Naivní zlatokopka 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Naivní zlatokopka

Od ranního probuzení vzal život obou novomilenců rychlý spád. Gustav se na svoji panenku díval pouze zamilovaně, díky pobláznění a Vikina se chopila nové šance s vervou. Nechávala se obsluhovat, obskakovat, diktovala si svá přání a libovala si ve chvílích naprostého štěstí.

Po návratu do vlasti, když opustila dráhu profitanečnice, se nastěhovala ke Gustovi do bytu, prohlédla si vybavení se šatníkem a spustila kolotoč rázných změn. Gustav si ji dál hýčkal a plnil každičké přání blonďaté husičky. Její naivita a polomozeček ho neskutečně přitahoval.
I přes časté ostudy, kdy se s ní objevoval ve společnosti a nechal ji svobodně se projevovat, k ní vzhlížel jako k ikoně. Těžce žárlil, protože i když u paniček byla veřejně za tupou, u pánů měla veliký ohlas. Provokativní hrudník a milimetry vykukujícího zadečku, miloval každý samec nejen z Gustavových přátel.
Pánové chápali její lži o vysokém vzdělání i když v duchu kroutili hlavou nad Vikininým dorovnáváním se. Život trávený u tyče či v privátku s rudou lampičkou, měla vepsaný ve tváři.

Přesto se ze všech sil snažila být vzornou partnerkou. Domácí práce šly kolem ní, ale za silnou stránku považovala svoji ochotu. Vyslechnout, půjčit, poradit. Ze všech sil se snažila být věrná. Milovala nový život plný peněz a za žádných okolností o něj nechtěla přijít. Takže každého potencionálního nadržence likvidoval buď sám Gustav a nebo přímo Vikina, ovšem až po pořádné provokaci, protože kus kurvičky v ní přeci jen zůstal. I když dávala zdarma na pár sekund nenápadně nahlížet, přesto její skulinu neznal nikdo jiný než Gustík.

Radostně se vracel domů ze svých cest, protože novým životem, okořeněným o mládí, se mu navrátila chuť k dalšímu cestování neprozkoumaných zemí. Panenku nechával čekat doma, jelikož se do vybraného terénu nehodily ani její lodičky na vysokých jehlách, ani podvazky, i když jí opravdu sekly. O to radši se vracíval domů, kde věděl, že ve chvíli, kdy odemkne dveře jejich bytu, najde sexy Viki přichystanou na posteli.

Vždy pro něj byla nakulmovaná, přehnaně zmalovaná, s umělými řasami i dlouhými nehty. Lehávala v erotickém prádélku, a tím jej vábila už ode dveří. Zneužila si ho ještě před sprchou po dlouhém cestování, aby dala najevo jak moc mu je oddaná. Někdy byla za decentní dámičku, která se napichovala s pomalými přírazy, ale za to s větším prožitkem.
Jindy naopak se mu na matraci měnila v kočku na lovu, která umí přesně seknout drápem a vzít si sama, co celou dobu potřebovala. Ovšem to bývalo zcela vyjímečně.

Odloučení brávala statečně, protože zásoby peněz byly bohaté. Prázdné chvíle si nahrazovala dlouhými nákupy a plnými taškami. Domů si pak zvala nové kamarádky, ze své vrstvy, které hledala tak dlouho až je v jednom podezřelém baru našla. Vozily se veselé ke Gustovi do bytu taxíkem a nad lahví drahého vína, rozebíraly soukromé životy.
Viki se den ode dne přestávala kontrolovat a čím dál se Gustík vzdaloval, tím víc tíhla zpátky k holkám z kurvího doupěte.

Ani netušila, že posmutnělé zpovědi, kdy s rozzářenýma očkama vzpomínala na kroutění prdelí při tanci a prachaté Němce, poslouchá nadržený slídil odvedle.
Zhruba Gustův ročník, žijící osamotě a zatrpklý životem. Bez partnerky, práce, dobrého zdraví, trávil nevětší část dne, vrásčitý, zahořklý a nepříjemný pan Luboš u dveřního kukátka a nebo za zdí balkónu.

