doktor vyšetřuje gynekologie

Soukromá praxe 01

Toto je 1 díl z 7 v seriálu Soukromá praxe
Počet zobrazení: 315

Tato povídka je pouze fiktivní a jakákoliv podobnost místa či osob je čistě náhodná a nezakládá se na skutečnosti. Rád bych případné čtenáře upozornil, že tato povídka obsahuje prvky BDSM potažmo kliniku a pokud by tedy někdo tento žánr nevyznával, ať raději nečte dále. Dále by toto neměli číst jedinci se slabší psychikou. Komentáře a připomínky samozřejmě vítám, ale hodnocení typu „jsi úchyl“ apod. si odpusťte, viz varování pro koho není tato povídka určena v úvodu.

Anička Hovorková

Po vystudování univerzity a nezbytných atestacích, jsem se rozhodl k založení soukromé praxe. Jelikož pocházím z Kladna a v domku po rodičích mám volnou část přízemí, usoudil jsem, že nejlepší místo na mou novou ordinaci bude právě tam. Náklady na vybavení ordinace nebudou určitě nijak malé, a tak alespoň nebude můj rozpočet zatížen pronájmem prostor. Po vyřízení půjčky jsem si moderně vybavil ordinaci a zhruba za měsíc po složení již zmíněné atestace jsem zahájil provoz.

Samozřejmě, že z počátku jsem neměl nijak moc pacientek, ale postupem času se to zlepšilo a dnes si již na nedostatek klientek nemůžu stěžovat. Ještě před otevřením jsem samozřejmě potřeboval k ruce sestřičku. Jelikož je v Kladně střední zdravotnická škola a znám se s některými jejími kantory, rozhodl jsem se hledat tam mezi čerstvými absolventkami. O práci u mě mělo zájem 5 děvčat a po vstupních pohovorech jsem se rozhodl pro Aničku Hovorkovou. Bylo jí čerstvě 19 let, byla velmi příjemná, chytrá, přizpůsobivá a pracovitá. Měla krásné modré oči a hnědé vlasy mezi lopatky, prostě holka k nakousnutí.

Když Anička první den nastoupila, svěřila se mi, že jelikož není se svým současným gynekologem spokojena, ráda by se ke mně přihlásila, zvláště když je zde zaměstnána. Byl jsem tím potěšen a samozřejmě i souhlasil. Dohodli jsme se, že jelikož dnes končíme již krátce po poledni, budu se jí věnovat po oficiálních ordinačních hodinách. Den příjemně ubíhal, zvlášť s vidinou následné prohlídky mé velmi atraktivní zdravotní sestřičky po ordinačních hodinách. Když odešla poslední pacientka, Anička mi připomněla, že dnes mám ještě jednu.

Když jsem udiveně vzhlédnul, usmála se a řekla:
„Na mne byste snad nezapomněl, pane doktore.“
Úsměv jsem jí opětoval a řekl jí, že až dokončí dnešní papírování, rád jí provedu velmi důkladnou vstupní prohlídku.
 Po dokončení všech pracovních formalit jsem si založil kartu nové pacientky a důkladně se ji vyptal na její anamnézu a zároveň tam poznamenal údaj pro sestřičku, že zítra má její kartu vyžádat od teď již bývalého lékaře. Aničku jsem samozřejmě zvážil a změřil, výšku 162 cm a váhu 51 kg krásně doplňovala určitě pevná prsa velikosti 2, zatím ukrytá pod přiléhavým sesterským úborem.

Následně jsem Aničku požádal, aby šla k lehátku, kde se má svléci do půli těla a posadit se. Musím říct, že pevnost prsou mě mile překvapila, i když v jejím věku to bylo celkem pochopitelné. Jejich vršky byly zakončeny krásnými růžovými bradavkami, které obklopovaly nevelké stejně růžové dvorce, lákající k polaskání (což se mi v té chvíli honilo nejen hlavou a mé tělo na to reagovalo jediným možným způsobem, plášť ve své ordinaci nenosím, a tak na mých kalhotách to začínalo být znát, i když zatím jen nepatrně). 

Požádal jsem ji, aby pravou ruku dala za hlavu a začal jsem jí jemně, ale důkladně, prohmatávat pravé prso. Bylo opravdu krásně pevné a určitě bylo snem mnoha mužů. Nakonec jsem prohmatal i dvorec s bradavkou, která se k mé velké radosti napřímila. Anička se celá zarděla, jelikož to nečekala, ale přešel jsem to naprosto profesionálně a jal se prohmatat její uzliny v podpaží. Následně jsem jí ruku přemístil podél těla a požádal ji, aby dala za hlavu svou levou ruku. Druhý prs jsem vyšetřil stejným způsobem a i její tělo reagovalo naprosto stejně. Poté jsem konstatoval, že prsa má naprosto v pořádku a požádal ji, aby si odložila zbytek oblečení a položila se na gynekologické křeslo.

Odešla za plentu, kde se celá vysvlékla a pak přišla ke gynekologickému křeslu. Působila proti němu drobně, ale byla nádherná. Zatím jsem viděl její odhalený zadeček a byl krásně oblý, ani malý ani velký, prostě přesně akorát, a když se vyšvihla ladně nahoru a nohy dala do podkoleních opěrek, uviděl jsem její dokonale vyholenou broskvičku. Byla jedním slovem nádherná a můj pták na to zareagoval bleskově. 

