Hluboké hrdlo 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Hluboké hrdlo
Počet zobrazení: 77

Příchod uklízečky v nevhodnou dobu nakonec vezme překvapující konec.

Příchod uklízečky v tuto nepravděpodobnou dobu, mě docela rozhodil. Obvykle přicházela až ráno. Přejel mi po zádech mráz při pomyšlení, že kdyby přišla o něco dřív, nachytala by tady moji kurvičku, madame Aléne, v kožíšku na nahém těle. Pak jsem si ale uvědomil, že ani současná situace není zrovna růžová. Paní Horská nebyla blbá a to, co viděla jí muselo stačit, aby si domyslela, že se tady odehrávalo něco ne zrovna legálního.Na stolku u katedry bylo plato chlebíčků. Popelník s nedopalkem cigarety tvořil zákoutí s načatou lahví koňaku a dvěma skleničkami. Corpus delikti, jako když jej vymaluje. A k tomu ten nevýslovný smrad. Situace byla víc, než jasná.

Rychle jsem uvažoval, jak se zachovat. Věděl jsem, že mnohé uklízečky donáší řediteli. Nebylo divu, byly mizerně placené a tak neváhaly a občas se snažily, zasloužit si nějakou tu mimořádnou odměnu. Bylo mi jasné, že té ženské musím nějak zacpat hubu. Hned mi napadlo, že nejlepší by to bylo ptákem. Přiznávám, že do té doby jsem paní Horskou bral tak nějak jako bezpohlavní stvoření. Byla prostě uklízecí personál. Svoji práci dělala dobře a nikdy jsem s ní neměl potíže. Teď poprvé jsem se na ni podíval jako na ženskou.
Bylo ji asi tak 50 let, věděl jsem, že je vdova, takže se asi moc sexuálně nevyžívá. Měla malou, baculatou postavu, pěkně žensky zaoblenou na správných místech. Nakonec jsem se rozhodl, že bych mohl zkusit zapůsobit na ni svým mužným šarmem. Pokud by selhal, pak mi nezbude, než se pokusit ji docela obyčejně podplatit a koupit si tak její mlčení.

Vypsání mých pocitů je rozvláčné a dlouhé, ale ve skutečnosti mi tyto myšlenky prolétly hlavou během několika vteřin. Během nich se paní Horská rozhlédla a potom řekla:
„Tedy nevím, co se tady dělo, ale mám takový dojem, že to nedopadlo podle vašich představ.“
Při tom teatrálně několikrát „zavětřila“ a pokračovala:
„Tady se asi někomu udělalo špatně. Takže je vlastně dobře, že jsem přišla. Aspoň vám to tady pomohu trochu uklidit. Jistě nestojíte o to, aby se něco provalilo,“ dodala významně.
Nejdřív znovu otevřela okna a několik minut nechala studený průvan protahovat místnost. Po zavření oken teplota dost poklesla a tak jsem pustil plynové topení na plno. Protože tam bylo před tím téměř přetopeno, dalo se to snést. Potom si paní Horská sundala zimník a pověsila jej na věšák. Pod ním měla pracovní plášť, jaký nosívala při úklidu. Pak odešla a vzápětí se vrátila se svým uklízecím nádobíčkem. Z kumbálu přinesla kýbl, hadr na vytírání a mop. Neomylně zamířila rovnou do kabinetu a pustila se do uklízení. Vytřela do sucha to, co jsem před tím jenom rozmazal ručníkem a sundala přehoz z pohovky. Zaprala jej z nejhoršího v umyvadle, pod tekoucí vodou, pak ho trochu vyždímala a nacpala do igelitky.

