Soukromá praxe 04

Toto je 4 díl z 7 v seriálu Soukromá praxe
Počet zobrazení: 229

Soňa Jahodová – 1/2

V pondělí ráno jsem přišel do své ordinace a za chvilku se ve dveřích objevila i Anička. Usmála se na mě dala mi letmou pusu a šla se převléci do pracovního. O průběhu právě skončeného víkendu jsme se nijak zvlášť nebavili. Za chvilku nám začaly obvyklé ordinační hodiny a práce nám hezky ubíhala. Anička celý den zářila jako sluníčko a tak i já se na něm trochu vyhříval. Mohl jsem být spokojený. Měl jsem slibně se vyvíjející vztah s překrásnou dívkou, práci která mě bavila a začátek nastupujícího léta nejen mě a s Aničce, ale i většině příchozích pacientek vracel rumněnec do tváří. Praxe se slibně rozvíjela a počet pacientek se zvětšoval každým dnem. Prostě překrásná idylka.

Celé pondělí chodily ženy převážně jen na běžné prohlídky a nic zajímavého se vcelku nedělo. Zaregistrovali se i dvě krásné mladé dorostenky, kterým bylo nějakých 17 let a když jsem se na ně zálibně podíval uviděl jsem v Aniččiných očích záblesk a pohled, který jasně naznačoval, že nemám moc zlobit. Blížila se 15 hodina a odešla poslední pacientka. Anička uklízela a připravovala nástroje na další den. Hověl jsem si v pohodlném křesle a se zalíbením se na ni díval. Velmi jí to slušelo a když se předklonila pro nástroje které byly v nízké skřínce, krásně vynikly nejen štíhlé nohy, ale krásně vyrýsovaný zadeček. Uvědomila si to a s rozmyslem se předklonila ještě víc, čímž mě hezky rozpalovala. Zeptal jsem se, jestli by se dneska nemohla zdržet po pracovní době o chvilku déle.
Bohužel „dostal jsem košem“, protože slíbila rodičům, že s nimi pojede za babičkou, která bydlí v jedné malé vísce kousek od Kladna. Nasadil jsem psí oči, ale i tak odolala. Jako odškodnění, i jako příslib, že nám to brzy vyjde, si vyhrnula zadní část své uniformy až na záda, čímž mi úplně odhalila zadeček ukrytý jen v decentních bokovkách. Pak se narovnala, nechala vyhrnutou část úboru spadnout, protáhla se jako kočka a vyrazila ke mě. Sedla si mi na klín, lehce sebou zavrtěla a tím mě spolehlivě nastartovala. Samozřejmě zjistila, co to se mnou dělá a tak mi připomněla, že bych ji měl znovu co nejdřív vyšetřit a při té příležitosti nasadit tělísko. S tím jsem mohl jedině souhlasit, neboť ani jeden z nás nestál o nějaký malér, související s rozmnožováním.

Jemně jsem ji odsunul, vstal a zamířil k PC. Po chvíli jsem ji zjistil, že v pátek tu mám jeden volný termín, přímo na konci ordinační doby. Na tváři je jí rozzářil úsměv, chvilku jakoby přemýšlela, zda v tu dobu něco nemá, ale pak řekla, že když jde o zdraví, nějak to zařídí a určitě na prohlídku zůstane. Pak se zeptala, zda by mohla dnes odejít o chvíli dříve, aby na ni rodiče dlouho nečekali. Důležitě jsem se podíval na hodinky, zatvářil se naoko přísně, ale když mi Anička skočila jednou rukou okolo krku, začala mě vášnivě líbal a druhou rukou mi pomalu sjela ze zad do rozkroku, začal jsem tát, jako vosk v plameni svíčky.
Můj nejlepší kamarád už byl v plné parádě, připraven k akci. Anička se svezla na kolena, při tom šikovně rezepnula poklopec a neposedu si strčila do pusinky. Chvilku si s ním hrála a když už cítila, že to dlouho nevydržím lišácky na mě mrkla, schovala ho zpátky, opět se mi pověsila na krk a znovu mě políbila. Mrkla na mě, že to brzo budeme muset dokončit a elegantně zmizela ve dveřích. Byl jsem pěkně nadržený, že jsem se ani nevzmohl na odpor, ale věděl jsem, že si s ní v pátek také hezky pohraji a tak jsem na tuto hru bez okolků přistoupil.

