Eva 02 Pomsta

Toto je 2 díl z 5 v seriálu Eva

Bez úhony jsem i nadále úspěšně odolal všem nástrahám, nejen od Evy, ale i od ostatních. Konečně se naplnil čas a já své milé dívky úspěšně dotáhl až k učňovským zkouškám. Prošly všechny, i když jim většinou hodnocení kazily známky z odborného výcviku. A jak už bylo zvykem, bylo to v době budování socialismu patřičně bombastické zakončení.

Přesně v poledne děvčata v „Kulturáku“ dostala výuční listy z rukou primátora města. Celé dopoledne nacvičovaly slavnostní nástup na tuto šaškárnu. Dělnická mládež, opora socializmu, si měla v paměti uchovat slavnost, málem na úrovni promoce.
Po převzetí Výučních listů plánovala děvčata cosi jako „maturitní“ večírek. Objednaly si salonek v Jaltě. Začátek v 15,00, konec plánovaný na půlnoc.

Ráno bylo poměrně chladno a tak holky přišly v dlouhých kabátech. Přijel jsem k hotelu Jalta, kde většina děvčat již postávala před vchodem. Když jsem zaparkoval a chystal se auto zamknout, najednou se u mne objevila Eva.
„Soudruhu inženýre, prosím vás, mohu si dát kabát k vám do auta? Ono je dost horko. A kdybych si ho pověsila na věšák, tak bych ho tam mohla zapomenout, protože se určitě trochu namažu, hi hi hi. Stejně jsem vás chtěla požádat, zda byste mne po ukončení odvezl domů. Máte to přece po cestě.“

Bezmyšlenkovitě jsem vzal kabát a pohodil jej na zadní sedadlo. Teprve, když jsem zabouchl dveře, uvědomil jsem si, že jsem právě vlezl do pasti. Kdybych ji vezl v noci domů, zcela určitě by mě ojela. Tak odolný jsem zase nebyl. I kdyby to rozkecala a to se dalo čekat, tak už mně to mohlo být jedno. Už to nebylo nic trestného. Plnoletá byla a žákyní být přestala. A na to právě hrála.
Vešli jsme spolu do Jalty, vyšlapali schody do salonku a zaujali místo u slavnostně prostřené tabule. Eva si samozřejmě sedle hned vedle mne.

Bylo to velmi slavnostní. Pronesl jsem přípitek, kde jsem se s nimi rozloučil a ujistil je, že byly nejlepší třídou, jakou jsem kdy měl. V tom jsem nelhal. Potvory, přirostly mi k srdci a nerad jsem se s nimi loučit.
A protože jsem věděl, že každý kantor má nějakou přezdívku, chtěl jsem vědět, jak mi mezi sebou říkaly. Byl jsem mile překvapen, když mi rozpačitě sdělily, že mi odjakživa říkali Jarda. A tak jsem jim všem nabídl, aby mi tedy tykali. Dnes to bylo už jedno, přestal jsem být jejich nadřízeným.

Radostně na to přistoupily a vyžadovaly polibek na tykání. S potěšením jsem jim vyhověl. Obcházel jsem stůl a líbal jednu po druhé. Bylo zřejmé, že moje labutě už získaly nějaké ty zkušenosti. Zvlášť Evka si mě vychutnala. Líbala mne tak dlouho, až ostatní ji ode mne téměř utrhly, aby se na ně taky dostalo. Unylá blondýna Klára, do které bych to nikdy neřekl, mi nasadila ukázkového francouzáka. V tu chvíli jsem v duchu vysekl poklonu frajerovi, který ji zaučoval.

V průběhu večera se holky docela odvázaly. Já naopak jsem se musel zříci veškerého alkoholu, protože jsem měl venku auto. A tak jsem, zcela střízlivý, pobaveně sledoval, jak se děvenky, nezkušené v pití motaly po sále, chichotaly se každé blbosti a společně na záchodě pečovaly o ty, které byly postiženy nevolností. Také Eva se pořádně připila a chovala se ke mně velice důvěrně. Bylo zřejmé, že se přímo těší, až spolu pojedeme domů.