„Vyperu to doma v pračce a přinesu zpátky. Takhle provizorně to nestačí, to by pořád smrdělo.“
Přidala k tomu i oba ručníky, které jsem před tím použil k úklidu nahrubo. Sledoval jsem její pohyby se zalíbením a hodnotil jsem zcela ji zcela jinýma, mužskýma očima. Uvědomil jsem si, že mi před chvílí utekl šťouch, s kterým jsem počítal, i když jsem se jej trochu bál. V pytlíku jsem cítil lehkou bolest, jaká se vyskytuje, když se chlap vyrajcuje skoro k výstřiku a nakonec z toho sejde. Navíc mi bylo jasné, že si paní Horskou musím ochočit. Tak proč ne teď, když zázemí je nachystané?

Poté, co dokončila s přehledem úklid katastrofy, jsem navrhl, aby se mnou chvíli poseděla a nabídl ji chlebíčky. Posadili jsme se na pohovku a chvíli nezávazně mluvili o všem možném. Byl jsem povděčný, že se ani náznakem nesnažila zjistit, co se tady vlastně před jejím příchodem odehrávalo. Místo toho mi vysvětlila, proč se tady tak znenadání objevila. Zítra má jít její dcera na jakési vyšetření a domluvili se, že u ni odloží vnučku. Holčička je ještě moc malá, takže by si ji nemohla vzít sebou na úklid. Proto se rozhodla, že půjde uklidit už dneska večer. Když viděla, že se v laborce svítí, myslela, že jsem zapomněl při odchodu zhasnout.

Nabídl jsem ji něco k pití ze svých připravených zásob a ona si s mírným upejpáním nechala nalít griotku. Nezůstala při jedné, zatímco já jsem si dopřával koňaku. Vím, tady bych mohl být podezříván, že by se na mně uplatnil starý vtip:
„Jaký je rozdíl mezi hezkou a ošklivou ženskou? No přece 3 panáky!“
Najednou jsem se cítil uvolněně a bylo mi fajn. Vypadalo to, že malér je zažehnán, a navíc jsem na paní Horskou začal koukat, jako na docela vhodný objekt k nedokončeným sexuálním radovánkám. Atmosféra byla víc, než srdečná. Svěřila se mi, že nikam nespěchá, protože žije již několik let sama. Na oplátku jsem ji sdělil, že jsem sice ženatý, ale jsme se ženou v jakési podivné symbioze, kdy si žijeme každý po svém a jenom se snažíme vyhýbat se třecím plochám a nelézt si navzájem na nervy.

V dobré pohodě jsme snědli všechny zbylé chlebíčky a pak se mi podařilo přemluvit ji, aby si dala také sklenku koňaku. Když jsem ji několikrát oslovil, jako paní Horskou, ohradila se, že je Jana a ráda by, abych ji tak říkal a zanechal oficialit. Přiznal jsem, že se jmenuji Jaroslav, ale pro přátelé jsem Jarda. Nalili jsme si dalšího panáka a připili si na tykání. Po přípitku zcela bez okolků zaklonila hlavu a nastavila mi rty k políbení. Nejdřív jsem se rty jen tak dotkl jejích, jak se to dělá při různých rodinných a příbuzenských líbačkách. Ale vzápětí si mě přitáhla blíž a pevněji a začala mě líbat s vervou zcela nečekanou.

Najednou jsem vnímal, že se líbáme, jako hodně nadržení milenci. Tedy páni, ta to tedy  dovedla! Při tom líbání se ke mně pěkně přitiskla a tak jsem dneska již podruhé vnímal, jak se mi o hrudník opřela  ženská ňadra. Tahle sice byla kapánek větší, ale já si vždycky potrpěl na to, aby ženská nebyla tintítko. A to Jana určitě nebyla. Nevydržel jsem a aniž bych přerušil líbání, jednou rukou jsem vzal do ruky to Boží požehnání a druhou jsem ji začal jemně masírovat zátylek. Docela pěkně se při tom kroutila a bylo znát, že ji to dělá zatraceně dobře.

Rajcovali jsme se tak několik minut. Pak se trochu odtáhla a začala si rozepínat ten pracovní plášť. Okamžitě se mi vybavila Alena, jak si rozepínala kožíšek. Byl tady jen malý rozdíl. Alena byla pod kožíškem nahá a její tělo bylo sice krásné, ale připadalo mi takové nevyzrálé. Jana měla pod pláštěm spodní prádlo, které nebylo nijak honosné. Žádné rafinované kraječky a dráždivé barvy. Šla do práce a rozhodně nepočítala s tím, že by se někomu předváděla. Prostě měla prádlo, ve kterém se cítila dobře. Velká, krásně bílá podprsenka se širokými ramínky kontrastovala s pěkně opálenou pokožkou. Kalhotky nebyly žádná tanga, ale také to nebyly babské bombarďáky. Byly poněkud volné a to mi umožnilo zahlédnout v jejím klíně náznak bohatého, tmavého ochlupení. To byla poslední kapka. Zbožňoval jsem obtloustlé ženy a když jsem viděl krásně chlupatou kundu, byl jsem vždycky ztracený.

„Jsi krásně opálená, Jano. Kde jsi k tomu přišla? Neříkej, že uklízečky jsou tak dobře placené, aby si mohly dopřát dovolenou u moře.“
S tímto žertováním jsem vstal, naklonil se a stáhl z ní rozepnutý plášť. Ochotně mi pomáhala vstřícnými pohyby a vyvlíkla ruce z rukávů. Na zbytku pláště seděla, ale to mi nijak nevadilo. Rozepnul jsem ji vzadu podprdu a vypustil  kozy na volný výběh. Na rozdíl od žen, které se opalovaly na plážích u moře a pokud nebyly na nuda, měly kozy bílé, že jim svítily jak reflektory, Jana byla opálená naprosto stejnoměrně. Na můj dotaz se pochlubila, že chodí také uklízet do fitka a tam ji kámoška poskytuje zdarma solárko. Kalhotek se už zbavila sama. Hned potom mi rozepnula pásek kalhot a se zipem se nezdržovala. Stáhla je dolů i se slipy.
Vysvobozený namlouvák vyskočil jak čertík z krabičky a vzápětí jsem jsem cítil, jak se jej ujala zkušená ústa. Dnes už podruhé, jsem byl unášen do nebeských výšin a doufal, že tentokrát to bude dotaženo do úspěšného konce. Jenom jsem tak pasivně držel a neodvážil jsem si do dychtivé pusiny přimrdávat. Vybavilo se mi, jak to dopadlo s Alenou a o repeté jsem nestál. Jednou dnes už stačilo. Jenže to jsem Janu podceňoval. Pomyslel jsem si, že chlap, který ji vyučil, odvedl perfektní práci a zasloužil by medaili. Kouřila tak virtuózně, že se mi až kroutily palce u nohou. Potom tuto bohulibou činnost na chvíli přerušila a lehla si na záda tak, že ji hlavy visela v hlubokém záklonu přes okraj pohovky. Pomalu si mě za vojku přitáhla a zavedla žulově tvrdého pěchováka zase do své nenasytné pusinky. Přehnul jsem se přes ní a zatímco mě zase začala kouřit, věnoval jsem pozornost její nádherně zarostlé chlupatici.

Nejprve jsem se jen tak probíral tím houštím a prsty jsem je rozčesával. Mezi růžovými pysky na mě vykoukl frajtr imposantní velikosti. Vzal jsem jej mezi rty, vcucnul jsem jej a začal zpracovávat jazykem. Byli jsme teď v klasické poloze 69 a zatímco ona mi kouřila moji chloubu, já na oplátku pokuřoval její miniaturní penýsek. Začala sebou škubat a vyrážela neskutečné hýkavé zvuky. Zapomněl jsem na všechno kolem a začal jsem ji do pusy mrdat jako do kundy. Najednou jsem si uvědomil, jak můj pták a že to není žádný drobeček, ji zajíždí do pusy celou svoji délkou.
Vzpomněl jsem si, že neurvalý hluboký příraz vyvolal u Aleny dávící efekt a okamžitě jsem ptáka z poloviny vytáhl. Jana však nesouhlasně zamručela, oběma rukama začala přitahovat můj zadek, aby dosáhla toho, že jsem do ni zase zajel celou délkou. Uvědomil jsem si, že jsem narazil na zkušenou kuřačku, která zřejmě trpělivě nacvičovala kouření, pomocí oloupaného banánu, až se zbavila nutkání ke zvracení.
Teď mi právě předváděla techniku, zvanou odborně „Hluboké hrdlo“. Při něm silný záklon hlavy umožňuje, že penis vniká až do jícnu. Už jenom to pomyšlení mě rozrajcovalo natolik, že nebeský pocit se proměnil v sladkou pohlavní křeč, kterou jsem už nemohl dál ovládat. S pocitem nevýslovného blaha jsem ji v hrdle explodovat a celá porce skončila v několika osvobozujících střicích rovnou v jícnu. Za několik vteřin a se udělala i ona a z masité buchty se vyřinul proud milostné šťávy. Snažil jsem se ten božský nektar všechen vylízat, ale bylo jej příliš mnoho. Když jsme se po několika okamžicích oddělili, utřel jsem připraveným kapesníkem její kačenku a sobě ptáka.

Potom jsme spočinuli vedle sebe v lehkém obětí a prožívali jsme si, v něžném okouzlení, kouzelné momenty doznívání. Už dávno jsem si všiml, že dokonalé uspokojení se obejde bez řečí, v nádherném mlčení, vyplněném jenom lehoučkým domazlováním.

Hladil jsem hebkou, příjemně teplou kůži a vychutnával jsem si hmatem i pohledem pěkné tělo. Její kozy byly sice velké a samozřejmě prověšené vlastní váhou, ale měly nádherný tvar. Dvorce bradavek měla světle hnědé a velmi široké. Měly v průměru tak 8 cm a pokrývaly skoro třetinu velikosti ňader. Laskal jsem kapličky tak, že jednu jsem ožužlával a druhou jsem lehce třel špičkami prstu. To mělo za následek, že ztvrdly a naběhly do velikosti špuntů na kopačkách.

Tak velké žužlíky jsem ještě neviděl. Bříško měla rajcovně okrouhlé, s malým náznakem převisu. O štíhlém pase se sice nedalo mluvit, ale zato měla krásně výrazné boky. Stehna pevná, žádný rosol, nebo celulitida. Prdel měla sice širokou, ale krásně tvarovanou. Okamžitě mě napadlo, jaká slast by byla, šukat ji zezadu a litoval jsem, že to nemohu vyzkoušet. Byl jsem ve věku, kdy už jsem nepovažoval sex za alfu a omegu života. S manželkou jsem pravidelně souložil (o nějakém mrdání, nebo šukání nemohlo být řeči), třikrát týdně, v pondělí, ve středu a v sobotu. O druhé číslo jsem se ani nepokoušel. Tento náš manželský tělocvik jsme oba provozovali hlavně z potřeby zdravého pohybu na zdravém těle. Uvolňovalo to stresy a navozovalo dobrou náladu.

Proto jsem, po skončení této mimořádně úspěšné bokovky, ani nepomyslel, že bychom s Janou dnes ještě pokračovali. Zda bude náš vztah pokračovat i v budoucnu, to jsem neřešil. Tady bylo jasné, že rozhodnutí je na ni. Pokud by chtěla pokračovat, já se rozhodně bránit nebudu. To jsem ale netušil, že se jí ta dnešní ochutnávka zalíbila natolik, aby se rozhodla napnout plachty ještě jednou. Později se mi svěřila, že pořádný, klasický šoust měla naposledy před dvěma lety a od té doby se musí odbývat vibrátorem.
Takže místo obvyklého smutného konce každé mrdačky, totiž oblékání a loučení, se nenápadně rozjelo další kolo. Jakoby na oplátku za moje laskání, začala se nenápadně věnovat mému ochablému kopí. Jemnou a zkušenou rukou jej hladila, mnula a snažila se „vzkřísit nebožtíka. Bylo mi to pochopitelně velmi příjemné, ale přesto jsem vyjádřil své pochybnosti:
„Myslím, že tohle je marná snaha, Jano. Ten se dneska už nepostaví.“
„To nech na mně Jaroušku. Však víš, že se říká – když ho ženská nepostaví, tak si ho ani nezaslouží.“

