Hořká to demokracie

Psal se rok 1990 a bylo léto. Už několik měsíců jsme měli v naší krásné vlasti demokracii a nevypadalo to na to, že by se komunisti vrátili. Hranice byly otevřené a já měl to štěstí, že v té době jsem se ženil s překrásnou dívkou mých snů. Mohli jsme vyrazit na svatební cestu, kam jsme chtěli a my jsme si zvolili Havaj. Jana to místo milovala. Jana, moje krásná žena. Každý chlap mi jí záviděl. Všichni chtěli vědět jaká je v posteli, ale to já nikomu nehodlal říkat. Byla jen moje. Celé její úžasně štíhlé tělo, její krásná větší a pevná prsa, které vypadaly jako dva nafouknuté balónky. I její těsná kundička. To vše bylo moje už dva roky a teď i oficiálně, když jsme se vzali.

Rozloučení s rodinou bylo rychlé, pak už jsme jen nasedli do letadla a hurá do Ameriky. Oba jsme se těšili. Oba jsme studovali angličtinu a tak jsme jí chtěli zkusit tam za velikou louží, kde demokracie byla už nějaký ten pátek, zužitkovat. Ne jako u nás. Hned po výstupu z letadla jsme jen zírali, ano doslova zírali na tu krásu. Bylo pořádné horko a já měl co dělat, abych zakryl, jak civím na holky chodící jen v bikinkách. Navíc některé holky měly prsa upravená silikony, takže byla větší, plnější a určitě i pevnější. Hotel, kde jsme měli trávit dva týdny naší svatební cesty, byl hned u pláže. Kam se na něj hrabou naše hotely.
Velký pokoj s manželskou postelí, koupelnou a hlavně s terasou, odkud byl krásný výhled právě na pláž, ale také na bazén, který u hotelu byl. Je jasné, že jsme neodolali a hned se vypravili na pláž, užít si vody. Tedy hlavně Jana, mě to nějak moc nelákalo, a tak jsem jen ležel na dece a četl si. I tak bylo na co se dívat. Na pláži totiž holky chodily nahoře bez, tedy ty co chtěly. Jana tohle ze začátku odmítla, ale po dvou hodinách i ona odložila vrchní díl plavek a vysloužila si hodně chtivých pohledů od mužů, jenž na pláži byli.

Možná proto jsem po ní pokukoval a hlídal, jestli jí nezačíná někdo balit. Jana se však sama máchala ve vlnách moře a občas přiběhla k dece, aby mě políbila a nebo se nechala namazat. Nakonec jsem se už tak často jejím směrem nedíval a víc se začetl do knížky. Když jsem se po delší době přece jenom podíval směrem, kde Jana byla. Stál u ní muž a povídali si. Chlap měl opálené vypracované tělo plné svalů, které nenápadně vystavoval mé ženě na obdiv. Evidentně jí balil, ale po chvíli jsem viděl jak Jana vrtí hlavou a chlap odchází pryč. Ulevilo se mi a sledoval, jak Jana jde ke mně. V tom se před ní objevil další muž. Byl starší, hádal jsem mu tak kolem padesáti let. Byl menší zakulacené postavu, které vévodilo větší bříško. Jana se jen podívala mým směrem a usmála se na mě, což mi dávala najevo, že se nic neděje. S mužem se nicméně začala bavit. Nevím o čem se bavili, ale občas se i zasmála, jako by jí řekl nějaký povedený vtip. Nakonec se oba vydali ke mně a když přišli, Jana mi ho představila.

„Tohle je Mike a tohle je můj muž“ pravila Jana, když nás představovala.
„Těší mě. Musím uznat, že máte opravdu překrásnou ženu. A hlavně hrozně milou,“nNa to Mike, který mi současně podával ruku na uvítanou.
„Jo, proto jsem si jí taky vzal,“ pravil jsem a přitom jsem Janu chytl kolem pasu a políbil jí. A ona políbila mě. Tak jsme se s Mikem začali bavit. Zjistili jsme, že je tu trvale žije a že vydělává hledáním nových tváří pro film a modeling.
„Vaše žena má spoustu předností. Už jsem jí to říkal, že by je mohla slušně prodat,“ pravil Mike a důkladně si prohlédl Janu, jenž na sobě měla jen spodní díl plavek. K tomu tangového výstřihu. Jeho pohled hlavně poutala větší prsa, která se mírně houpala na hrudi. Ani nevím jak a najednou byl večer a my s Mikem seděli u jednoho stolu v hotelové restauraci.

