Fantasy dovolená 06

Toto je 6 díl z 7 v seriálu Fantasy dovolená

Ráno Alena odjela na výlet. Bylo mi jasné, že recepční Sylva toho využije, konečně, byl to její nápad. Jen jsem si nebyl jist, jestli s ní budu souhlasit. Telefon zazvonil dřív, než jsem se stačil rozhodnout.
„Nepotřebujete uklidit pokoj?“ uslyšel jsem ve sluchátku její hlas.
„Ani ne,“ odmítl jsem, tušíc v tom další její čertovinu.
„Ale potřebujete uvolnit energii. Pošlu vám tam pokojskou,“ prohlásila rezolutně a zavěsila, aniž jsem stačil cokoliv namítnout.

Pokojská byla drobná dívenka s nevinnou tvářičkou a milým úsměvem. Položila kbelík a svlékla si plášť. Byla pod ním zcela nahá a mně bylo úplně jasné, proč přišla. Sehnul jsem se pro spadlý plášť a podal jí ho.
„Oblečte si ho, poslala vás zbytečně. Pojďte, musím si s ní něco vysvětlit.“

„Ona vás odbyla?“ řekla Sylva podezřívavě, sotvaže jsme vstoupili do masérny.
„Ale vůbec ne,“ zastával jsem se dívenky, krčící se za mými zády. „Jen jsem jí prostě nedal šanci, aby splnila váš příkaz. Prosím, už mi to nedělejte. Chápu, že děláte všechno proto, aby se k vám určití hosté vraceli a mohu vás ubezpečit, že přijedu znovu a rád. Líbí se mi tu. Ale nikdy nebudu mít na to, abych tyto vaše, jinak tak příjemné služby, využíval. Nemusíte mě tedy vaší bezkonkurenční nabídkou lákat. Mimo jiné, může se také stát, že se se svou spolubydlící sblížíme víc, než by kdo očekával, a pak sem budeme jezdit dva. Jistě nemusím dodávat proč. Takže, nezlobte se, ano?“
„Teda s takovýmhle mužským jsem se ještě nesetkala,“ odfoukla nechápavě recepční. „To se vám to nelíbí, když je to zadarmo?“
„Ale o to přece nejde. Jsem prostě jiný a nepřipadá mi to fér ani vůči vám, ani vůči mé spolubydlící. Dokonce si říkám, když vám ten kšeft tak kazím, jestli bych vám tu včerejší masáž neměl zaplatit. Byla opravdu úžasná.“

Přimhouřila oči a chvíli přemýšlela.
„Dohodneme se jinak. Prostě mi to oplatíte a budeme si kvit.“
„Ale paní Sylvo, vy jste mne snad neposlouchala,“ namítnul jsem celý zkoprnělý.
„Ale poslouchala. Myslím si, že to je dobrá nabídka. Sám jste přece říkal, že na naše služby nikdy nebudete mít.“

Dostala mě. Ta potvora mě dostala. Skřípal jsem zubama, ale nic jsem s tím nenadělal.
„Obávám se, že jako vy to nebudu umět,“ snažil jsem se ji ještě odradit. Dala se do smíchu.
„Jen se nevymlouvejte. Abyste si to pak ještě nechtěl zopakovat. Měl byste nás udělat obě,“ zahrozila.

Ohlédl jsem se po dívce, na jejíž přítomnost jsem úplně zapomněl. Dosud na sobě měla bílý plášť a nevypadalo to, že by ho chtěla svléknout. Jen se tázavě dívala na svou šéfovou. Ta naštěstí zavrtěla hlavou.
„Nech nás být. A ať nás nikdo neruší,“ přikázala. Dívka kývla hlavou a zmizela jako pára. Šéfová holt měla respekt.

Otočila se ke mně a začala se svlékat.
„Nemusíte se mě zas tak bát,“ řekla smířlivě, když odložila všechno oblečení. „Taky občas potřebuji pomazlit a vy to budete jistě umět.“

Zamířila do sprchy a pokynula mi, abych ji následoval. Jelikož namočit si oblečení nebylo zrovna žádoucí, svlékl jsem se a šel za ní.
„Pořádně mi vydrhněte kundičku, ať vám chutná, až mi ji budete lízat,“ řekla a podala mi butelu se sprchovým gelem.

Stoupl jsem si za ní a na ramena vymačkal bohatou vrstvu pěnivého gelu. Začal jsem jej roztírat a zvolna směřovat dolů, až jsem se dostal k ňadrům. Tady jsem se pochopitelně zdržel, byla pěkně kulaťoučká a pevná a já je hladil a hnětl, dokud jsem nepocítil, jak jí zduřely bradavky. Polaskal jsem se s nimi, podráždil je a už jsem zamířil s rukama dolů, do černé houštiny jejího pohlaví. Drbal jsem její kundičku, jako by nebyla rok mytá. Prsty rozhrnovaly stydké pysky, dostávaly se dovnitř jejích útrob a já cítil, jak mi tuhne péro. Levou rukou jsem sevřel ňadro, pravou zabořil do klínu a tvrdý ocas zatlačil mezi půlky.

