Nejkrásnější řetězová reakce 4

Toto je 4 díl z 5 v seriálu Nejkrásnější řetězová reakce

Ericha tato vtělená dívčí nevinnost dráždila. Tušil pod krásnou slupkou rozpálenou chlípnost a sexuální vydráždění k nepříčetnosti. Všiml si, jak se již slovy přímo ukájela ve výrazech zvyšující sexuální vzrušení. Teď tím byla přímo posedlá. Viděl, že si musela bez ohledu, že jí může někdo vidět, nebo právě proto, dráždit poštěváček a občas projet štěrbinu. Všiml si jejího chtivého, chlípného pohledu na jeho trčící penis, který se ve vodě při každém pohybu kymácel.
Erich měl vodu již do půli stehen a Janici dosahovala k rozkroku.
Schválně se zastavil před ní, vzal úd do ruky a zacloumal s ním.
„Tak pojď malá klisničko, chceš? Chceš?“ a pomalu zacouval.
Janice se zrakem stále upřeným na jeho žezlo, neschopna slova, horlivě kývala a přibližovala se k němu se vztaženou rukou.
Erich ho pustil a chytil ji za trčící ňadra.
„Řekni co chceš?“
Chtěl slyšet od tohoto anděla něco zemitého, drsného a sprostého.
Janice se nejdříve nechápavě podívala a pak pochopila.
„Ježíši,“ řekla tlumeným, ale jasným hláskem. “To víš, že chci ten krásný vohon, ta moje rozpálená kunda ho tam strašně potřebuje!“

Jako pružina se vrhla skokem na Ericha, objala ho kolem šíje a ramenou s rozevřenými stehny se zaklesla patami za jeho pas. Žhavá hladová pijavice se přitiskla celá k němu. Zakymácel se.
Neobratně hledala rozevřenou skulinou jeho oje. Marně.
Erich musel pustit její prs a nasadit dřevec do nájezdní polohy. Roztažená, bělostná stehna se vydala plně jeho drancování.
Začal drhnout, dřít, masírovat. Jen se svíjela a umocňovala svou rozkoš třením o jeho zarostlou hruď. Její plné, kypré rty se vtiskly na jeho a jazýček se kmitavě dobýval do jeho úst. Jako v deliriu líbala a hryzala jeho krk a ramena. Přerývavě při tom vyrážela: “Vraž mi ho tam, já ho chci, já stříkám! Já chci tvýho klacka! Ještě!“

Byl to jen Erichův prostředník, který plnil její zuřivý požadavek.
Narazil přitom na překážku,která praskla. To si uvědomil až později když s mimořádným úsilím pronikl do ní svým penisem. Její těsný otvor způsobil rozkoš a její zmítání a neartikulované skřeky, z nichž občas zaslechl lascivní „mrdej, šukej, vraž ho tam, to je žezlo, kruci naraž ho tam přeci!“
Poslechl. Malinko ji od sebe oddálil a pak mohutným náporem přirazil obě půlky na svůj kůl. Zaryl se do ní jako pajcr do skály. Pukla.
Vyrazila strašlivé „áách“.
Cítil jak se zmítá v křečovitých proryvech napíchnutým klínem. Začal přirážet. Přirážel čím dále tím prudčeji. Přestal vnímat ostatní smysly. Vše se soustředilo do onoho vyvrcholení lidského bytí.
Čas i prostor pro ně neexistoval. Byli jen oni dva. Jejich obrovská živočišná touha, její naplnění v ohromujícím poznání mladé samičky, která nyní celou svou bytostí, každou částečkou se snažila prodloužit a opakovat ten prožitek ukrutně drásající rozkoši, pro nějž byla ochotna obětovat vše, celou svoji výchovu, civilizační nátěr, jen aby se opakoval.
Její tělo, které před chvilkou na několik vteřin ztratilo svoji ochrannou vrstvu, vytvářenou výchovou řadu let, se nyní rozrostlo novou, velikou živočišnou touhou.Touhou po dalším, tak ukrutném prožitku.
V době kdy byl její duch unášen tou strašnou rozkoší mimo jsoucno, nevnímala Janica, že ten samcův ocas, ten mužův úd dospěl i svého vrcholu a opustil její svírající pochvu a nejúžasnější produkt člověka, semeno, se poprvé ocitlo na panenském těle.

Byli stále po kotníky ve vodě. Janica se přitiskla k Erichovi s neskonalou vděčností a touhou.
Společně vykročili z vody. Erich sáhl po odložené lahvi. Došlo mu nyní, že byl první i když Janica nebyla už pannou v pravém slova smyslu.
Měla znalosti z porna a chlípnost s vilností postící se jeptišky a služky z hampejzu. Nyní k tomu přidala první praktickou zkušenost samice.