Odbila půl čtvrtá, chystal jsem se zamknout ordinaci když tu se náhle do čekárny přiřítila paní Soňa. Byl to žena krev a mlíko, klasický slovanský typ. Velká prsa, silná stehna, ale tlustá nebyla. Jen na správných místech dobře stavěná. Na svých 170 cm měla 79 kg. Vždycky mě něčím přitahovala, i když nepatřila mezi vyslovené modelky, měla pro mě své kouzlo. Nehty měla nalakované černým lakem, prohloužené řasy a výrazné oční stíny. Hned ve dveřích mě prosila, abych ji ještě vzal, že nutně potřebuje mou pomoc. Protože jsem neměl žádné plány, které by nesnesly odklad, pozval jsem jí dál.

Vytáhl jsem si její kartu, vybídnul, aby se posadila a sdělila mi co tak nutně potřebuje, že to nesnese odklad. Celá se začervenala a se sklopeným zrakem mi začala líčit jak byla od pátku na firemním večírku a vrátila se teprve před dvěma hodinami. Proto se hned jak dorazila domu, vysprchovala, upravila a hned se vydala za mnou. Začala mi líčil, že jak jistě vím, na takových večírcích občas bývá. Alkohol tekl proudem a byl tam kolega, se kterým po sobě už delší dobu pokukovali.
Nakonec došlo k tomu, že spolu skončili v posteli. A při tom jejich skotačení se jim protrhl kondom. Ona prý jinou ochranu nepoužívá a tuto politováníhodnou vadu materiálu jistili až následně, takže se bojí aby neotěhotněla. Už je to více jak 48 hodin a proto je ráda, že mě ještě zastihla. Moc ji záleží na tom, abych ji hned aplikoval pilulku „po“.
Bez problému jsem ji vyhověl a sarkasticky poznamenal, že Postinor lze běžně koupit v každé lékárně, případně by jí pomohli i na pohotovosti. Když jsem listoval v její kartě všiml jsem si, že na prevenci moc nedbá, protože na poslední prohlídce byla před 15 měsíci. A tak, když už je tady, navrhl jsem, že jí důkladně vyšetřím. Sice ji to trochu zarazilo, ale souhlasila.
Nejdříve jsem se jí položil běžné otázky ohledně periody, na změny od minule a zda nemá nějaké problémy. Samozřejmě, vše v pořádku, jinak by přišla, ale nyní má prý lehkou zácpu.

Vyzval jsem jí aby si odložila a pak šla ke křeslu. Mezitím jsem si připravoval nástroje na vyšetření a klystýr, který bude jistě nutný, už vzhledem k zmíněné zácpě. Paní Soňa nebyla nikdy velká stydlivka a tak se bez okolků svlékla úplně a nasedla na „kozu“. Jak jsem si stačil letmo všimnout, byla všude úplně vyholená, což mám velice rád. A vzhledem k tomu, že mě Anička před chvílí nažhavila, reagoval jsem jediným možným způsobem. Bylo to na mně zřetelně vidět a paní Soňa by musela být slepá, kdyby si toho nevšimla. Viděl jsem, jak ji zajiskřilo v očích a jak si smyslně oblízla své rty.
Přistoupil jsem k ní a nejdříve jí začal vyšetřovat prsa. Musím uznat, že v těchto partiích na ní příroda rozhodně nešetřila. Měla velikosti 6 a i přes svou velikost to nebyly žádné visáky. Naopak byla krásně oblá a relativně pevná, vzhledem k velikosti. Byla si samozřejmě vědoma toho, že většina mužů na nich může oči nechat a tak se o ně i náležitě starala. Dokonce jsem si všiml, že i nyní, na počátku jara je úplně všude stejnoměrně opálena. I samotné vyšetření, si náramně užívala.