Otočila se.
„Tak to by stačilo. Už se těším na vaši masáž“ řekla, rychle ze sebe smyla pěnu a osušila se. Následoval jsem jejího příkladu.
Vylezla si na masérský stůl a roznožila. Pěkný pohled, nicméně nemohl jsem se zdržovat nějakým kocháním. Nadechl jsem se a zabořil obličej mezi stehna.

Odhrnul jsem chloupky a v mžiku jazykem narazil na poštěváček. Trochu jsem přitlačil a začal jej masírovat. Cítil jsem, jak bobtná, a tak jsem víc rozhrnul chlupaté houští a dlouhými tahy začal lízat její štěrbinu. Téměř okamžitě začala pouštět svou slastnou šťávu. Nechal jsem ji trochu víc zarosit a pak dvěma prsty zajel do kundy.
Počal jsem ji šoustat a lízat zároveň, a to v ní vyvolalo vzdechy a začala dokonce i jemně přirážet. Trochu jsem přitvrdil, ona také. Naše tempo se stupňovalo až do nekontrolovatelného zmítání, když najednou vykřikla a prsty mi začala svírat orgastická křeč. Tekly z ní potoky softu a já lízal dál, dokud její orgasmus neodezněl.

„Tedy, to bylo něco!“ zavrněla blaženě. „Jsem moc spokojená, co vy?“
„Měl jsem co dělat, abych vám ho tam nevrazil.“
„A co vám v tom brání teď?
„Že jsem natlakovanej jako papiňák a nerad bych to do vás nastříkal.“
„To klidně můžete, smířila jsem se s tím, že už mám odzvoněno.“
„To je mi líto,“ řekl jsem zaraženě.
„To nic. A už pojďte, nebo vám nakonec lehne.“

Udělala mi místo a roztáhla nohy. Vylezl jsem k ní na stůl a ocasem tvrdým jak železná tyč zamířil do černé díry. Zajel dovnitř, jako by tam patřil odjakživa. Chvíli jsem na ní jen tak ležel, abych si vychutnal slastné spojení. Zaklesla se nohama za mými zády a mírně přirazila, jako by mi tím chtěla naznačit, že už je načase něco podniknout. Začal jsem ji tedy šoustat.
Zprvu pomalu, jako by váhavě, ale postupně jsem zrychloval a přidával na razanci, až jí prsa poletovala do všech stran. Když vykřikla v orgasmu, proudilo to už ze mě do ní jako ze stříkačky. Sevřela mě stehny a nepustila, dokud z ní můj ocas samovolně nevyklouzl.

Upatlaní od semene jsme společně vlezli pod sprchu. Když si proudem vody vymyla svůj ptačí útulek, nedala jinak, než že provede očistu i mého náčiní. Nebránil jsem se. Když skončila, oblékli jsme se. Já odešel k baru, zatímco ona se pustila do úklidu masérny.

Do večera bylo daleko. Oběd mi nechutnal, protože jsem jedl sám. Bar byl opuštěný, terasa zela prázdnotou. Nikam se mi nechtělo, a tak jsem nakonec šel do pokoje. Dle svého zvyku jsem ze sebe shodil všechno oblečení a nahý si lehl na postel. Díval jsem se do prázdna a přemýšlel o ničem. Najednou mi do myšlenek vstoupila Alena: Jakpak se na tom výletě asi má? A kdy se vrátí?

Ruka mi mimoděk sklouzla do klína a dotkla se ležícího penisu. Začal jsem jej hladit, aniž bych si to nějak zvlášť uvědomoval. Došlo mi to, až když se mi zcela postavil. Díval jsem se na trčící úd a podivoval se nad tím, že dvě hodiny po divoké šoustačce se má opět čile k světu. Začal jsem si ho honit, netušíc, jestli se znovu tak pěkně vystříkám. Nakonec jsem usoudil, že si to budu šetřit na vhodnější příležitost, až se vrátí Alena. Tak jsem se oblékl a vyrazil ven.

Po dvou hodinách pobytu na zdravém vzduchu a chození z kopce do kopce jsem se naprosto uondaný vrátil do penzionu. Když jsem vstoupil do pokoje, rozšířily se mi zorničky údivem. Na mé posteli ležela nahá ženská, vzdáleně připomínající Alenu. Jiný účes, nalíčená…

„Aleno, jsi to vůbec ty?“ nevěřícně jsem kroutil hlavou.
„To víš, že jsem to já,“ smála se tomu, jak jsem se tvářil. „Čekal jsi snad někoho jiného?“
„Ne, to ne.“
„Tak vidíš. Přestaň se tvářit tak příšerně a pojď si mne prohlédnout. Dělaly jsme túru po různých salonech. Úplná senzace. Dokonce jsme vlezly i do erotického. Mohla jsem si tam vybrat chlapa, ale mně se nechtělo. Nakonec jsem se nechala ukecat na tohle. Co tomu říkáš? Líbím se ti?“
„Jsi úžasná. Fakt kočka,“ řekl jsem podle pravdy. „Teď se za tebou chlapi budou otáčet jak za Sluníčkem.