V duchu jsem ji dal za pravdu a skepticky, téměř pasivně přijmal její snahy. Když potom nasadila i ústní léčbu, bylo zřejmé, že pravdu má, jako většinou, ženská. Lenoch viditelně pookřál a mě bylo najednou blbý jen tak ležet. Proto jsem Janu přiměl, abychom znovu zaujali polohu 69, tentokrát na boku. Opět jsem měl před očima tu její kožešinku a s gustem jsem si s ní pohrával.
Prsty jsem nejdříve prohrábl chloupky a učesal je do pěšinky. Při tom jsem nemohl přehlídnout poštěváček, který byl mimořádně velký a naběhlý. Začal jsem se mu věnovat se zvýšenou pozorností. Při tom se mi vybavil starý moravský vtip, jak jeden chasník vykládá druhému:
„Kořeňu, ja včéra šóstal babu, co měla frajtra jako vokurku.„
“Fakt, vole? Tak velkyho?„
“Né tak velkyho, ale tak kyselyho.“

Usmál jsem se a pokračoval v bohulibé činnosti. Jana vděčně přijmala moje laskání a skutečně uměla nejen brát, ale i dávat. I když mi bylo její kouření mimořádně příjemné, přece jenom bych tentokrát raději zasunul do té chlupaté, nebeské zahrádky. Když jsem ji to řekl a dočkal jsem se překvapující odpovědi:
„Já bych taky ráda, ale musíš mi slíbit, že to včas vyhodíš ven. Nerada bych otěhotněla a žádné prášky neberu.“
Bylo to překvapující zjištění. Napevno jsem počítal s tím, že jako žena po padesátce už bude mít přechod za sebou. Když jsem ji to řekl, s viditelným potěšením mi sdělila, že to má rodové, po mamince, která menstruovala skoro do 60 let.

„Zemřela na infarkt v 85 letech a neměla jediný šedivý hlas. Já si taky vlasy nebarvím,“pochlu­bila se.
„A kdybych si vzal šprcku, to by ti nevadilo? Náhodou tady nějaké mám. Ale kdybys nechtěla, tak to samozřejmě klidně hodím za plot. Vím, že některé ženy to nemají rády, protože prý je to protivně dře.“
„To mi vůbec nevadí, dře to jen ty chudinky, co jsou suché, ale já, jak vidíš, jsem mokrá dost.“

Problém byl tedy vyřešen. Sáhl jsem do zásuvky, kde jsem měl krabičku Pepino, nachystanou na předpokládanou trojku. Jana se ujala obléknutí pršipláště a za chvíli jsem již hladce vklouzl do pohostinné kundičky. Vnímal jsem, že její pochva je sice dost volná, ale po chvíli jsem na zasunutém penisu cítil pravidelné svírání. Jana mi předváděla, jak umí stahovat své poševní svalstvo. Byli jsme v klasické misionářské poloze a ta mi umožńovalo abych si, zároveň s pumpováním, pohrával si s jejími krásnými balónky. Nevěděl jsem, co dřív. Jestli žužlat ty natrčené špuntíky, nebo se s ní vášnivě líbat. Byla to báječná šukačka. Bez problému jsem se držel pod hranicí zlomu a pořád jsem si vychutnával ten slastný pocit. Spolupracovala přímo vzorně. Vycházela mi vstříc tak, abych měl co nejlepší přístup. Při tom to nedělala s nějakou divokou vášní, ale se snahou po maximálním prožitku nás obou.

