Naivní zlatokopka 03

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Naivní zlatokopka
Počet zobrazení: 58

Lubošova přepadovka ve Vikině nastartovala návrat do kurvích let. Dál se chovala jako panenka, ale s duší profiny, které se zastesklo po bývalých časech. Německé pelešení nebrala jen jako rychlé a nejjednodušší obohacení, ale i jako zábavu či životní cíl.
Nic na tom, co kdy prováděla jí nepřišlo divné a tupý mozeček omlouval jak vyumělkované tělo, tak i chování. Přesto si ráda zafňukala nad stylem života, kdy musela roztahovat nohy. Možná tím omlouvala společnost, ve které se pohybovala i když jí na to nikdo neskákal. U všech, co ji kdo poznali, byla jen obyčejná coura a zlatokopka.

Použitá se vrátila do prázdného bytu, napustila si vanu s bohatou pěnou a naložená ve voňavé lázni si léčila právě použitý zadeček. Prstíkem jej opatrně čistila kolem dokola a přesto, že pustila pár naučených slz z kurvích, vynucených hrátek, přesto našlehanou pěnu propichovala tvrdými bradavkami. Ze svého rozdávání se, dokázala být nebezpečně nadržená. Ponořená v parfémovaném láku se vzrušovala, aby dodělala to, na co se sousedský perverzák vykašlal.

Vzrušovala se už nejen na opět stáhnutém zadečku, ale i na poštěváčku, která dokázal luxusně pohonit jedině Gustav. Zavírala oči a v parné mlze myslela na tehdejšího generálního ředitele německé banky. Vážený pán si na privátku nasadil cvikr, ulízal si mastnou pěšinku, ztrestal její malinký zadeček jemným plácáním a pak si ho nechal krásně vykouřit od české kurvičky. Neřekl jí jinak než ENKELIN a sám se choval jako hodný OPA. Za vystříkanou pusinku si připlatil a s očištěným ocasem se vracíval domů k rodině.

S další vzpomínkou na pravidelné schůzky s Maxmiliánem, se už věnovala zanedbané dírce. Myslela na chvíle, kdy se za ní stavoval po šichtách a vybíjel si na ní zlost, když ji bestiálně šukal. Udýchaná se nechala narážet a neschopná slova si držela jen půlky od sebe, aby se platící zákazník mohl dostat přes její spodek do ráje.

S třemi prsty v kundě vzpomínala na tajemného pána, který čas od času docházel ve dny, kdy netančila u tyče, ale roztahovala nohy ve svém kýčovitě zdobeném pokoji. Pokaždé se představoval jinak a pokaždé mu hloupá husička skočila na všechno co na ni německy chrlil, protože stejně moc nerozuměla.
Tajemný pán se na ní mlčky vyválel a zakrýval jí ústa dlaní, aby ani nehlesla. V naprosté tichosti se vysemenil mezi oholené Vikčiny pysky a bez jediného slova odešel. Jindy se nechal obdělat na koníčka, ale s podmínkou, že Vikina při tom ani nehlesne. Liboval si v tichu, omezování a decentnosti. Viděl v ní dámu v krajkách a tak miloval, když na něj rozkročmo nasedala. Dál, už jen v hrobovém tichu, naslouchal jen mlaskotu kluzké kundy a pozoroval pomalé a táhlé pohyby decentní kněžky.
Byl jako učiněný přízrak. Mizel stejně, jako se objevoval. Neznala ani jeho hlas a tak jen předplacená nastavila a posloužila přesně tak, jak určovalo zákazníkovo přání.

S místním jazykem byla na štíru, přestože v cizí zemi pobývala už od puberty. Její mozeček opravdu pobíral víc o sexu než by se snažil přiučit jiné řeči. Proto byla mezi němčoury oblíbená, protože nastavila a dál už v ničem neprotestovala.

Obdělávala jednoho po druhém a naslouchala tvrdé němčině. Kolikrát nerozuměla všem prasárnám, kterými ji zákaznící častovali. Kdejaký nadrženec ji využil k uvolnění svých tabu snů a při divokém mrdání ji buď škrtil a nebo popisoval témata, za které by se snad všude na světě dostal na dlouho za katr. S maximální spokojeností, kdy mladinká umělotinka neprotestovala, se pokojem prolilo tolik semene, že by se z toho zalidnila druhá největší planeta.

Ze vzpomínek a snění ji probral orgasmus a zběsilý čvachtot vody. Dlaň intenzívně šlehala opadající pěnu a ke světoběžné kundě doplaval na čubičku sladký pocit finále.

Odpočívala ve vlnách a namáhala si mozeček s rozhodnutím, zda se dál věnovat dráze roznožkoběžnice a nebo se tvářit před Gustavem jako dokonale vděčná partnerka a v duchu trpět při myšlenkách na Německo. Unaveně se přesunula do ložnice, kde tvrdě usnula. Mátožná se probudila v pozdní odpoledne, přepočítala Gustovy prašule a oblékala se do mikrooděvů, aby se vyrazila uklidnit na oblíbené nákupy.