„Tady u nás se za krásu platí. Zvlášť za nahou krásu,“ opakoval pořád dokola a přitom se významně na Janu díval. Připadalo mi, jako bych tam byl u toho stolu navíc. Lil jsem do sebe jeden alkohol za druhým a brzy jsem byl pěkně v podnapilém stavu.
Pamatují si jen, jak mě odvedli do našeho pokoje. Mike pomáhal Janě, abych ulehl do manželské postele a mohl v klidu spát. Lehl jsem do postele a skutečně jsem zavřel oči a usnul, přesto jsem nespal dlouho. Možná to byla necelá hodina. I tak jsem se probudil s pocitem, že se něco děje.
A když jsem se konečně zorientoval, kde to ležím, zaslechl jsem i svou ženu slastně sténat. Znal jsem jí natolik dobře, abych tenhle zvuk dokázal jednoznačně rozeznat. Když se mi podařilo dostat se na nohy a dobelhat do předsíně vedoucí do obýváku, mohl jsem zahlédnout Janu, jak nahá leží na gauči s doširoka roztaženýma nohama a nechává se vylizovat od Mikeho. Ten byl také nahý. Klečel na podlaze, před gaučem a prsty jedné ruky strkal do kundičky mé ženy.
„Jo, ach ano, ach, hmmm,ach ach aaach,“ sténala moje milovaná Jana pod nápory Mikeho jazyka a prstů, které musely rozevírat nadrženou kundičku. To vše směřovalo k tomu, aby do ní mohl vniknout jeho tvrdý pták.

Přestal ve své činnosti a postavil se, aby si mohl dojít ke křeslu ke kraťasům. Z nich vytáhl peněženku a následně kondom. Ten pak natáhl na ohromného ptáka, který se mu houpal mezi nohama. Opět takhle došel ke gauči, aby postupně ulehl za mou ženu. Sledoval jsem, jak Jana leží na boku, pravou nohu má nadzvednutou a do její kundičky se začal tlačit tvrdý úd. Zajel do ní pozvolna ale hladce a Jana přitom, jak jí krásně zaplňoval a lehce rozevíral kundičku, sténala blahem.

Když do mé ženy Mike zasunul ptáka až po koule, takže kundička musela být dokonale zaplněná, začal ho vysouvat a pak ho do útrob mé ženy opět vrazil. Sledoval jsem, jak pozvolna zrychluje tempo přírazů a jak má žena sténá slastí. Viděl jsem to dokonale ve všech detailech. Stál jsem schovaný ve tmě předsíně za pootevřenými dveřmi do obýváku a sledoval, jak si má žena užívá jednou tak velkého ohonu než byl ten můj, který jí pravidelně jezdil v kundičce. A se zděšením jsem zjistil, že se mi to líbí! I Mikemu se to líbilo. Od okamžiku, kdy do ní zasunul ptáka, se mu ještě víc zvětšil a ztvrdnul.
„Jo máš úžasně úzkou píču,“ hlesl, zatím co se pokoušel rukou mačkat větší prsa.

Nakonec se oba postupně nějak přeskupili a moje žena na gauči klečela. Mike klečel za ní. Aniž by si toho všimla, stáhl z ohromného údu kondom, a opět ho začal nasazoval na okraj kundičky. Teď už tak dlouho nečekal a jen co ho tam nasadil už do mé ženy opět zajel celou svou délkou a začal jí zezadu šukat. Přírazy byly rázné a rychlé, takže Jana z úst vyluzovala slastné sténání a velká prsa se houpala v rytmu oněch přírazů. Neskutečně si to užívala. Co chvíli se jí z úst draly skřeky naznačující, že se rychle blíží ke svému vyvrcholení.
„Ach, ach já už budu, už budu,“ sténala a Mika přidal na razanci a rychlosti přírazů, až se nakonec pod nápory jeho ptáka udělala.
„Jooo, vychutnej si mýho čuráka,“ hekal Mike, zatím co usilovně přirážel a pokoušel se prodlužovat orgasmus mé ženy. Nakonec Mike vytáhl ptáka ze svíjející se kundičky.
„Tak co, líbilo se ti to s mým ptákem?“ zeptal se a sedl si na gauč k mé ženě, která se už vzpamatovala ze orgasmu. Přitom si dále honil ptáka, aby zůstal tvrdý.
„Líbilo. To víš že se mi to líbilo, když máš takový ohon,“ na to Jana a přitom se dívala Mikemu přímo do očí. Polichoceně se usmál.
„A to si dělala ze začátku drahoty,“ pravil ještě s úsměvem na tváři.
„Tak co kdybys už drahoty nedělala a pěkně mi předvedla jak umíš na ptáku jezdit?“ pronesl přitom a sledoval, jak se Jana chvíli zamyslela.

Pak už jsem zaslechl její hlas, který se třásl vzrušením: „Já ale žádnou ochranu nemám.“
Mike se mírně zamračil.
„Nebereš prášky?“
Zavrtěla hlavou. Evidentně to Mikeho překvapilo a já myslel, že jej to i zarazí, ale on prakticky neváhal.
„No tak to prostě riskneme ne? Tak dělej, nabodni se na něj, vždyť už v tobě bez kondomu byl,“ p ronesl a já pak zděšeně sledoval, jak mu Jana nasedá na klín a nabodává se na nechráněného ptáka.

„Aaach. Není to takhle lepší?“ zasténal Mike a uchopil do rukou prsa, která lehce zmáčkl a jazykem podráždil naběhlé bradavky. Jana jen vydala ze sebe takové zasténání „Ehm“ a začala na ohonu poskakovat. Přitom opět slastně sténala. Bylo prostě znát, že jí Mikeho pták způsobuje značnou rozkoš, jak v její kundičce jezdí celou délkou a příjemně jí roztahuje, tře se o stěny kundičky a jistě žaludem šimrá její dno. Doslova zběsile poskakovala na ohonu, až jí musel Mike držet za pas, aby z gauče nespadla.
„Ach ano, vyšukej mě svou kundou k orgasmu,“ hekal a snažil se jednou rukou hladit poskakující prsa. Najednou byl ústy u ní a začal jí líbat a ta se nebránila a zmírnila své poskakování. Mike jí přitom něco zašeptal do ucha. Jana z něho slezla a lehla si na koberec před gaučem.

Nohy přitom rozevřela a pokrčila v kolenou a já sledoval jak Mike mezi ně ulehá a znova zasouvá ptáka do nadržené kundičky. Prakticky klečel mezi nohama mé milované, držel jí za menší zadeček, čímž si jí nadzvedával a zběsile vrážel tvrdý kůl po koule do útrob mé ženy. Jana si jednou rukou mačkala prso, druhou si hladila poštěváček a sténala slastí. Bylo poznat, že se znova blíží k orgasmu. Podobně na tom byl Mike. Jeho tvář se křivila v orgastických křečích, co chvíli jsem viděl, jak stahuje půlky zadku a čím dál tím zběsileji přiráží. Ani nevnímal, že pod nápory jeho ptáka se Jana znova udělala.

On ještě několikrát rychle přirazil a rychle vytáhl ptáka z Janiny kundičky. V tu chvíli z něho začala stříkat notná dávka lepkavého semene, které dopadalo na její tělo. Při každém výstřiku pak u toho pořádně zahekal. Vypadalo to, jako by nešukal dost dlouho, protože množství semene, které z něho stříkalo, bylo ohromné. Vše dopadalo na břicho a prsa mé ženy, která si to ještě po svém těle roztírala. Ze záhadného důvodu mně to vzrušovalo, zvláště, když Mike otřel svůj zvadlý úd o Janiny ústa a ona mu jej vsála a začala pusou čistit.

Zakýval jsem se a pomalu couval zpět do ložnice. Nijak jsem nevnímal, co ti dva dál dělají. Prostě jsem se dobelhal do ložnice, lehl do postele a usnul. Ráno jsem se probudil a zjistil, že Jana leží vedle mě. Nedávala najevo nic z toho, co se stalo. Ani při snídani, kdy jsem si dával kávu. Tomuhle já říkám začátek svatební cesty, kdy jsem dostal parohy. Hořká to demokracie

Autor

4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x