Bylo to téměř líné milování, ale naprosto špičkové. Vyklepával jsem ji matraci dlouhé minuty a oba jsem si to opravdu užívali. Nerad šukám se šprckou, ale tentokrát jsem úplně zapomněl, že ji mám. Teprve, když jsme měnili polohu a musel jsem na chvíli vyjet, viděl jsem pro mne nezvyklý pohled –  vlastního ptáka v gumáku.

Zaujali jsme polohu na pejsky a po několika minutách, kdy jsem se rajcoval pohledem, jak se můj dobyvatel zezadu noří do rozkošně tvarované prdele, se Jana sesunula do lehu na břicho a já ji napichoval shora. Nakonec jsme se převrátili na bok a dlouhé minuty jsem ji protahoval na lištičku. Při tom jsem volnou rukou masíroval její horní kozu. Čas se pro nás zastavil a nejraději bych takhle zůstal až do konce života.

Ale Jana zřejmě už se dostala do stavu plató a začala silně ždímat dobrovolného zajatce. Protože jsem byl téměř pod vrcholem, takže tohle stačilo a přivedla mě k výstřiku. S radostí jsem se vyprázdnil, i když bohužel jen do gumy a zůstal jsem v ní. Pták mi po chvíli změkl a vyklouzl se slyšitelným mlasknutím. Sáhl jsem po připraveném kapesníku a při tom jsem zjistil, že šprcka zůstala v Janě. Opatrně jsem ji vytáhl a potom otřel její kundičku.
Teď jsme leželi na boku, její prdelka mě příjemně hřála na břichu a v ruce jsem lehce svíral teplou a příjemně hebkou kozu. Po krátké chvíli odpočinku jsme se smířili s tím, že náš neplánovaný, ale nádherný večer skončil. Obrátil jsem ji volně na záda a ještě chvíli se na ni se zalíbením díval. Pak jsem udělal svůj finální rituál. Naklonil jsem se nad ní a políbil  studánku rozkoše, která mi dnes přivedla na chvíli do ráje. Následovaly polibky na kozičky a poslední na ústa. Při tom jsem ji vděčně pohladil po vlasech a zašeptal:
„Moc ti děkuji, Janičko.“
Protáhla se rozkošnicky, jako kočka. Neřekla sice nic, ale bylo na ni vidět, že je šťastná. Pak už nastala jenom všední realita. Pomalu jsme se oblékli, poklidili po sobě stopy našich orgií a chystali se k odchodu. Vzhledem k tomu, že jsme se vídali každý den, nic jsme si nedomlouvali. Bylo mi jasné, že si tuto naši epizodku musí nechat projít hlavou a potom se uvidí. Po tom šukacím koncertu, který mi předvedla, jsem byl rozhodnut, že pokud bude chtít, rád s ní postoupím kdykoliv repete. A jak se odehrával rozehraný příběh dál?

Naprosto nečekaně. Obě kandidátky na původní trojku, ta ostuda vzala natolik, že se styděly přijít mi na oči. Vlastně jsem je potom už nikdy neviděl. Do školy přestaly chodit a později jsem se z druhé ruky dověděl, že přestoupily na konkurenční ústav, kde jim uznali dosud složené zkoušky. Nijak jsem toho nelitoval, protože díky té počáteční tragikomedii, jsem získal velmi kvalitní milenku, Janinku Horskou.

Přemluvil jsem ji, aby si nechala předepsat antikoncepci a několik let jsme si spolu dávali, co se do ní vešlo. Bez přehánění jsem ji vždycky ujišťoval,  že je nejlepší milenka, jakou jsem kdy měl. Nevím, jestli tomu věřila, ale skutečně to tak bylo.

Počet zobrazení: 77

Autor

Navigace v seriálu<< Hluboké hrdlo 02
4.8 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robbertos

Spíše jen ze zajímavosti zalistují zpět. Já pozoruji, že poslední dobou vůbec klesá množství komentářů a hodnocení většinou také. A bylo to vidět i na starém Efenixu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x