Musel si loknout. Janica samozřejmě rovněž. Od něj by nyní vzala i jed. Chlípná žádost ji znovu rozpalovala. Musela se o něho třít oběma nalévajícími se prsy, klínem i stehny.
„Poslyš Janico,“ začal Erich.
Chtěl si svoji domněnku ověřit. “Tys ještě pořádně………vlastně………teprve nyní!?“
„Bylo to moc vidět?“ řekla nesměle skoro ustrašeně.
„Vůbec ne,“ uklidnil ji. Stačilo mu to.
„To už nic dál nebude?“ zašeptala zklamaně. “Já bych to chtěla ještě moc. Myslíš, že už to nepůjde?“

Došli již skoro k místu, kde se rozložili. Obraz, který se jim naskytl roznítil znovu jejich vášeň.
Imre měl před sebou vystrčenou zadnici Lídy klečící před ním, opírající se rukama o zem a přijímající jeho zuřivé nárazy, při čemž horečně hladil a rozevíral majestátní půlky. Současně přejížděl, potěžkával a hnětl těžké, komíhající se kužele prsů s neuvěřitelně vzrostlými tykadly bradavek.
Slyšeli jeho opilé: “Ty máš nádhernou prdel  a ..ještě senzačnější kozy! Víš ty vůbec o tom?!“
Neúnavně při tom zajížděl svým pístem.
„Zapomněl jsi ještě, že mám, mám…strašnou kun..kundu,“odpovídala stejně opilá Lída.
“A…a pořádnýho frajtra.“

„To je strašné,“ začala šeptem Janica. „On ti píchá Lídu!“
„Měl by spíš píchat tebe!Ne?!“ provokoval Erich.
„Ne,“ přimkla se k němu těsněji. “Ten by se na to nezmohl jako ty. Tys úplně něco jiného..a pak…nemám takové kozy a prdel. Snad ta moje kundička by ještě mohla konkurovat.“ řekla Janica alkoholem zbavena všech zábran.
Malá ruka sáhla na jeho tuhnoucí úd.
„Taky tě to vzrušuje? Nezkusíme to jako oni? Moje prdelka je taky pěkná?! Podívej se! Kozičky taky povyrostly! Chceš?!“

Chtěl. Nemělo cenu zapírat. Tuhnoucí beranidlo v její ruce mluvilo za něj. Nebyl čas vykládat ji, že Lída je sice zralá, krásná žena plnící všechny funkce ženy s živelnou rozkoší, že Janica je kůzle, žena poupě, slibující vyzrát ve stejný dar životu jako Lída, že pro každého bude její chlípnost a chtivost nespoutané rozkoše tím největším a nejkrásnějším darem vedle ostatních vlastností ženy. Darem ženského mládí.

Místo toho uchopil její pahorky, které přes jeho drsné nájezdy nepoklesly, ale naopak vyrostly a vztyčily hlavičky, a pootočil ji zády k sobě. Pochopila.
Opřela se o svah a vystrčila své půvabné kulaté půlky, sama je rozevřela aby uviděl její zívající, rozkošnou tlamičku, lačnou pozřít opět svého dalšího návštěvníka, tentokrát na jediný zátah.
Přímo se do ní zadřel. Valy růžových polštářků těsně obemkly nájezdníka a lesklé, vlhké, horké stěny hltaly každý dotyk, aby ho přiváděly v chlípnou rozkoš.
Táhlé hrdelní “ááách“ se vydralo z bělostného hrdla a rudých polštářků rtů Janici. Zajíkala se rozkoší když ucítila hlavu údu ve svých útrobách.
Aniž by si to uvědomila začala spirálovitým pohybem umocňovat jeho rozkoš. Žasl, kde se to v ní vzalo. Tahle stará, generacemi předávaná virtuozita v milování afrických domorodých kmenů, které sice neznají techniku ve výrobě, ale techniku rozkoše žití si předávají po celé generace.
Janica ji přece nemohla znát! Byla talentem, rostoucí s požitkem.
Možná, že to alkohol vyvolal z hloubky podvědomí.

Erich drtil ve svých dlaních ty bělostné polokoule vyrůstající z neuvěřitelně štíhlého pasu. Rozevíral je při jejich svíjejících pohybech. Hltal pohledem její stále svírající zarostlé valy něžného malého a tak lačného dívčího pohlaví.
Drsně přejel její malý, do nemožnosti vydrážděný stimulátor, překrvený, přecitlivělý stále toužící poštěváček po opětovném dráždění. Jeho ruce v horečné, vzrušující pouti, silně hnětoucí hedvábnou pokožku se opětovně zmocnily vyhrocených naběhlých prsů. Tiskly je vychutnávajíc jejich pevnost, tuhost a nyní vzrůstající objem.
Ucítil jak se pod mohutnou vlnou rozkoše mladé tělo, lačné chlípnosti prohnulo z předklonu do oblouku na zad a Janica oběma malýma rukama přikryla jeho drtící dlaně a ještě více je přitiskla na vypnutou hruď.

Neodolala, aby nepřiživovala svou chlípnost pohledem na nedaleko se pářící Lídu a na surovou, zvířecí vášní zkřivenou tvář Imreho, na jeho vytřeštěné oči s překrveným bělmem.
Viděla jak je valchován velikým tmavým houštím rozevřeného pohlaví Lídy mezi obrovskými stehny zakončenými masivem vyšpulených hyždí. Viděla jak se horečně přisál a objal ty měchy kymácejících se vemen s abnormálně vzrostlými bradavkami ve tmavých dvorcích v kruhové hradbě špičky prsů.
I reakce Lídy na silácké promnutí jejich antén bylo obdobné.

Author

Navigace v seriálu<< Nekrásnější řetězová reakce 03Nejkrásnější řetězová reakce – Pozorovatelé >>
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Opet skvele napsany dil 👍

Bob Romil

Úspěšně dokonaná výměna „manželek“ a nejspíš dojde na nějakou společnou akci. Noci jsou žhavé a moře vlahé 🙂

Martin

Další díl plný vzrušení . Zdárně provedená výměna protějšků se spalující vášní . Doufám , že bude ještě pokračování, třeba na hotelu po opadnutí první vášně .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk