Nevěrná žena 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Nevěrná žena
Počet zobrazení: 477

Jana se domů vrátila plná doktorova semene, uspokojená a přesto měla strach. Stíny minulosti se pomalu začaly objevovat zpět. Už věděla, že Franta je někde nablízku a že zřejmě se bude chtít pomstít za to, co mu způsobil její muž během svatební cesty v Jugoslávii. Celá ta situace jí málem stála manželství a teď opět podlehla svému chtíči po pěkně velkém a tvrdém údu a nechala se nachytat při nevěře. Tušila, že dřív nebo později se jí Franta ozve.Na druhou stranu vlastně chtěla, aby se ozval. Vlastně zjistila, že touží zase okusit jeho kládu, protože ta jí způsobovala takovou rozkoš. Nebo si to jen nalhávala? Byly vzpomínky na Jugoslávii přibarvené? Jana nad tím dlouho přemýšlela v posteli, když ten den usínala. Vedle ní ležel manžel. Chrápal a to před pěti minutami měli sex. I když ten sex nebyl takový, jako s Atilou, nebo doktorem. Rychlé přírazy po dobu tří minut a výstřik do kondomu. Jana díky tomu chrápaní usnout nedokázala.

Vstala tedy z postele a v noční košilce vyšla na chodbu bytu. Děti už také spaly. Bylo něco kolem jedné hodiny. Nejprve se posadila v kuchyni a koukala z okna na kostel, který stál uprostřed parku. V dáli viděla skupinu takzvaných papírových domků. Jana nakonec usoudila, že tohle nemá smysl. Byla nadržená. Manžel jí pouze rozdělal a ona, aby měl radost, svůj orgasmus zahrála. Chvíli přemýšlela co s tím. Nakonec se rozhodla zariskovat. Vstala a opatrně přešla k vchodovým dveřím, které odemkla a otevřela. Když byla na chodbě, opět pomalu za sebou zavřela. Měla v plánu zkusit zabouchat u Atily. Seběhla tedy o patro níže a zaklepala na dveře jeho bytu.

Když se otevřely, stála  v nich nahá postava Atily.
„Co je?“ zeptal se ospale, aniž by si uvědomil, s kým to mluví. To zjistil, až když se pořádně rozkoukal.
„Nevím jak to říci“ pravila a cítila, že jí veškerá odvaha opouští.
„No myslím, že vím, co chceš. Svrbí tě co?“ Jana jen přikývla a sledovala, jak jí postava uvolňuje místo a ona tak mohla vejít do bytu.

Jen co se za ní zavřely dveře, začala trochu litovat, že nechala svůj chtíč zvítězit nad rozumem.
„Chtěla bys zase, co?“ zeptal se a uchopil do ruky prsa, která se rýsovala pod košilkou.
„Dáš zase bez gumy?“ zeptal se znovu a přitom si Janu k sobě přitáhl. Hned ucítila tvrdého ptáka. Ten se už tlačil mezi nohy a tak se lehce rozkročila a pocítila na kundičce kládu, která jí začala dráždit. Dech se jí zrychlil a cítila, že je víc nadržená. Atila bezostyšně mačkal prsa přes látku košilky, a přimáčkl Janu na stěnu. Ona se zachovala instinktivně. Začala Atilu líbat a přitom zvedla jednu nohu, kterou přitiskla na jeho pas. Košilka se tak vyhrnula nad bříško a objevila se mokrá kundička, do které najednou zajel tvrdý ohon.

Atila držel Janu pod zadečkem, druhou rukou mačkal velká prsa a zatím co se s ní dál líbal, tak začal pozvolna přirážet. Tvrdý úd krásně jezdil v těsné kundičce poměrnou částí své délky a příjemně jí roztahoval. Přesto byla dost těsná na to, aby cítil na žaludu sametové stěny a díky pohybu to bylo příjemné tření, které zvyšovalo jeho nadrženost.
„Ach to víš, že ti dám bez gumy“ zasténala Jana, když se dolíbali a sledovala, jak se Atilovi rozšířili zorničky.
„Kurvo,“ hekl a začal víc přirážet. Nebyl něžný. Byly to tvrdé přírazy, a když už mel v ruce prso, nehladil jej láskyplně, ale prostě jej pevně uchopil, zmáčkl až cítil, jak se mu bradavka tlačí do dlaně. Pak se ale rychle odtáhl a tím tvrdý ohon vyjel z nadržené kundičky.

