Soukromá praxe 02

Toto je 2 díl z 7 v seriálu Soukromá praxe

Mladý gynekolog si rozšiřuje praxi a je vystaven prvním svodům.

Tato povídka je pouze fiktivní a jakákoliv podobnost místa či osob je čistě náhodná a nezakládá se na skutečnosti. Rád bych případné čtenáře upozornil, že tato povídka obsahuje prvky BDSM potažmo kliniku a pokud by tedy někdo tento žánr nevyznával ať raději nečte dále. Dále by toto neměli číst jedinci se slabší psychikou. Komentáře a připomínky samozřejmě vítám.

Renáta Veselá

Po vyšetření Aničky jsem se moc těšil další den do práce, až ji opět uvidím, i když ne tak intimně jako při vstupní prohlídce. Den nám celkem příjemně ubíhal a nic nenaznačovalo, že by se dnešek nějak protáhl. Asi 10 minut před koncem pracovní doby, když odešla poslední objednaná pacientka, se u mě objevila paní Renata Veselá, čerstvá maminka 3 měsíční holčičky.

Pamatoval jsem si ji z porodnice a jelikož její gynekolog tu v současnosti nebyl a ona nevěděla na koho se obrátit, tak zavítala do mé ordinace. Slušně se omluvila, že přišla tak pozdě a vysvětlila, že má už třetí den bolesti břicha, a tak se bojí, aby to nebylo něco vážného v relativně krátké době po porodu a při tomto líčení stále houpala v kočárku svou malou holčičku. Samozřejmě, že jsem ji neodmítl a Anička ji pozvala dál. Tam nám vylíčila své problémy, že už několik dní nemůže pořádně na záchod a teď se k tomu přidaly bolesti břicha.

Jelikož byla její malá holčička celkem klidná požádal jsem Aničku, aby ji vzala do vedlejší místnosti a tam ji na chvíli zabavila, že já mezitím mladou paní vyšetřím. Vyzval jsem ji, aby si odložila do spodního prádla a položila se na lehátko. Bylo poznat, že je jen pár měsíců po porodu, jelikož její bříško bylo ještě trochu ochablé, ale musel jsem i přes to konstatovat, že mateřství jejímu tělu určitě prospělo a stále vypadá velmi atraktivně.

Když se paní Renata položila na lehátko začal jsem jí prohmatávat břicho a po chvilce mi bylo jasné, že má zácpu. Toto jsem jí sdělil a rovnou i navrhl, že jí dám klysma lidově řečeno klystýr a pak ji důkladně vyšetřím a to jak konečník tak i pochvu, abychom si byli jisti, že je vše v pořádku. Zmínka o klystýru jí nebyla moc po chuti, protože na něj měla špatné vzpomínky z porodnice, ale když ji opět přepadla lehká křeč, ihned souhlasila. Jelikož jsem viděl, jak se klystýru děsí, požádal jsem ji, aby si odložila kalhotky a položila se na gynekologické křeslo a nohy dala do opěrek, což po krátkém zaváhání udělala.

Viděl jsem, že její broskvička je lehce zarostlá, asi z důvodu péče o malou nemá tolik času, aby o sebe tolik dbala a upravovala si ji každý den. Nohy jsem jí k podpěrám připevnil popruhy na suchý zip, což ji nijak nepřekvapilo. Jelikož se Anička ve vedlejší místnosti starala o její malou dcerku, připravil jsem sám 2 litrový nálev na klystýr. Nádobu jsem připevnil ke stojanu a ten přistavil ke křeslu. Nasadil jsem si rukavice a na pravý ukazováček nanesl trochu gelu. Levou rukou jsem paní Renatě roztáhl půlky zadečku a gelem jí potřel anální otvor a prstem ho i trochu zatlačil dovnitř, přičemž se tam samozřejmě i můj prst dostal, ale chtěl jsem být opatrný, a tak jen po jeho první článek.

