Hostinec u Madly

Počet zobrazení: 56

Před nedávnem zveřejnil dědek Jeff jednu ze svých prvních povídek a já slíbil, že ho napodobím. Takže tady máte moji povídku, která byla kdysi dokonce publikovaná v Leo čtení (možná v Mini Cats, nejsem si jistý. Přispíval jsem do obou periodik). Zjistíte, že jsem v začátcích své kariéry spisovatele erotických povídek ještě nebyl specialista na incest, ale psal jsem i klasickou erotiku. Možná trochu naivně, ale nadšení je z toho jasně patrné… 😉 Tak si to užijte a pobavte se tím tak, jako já při přepisování, protože to bylo napsané ještě na psacím stroji, což už asi mnozí z vás znají pouze z muzea.

Od doby, kdy byla u nás ve vesnici otevřena nová hospoda, se mnohým z nás zhoršily rodinné vztahy. Důvodem však nebyla zvýšená nepřítomnost doma, jak by se mohlo zdát, ale spíše osoba sličné hostinské Madly. Představte si štíhlou, hezkou blondýnku s bujným poprsím a hned pochopíte, proč některým manželkám nebyla naše hospoda po chuti. Koho ty také lákala okoukaná manželka, když máte po ruce takovouhle pěknou kočičku. Bohužel jenom na koukání, protože Madla na sebe nedala sáhnout. Občas ji někdo z nás zkusil poplácat po pevném zadečku, následoval ale takový výbuch, že jsme to už raději nezkoušeli. Přesto nás to lákalo, ostatně Madla uměla chlapy pěkně provokovat. Podprsenka pro ni byla něco cizího a v chladu jsme tak mohli často fascinovaně pozorovat její vztyčené bradavky, které napínaly slabou látku halenky. Ostatně i při placení se nám někdy naskytl krásný výhled do jejího výstřihu a nemusím ani říkat, co to s námi dělalo.

Postupem času se situace uklidnila a ani my už nedoufali, že by se snad něco změnilo. Občas jsme sice prohodili, že by to chtělo podívat se jí pod sukni a zjistit, jestli je přírodní blondýnka, ale bylo to spíše v mezích hospodského tlachání. 

Vše se změnilo v den jejích pětadvacátých narozenin. Vzhledem k tomu, že jsme o nich věděli již několik dnů předem, jsme se domluvili se sousedem a přinesli jí kytku. Zapůsobila na ni víc, než jsme doufali. Ten večer Madla zavřela brzy a během chvilky si přisedla k nám. Díky lahvi koňaku, kterou jsme vypili bleskovým tempem, se zábava slušně rozjela. Madla, která toho vypila stejně jako my, začínala rudnout ve tváři. Nevím, jestli to bylo tím koňakem nebo její blízkostí, ale i mně začínalo být dost vedro. Nadhodil jsem mimoděk, že se cítím jako v sauně.

„Tam bychom ale nebyli takhle nabalení,“ chopil se té myšlenky Jirka, můj soused a zároveň kamarád od dětství.
„To určitě ne,“ přidala se Madla. „Ale tady nejsme v sauně,“ ušklíbla se, když uviděla naše dychtivé pohledy.
„To je škoda, mohlo to být docela zajímavý,“ řekl jsem rádoby klidně.

Madla se na mě zkoumavě zadívala a já se nervózně ošil. „To asi vyznělo dost nadrženě?“ zadrhl se mi hlas rozpaky.
„No, ono by to vlastně šlo s tou saunou zařídit,“ překvapila mě. „Dole v kotelně je pěkný horko, občas se tam chodím vyhřívat.“

Nevěděl jsem, jestli ji chápu správně. Chce nám snad naznačit, že bychom tam s ní mohli jít?“

„A chceš nám to tam ukázat?“ přeskočil mi vzrušením hlas. Napjatě jsem i s Jirkou čekal na její odpověď.
„Tak pojďte,“ pokrčila rameny souhlasně.