„Kdy se vrátíš?“ překvapil ji Luboš ve dveřích, když zamykala byt a házela klíče do kabelky.
„Já…já večer…jen jsem chtěla…chtěla jsem si nakoupit a stavit se na někam na jídlo,“ koktala blondýnka místo toho, aby dotěrného sebevědomého souseda poslala tam kam patří.
„Vrať se brzo. Máš tu práci,“ ukazoval na znovu vyboulený rozkrok, natáhl dlaň k silikonovému prsu a s poplácáním luxusního Vikinina zadečku ji milostivě pustil z domu.

Zmateně klopýtala ke schodům a za zády slyšela zvláštní Lubošův smích. Už nesoupeřila s výčitkami a jasně se přesvědčila, že placené šukání jí prostě chybí. Rozhodnutá před Gustavem tajit dál kdekým používanou kundu, se chystala na sólovou dráhu šlapky bez pasáka. Dokonce i oblíbené nakupování pro dnešek zkrátila, místo teplé restaurační večeře se odbyla hot dogem z okýnka a divoce luskala na zaparkované auto na stanovišti taxislužby. Nasedla, nadiktovala cíl cesty a aby se vžila do nové role perfektně, zežvýkala hned čtyři plátky jahodových žvýkaček.

Mlela zmalovanou pusou do stran, prala se se žvýkací gumou, namotávala si ji na prsty a olizovala se do zpátečního zrcátka na řidiče, aby dala najevo, že za jízdu dovede zaplatit i jinak než penězi. Taxikář se nechytal, ale za to pysky se důkladně promašťovaly. Cítila čím dál větší potřebu se nechat zneužít a proto si chystala nejen bankovky, ale i rozepnutý výstřih. V rychlosti zaplatila, vyskočila z auta a vystřelila ke dveřím, aby se u schránek naladila na vlnu objednané slečny. Nakonec vyšla po schodech k Lubošovu bytu a dlouze zavonila.

„Konečně, že jdeš. Už jsem chtěl volat Gustovi,“ držel ji v šachu pro jistotu už ve dveřích, kdyby se rozhodla vycouvat z jeho vydírání.
„Zdržela jsem se,“ vešla bez dalšího pobízení do bytu a prošla bytem do nejbližší místnosti.
„Se nežinýruješ, koukám,“ prohlížel si provokující chůzi a táhl se za ní jako za hárající fenou.
„Jak to chceš, brouku?“ mávla rukou nad jeho připomínkami Viki a svlékala miniaturní hadýrky, aby se mohla pořádně uvolnit při všem, co ji čekalo.
„Kundu sis myla?“ štěkl k ní Luboš.
„Kde máš koupelnu, cukrouši?“ přitiskla se k němu už úplně nahá, zabodla do něj tvrdé silikony a prohmátla jeho rozkrok.
„Na chodbě, ty špindíro,“ máchl za sebe rukou, aby ukázal směr k očistě a neztratil tvář nadrženého burana, což ho dostávalo do toho správného varu.

Viki, zvyklá z minulosti na všelijaké zacházení, se v poklidu odebrala k umyvadlu, kde si ve stoje omyla mokré pysky i s análem. Utřela se do pověšeného ručníku a vrátila své sexy tělo do spárů čekajícímu nadrženci.

„Ukaž co umíš. Kompletně! A neflákej to! Já nejsem Gustav, takže na to pamatuj! Já se nespokojím jen tak s něčím, děvko!“ rozkázal Luboš a s postojem grubiána se nechal dál obšťastňovat mladinkou kurvičkou. Viki se přisála pusou a zlíbala masité mužské rty. Už při prvním dotyku všetečného pánského jazyka si představovala jak asi tahle přísná pusa líže. Vyrážela jazýčkem proti velkému jazyku a dlouhými nehty zajížděla za gumu tepláků. Nahmatala si polotvrdého buchara, přetáhla žalud a druhou rukou zajela k mužským bradavkám.

„No ten krásně tvrdne. Chceš ho vykouřit?“ lísala se stejně jako kdysi k Němcům.
„Vem ho do huby,“ vzdechl Luboš až se zapotácel.
Viki osvobodila už trčícího ptáka z kalhot, pomohla mu se svléknout a odvedla si pupkaté tělo k sedačce v rohu pokoje. Posadila ho, roztáhla mu nohy a přiklekla. S opatrností vzala jeho svátost mezi štíhlé prsty, pomalu přetáhla předkožku a olízla jahodu. Zakmitala špičkou po uzdičce a něžně nasála. Pohrávala si s ním jako by byl z křišťálu, což bylo Lubošovi sice příjemné, ale ne vyloženě podle jeho gusta.

„Nehraj si tu na dámičku a hul pořádně,“ chytil do dlaní Vikčiny blonďaté prameny a napíchl si její hlavu na kůl.
„To je ono! Chovej se tak, jak je ti přirozený! Já nejsem Gustav a vidím do tebe, flundro!“ prskal na její obličejík zhora a dávil ji kuželem, že jen valila oči a slintala.