Paní Renata na to nebyla zvyklá, a tak sebou při prvním průniku lehce cukla a sdělila mi, že anální sex s manželem nepraktikuje, což jsem přešel chápavě pokynutím hlavy.
Když se mi zdálo že anální otvor je už připravený, vzal jsem do ruky irigátor a potřel ho gelem. Levou rukou jsem jí roztáhl půlky zadečku a požádal ji, aby se co nejvíce uvolnila. Poté jsem přiložil irigátor pravou rukou k její zadní dírce a lehce zatlačil. Díky gelu tam sice lehce vklouzl, ovšem paní Renata vykřikla bolestí a snažila se přirazit nohy k sobě. Popruhy ale odvedly svou práci, a tak mi zůstala naprosto odhalená a já do ní mohl v klidu zasunout irigátor celých 30 cm.

Měla bolestivý výraz v obličeji a bylo vidět, že něco podobného nepodstupuje každý den. Otevřel jsem kohoutek a voda do ní začala proudit. Sice pomalu, ale přesto stále a bez přestání. První půllitr snášela vcelku dobře, při druhém půllitru se už trochu kroutila a lehce sténala. Když došlo na třetí půllitr už začala prosit ať přestanu, což jsem ovšem neměl ani v nejmenším v úmyslu.
Když do ní začal proudit poslední půllitr, skoro brečela jaké měla křeče v břiše, jak se voda dostávala stále hlouběji do jejích střev. Nakonec, když už v sobě měla celé dva litry, tak jsem ji upozornil, že to v sobě musí co nejdéle zadržet, ideálně 15 minut. Pomalu jsem vytahoval irigátor a když celý vyklouzl, uviděl jsem, jak bolestivě k sobě stiskla půlky a snažila se to v sobě zadržet.

Bříško se jí kroutilo bolestí a slzy měla na krajíčku. Já jsem v klidu uklidil nástroje na klystýr a podložil ji nádobou na odpad. Asi po 7 minutách mě začala prosit, abych jí uvolnil nohy, že už dále nemůže a že se chce jít vyprázdnit. Odvětil jsem, že to nepůjde a musí zde přede mnou, proto jsem pod ní umístil nádobu. Začala plakat ponížením, uklidnil jsem ji, že se nemá čeho obávat a že ji alespoň budu mít hezky pod dohledem.
Začal jsem jí lehce masírovat bříško, aby se co nejvíce nečistot uvolnilo a sdělil jí, že se už může pomalu uvolňovat a pouštět to ze sebe. Byla ráda, ovšem celá zčervenala a raději zavřela oči. Pomalu to z ní začala odcházet, což bylo podporované mou masáží.

Trvalo to hodnou chvíli, než z ní odtekl celý obsah, ovšem bylo znát, jak se jí hned udělalo líp. Otřel jsem ji vlhčenými ubrousky až byla opět čistá, jako když sem přišla.
Vyměnil jsem si rukavice za čisté. Teď jsem jí řekl, že jí vyšetřím anál, abychom měli jistotu, že to byla jen zácpa a nic vážnějšího. Potřel jsem si dva prsty gelem a začal nejdříve jeden a posléze i druhý prst zasunovat do vyčištěného zadečku paní Renaty. Trošku sebou cukala, ale bylo vidět, že jí je už lépe a díky klystýru je v této oblasti uvolněná, a tak to snáší lépe než irigátor při klystýru.

Prsty jsem důkladně prohmatal zákoutí jejího panenského análu, ale nezjistil jsem nic neobvyklého. Proto jsem ze skřínky vzal anální spekulum, skládající se ze tří čelistí, které se při rozevírání od sebe oddalují. Potřel jsem ho gelem a začal ho lehce tlačit dovnitř, šlo tam celkem bez většího odporu což bylo způsobeno hlavně gelem, ale i tak jsem paní Renatu upozornil, aby se snažila co nejvíce uvolnit. Když bylo celé zasunuto, začal jsem ho pomalu rozevírat asi až do průměru 3 cm, potom jsem ho v této poloze zajistil aretačním šroubem. Přisunul jsem si lampičku a ani pohledem jsem nezjistil nic neobvyklého. Spekulum jsem trochu uzavřel a pomalu vytáhl.