Na nic jsme nečekali a i s nedopitou lahví se přesunuli dolů. Musím přiznat, že jistá podobnost se saunou tu byla. V malé místnosti se téměř nedalo dýchat a košili jsem měl ihned propocenou.

„To vůbec není špatný,“ vykřikl přiopile nadšený Jirka. „Budeme se saunovat!“

Tázavě jsem se podíval na Madlu, co tomu říká. „Tak jo,“ překvapil mě její nečekaný souhlas. Vzápětí jsem navrhl, abychom se svlékli. 
„V sauně přece nikdo není oblečený,“ zdůvodnil jsem rozpačitě svůj požadavek.
„Jestli se na to cítíš,“ zachichotala se Madla. „Tak se svlečte, ať se podívám, jestli to vůbec stojí za to.“

Nejistě jsme na sebe s Jirkou pohlédli. Co teď? Nakonec jsme se domluvili pohledem a začali se svlékat. Během chvilky jsme byli nazí. Jirkova erekce se nadala přehlédnout. Rukama se snažil zakrýt vztyčené přirození, ale moc se mu to nedařilo. Madla fascinovaně pozorovala jeho rozkrok. Začínal jsem se cítit přebytečně, ale to už odvrátila svou pozornost i ke mně. „S tebou to nic nedělá?“ zeptala se zaraženě, když uviděla můj visící úd.

Pokrčil jsem rameny. „Vždyť se zatím nic neděje,“ ušklíbl jsem se.
„Vážně ne?“ usmála se dvousmyslně a prsty si pohrávala s knoflíčky halenky. Po chvilce rozepnula první z nich. „Ještě pořád nic?“ zadívala se do mého rozkroku. „A co teď?“ rozepnula další. Ačkoli mě to pekelně vzrušovalo, zůstával jsem klidný. Teď byl pro změnu přebytečný Jirka, protože Madla naši hru vzala jako souboj.

„Tohle s tebou taky nic nedělá?“ sjela rukou do klínu a pohladila si přes kalhoty kundičku.

Hlasitě jsem polkl, ale silou vůle jsem držel svůj ocas v klidu. Jirka už ho na rozdíl ode mě držel v ruce a tvrdě onanoval. To ale Madlu nezajímalo. Alespoň ne v tuhle chvíli. Teď stála o vítězství nade mnou, o moje vzrušení, o mou erekci.

Cítil jsem, že už to déle nevydržím a budu muset aspoň krátce naběhlý úd pohonit. To naštěstí Madla nevěděla a udělala rozhodující krok. Pomalu rozepnula zbývající knoflíky a z halenky na mě vykoukla její těžká ňadra s tmavými prsními dvorci. 

Přirození mi vystřelilo vzhůru. Mezitím halenka spadla na zem a Madla se pyšně vypnula. Měla být právem na co pyšná, protože pevné čtyřky krásně kontrastovaly se štíhlým tělem. Když uviděla, že se mi konečně postavil, vítězoslavně se usmála. „Já věděla, že to nevydržíš,“ konstatovala spokojeně. 

Bál jsem se, že tím to skončí, ale naštěstí ji to ani nenapadlo. Svou pozornost obrátila k Jirkovi. Vlastně mi to nevadilo, protože jsem věděl, že můj čas ještě přijde.

Rukou ho pohladila po zarostlé hrudi a ruka jí pomalu sklouzávala po těle až ke vztyčenému přirození. „Přece si to nebudeš dělat sám,“ vydechla a já poznal i v jejím hlase patrné vzrušení.

Sevřela prsty kolem jeho penisu a pomalými pohyby ho přiváděla k vyvrcholení. Chudák Jirka vytřeštil oči a během krátkého okamžiku vystříkl husté sperma, které v krátkých dávkách dopadalo na zem. Madla ho poctivě dohonila, dokud z něho nevymáčkla poslední kapku. Z posledních sil jsem odolával nutkání k onanii. Jenomže souboj mezi mnou a Madlou ještě neskončil. 

„A co ty? Ty si to neuděláš?“ zeptala se dráždivě a pohladila si dlaní ňadra. Beze slova jsem zavrtěl hlavou a čekal na její reakci.