Přesto, že chtěla celou akci vést sama, se nakonec nechala řídit sousedem, jen aby něco neprozradil Gustíkovi.
Mrkala poplašeně umělýma řasama a dusila se koženým žihadlem v krku. Šminky jí tekly po tváři a od rudé pusiny se natahovaly kšandy slin z předimenzovaného hrtanu. Na dotěrné otázky nadrženého Luboše, který se vyptával zda se jí to líbí, jen zvládala mumlat a zvedat palec vzhůru jako naprostý souhlas.

„Tak si ho obskákej, couro! Postavilas ho, tak si ho dodělej! A upozorňuju tě, že chci vidět jak se taky uděláš!“ vytahoval svou okrasu z kouřících rtů a popoháněl ji ke koníčkovi. Bez dalších dialogů se Viki pustila do práce. Dbala na to, aby uspokojila tohohle barbara a tak se ze všech sil snažila chovat co nejvíc rajcovně. Naskočila na koně, přichytila se ramen a zarážela se ažna nejhlubší dno. Sjížděla a nadskakovala, dráždila si kozy a pleskala prsty po poštěváku. S vyceněnýma zubama syčela jako mamba. Jazykem mrskala na prázdno a obdělávala rozžhavenou kundou už pekelně tvrdý Lubošův meč. Hekala, mlaskala a házela hřívou, aby u toho stále dobře vypadala.

„Myslíš, že tohle ti stačí? Já myslím, že potřebuješ víc,“ shodil ji ze sebe na záda, zatlačil ji do rohu sedačky, podržel jí nohy ve vzduchu a zapíchl se do vyšpulené pizdy. Vikina, zavalená vlastníma kozama, se jen přidržovala opěradla za ní a zkoušela co nejvíc vystavovat nateklé pysky.
Sem tam si olízla bradavku, hekala nahlas různé pobídky a dál si nechala ochotně škrtat lofasem v kundím pokladu. Luboš pro ni neměl jediné příznivé slovo ani oslovení. Plival na ni, držel ji pod krkem a bestiálně ji trestal naběhlým hovadem.

„Já budu!“ vyvalila Vikina očka, přichytla se Lubošových boků a napomohla k posledním zárazům až naposledy zakřičela a roztřepala se v křeči. Ani tohle hulvátského souseda nezabrzdilo. Naopak se do ní pustil ještě víc až ho ocas bolel. Nemyslel na napnutou uzdičku, nemyslel na pot, který mu tekl z oličeje přímo do rozmazaných kurvích očí a s pohledem na profiorgasmus se dodělal v nastrčeném zadku. Jen si zajel do úzké hnědky, povytáhl a už plnil anální útroby až po okraj.

„Vypadni. A zejtra nanovo! Jinak zavolám Gustavovi! Chudák, takovou čubku si domů dotáhne! Však počkej až to o tobě rozhlásím! Táhni domů!“ držel si vysemeněného lofasa Luboš a vyháněl nahou Vikinu, která se snažila bleskurychle obléknout do sukně s košilkou. Se spodním prádlem v ruce byla opět polonahá vyhozená ze sousedova bytu. Držela si nedopnutou košili a lem sukně, aby neodemykala dveře svého bytu úplně odhalená. Sotva zapadla domů a unavená se opřela o stěnu v předsíni, rozdrnčel se zvonek na chodbě. V rychlosti se zapnula a ještě rozmazaná a rozcuchaná otevřela neznámému hostovi.

„Něco sis u mě nechala, kurvo! Někdo ti volá!“ podával ji hrající kabelku Luboš a vedral se neomaleně za sousedkou do předsíně. Vikina hrábla pro mobil, přijala hovor a spustila ukoktanou konverzaci. Gustav, kterému se zastesklo, jí volal z večerní procházky a zachtělo se mu slyšet svoji panenku.

„Neděje se tam něco? Dopoledne jsem měl zmeškané hovory od Luboše, ale měl jsem přednášku, tak jsem to nemohl vzít. Až teď mám trošku klidu. Holka, pohlídej ho tam trošku. To víš, je to samotář. Ale občas bude určitě rád, když bude mít nějakou společnost. Jo a kdyby ti došly penízky, tak mi řekni. Nějaké uvolním z účtu. Jak se daří jinak? Chybím ti? Mám chuť na to naše mazlení. Ještě pár dní a budu u tebe,“ rozněžnil se Gusta a Vikča jen cvrlikala láskyplné odpovědi.
Luboš stál naproti, se založenýma rukama a kroutil hlavou. Nevěděl jestli kamarádovi závidí, nebo ho má nakonec opravdu varovat a sám se z toho vylhat, ale každopádně cítil jak ho krásně bolí koule.

„Ty seš vážně děvka. Tak zejtra čus,“ rozloučil se s použitou rajdou a odtáhl domů, kde si napustil koupel, aby ze sebe smyl pach rádodajné matrace.

Počet zobrazení: 58

Autor

Navigace v seriálu<< Naivní zlatokopka 02Naivní zlatokopka 04 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x