalu sunula z ložnice. Jednou rukou se opírala o stěnu a druhou se snažila držet balanc. Když se došourala do kuchyně a já ji tak ztratil z dohledu, zavřel jsem oči a relaxoval. Po chvíli jsem zaslechl spláchnutí a pak sprchu. Zvedl jsem se a šel ji pro jistotu zkontrolovat. Našel jsem ji, jak napůl sedí, napůl leží, opřená o stěnu sprchového koutu a pouští si vodu na kundičku i na zadeček.

Když mě zaslechla, jen zvedla hlavu a šťastně se usmála. Vrátil jsem jí úsměv a pokýval hlavou.

„Nechceš pomoct?“ zeptal jsem se.
„Asi jo,“ řekla tak, že jsem ji sotva slyšel, „tys mi teda dal.“
„A nelíbilo se ti to snad?“ zeptal jsem se, když jsem lezl za ní.
„To zas ne, to jsem neřekla. Líbilo, jen nevím, jak budu zítra v práci chodit a sedět.“
„Tak to netuším.“
„To je od tebe pěkné. A podej mi alespoň ruku, ať se můžu postavit.“

Splnil jsem její přání a pomohl jí se zvednout. Vzal jsem do ruky sprcháč a něžně ze Zdeňky smýval stopy našeho dovádění. Ona na oplátku udělala to samé. Obzvlášť záležet si dala na tom kousku, co jí způsobil tolik rozkoše. Brala ho do dlaní, myla ho a oplachovala, až nakonec poklekla a vzala ho do pusinky. Neměl sílu se postavit, ale mazlila se s ním i v polotuhém stavu.

Opustili jsme koupelnu zabalení jen do ručníků. V kuchyni jsme se trochu občerstvili a v ložnici zahodili ručníky na zem a vyčerpaní padli na postel. Zdeňka se otočila ke mně zády, strčila mi zadeček do klína a stočila se mi v náručí. Po pár okamžicích jsem slyšel jen pravidelné oddechování. Propadla se do říše snů a já ji zanedlouho následoval.

Autor

Navigace v seriálu<< Dešťová víla 28Dešťová víla XXX >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Trysky toho je naprosto báječné pokračování . Celý díl jsem zhltl jedním dechem . Celá ta nekonečná věčnost čekání na další pokračování se vyplatila , Celým dílem se vine super erotické dusno . Už se těším na další skvělé pokračování . Nevím jaký bude další vývoj děje. Jen doufám , že se aspoň jako chlap rozloučí s Pavlinkou . Díky za báječné čtení 😉

Iris954

napíšu ti sem i kamkoliv jinam hodnocení téhle povídky asi ani slovy popsat nejde snad jen že celé tvoje dvě série KRISTÝNKA a DEŠTOVÁ VÍLA jsou naprosto dokonalé. při čtení ji připadám jako bych tam byl a živě si to představuji určitě s tím nekonči ! Píšeš nejlépe ze vše (tím nemyslím že ostatní ne dobře ale někdo musí být nejlepší) .

Iris954

to je sice pravda ale hlavní námět a povídka je tvá korektor pouze upraví nevymyslí zápletku ani děj

TYS ten kdo stojí za tímto vším a ted jsem koukl na tvou tak zvanou knížku cca 900 stránek knížky erotických povídek je myslím dost a dost

childe

Super co jiného k tomu říct.

Iris954

Zdravím tebe autore této skvělé série.
Opět úžasné krásné a nevím jak dále popsat.

každý tvůj díl je skvělí a příjde s něčím novým neopakuje se děj ani příhody což je vzhledem k 29 dílu krásného čtení moc dobře jen tak dále.

Iris954

já mám stručný námět na 40 povídek mohl bych ti povědět téma nějak se nedostává času na realizaci mám pouze 4 ze 40ti 😀

inspirace a téma které ještě nemáš by se určitě našlo

11
0
Would love your thoughts, please comment.x