Zatímco si jednou rukou hrála se svými prsy, druhá jí sjela do rozkroku. Bez zábran si mnula přes kalhoty kundičku a já začínal prohrávat. Snažil jsem se zhluboka dýchat a uklidnit se, ale nepomáhalo to. Věděl jsem, že za chvíli podlehnu a začnu onanovat.

Stejně jako předtím to ale Madla nepoznala a pokračovala v představení. Pomalu si rozepnula džíny a stáhla je ze sebe. Zůstala stát jenom v černých kalhotkách. Celý jsem se chvěl, ale stále jsem odmítal vzdát se. Jirka na rozdíl ode mě zábrany neměl a už rukou probouzel svůj vystříkaný ocas k životu.

Madla zajela rukou pod lem kalhotek a pohladila si kundičku. Když ani to nezabralo, nezbylo jí nic jiného, než si kalhotky stáhnout ke kotníkům a vystoupit z nich. Fascinovaně jsem zíral na její vyholené přirození a v duchu mě napadlo, že opět nevíme, jestli je přírodní blondýnka nebo ne. To mi ale vůbec nevadilo, spíše naopak. Vyholená kundička byl můj tajný sen, dokonce jsem se k tomu snažil přemluvit manželku, která mi ale vyčetla, že jsem úchylný a dál se o tom se mnou nebavila. Teď jsem ji ale měl před sebou a musím říct, že to bylo něco nádherného. Hladké bochánky stydkých pysků byly proťaté tenkou čárkou a já cítil, že aniž bych se dotkl svého přirození, jsem na pokraji vyvrcholení. A bez dotýkání, to se mi nestalo ani v pubertě…

Stál jsem bez hnutí a čekal, co bude dál. To už se ale Madla otřela ňadry o moji hruď a jazykem mi olízla rty. Aniž by čekala na moji reakci, sklouzla k zemi a vkleče olízla jazykem špičku mého penisu a přejela jím po celé délce ztopořeného ocasu až k varlatům. Nakonec jí vklouzl celý do úst a já zahanbeně začal ejakulovat přímo do jejího hrdla. Překvapeně nestačila vše spolykat a sperma jí stékalo z pootevřených úst na bradu. Přesto ale pokračovala až do úplného konce, stejně jako u Jirky. Potom si otřela tvář do pohozených kalhotek a usmála se na mě. „Příště mi řekni včas, ať se neudusím…“
„Promiň,“ pokrčil jsem rameny.

Stála přede mnou a já hltal její nahou postavu. Vypnula se a vystrčila na mě svá plná prsa. Sevřel jsem je a prsty promnul vztyčené bradavky. Druhou rukou jsem pronikl mezi stydké pysky. Bez protestů přijímala mé laskání. Byla nádherně vlhká, pomalými pohyby jsem ji začal rytmicky uspokojovat. Připojil se i Jirka, který se k ní přitiskl zezadu a objal ji kolem ňader. Ztráceli jsme poslední zbytky zábran. Madla sevřela můj ocas, který se již opět vztyčil a jemně promnula žalud mezi prsty. „Jsi pěkně nadrženej,“ zachichotala se a brutálně stáhla předkožku ke kořenu penisu, až mě to zabolelo.
„Uděláš mi to?“ zašeptala dychtivě. „To se nedá vydržet… potřebuju ho mít konečně v sobě…“

Konečně jsem se dočkal. „Klekni si,“ přikázal jsem jí. Chtěl jsem jí ošukat, ale zároveň jsem jako správný kamarád myslel i na Jirku, který nás smutně pozoroval.

Madla mě poslechla a já si klekl za ní. Můj ocas byl už připravený, naběhlým žaludem jsem se vecpal do její mokré kundy a přirazil. Byla krásně těsná, naše těla na sebe narážela s hlasitým mlaskáním. Vychutnával jsem si její těsnou kundičku a pozoroval, jak se Jirka postavil před Madlu a strčil jí ocas mezi rty.