Jenže já měl jiné plány. Měl jsem domluvenou nezištnou sexuální výpomoc u jedné paničky, která měla manžela na léčebném pobytu v Mariánských lázních. Takže jsem sice měl naplánovanou parádní mrdačku, ale rozhodně ne s ukecanou Evou. Bylo tedy jasné, že v průběhu večírku se musím Evina pláště zbavit a nějak diplomaticky ji říci, že ji domů nepovezu.
To jsem taky udělal a už ani nevím, na co jsem se tehdy vlastně vymluvil. Jenom si pamatuji, že byla moc zklamaná. Netušil jsem, že netaktnost, s kterou jsem pohrdl jejími dívčími půvaby mi v budoucnu s gustem vrátí.

A léta běžela. Byl jsem přeložen z učiliště na večerní školu pro pracující. Do práce jsem chodil, když ostatní lidé se z práce vraceli. Učil jsem od 15,00 do 19,00 každý den. I studenty jsem měl zcela jiné. Věkové složení bylo od 25 do 40 let a výjmečně se vyskytli i starší. Pokud tam byly studentky, byly to maminy ve středním věku.
Nebyl tedy problém občas si nějakou favoritku vyhlídnout a osvědčenou metodou přes prospěch ji ojet. Jediné nebezpečí hrozilo od žárlivého manžela. Ale většinou to byly práskané potvory, které v tom dovedly chodit. Mnohé se tak úspěšně promrdaly až k maturitě.

Jednou jsem si užíval volnou hodinu v kabinetě. Uvařil jsem si kávu, hodil nohy na stůl a zapálil si cigaretu. Vychutnával jsem si minuty klidu, když tu slyším lehké zaklepání. Nevrle jsem sundal nohy se stolu a zavolal:
„Dále!“
Otočil jsem se v křesle, abych viděl, kdo ruší můj relax. Vzápětí jsem vystartoval téměř do pozoru.

Příchozí ženu jsem poznal okamžitě. Byla to Eva. Sice o 5 let starší, ale zato rozkvetlá do krásy. Byla o něco menší než já a měla již náběh na baculatost, ale byla to rajcovní baculatost. Její kozy nemohl nikdo přehlédnout. Poctivé čtyřky a jak jsem se mohl brzy přesvědčit, pružné a pevné. Pokročil jsem ji vstříc, pozdravili jsme se a objali. Zaklonila hlavu a nabídla mi rty k políbení. Teprve teď jsem si všiml, že má sebou dítě. Asi dvouletá holčička stála kousek za ni a držela se ucha máminy tašky.
Pomohl jsem návštěvě z kabátu a nabídl židli. Holčička se zatím vydala na průzkum místnosti. Začal jsem připravoval kávu. Eva vstala a došla si do kabátu pro cigarety. Stál jsem u rychlovarné konvice a jak se vracela od věšáku, zamířila místo ke stolku rovnou za mnou. Když jsme se znovu objali, začala mne hladově líbat. Znepokojeně jsem se zavrtěl a rozpačitě jsem ji upozornil, že má sebou děcko.
„Té si nevšímej, je malá a nerozumí tomu. Ještě skoro nemluví a tak je jistota, že nic nevykecá.“
Uklidněn jsem se znovu oddal velice příjemné činnosti. Zatím co mi šmejdila jazykem v puse, objal jsem ji levou rukou kolem pasu a druhou se zmocnil kozy. Vzal jsem ji pěkně zespoda. Nejdřív jsem znalecky potěžkal a pak lehce stiskl. Něco zamumlala, lehce se pootočila a najela mi na nohu. Sevřela ji mezi stehny a začala se buchtou o mne třít.