Vstala z postele.
„Dělej si srandu z někoho jiného,“ plísnila mě. „Teď si sem hajneš místo mne a já si tě pěkně dopodrobna prohlédnu.“
Líbla mne na tvář a začala svlékat. Moc jsem toho na sobě neměl, takže to bylo raz dva.
„Teď si pěkně hezky lehni,“ nařídila mi. Zaprotestoval jsem, že jsem celý upocený, že bych se měl osprchovat, ale nedala si říct.

Zatímco jsem si lehal na postel, nachystala si prezervativ.
„Až to na tebe půjde, dej mi vědět,“ poprosila.

Klekla si nade mne, sklonila se a začala líbat. Prsty jí přitom putovaly kolem mých uší, po krku sjely na ramena, hladila mě po prsou. Bylo to krásné a příjemné, protože to dělala jemně a s něhou. Neučinil jsem sebemenší pohyb, nechal jsem pracovat její fantazii. Pak se posunula, aby se přes břicho dopracovala k mému nářadí.

„Otoč se,“ požádal jsem ji. Nepochopila hned proč. „No tak se otoč. Budeme si dělat potěšení navzájem.“

Teprve teď jí svitlo. Vzala můj úd do úst a otočila se kolem něj jak korouhvička. Přitáhl jsem ji za boky blíž a jazykem projel její štěrbinku. Našel jsem poštěváček a začal ho kmitavými pohyby jazyka dráždit. Oplatila mi škádlením na mém žaludu. Když jsem dlouhými tahy protahoval kundičku, ona stejně dlouhými tahy polykala můj penis. Co jsem prováděl s ní, činila obdobným způsobem se mnou. Jen ve chvíli, kdy jsem vsunul do lůna i prsty, nevěděla honem, jak mi to oplatit. Zintenzívnila tedy aspoň svou snahu a já brzy začal cítit blížící se vyvrcholení.

Přestal jsem ji dráždit „Nasedni,“ požádal jsem ji. Tak, jak ke mně byla zády, posunula se blíž k mým nohám, nasadila připravený kondom a nasedla na ztopořený kolík. Stačilo jen pár zhoupnutí, a už ucítila pulzující výstřiky, naplňující nasazenou ochranu.

„Páni, tys toho tam musel mít!“ vydechla udiveně. „Mně to připadlo, jak kdybys tam vypustil jezero,“ přidržela prezervativ za okraj a pomalu se vysoukala nahoru. Prohlížela si naplněný váček a nechápavě u toho kroutila hlavou.
„To toho máš vždycky tolik?“ zeptala se.
„To ti jen tak připadá. Co s tím uděláš?“
„Co by. Vyhodím to a vysprchuju se.“
„A já s tebou.“

Když jsme se osprchovali, byl tak akorát čas jít na večeři. Patřičně přioděni jsme usedli v restauraci ke svému stolu. Servírky vystavily svá ňadra a položily před nás večerní menu. Jejich vyzývavost byla neskrývaná.

„Poslyš, ony se ti nabízejí?“ zeptala se Alena se zaujetím.
„Jo.“
„Ty budou asi dost drahý,“ konstatovala.
„To já nevím.“
„Ale dal by sis říct, že jo?“ provokovala.
„Když už se ptáš, tak asi jo. Jenže by to bylo zřejmě dost riskantní, kdoví, kolik chlapů už tady měly.“
„To je fakt. Ale jsou pěkný, takový naducaný a vypadají divoce, ty by tě ošukaly líp než já.“
„Teda Aleno! To jsem netušil, že umíš takhle mluvit,“ řekl jsem pohoršeně. Tedy ne, že by mi to zase až tak vadilo, ale u ní to byl rozhodně nezvyk.
„Promiň, já nechtěla. To asi proto, že jim ty postavy opravdu závidím,“ omlouvala se Alena.
„A proč? Víš jak budou vypadat v šedesáti? Záviď jim, když budou vypadat stejně,“ namítnul jsem. „Radši se najezme,“ pobídl jsem ji a pustil se do jídla.