Chytl Janu lehce za hlavu a přitáhl si jí blíž ke své. Cítil, jak zhluboka oddychuje a sledoval její překvapený výraz. Netušila, co se bude dít dál, ale to vše jí zároveň vzrušovalo.
„Bez gumy mi nedala ani má žena“ hlesl potichu, a v hlase cítila jeho nadrženost. Usmála se.
„Tak co přestat kecat a zajít si do ložnice zašukat?“
Atila přikývl a vydal se směrem, kde Jana čekala ložnici. Vešla za ním do místnosti, které vévodila velká kovová manželská postel. Atila na ní ulehl, chytl přitom dlouhý tlustý ohon do ruky a držel ho ve svislé poloze. Jak stožár krásně trčel a nabádal, aby na něj dosedla nadržená kundička. Jana se nenechala pobízet. Rozkročmo se posadila na Atilu a zatím co si přetáhla košilku přes hlavu, lehce nasedla na ohon a zasunula si ho do sebe až po koule. Pak započala nadzvedávat zadečkem tak, aby úd se dal do pohybu a třít se naběhlým žaludem o sametové stěny. Rozjela krásnou jízdu na koníčkovi a rozhoupala tak své velké pevné přednosti na hrudi. Atila neváhal a uchopil je do dlaně a s pocitem stoupající rozkoše ty melounky hladil a lehce mačkal. Přitom zhluboka oddychoval a poslouchal, jak Jana slastně sténá rozkoší.

Rozkoš jej nakonec přemohla a on uchopil Janu pevně za boky, aby jí následně převalil na záda. Rázem byl na ní, mezi roztaženýma nohama s ptákem hluboko v těsné kundičce. V okamžiku, kdy začal pohybovat zadkem, aby mohl protahovat tu těsnou svatyňku lásky, Jana se mu snažila vycházet vstříc. Kdyby je někdo pozoroval, viděl by divoké mrdání dvou nadržených lidí. Černá postava, které vévodil pivní pupek a štíhlá postava s velkými prsy, které v rytmu přírazů létaly nahoru a dolů. Pokud je ovšem nemačkal Atila v rukou. Jana si opět užívala pořádné šukání, které jí přivádělo na vrchol blaha a cítila, že brzy prožije velký orgasmus. „Jsi úúúžasnýýý… úúúúž budu… bože úúúúžžžžžžžž“ vyjekla ze sebe v okamžiku, kdy se kundička začala stahovat kolem černého ohonu v organických křečích a Jana se prohnula jak luk. Bylo to opravdu nádherné co prožívala a vychutnávala si každou část toho okamžiku.

Zatmělo se jí před očima a po dlouhé době přestala při orgasmu vnímat okolní svět. Ani si tak nepovšimla, že z ní Atila slezl a vlastně slezl z postele. Ani to, jak do ložnice vkročila tlustá nahá postava, která opatrně vlezla na postel a ulehla mezi rozevřené, chvějící se nohy Jany. V okamžiku, kdy na ní nalehlo sádelnaté tělo, poznala, že je něco v nepořádku. Tohle nebyl Atila a ona otevřela překvapeně oči. Ještě více překvapeně se zahleděla do tváře, která jí byla tak známá a která se na ní doslova zubila.
„Ahoj Janinko“ zachroptěl onen muž a rázným pohybem zadku zasunul až na dno rozdrážděné kundičky dlouhý mohutný úd.
„Franto“ zasténala Jana a začala nadrženě přirážet proti pohybům svého nového milence. Objala jej kolem krku a začala se s ním líbat, zatím co si vychutnávala další rozkoš, kterou jí tvrdý pták způsoboval.