Mladou vyzývavku bral skoro jako svůj majetek už jen proto, že byl dlouholetým kamarádem věčně odcestovaného Gustava. Bral jako kamarádskou povinnost se mu o ženu postarat a než aby si souseda znepřátelil, radši slídil, co mladinká rajdička provádí. Představa, že ji potom sám zpacifikuje a možná díky malému vydírání zneužije, mu stavěla ocas, zase po dlouhých letech.

Chrochtal si v rozhovorech, kdy Viki otevřeně popisovala novým kamarádkám zážitky se sprostými klienty a kdy se za každou cenu snažila chovat jako laciná dáma. Pohoršeně vyprávěla jací dovedou být chlapi prasata, když vyžadují chcaní nebo polykání té jejich lepkavé mrdky. Luboš stál za balkonovou zdí a mačkal si ocas přes vytahané tepláky, šilhal do tmy a nasával vinný odér linoucí se z otevřeného sousedova pokoje. Kolikrát ve tmě honil brko a představoval si jak onu rádobydámičku ztrestá. A to právě tím, co namyšleně odmítá.
Měl chuť jí nandat za všechny, kterým odmítla vyhovět i přesto, že by dost slušně zaplatili. V jiných chvílích se dokonce odvážil i nahlédnout, aby zahlédl štíhlonožku, jak se návštěvě předvádí a nebo radí nějaké své kreace. Se zpoceným čelem zíral na pevný zadeček a toužil se ho dotknout, zmáčknout, olíznout a tvrdě ošukat.

Miloval dny, kdy se mladá naivka dokonce donutila k praní. Nosem tahal vůni pověšeného prádla na balkoně a přesto, že prádélko bývalo nezkušeně zaprané, číhal na okamžiky, až za rajdičkou zaklapnou dveře a on se bude moct natáhnout pro kousek miniaturních kalhotek nebo obrovskou podrsenku.

Když štěstí přálo a on krajkovou trofej vážně získal, utekl s ní ihned do pokoje, obtočil si jemnou látkou ocas a honil tak dlouho dokud vypraný kousek nepocákal.
Pak s chutí kradené prádlo vracel opovržlivě vzteklým metem směrem na zem zpátky na balkon a dál se věnoval šmírungu u kukátka nebo křížovkám. Představoval si, že blonďatá nána si je obléká přesto, že jsou škrobené jeho mrdkou, v domnění, že je jen strhl vítr.

Těšil se jak malé dítě na dny, kdy bude mladá poběhlice zase sama doma a bude si moct dovolit víc, než jen hoňku u odposlechu Gustavových nočních radovánek s hrnkem na zdi. Radoval se z loučení a sám mával na odjíždějícího Gustava, z přízemního balkonu. Sledoval jak kozatá blondýnka věnuje staré Gustavově tváři polibek na rozloučenou a vybírá od něj zásoby bankovek na dny, kdy bude opět sama doma.
S posledním zamáváním a vzdušným polibkem už zase klapala ke dveřím, což už netrpělivý Luboš čekal s okem na kukátku, aby zahlédl ladnou sexy chůzi a vrozené kurví chování.

Viki se dál chtěla chovat poslušně a spořádaně. Ale přesto opravdu v duchu plakávala po Německu a tamních radovánkách, jenž jí opravdu bavily. Proto si alespoň v soukromí dopřávala roli děvky, ojížděla se uměláky a vybavovala si kdejakého pupkáče, který se po ní kdy válel.