Ruka mi z boků sjela na pěkně velký, ale zato pevný a krásně tvarovaný zadek. Pak jsem vzadu shora zajel za okraj sukně i pod kalhotky a začal hladit hýždě na holé kůži. Prstem jsem ji sjel i do žlábku mezi půlky. To už krásně milostně skučela. Pojednou mne pustila, vymanila se z objetí a odstoupila.
„Musíme mít rozum. Tady to přece nemůžeme dělat.“

Smutně jsem ji dal za pravdu a sedli jsme si ke kávě. Převaloval jsem si v hlavě to sdělení, že tady to nemůžeme dělat. Mohlo by to znamenat, že jinde bychom to dělat mohli?
Poseděli jsme, popovídali a zavzpomínali na časy nedávno minulé. Těsně před koncem volné hodiny jsem ji, ač nerad, vyprovodil až před budovu. Před oblečením do kabátu jsme si dopřáli repete líbačky ve stoje. Opět jsem nenechavýma rukama prováděl sondáže po intimních partiích a ona mně vášnivě líbala. Při tom si zase drhla kačenku o mé stehno. Vymámil jsem si od ní slib, že brzy za mnou zase přijde (sama, bez dcerušky) a něco si spolu domluvíme.

Měl jsem z tohoto setkání velkou radost a moc se těšil, až se znovu objeví. Ale po mnoha týdnech marného čekání mi došlo, že si milá Evka splnila sen a opravdu mne dostala. Dosáhla toho, že bych se s ní ochotně a rád pomiloval a při tom vůbec neměla v úmyslu mi tuto slast poskytnout. Byla to taková malá pomsta za to, že jsem tehdy na večírku pohrdl jejími city.
Smířil jsem se s tím, protože mi nic jiného ani nezbývalo. Nevěděl jsem, jak se po provdání jmenuje, kde bydlí, ani kde pracuje. Ostatně, zřejmě byla na mateřské dovolené, takže v práci bych ji stejně nenašel. Takže jsem nevěděl, jak ji kontaktovat. Její pomsta byla dokonalá.

Od té doby jsem ji neviděl. Pouze při náhodném setkání s jednou z jejích bývalých spolužaček jsem se dověděl, jak Eva k manželovi a děcku přišla.
Když si po vyučení konečně našla kluka a krátce s nim chodila, jak na vařené nudli ho přitáhla k šukání. Díky její nadrženosti a dychtivosti se nezkušený hoch ani moc nevzpouzel a ona jej celkem snadno svedla.

Rozkvetla do krásy a postavu měla vskutku velice žádoucí. Nejvíc ze všeho strašně toužila po plnohodnotném a hlavně častém mrdání. Říci o ni, že byla hloupá, by bylo asi moc silné. Byla, dejme tomu, trochu jednoduchá, ale dostatečně vychytralá.
To stačilo k tomu, aby se dobrala svého cíle. Byla názoru, že cesta k pravidelnému šukání vede jedině přes manželský přístav. Velmi brzo po první mrdačce oznámila svému prcíři, že je s nim v jiném stavu.

Hoch se upřímně vyděsil a pokoušel se ji přemluvit, aby šla na potrat, což resolutně odmítla. Tehdy to nebylo tak jednoduché, jako dnes.
Postižená musela jít před interrupční komisi, pokud možno i s partnerem. Tam byl na dvojici činěn velký nátlak, aby se této myšlenky zřekli. A pokud byl potrat komisí přece jen schválen, nebyl zadarmo, ale za dost mastný poplatek.

Tohle Evka odmítala podstoupit. Když ale po čase zjistila, že není těhotná, chudákovi tu radostnou zvěst nesdělila. Naopak, nechala jej v domnění, že požehnaný stav trvá. Při další mrdačce miláčkovi sdělila, že tentokrát už nemusí dávat pozor, protože je stejně zaděláno. Hoch to vzal na vědomí a oba si velkým potěšením od té doby dopřávali, co se do ní vešlo. Tato bohulibá činnost samozřejmě přinesla své výsledky a po krátkém čase už Eva lhát nemusela.

Po dvou letech od této story se pak objevila v mém kabinetě, aby se mi dodatečně pomstila. Potom jsem ji neviděl 15 let, až došlo k tomu náhodnému setkání v supermarketu. Vyměnili jsme si sice čísla mobilů, ale po zkušenosti z kabinetu jsem ani nečekal, že by se snad ozvala.
Sám jsem ji z uražené ješitnosti rozhodně volat nehodlal. Nemohl jsem tušit, že mi přece jen zavolá a vtáhne mne do tak kuriózní a bláznivé milostné avantýry, jakou jsem dosud nezažil.

Autor

Navigace v seriálu<< Eva 01 Setkání po létechEva 03 Operace >>
4 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x