Sdělil jsem jí, že šlo určitě jen o zácpu způsobenou částečně stresem. Dokonce jsem i potvrdil, že nemá ani hemoroidy což je po těhotenství běžné, ovšem upozornil jsem ji, že bude nejlepší její anál při pravidelných prohlídkách z preventivních důvodů kontrolovat.

„Paní Veselá, teď bych ještě rád zkontroloval vaší pochvu jak se po porodu hojí.“

Paní Renata si trochu povzdechla, ale souhlasila. Vyptal jsem se ji na intimní život po porodu. Celá zčervenala a říkala, že celé šestinedělí žádný styk neměla. Manžel sice hrátky vyžadoval, ale ona to odmítala, a tak po tuto dobu praktikovala pouze orální styk anebo manžela vyhonila jen rukou. O styk se poprvé pokusili zhruba před čtyřmi týdny a bylo vše v pořádku.

Sice orgasmu nedosáhla, což před porodem bylo běžné, ale ujistil jsem ji, že toto je celkem běžné a během několika měsíců se to spraví a pokud ne, začali bychom to nějak řešit. Ještě jsem jí doporučil, aby stále posilovala svaly pánevního dna cviky, jak ji naučili v porodnici.

Nástroje na klasické gynekologické vyšetření jsou vždy připraveny u stolku vedle křesla, tak jsem si jen vyměnil rukavice. Paní Renata byla stále na křesle, a tak jsem jí jen odepnul popruhy na připoutání pro zvýšení pohodlí. Pak jsem ji požádal, aby nohy ponechala v podpěrách, pro snadnější vyšetření. Prohmatal jsem nyní už vyprázdněné bříško. Bylo měkké bez jakéhokoliv negativního nálezu.

Jelikož paní Renata byla po porodu, rozetřel jsem si na třech prstech levé ruky gel a pomalu je postupně zasouval do její vagíny. Když jsem měl všechny tři prsty uvnitř, položil jsem pravou ruku na její bříško a kontroloval polohu dělohy a vaječníků. Po prodělaném porodu bylo vše v normálu a ani tady jsem nezaznamenal žádný problém, což jsem předpokládal. Když jsem ji takto prohmatával, několikrát jsem jí palcem levé ruky zavadil o poštěváček a vždy to bylo doprovázeno vzrušeným vzdechem a slastným přivřením očí.

Jelikož jsem byl v ordinaci sám a Anička hlídala dcerku pacientky ve vedlejší místnosti, chvilku jsem takto paní Renátu s rozmyslem dráždil. Neobešlo se to bez vzdechů z její strany a najednou jsem cítil, jak pacientka na mé prsty snaživě přiráží celou pánví. Trochu jsem jí v tom začal pomáhat pomalým, nenápadným pohybem zasunutých prstů. Viděl jsem, jak očima rozšířenýma vzrušením zírá do mého rozkroku. Jak už jsem zmiňoval, nenosím v ordinaci plášť a tak, když jsem sklopil zrak, uviděl jsem, že kouká na nepřehlédnutelnou bouli na mých kalhotách. Vytáhl jsem prsty z pochvy, obešel lehátko a přistoupil k paní Renatě z boku.

Okamžitě mi rozepnula poklopec i knoflík na boxerkách a obratně vylovila můj vzrušením trčící penis. Žalud byl krásně odhalený, sice nemám obřízku, ale mám relativně krátkou předkožku, takže při vzrušení se mi snadno odkryje skoro sám. Paní Veselá ani chvilku neváhala. Pouze si mne přitáhla blíž, objala zduřelého namlouváka rty a začala jej zkušeně kouřit. Jazýčkem hbitě zpracovávala žalud a občas jazýčkem poškádlila ústí močové dírky nebo napnutou uzdičku. Když se k tomu přidala ještě lehká výpomoc hbitých a zkušených prstíků, netrvalo dlouho a už jsem stříkal semeno do dychtivé pusinky.