V den, kdy se všechno naprosto změnilo, se opět loučila s mužem svých snů, rolovala si modré bankovky a zastrkávala si je do výstřihu. Gustavově napomenutí, kdy ji taktně upozornil, že pokaždé zapomene na peněženku, se jen hloupoučce usmála, mávla ručkou plnou drahých náramků a s chichotem se mu věšela na krk, zvedala lýtko a otírala o něj bujaré silikony. Jako obvykle zamávala, poslala políbení a odskotačila na podpatkách do vchodu, aby se vrátila domů a zapřemýšlela v kterém obchodě začne dnes utrácet.

Postávala u výtahu, protože lenost byla její věrná kamarádka a po chvíli se při čekání na přivolanou kabinu zarazila. Zapřemýšlela miniaturním hladkým mozečkem a rozešla se ke schodům. Několikrát se rozhlédla okolo sebe, zkontrolovala okolí, aby ji nepřekvapil nějaký svědek a vyšlápla si na první schod stejně jako kdysi vstupovala na zrcadlové podium v Berlíně.
Vzpomínky byly tak moc silné, že si svoji show hodlala užít alespoň takhle. Vylezla na první schodek, naposledy se rozhlédla a s ujištěním, že ji opravdu nikdo nevidí, propnula nožku a sjela rukou od kotníku po stehno. Druhou nožku pochválila dlaní úplně stejně a zakroutila boky. Rozepnula si pár horních konflíčků u naducané halenky a pokračovala ve výstupu vzhůru. S občasným slídivým okem si hlídala případné nežádoucí svědky, ale jinak nerušeně předváděla panelovým zdem jediný kus umění, které ovládala na jedničku.

Uslintaně sledovala zábradlí, ústící v silnou šedě natřenou tyč a pár skoky ji oběma rukama objala. Natiskla si ji mezi silikonové bomby a sjela po ní do dřepu, kdy musela zákonitě roztáhnout nohy. V podřepu se propnula v pase, vyšpulila zadeček a ručkou zvedla sukýnku, aby ukázala domovní výmalbě svoje vypracované kejty.
Vyjela zpátky po tyči nahoru, olízla se a dlouhými nehty zabrnkala o probuzené bradavky. Ztratila úplně přehled o čase. Vnímala jen smyšlenou hudbu, přivírala oči a roztančila se tak vyzývavě, že tekla stejně, jako pod platícími němci.

Odvážně se oddávala hluchému tanci a ani netušila, že Luboš má oko od kukátka otlačené, čelo mokré a ocasem si plácá zevnitř bytu do dveří. Sledoval tu, kterou už v představách milionkrát šukal a která nosila prádlo od jeho semene.

„Dneska nebo nikdy!“ vyplazoval jazyk a olizoval kukátko nadsamčí nadržeností. Počkal si až se roztančená slaměná vdova rozrajcovaná kroutila kolem jeho bytu a v pravou chvíli otevřel. Drapnul ji za loket a vtáhl do předsíně, až na vysokých jehlách klopýtala.

„Nachytal jsem tě!“ vyhrkl na ní a doufal, že se sama chytne, až spatří vytažený ocas. Místo toho se naivní husička zastyděla, zrudla a zakryla si pusinku prsty s rudě lakovanými nehty. Svraštila obočí, kroutila hlavou a místo, aby dodělala sebe i Luboše, začala se omlouvat, jako by ji vlastní manžel nachytal při nevěře.
Naprosto vyřízená prosila souseda, aby to na ní neříkal a slibovala sebeovládání a nápravu v chování. Luboš nechápal její myšlenkové pochody a tak zkusil mladou kurvičku pořádně zatlačit do kouta.

„Kdyby jen Gustav věděl, jakou děvku si doma drží! Ten by koukal! Kdyby viděl, jak tady nastavuje tuhle prdel a vyvaluje ty svoje cecky!“ vyčítal Luboš a přitom drze omačkával tvrdé umělé obrkozy a zadeček rozpůlený tangy. Viki jen žadonila očima o mlčenlivost. Byla natolik vystrašená z vyhnání a ztráty nebeského žití, že jen mlčela a kroutila hlavou jakoby v přiznání viny.