Měla zavřené oči, bradavky jí trčely do prostoru a když jsem je lehce prohmatával, naskočila ji husí kůže. Dokonce jsem zaslechl slabé zasténání. Na prsech jsem nenašel nic znepokojivého. Zato se začaly dít znepokojivé věci v mých kalhotách.
Snažil jsem se chovat nanejvýš profesionálně a tak jsem Soňu vyzval aby si lehla na křeslo a nohy dala do podpěr. Bylo vidět, že v této naprosto vše odhalující pozici jí suverenita evidentně opouští. Chtěl jsem, aby byla vystavená úplně a tak jsem jí naznačil, aby zadek dala ještě více na okraj křesla. Nyní jsem byl již spokojen, protože jsem viděl nejen odhalenou kundičku, ale i zadeček. Nohy jsem jí v podpěrách přichytil pásy na suchý zip. Když přišla takhle pozdě tak si jí chci vychutnat se vším všudy. Oznámil jsem ji, že nejdřív dostane klystýr. Zeptal jsem se jí kdy naposledy byla na velké? Odpovědí mi bylo, že dnes ráno. Tudíž nebude potřeba nějaký velký klystýr a dostane pouze 1,5 litru. Připravil jsem si zatím v klidu roztok. Vak s nálevem jsem zavěsil na stojan, umístěný vedle křesla. Natáhl jsem si rukavice a na špičku pravého ukazováčku nanesl trochu lubrikačního gelu. Levou rukou jsem rozevřel půlky zadečku a tím získal krásný přístup k zadní dírce. Jak jsem jí viděl takto odhalenou měl jsem pocit, že můj pták musí každou chvíli vyletět z kalhot.
Naštěstí to v této pozici neměla možnost vidět. Gel jsem nanesl i na zadeček a pomaličku ho začal tlačit prstem dovnitř, aby se svěrač hezky uvolnil a celý se pokryl gelem. Když jsem byl spokojen, vzal jsem do ruky irigátor a také ho potřel gelem, ovšem jen na špičce. Soně jsem řekl, aby se co nejvíce uvolnila. Potom jsem špičku přiložil ke vstupu do prdelky. Instinktivně se sevřela a já jí lehce napomenul a začal pronikat dovnitř. Šlo to krásně lehce a tak jsem ho zasunul dovnitř celý tj. nějakých 20 cm. Moc se jí to nelíbilo, ale na to jsem nijak nedbal. Pomalu jsem do ní pouštěl vodu a lehce masíroval břicho, aby se uvolnila střeva a voda se dostala co nejdál. Poslední půl litr už trošku naříkala, že jí to tlačí, ale statečně to vydržela.

Když už v ní byla veškerá voda, najednou jsem ucítil jak mi její ruka klouže po poklopci. V tu chvíli jsem se definitivně rozhodl, že na tu její hru přistoupím a pořádně si s ní užiji. Odešel jsem ke skříňce, kde mám uložený nafukovací anální kolík. Soňa už se těšila, že se bude moci konečně vyprázdnit a tak si ani nevšimla, co na ni chystám. Pomalu jsem ji vytáhl irigátor a ihned jej v zadečku vyměnil za kolík. Vykřikla a vytřeštila oči. Kolík není nijak zvlášť velký, jen 12 cm dlouhý a v průměru jen 2,5 cm. Ovšem nafouknout se dá až na průměr 12cm. Když už byl umístěn, rychle jsem ho přifoukl, aby jej neměla možnost vytlačit. Začala se ptát co to dělám, že ten tlak je už silný a potřebovala by se vyprázdnit. Odpověděl jsem, že když si hraje ona, mohu i já. Zajištěný kolík jsem jí nechal v zadečku a pod křeslo připravil mísu na vyprázdnění. Trošku se v křesle kroutila, ale já věděl, proč jsem ji nohy připoutal.
Sedl jsem si na stoličku u křesla a začal jsem si s její pičkou hrát pusou. Bral jsem její faldíky mezi rty a pak jsem si začal jazýčkem hrát s jejím hráškem na honěnou. Začala vzdychat a silně sebou házet. Stoupl jsem si vedle ní a když jsem odhadl, že na ní jde orgasmus, při jeho začátku jsem vypustil kolík, který z ní vystřelil jako střela. Soňa se začala vyprazdňovat, což ještě více umocnilo její vyvrcholení. Trvalo to snad 30 sekund. Byla z toho úplně vyřízená a podle červených tváří se zřejmě i trochu styděla, ale zářila spokojeností. Zadeček jsem jí očistil a vytřel do sucha. Nyní, když je dokonale vyčistěná, budu ho moci důkladně vyšetřit.