Jelikož jsem už 7 dní abstinoval, byla to opravdu štědrá porce, ale i tak tu nadílku paní Renata se zřetelným potěšením spolykala. Pak se mlsně olízla a stejně tak rychle, jak mi ho před tím z kalhot vyprostila, jej zase uklidila na jeho místo. Vše se odehrálo tak rychle, že jsem z toho byl docela vypleskaný. Něco podobného jsem v ordinaci dosud nezažil. V duchu jsem si řekl, že bych jí to měl oplatit.

Vzal jsem do ruku spekulum, ne klasické „cusco“, ale „colinovo“ (to se rozevírá do stran – horizontálně) potřel ho gelem a zasunul do její, vzrušením vlhké broskvičky. Rozevřel jsem ho, abych vše mohl zkontrolovat a když jsem neshledal žádný problém, začal jsem nejdříve rty a později jazýčkem zpracovávat její, od předchozího dráždění stále naběhlý poštěváček. Lehce jsem ho škádlil jazýčkem a hrál s ním hru na honěnou.

Občas jsem jej lehce stiskl zuby nebo objal rty a při sání špičkou jazyka hladil. Netrvalo to nijak dlouho a paní Renata se kousala do rtů, aby nevykřikla v přicházejícím orgasmu. Počkal jsem, až se trochu uklidní, uzavřel jsem spekulum a pomalu ho vytahoval. Podal jsem paní Renatě papírové ubrousky, aby se mohla osušit a upravit.
Když si začala utírat broskvičku, ozvalo se zaklepání. Po vyzvání vstoupila Anička se sdělením, že dcerka už se vzbudila a jestli prohlídka bude ještě dlouho trvat. Odpověděl jsem, že už jsme hotoví. Že to byla jen silná zácpa, ale raději jsem provedl kompletní gynekologické vyšetření, abych vyloučil možné komplikace.

Paní Veselá si vzala svou dcerku, která trošku brečela, protože byla zřejmě nesvá z cizího prostředí a možná měla i hlad. Nabídl jsem jí soukromí, pokud by chtěla kojit, ale odmítla to s tím, že bydlí 5 minut chůze odtud. Nadiktoval jsem Aničce do karty, jaké zákroky byly provedeny a vytiskli jsme paní Veselé zprávu pro jejího gynekologa. Podával jsem jí výtisk, když mne překvapila otázkou, zda ještě beru nové pacientky. Její gynekolog je prý už v důchodovém věku a hodlá s felčařinou skončit. Proto by byla ráda, kdybych ji mohl vzít k sobě do evidence i do péče.

Zeptal jsem se Aničky, jak jsme na tom a když mi potvrdila, že volnou kapacitu ještě máme, vzala to paní Veselá s povděkem na vědomí. S Aničkou pak hned vyplnila veškeré doklady, které jsou potřeba k tomu, abychom dostali její zdravotní dokumentaci od jejího současného doktora. Potom se krátce, ale srdečně rozloučila, uložila dcerku do kočárku a odešla. Uvědomil jsem si, že jsem své nové pacientce nevyšetřil prsa a požádal Aničku, aby to zapsala do čerstvě vystavené karty. To pro jistotu, abych na to při příští prohlídce nezapomněl.

Anička konstatovala, že dnes se nám to nějak protáhlo a opravdu, už jsme přes hodinu přetahovali. Jako malou kompenzaci jsem ji chtěl pozvat na večeři, ale odmítla s tím, že dnes už něco má, takže jsme to odložili na pátek. Pozhasínali jsme světla, já zamkl ordinaci, zapnul alarm a zamířili každý domů.

Autor

Navigace v seriálu<< Soukromá praxe 01Soukromá praxe 03 >>
4.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x