montér

Montér

Když jsem si pozval domů montéra na satelit, k mému překvapení spolu s ním z auta vystoupila i celkem pohledná holka v minisukni.
“Koukám, že jste si přivezl pomocníka,” řekl jsem při pozdravu.
“Ale ne,” pousmál se muž. “To je má přítelkyně Ilona,” hbitě mi ji představil.
Zadíval jsem se na hezkou tvář a v paměti pátral, kde já jsem ji už viděl?
Pak jsem je zavedl na půdu, kde jsem měl hotovou půdní vestavbu a v rámci modernizace jsem se rozhodl i pro montáž satelitu. Muž hned procházel místnostmi a vyměřoval, kudy povede kabeláž, zatímco mé pohledy se stále víc střetávaly s očima jeho přítelkyně. Ta se mile usmívala, já se usmíval a když se muž vrátil, skoro mě rozzlobil, že nás tak vyrušil.

“Jdu si dolů pro vercajk,” oznámil a odkráčel.
“Odkud my se známe?” konečně jsem se odhodlal k otázce a Ilona se smála.
“Taky si to říkám…” A pak vyhrkla. “Už vím! Ze školy. Jsi z vedlejší třídy na gymplu a na chmelový brigádě jsi to na mně zkoušel.”
Rychle jsem zapátral v paměti a ano, už jsem byl doma. Tenkrát to nebylo takové úžasné stvoření, spíš tichý typ, ale líbila se mi a opravdu jsem ji zkoušel sbalit.
Nakonec jsem získal její povolnější kamarádku Evu a ošoustal ji v seníku za ubytovnou.
Hned jsme začali vzpomínat, i na ten sex s její kamarádkou.

“Eva nám pak večer říkala, že seš pěknej kanec. Tak se nediv, že já, nevinná dívka, jsem měla z tebe strach.”
“A co teď… jsi stále nevinná?” zašklebil jsem se, dodal si odvahu a sevřel ji za pevný zadeček.
“Jasně, po dítěti jsem stále panna, ale i ty seš stále kanec, co?” řekla, ale jinak se ani nepokusila mi ruku sundat.
“Chceš mě zkusit?” opáčil jsem otázkou. Nic neřekla, jen se ke mě otočila čelem a já ji objal v pase a začal k sobě přitahovat. Na schodech zaduněly kroky. Její přítel se vrátil.
“Tak, mám to nachystaný. Půjdu upevnit talíř a pak provrtám zeď tady na půdu, jo? Ilčo, jdeš se mnou?” “Ne, dobrý, počkám tady s pánem.”
“O.K.,” odtušil muž a zmizel na balkon o patro níž.

Ještě nestačil dojít dolů a já už prudkým pohybem Iloně zajel pod sukni a stáhl ji kalhotky. Nato jsme se začali divoce a vášnivě líbat. Hnětl jsem ji prsa, tiskl k sobě, zatímco ona mi rukou rejdila v kraťasech a honila tvrdé péro.
Zvuk vrtačky nám zněl jako rajská hudba, neboť jsme věděli, že tak jsme v bezpečí a že nebudeme odhaleni.
Ilona si náhle klekla, strhla mi kraťasy dolů a skoro zuřivě mi ho začala kouřit. Pevně sevřela rty a jazykem tepala žalud a celý ocas pěkně spolkla až ke kořenu a zpátky. V dlaních mi jemně mnula koule. A když mi je sála a líbala, ocas mi honila rukou.

“Oh…oh,” zmohl jsem se jen na slastné vzdechy a Ilča dál kouřila a mazlila se s ocasem, že jsem ji už musel zadržet, nebo bych začal stříkat.
Naopak jsem se začal věnovat jejímu tělu. Triko jsem ji vyhrnul ke krku, podprsenku neměla, a tak jsem mohl pomazlit její větší, už mírně povislá prsa a naběhlé hroty bradavek. Sál jsem je a drtil zuby a Ilona jen přidušeně vzdychala. Rukou jsem ji zajel mezi nohy a zatlačil jsem do ní prst. Šlo to lehce, jak byla úplně mokrá.

“Omrdej mě…prosím…vraž mi ho tam,” zasténala a táhla mě za ocas k sobě. Přirazil jsem ji ke zdi, zvedl za nohu a přirazil proti ní pánví.
Prudce jsem do ní zajel, až hekla. “Jo….to…je ono,” a přírazem mi šla naproti.
Divoce jsem přirážel, líbal ji po hrudi, zatímco ona sténala a ječela. “Ano…jo….dělej…mrdej mě…pořádně mě…oprcej…jo…jo… už…asi …júúú,” zakňučela táhle na konci.
Poševní svaly mi pevně sevřely ocas a Ilona měla orgasmus. Já dál pokračoval v přírazech a pak si ji otočil a začal šoustat zezadu. Ochotně se předklonila a široce se rozkročila. Měla skvostný zadeček a jak jsem jí roztáhl půlky, viděl jsem tmavý otvor análu a porost černých chloupků klína.
S mlasknutím jsem do ní zajel, pevně ji sevřel v pase a pěkně tvrdě přirážel a přirážel. Ilona hekala do taktu a já si tak říkal, že její přítel mi vrtá díru do baráku a já do jeho holky.
“Bože….už… zase… jsem,” zaječela Ilona a s jejím vrcholem i já začal do ní stříkat dávku semene.

Trhavými pohyby jsem se do ní vyprazdňoval, zatímco ona kroutila zadečkem, aby ze mně dostala všechno. Mezitím ustal hluk vrtačky a my, jakoby se probrali z transu, se dávali chvatně do pořádku. Měli jsme ale ještě čas, a tak jsem mohl ochutnal její klín. Černý hustý porost mě šíleně vzrušoval a lákal. Sklonil jsem se a obličej jí tam přímo zabořil. Jazykem jsem pronikl chlupy a mezi závojíčky hluboko do vhkého otvoru plného jejích šťáv a mého semene.
Chutnalo to zvláštně, ale nevadilo mi to. Ilona se zase rozvzdychala a tlačila mi hlavu hloub do klína. Lízal jsem všechnu tu dobrotu, polaskal klitoris a odměnou mi byla další dávka jejích šťáv.
Byl jsem celý mokrý v obličeji, když jsem zvedl hlavu a splynuli jsme v líbání. Zvuk zvenku definitivně ustal.
“Seš fakt kanec”, řekla Ilona a za chvilku přišel nahoru její přítel.
“Tak hotovo. Jen zaspojkuju kabely a můžem jet,” řekl.
Za pár minut byla montáž skončena a já zaplatil dohodnutou částku. Než muž si uklidil nářadí do auta, Ilona se se mnou rozloučila úsměvem a slovy: “Nashledanou, bylo mi potěšením.”
A já naposledy cítil dotek její dlaně.

Autor

4.4 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Povídka relativně krátká, ale má celkem spád a čte se hezky.
Nedosahuje sice kvalit některých mistrů co zde publikují, ale to určitě nevadí. Je to příjemné osvěžení. Jen víc takovýchto děl.

Martin

Má to spád i děj . Jen na moje gusto trochu moc rychlé . Změna je , ale život . 😉

Fred

Však kdyby se neznali z dávných dob, tak by to tak rychlé nebylo. Dneska se vůbec žije rychleji, než dříve.
Takže dík za příjemné počteníčko a dávám 5x *

Martin

Nezbývá než souhlasit Frede . Dnes se žije o hodně rychleji , bohužel , bohužel . Nová doba s novými technologiemi a lidé jsou si dál než dříve a není tak srdečný vztah mezi lidmi a přáteli .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x