Také jsem se rozhodl, že jí ještě vycévkuji, abych se pak nemusel ničím zdržovat. Když došla tak pozdě a sebevědomě, tak ji trochu ponížení neuškodí. Její pička působila monumentálně a taky toho asi i hodně zažila a to nejenom přes tento víkend. Proto jsem vzal cévku trochu větších rozměrů. Rozhodl jsem se pro velikost 22 Ch, což je přibližně 7 mm. A když jí někdo poprvé vidí, ví na co je určena a kam se zasouvá, tak působí celkem hrůzostrašně.
Zavedl jsem ji do nyní už pěkně mokré píči spekulum a rozevřel jeho čelisti, takže se přede mnou krásně otevřela. Když ji došlo, na co se chystám, začala sebou odmítavě škubat. Brzy si ale uvědomila, že si stejně nepomůže a tak toho po chvilce nechala. Když se uklidnila, vydezinfikoval jsem jí ústí močové trubice a cévku vyndal z obalu. Měl jsem již nasazené nové sterilní rukavice a cévka se v mých prstech zmítala jako hádě. Hleděla na mě s prosíkem v očích, abych toho nechal, ale věděla, že mé činy nijak neovlivní.
Špičku cévky jsem pokryl gelem a pomalu jí přiložil k ústí otvoru, kterým měla brzy proniknout. Když jí ucítila, cukla sebou a sevřela ruce v pěst v očekávání ne zrovna příjemného úkonu. Zatlačil jsem a již si cévka neúprosně razila cestu do Soňina nitra. Najednou jsem ucítil trochu větší odpor. To o sobě dal vědět svěrač močového měchýře. Upozornil jsem Soňu, aby se uvolnila. Zatlačil jsem a cévka neúprosně pronikla na místo svého určení. Nafoukl jsem balónek, který zabraňoval jejímu vyklouznutí a cévku tak zafixoval na jejím místě.

Do velké stříkačky zvané Janetka, jsem nabral fyziologický roztok a napustil jím Soňin měchýř. Byla tak zaskočená, že se ani nezmohla na protest. Po 400 ml, které jsem do ní vpravil bylo jasně vidět, jak se jí měchýř nafoukl a byl velmi citlivý na pohmat. Soňa sebou trochu šila, ale tlaku nemohla nijak uniknout. Cévku jsem uzavřel a zatím jsem nechal roztok chvilku působit.

Za chvilku mi začala slibovat, že udělá cokoliv, jen ať jí toho tlaku zbavím. To bylo přesně to, co jsem chtěl slyšet. Odešel jsem se svléknout a nechal na sobě jen plášť. Vrátil jsem se k Soně, na ústa jí vložil vybalený kondom a zavelel, ať mi ho pusou pěkně nasadí. Oči se jí zablýskly, ale bylo vidět, že to nejsou projevy nevole, ba naopak, že se na to vysloveně těší.
Její pusa a rtíky byly moc šikovné. Kondom mi natáhla během okamžiku a pak se jazykem věnovala špičce mého žaludu. To by mě velmi rychle přivedlo k vrcholu, což jsem zatím rozhodně neměl v úmyslu. Když jsem začal opláštěného lofasa z jejích úst vytahovat, začala mě znovu vcucávat. Raději jsem si tedy kondom přidržel, aby nesklouzl, protože její ústní umění bylo vskutku úchvatné.
Přesunul jsem se mezi roztažená stehna, pomalu do ní zasunul a začal kopulovat. Vykřikla rozkoší, protože teď ji můj pták masíroval nejen vnitřek kundičky, ale i stěnu vyplněného měchýře. Nasadil jsem zběsilou jízdu v kundičce, která by spíš snesla označení kunda.

Během chvilky jsme byli oba na dosah k vrcholu. Ten jsem ještě umocnil tím, že jsem ve chvíli jejího nastupujícího orgasmu uvolnil fixaci cévky. Ta z ní přímo vyletěla a tak si Soňa prožila nejen silný orgasmus, ale i též skvělý pocit úlevy. Ležela tam celá zpocená a přerývaně dýchala. Silné stahy poševních svalů dovedly na vrchol i mne. Když se konečně uvolnila, pomalu jsem z ní lofasa vytáhl. Přes předchozí vystříkání stále ještě trčel do prostoru, jako by se těšil na další průběh prohlídky, která rozhodně nebude jen klasicky preventivní…

Počet zobrazení: 229

Autor

Navigace v seriálu<< Soukromá praxe 03Soukromá praxe 05 >>
4.2 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x