Snažil se mi protrhnout kalhoty, což už bylo jasně zřetelné a neušlo to Aniččiným pozorným očím. Lehce se usmála a tváře jí hořely vzrušením, kvůli tomu jak na mě působí. Řekl jsem jí, že je opravdu nádherná, což s potěšením přijala a zarděla se ještě víc zejména kvůli tomu, že denně takto vidím plno žen a má reakce na ně taková rozhodně není. Všechny potřebné nástroje už jsem měl vedle připraveny, a tak jsem si nasadil rukavice a začal s prohlídkou. Nejdříve jsem jí prohmatal přes bříško vaječníky a dělohu a takto se zdálo být vše v pořádku.

Sednul jsem si na stoličku u křesla a lehce ji pohladil po krásné broskvičce, až se celá zachvěla. Vzal jsem do ruky kovové spekulum střední velikosti, potřel jsem ho lubrikačním gelem a lehce ho zavedl na místo určení. Pomalu jsem ho rozevřel a zajistil pojistným šroubem. Byla teď tak krásně bezmocná a vystavená, že prostě nešlo se dívat jinam a stále jsem hleděl na její nejtajnější místečko. Ujistil jsem se, že ji to nebolí a udělal stěr z děložního čípku, který jsem dal do připravené zkumavky k pozdějšímu rozboru. Trochu jsem spekulum uzavřel, ale ne úplně a pomalu ho vytáhnul ven a odložil mezi použité nástroje.

Na dva prsty levé ruky jsem si vymáčknul trochu gelu a mezi prsty ho důkladně rozetřel. Jednu ruku jsem jí položil na bříško a dva prsty druhé ruky zavedl do krásně rozevřené, přístupné a bezbranné kundičky. Začal jsem jí nejprve jemně a pak trošku tvrději prohmatávat vaječníky a dělohu. Trošku sebou cukla a lehce hlesla, ale to je celkem běžné, protože vnitřní orgány jsou citlivé na tlak. Ani zde jsem nezjistil nic neobvyklého, ale to jsem samozřejmě Aničce neřekl. Naopak jsem jí oznámil, že se mi něco úplně nezdá, a tak abych si byl jistý, že ji musím vyšetřit přes konečník.

Do toho se jí nechtělo, proto jsem jí upevnil nohy úchyty na suchý zip k podkolenním opěrkám. Nebyla z toho nadšená, ale vysvětlil jsem to tím, že vyšetření může být nepříjemné, a tak je to pro její i moje bezpečí lepší. Když jsem upevňoval nohy, sdělila mi tichým hláskem, že ještě nikdy nepraktikovala anální sex, a proto se tohoto vyšetření trochu bojí. Ujistil jsem ji, že budu co nejvíce jemný a ohleduplný. Vyměnil jsem si rukavice a na ukazováček levé ruky si nanesl gel a důkladně ho rozetřel. Trošku gelu jsem jí dal i na její těsný zadeček.

Pomaličku jsem začal prstem tlačit na análek. Byl hodně těsný, a tak jsem jí požádal, aby se co nejvíce uvolnila, že pak to bude nejméně bolestivé. Když jsem tam pronikl špičkou prvního prstu, cukla sebou a byl jsem velmi rád, že měla nohy připevněny v podpěrách. Díky gelu jsem se dovnitř prvním prstem dostal docela snadno, i když dle výrazu její tváře bylo vidět, že ji to trochu bolí. Prstem jsem tam pomalu jezdil a když byl skoro celý venku, přiložil jsem i druhý prst a zajel do jejího zadečku oběma naráz. Vykřikla a zaškubala sebou. Pomyslel jsem si, že ty opěrky jsou opravdu skvěle konstruované a plní svůj účel naprosto bezchybně.

Když jsem byl uvnitř dvěma prsty, řekl jsem si, že třetí napoprvé již nebude třeba, a tři prsty druhé ruky jsem zavedl do její odhalené kundičky. Opět jsem ji velmi důkladně prohmatal a nezjistil nic nenormálního, o čemž jsem ji informoval. Pak jsem s lítostí vytáhl prsty – nejdříve z její kundičky a pak i zadečku. Papírovou utěrkou jsme otřel obě dírky a uvolnil připoutání nohou. Když se posadila, opět jsem jí řekl, že je naprosto v pořádku, ale že prohlídku bychom měli alespoň jednou měsíčně opakovat.

Sklopila oči, lehce přikývla a pak mi ještě řekla, že ji to vzrušovalo a klidně by snesla i drsnější zacházení. Potom se zvedla a šla se obléct. Já se už těšil, až se budu moc konečně zbavit toho tlaku, který mě provázel po celou dobu jejího vyšetření, a pomalu už jsem začínal spřádat plány jakou drsnější prohlídku jí udělám za měsíc. Když vyšla oblečená do civilních šatů, byla stejně kouzelná jako by byla nahá. Zamkl jsem za námi ordinaci a rozloučil se s ní. 

PS: Od čtenářů/ek a hlavně autorů/ek uvítám připomínky a zvláště vyjádření, jestli je o tento typ povídek zájem a mám-li ve svém příběhu dále pokračovat. Též bych rád slyšel, jaké vyšetření by se čtenářům/kám líbilo.

[democracy id=“1″]

Počet zobrazení: 315

Autor

Navigace v seriáluSoukromá praxe 02 >>
3.8 12 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x