Tvrdě jsem přirážel, ocas jsem měl vražený v její nadržené kundě až po kořen. Ječela blahem, zatímco já se díky svému nedávnému vyvrcholení nemohl udělat. Konečně jsem ucítil, že už to na mě jde, vytáhl jsem ocas z její zmučené dírky a zlehka jím párkrát projel rýhou mezi půlkami. Přitom jsem si pomohl rukou, to stačilo, abych jí postříkal prdelku pořádnou dávkou horkého semene.

Tím to však pro Madlu neskončilo, protože mě okamžitě vystřídal Jirka, který nenechal rozdrážděnou kundičku odpočinout. Souložili v klasické misionářské poloze, místností se ozývaly neartikulované výkřiky. Když se Jirka udělal, Madla toho stále neměla dost. Smutně pozorovala naše vystříkané ocasy a začala se uspokojovat rukou.

„Mám tady dva chlapy a musím si to dělat sama,“ postěžovala si.

S povzdechem jsem zaklekl mezi její doširoka rozevřená stehna a začal jí lízat kundičku. Oproti manželce jsem se nemusel prodírat hustým ochlupením a mohl jsem si vychutnávat chuť jejího přirození, které nádherně vonělo ženskou touhou. Vzpínala se proti mému jazyku, kterým jsem se snažil proniknout co nejhlouběji. Potom jsem obrátil svou pozornost ke zduřelému poštěváčku, který jsem nadšeně sál. Nemůžu říct, že vzdychala nahlas, protože přímo řičela blahem.

„Pusť mě tam taky,“ zaslechl jsem Jirku, který chtěl také ochutnat její rozdrážděnou kundu.

Poslechl jsem ho a klekl si nad Madlu. Snažila se s hlasitým hekáním probudit můj zvadlý ocas a nakonec se jí to povedlo. Zmátořený penis se tyčil před mým tělem a já mohl konečně udělat to, po čem jsem toužil od chvíle, kdy se Madla poprvé objevila v naší hospodě. 

Zajel jsem jím do rýhy mezi ňadry a přitiskl je k sobě. Pomalu jsem projížděl mezi nimi a vychutnával si její zoufalé skučení. Postupně jsem zrychloval, dokud jsem jí nezkropil zbytkem své mrdky.

Najednou se vzrušená atmosféra uklidňovala a my zpocení oddechovali ve vydýchané atmosféře.

„Tohle byla moje nejzajímavější oslava narozenin v životě,“ konstatovala zadýchaně Madla.

Pomalu jsme sbírali pohozené oblečení a oblékali se. Náhle se Madla zarazila s kalhotkami napůl nataženými na hladkých stehnech a podívala se na nás. „Pánové, víte o tom, že příští měsíc mám svátek?“ zasmála se a bavila se naším nefalšovaným nadšením.

Najednou jsem věděl, že následující měsíc bude nekonečný. 

Počet zobrazení: 56

Autor

4.9 35 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Urcite byla v Leu, MiniCats jsem si, da se rict, pravidelne kupoval a tuto povidku ctu poprve.

bigbizz

Na tuhle povídku si nepamatuju a to jsem si kdysi Leo čtení kupoval pravidelně. Jo, to byly časy, kdy jsem si ještě myslel, že všechno, co je v Leu napsané, je pravda. Jinak povídka super.

Junior

Skvělá povídka. Asi jsem si nekoupil ten správnej magazín. Pořád tvrdíš, že Ti kromě incestu povídky nejdou, ale v začátcích to bylo lepší ne?

Last edited 2 let před by Junior
Richard

Richard

Denis86

Tahle povídka byla skvělá ale na jednu povídku z Leo čtení nemáte pánové nebo na dvě povídky .
V jedné se odehrává šukaní v autobusu za jízdy .
A tvé druhé se zase odehrává šukaní v obchodě s nábytkem .

bigbizz

A já si zase vzpomínám na povídku, kde manželský pár šukal stopařku za jízdy v autě a ještě k tomu na dálnici.

Kett

Pěkná povídka 😉 a dosti vzrušující představa …

10
0
Would love your thoughts, please comment.x