Po večeři jsme si už nic dalšího nedali a společně odsupěli k výtahu. Na pokoji jsem sebou praštil na postel a jen funěl. Zato Alena mě překvapila, protože se hned za dveřmi začala vysvlékat.
„Nějak se mi ta nahota začíná líbit. Ty se nesvlíkneš?“
„Nemám na to sílu,“ odpověděl jsem popravdě.
„Tak já tě svlíknu,“ řekla a hned se do toho pustila. S trochou námahy mi stáhla kalhoty, s větší námahou pak vysvlékla košili. Sebrat mi slipy už byla jen hračka.

„Teď už jen, aby sis lehla vedle mě a zazpívala mi ukolébavku,“ snažil jsem se dodat vtipně. Vzala to ale vážně a lehla si ke mně. Jen tu ukolébavku mi nezazpívala. Přitulila se a začala mi šeptat do ucha:
„To tvoje lízání bylo krásný. Věříš mi, že mi to ještě nikdo nedělal? Fakt ne. Zopakujeme si to, viď? Ty budeš lízat mě, já tebe a budeme se vzrušovat, až to na nás přijde a uděláme se. Já se na to tak těším!“

Rukou mě šimrala na hrudníku a rozechvěle u toho dýchala. Byla natěšená a evidentně se nemohla dočkat dalších milostných hrátek.
„Copak ty nejsi unavená?“ optal jsem se.
„No, trochu jo, ale když jsi mi udělal pomyšlení, tak to tak nevnímám.“
„Tak to já to vnímám, i když mám to pomyšlení. Ale ty ho máš asi moc velký, tak já ti ho tedy udělám ještě větší.“

Shodil jsem z postele deku, roznožil ji nohy a lehl si mezi ně. Hlavu jsem zabořil do dychtivého klína, prsty upravil širší cestu pro jazyk a už jsem lízal. Několikrát jsem jím protáhl nedočkavou štěrbinu, zajel do hloubky, kam až jen dosáhl, a zaútočil na puntík rozkoše.

„Ach, ááách. To je nádhera, to je přímo pohádka,“ sténala Alena a přidržovala mi hlavu v klíně, abych si to snad náhodou nerozmyslel a nepřestal. Jenže to ani náhodou! Dlouhými tahy jsem projížděl údolíčkem, pěkně pomalu, aby si co nejvíce vychutnala slast mého jazyka. Rukama jsem doputoval k jejím ňadrům, něžně je hladil a jemně masíroval bradavky. Čím déle jsem lízal její kundičku a čím déle jsem masíroval její kůzlátka, tím hlasitěji sténala, až najednou vykřikla, silou mi vtiskla hlavu do klína a můj obličej zaplavil příliv z její studánky. Celá se chvěla v jakémsi transu a cosi nesrozumitelného si pro sebe brumlala.

„Jsem rád, že jsem tě uspokojil,“ řekl jsem, když posléze uvolnila své sevření. Konečně jsem se jí mohl podívat do tváře. Oči jí svítily jako dvě malé lucerničky. Ve tváři měla blažený výraz, jaký jsem už dlouho neviděl.
„Neumím to popsat, tu nádheru. A nevím, jestli ti to budu umět oplatit. Ale chci – až do konce,“ řekla s odhodláním.
„A už jsi to někdy zkusila až do konce?“ zeptal jsem se jí.
„Ne. A ani by mě to nenapadlo. Ale pro tebe to zkusit chci.“

Vstala a uvolnila mi místo. Pak se sklonila a pomalu, pomaloučku si do úst vsunula můj polovztyčený penis. Nejprve si ho oměřila jazykem, a pak, stejně něžně jako předtím já, se po něm začala posouvat nahoru a dolů. Občas zvedla oči, aby se ujistila, zda se mi to líbí. Snažil jsem se tvářit blaženě, což mi zase až tak práce nedalo, jen mých zvukových projevů se jaksi nemohla dočkat. Upokojena mým vzezřením, znovu se usilovně pustila do dráždění mého malého bratříčka. Jenže po předchozím milování to už nešlo tak, jak by si představovala. Nakonec, celá udýchaná, zvedla hlavu.

„Já to prostě neumím jako ty,“ řekla lítostivě a měla slzy na krajíčku.
„Ale umíš. Jenže po tom našem nedávném potěšení to už nejde tak rychle, jak bys chtěla. To prostě tak je. Ale nic si z toho nedělej, zítra je taky den a to se ti už určitě povede. Pojďme raději spát, ať naberu na zítřek sílu,“ navrhnul jsem.
„Jenže já tě chtěla tolik potěšit,“ vzlykla.
„Však ještě potěšíš,“ ujišťoval jsem ji.

Udělal jsem jí místo vedle sebe a naznačil, aby spala u mě. Celá nešťastná se schoulila do klubíčka. Objal jsem ji a přitisknul se k ní. Rukou jsem hladil její ňadro, dokud neusnula.

Autor

Navigace v seriálu<< Fantasy dovolená 05Fantasy dovolená 07 – poslední kapitola >>
4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x