„Kdyby jen věděl, jak tu ta jeho kurva klečí a cpe si mýho čurana do pusy, to by fakt koukal!“ pokračoval dál v monologu Luboš a tlačil Vikču na kolena, aby se konečně seznámila s jeho lofasem. Zabimbal jí před očima naběhlou jahodou, zaklonil hlavu a s blonďatou hřívou v dlaních si dopřával vytouženou kuřbu, protože cpal ohon do Vinčiných rtů.

Na kolenou rajda zapomněla na veškeré provinění a protože ucítila stejnou možnost jako kdysi s Němci, spustila kuřbu, o které se úchylnému Lubošovi v životě ani nezdálo. Cpala do sebe tvrdý kužel tak hladově, až záplavu lživých výčitek nadrženec už jen polohlasně chrčel.

„Kdyby jen tušil, že se mu jeho stará kurví a škemrá o omrdání, jak tu nastavuje prdel jeho nejlepšímu kamarádovi, to by čuměl!!!“ hrkal ze sebe udýchaně Lubin. Viki se z rádoby poslušné přítelkyně změnila opět v proficouru a tak plnila každé prání, které si Luboš nadiktoval. Vyskočila, stáhla si tanga ke kolenům a tlačila se těsným zadečkem k maníkovu dobyvatelovi. Luboš už na nic nečekal. Plivl na hnědý stažený anál, chytil si ptáka za jahodou, druhou rukou si přídržel rajdin bok a zajel si do černého tunelu pro výstřik.

„Ty kurvo! Ty seš těsná! Tam ti to Luboš nedělá, co? Hoň si kundu, hoň! Dělej! A hekej, to mi dělá dobře! Však vás pořád poslouchám! Musíš být poslušná děvka jinak mu to všechno řeknu, slyšíš?“ mrdal ji zezadu Luboš a křivil ksicht, protože mu bylo v úzkém análku slastně. Viki jen přes rameno přikyvovala a slibovala, že udělá všechno, jen aby to na ni nenapráskal. Olizovala si nehty, dojila si silikony a s vyceněnými zuby se sama narážela na tvrdolína před výstřikem.

„Jo? Ty sama? Tak dělej! Ukaž co v tobě je, ty děvko!“ opřel se Luboš zády o zeď v předsíni a založil pohodlně ruce, protože si mohl bez další snahy jen a jen užívat. Vikina se sama narážela a ždímala mu ocas ukázkovou prdelí. Krásně mu rolovala předkožku až k pupku a už se zase chovala stejně jako v berlínském bordelu. Pohledem přes rameno hlídala sousedovu tvář a když poznala blízký výstřik, zrychlila šoustačku anální kundou tak rychle, že supícího Luboše udělala do konce.

„Sežer to!“ tahal ji znovu do pokleku mrdák a cpal ji do pusy vystříkance se zbytky visícího semene. Viki otevřela pusu, nechala si sperma otřít o jazyk a poslušně polkla. Olízla se a počkala si na verdikt.
„A pak že nepolykáš. Tohle budeš žrát pokaždé když se mi zamane, počítej s tím!“ upozorňoval ji udýchaně přísňák a bez okolků ji vyhodil z bytu.

Přitlačil tvář ke zvědavému dveřnímu oku a spokojeně pozoroval jak si použitá coura natahuje stažená tanga a vrací cecky zpátky do rozepnuté košilky. Radoval se zákeřně z toho, že onu, dosud zdánlivě věrnou kamarádovu přítelkyni, konečně vyzkoušel. Perverzně se těšil na další setkání a plánoval si, jak jí mozek vymyje úplně. Něco na ni vymyslí, aby ji měl pořádně v hrsti.

Autor

Navigace v seriálu<< Naivní zlatokopka 01Naivní zlatokopka 03 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x