Franta byl starší, o hodně. Díky své obezitě jeho kosti trpěly, ale to, že po dlouhé době ležel na ženě, která mu vlastně změnila jeho život, mu vhánělo spoustu sil, díky kterým zběsile šukal nadrženou Janu.
„Ach bože… jsi úžasný … ach to je ono, vůbec ses nezměnil“ sténala nadrženě Jana. To už jí však u hlavy klečel Atila a začal žalud otírat o její ústa. Dala hlavu lehce na stranu a otevřela ústa tak, aby do nich mohla úd vsát a cucat jej, zatím co se nechala šukat od Franty. A ten se snažil, aby to bylo tak dobře, jako to před malou chvíli dělal Atila. Měl jednu menší výhodu. Měl ho oproti Atilovi o kus delšího ptáka a navíc Janu znal. Dokázal tak odhadnout její reakce a i když sténala tlumeně, díky černému ohonu v puse, věděl, že když jí zrovna teď uchopí za jedno velké prso a zmáčkne jej tak, že zatlačí dlaní i na tvrdou bradavku, že to v Janě vyvolá bouři rozkoše. A taky že ano. Netrvalo to dlouho a Jana začala prožívat druhý orgasmus, při kterém jí Atila skrápěl notnou dávkou lepkavého semene. Přesněji, výstřiky směrovaly na prsa a částečně i bříško Jany, která se klepala v návalu dalšího mohutného vyvrcholení.

Franta se musel sesunout na záda a sledoval, jak se Jana klepe v orgasmu a jak na prsa jí cáká Atila své semeno. Jen co se trošku vzpamatovala, vsála do úst černý úd a začala jej čistit a vysávat zbytek semene.
„Kašli na toho cikána a pojď mě dodělat. Chci ti vycákat tu tvou prcinku“ zaslechla Frantu a tak z úst doslova vyflusla Atilův úd. Až jí překvapilo s jakou radostí sedla na Frantovo tlusté tělo a doslova se nabodla kundičkou na čekající ohon.
„Jedno se tomu tvýmu musí uznat. Díky těm dvěma fakanům máš ještě větší a hezčí kozy “ hlesl nadrženě a uchopil ty melounky do ruky, zatím co Jana rozjela krásnou jízdu na koníčkovi.

„Jo to je ono kurvičko, tak mě s tou kundou hobluj. Kurva ty jí máš těsnou“ hekal Franta a vychutnávala si, jak se naběhlý žalud tře o stěny vlhké kundičky a naráží špičkou na její dno. Jana se nahnula a políbila jej.
„Ale nepovídej, určitě jsi za mě měl nějakou náhradu“ zasténala a pokračovala v poskakování. Franta jí plácl po přes zadek a pokoušel se rozpohybovat své tlusté tělo tak, aby přirážel proti jejímu poskakování. Cítil, že se blíží ke svému vrcholení.
„To se pleteš, Janinko. Posledních pár let jsem mohl mrdat akorát prdele vězňů, jako je ta Atilova“ vydralo se mu z úst a Janu to málem šokovalo. Nepřestala však poskakovat, a když si představila, že by ho Franta místo do ní, rval do Atilova zadku, cítila, že ve své perverznosti se jí ta představa zamlouvá. Více zrychlila své poskakování, čímž i více zvyšovala své vzrušení.
„Ten tvůj pták mi chyběl. Byla chyba, že jsem se na tebe vykašlala. Ach bože, ach ano, už to zase na mě jde. Dělej, vycákej mi kundu. Ach ach“ začala sténat, čímž dostrkala Frantu až na okraj onoho pomyslného vyvrcholení.

To Frantu zahřálo na jeho egu. Dlouhá léta vzpomínal na Janu, i jak si s ní úžasně zašukal. A nyní slyšel z jejích úst, jak si to také užívala.
„Neboj čubičko, vycákám tě. Dělej, ždímej mě tou úžasnou kundou ach bože, už budu cákat“ hekal a v rukou nadrženě mačkal houpající se prsa. V okamžiku, kdy Jana opět začala prožívat orgasmus, začalo mu v ptáku cukat a on cákal do útrob nadržené svatyně, mohutné dávky lepkavého semene. Sesunula se na tlustou postavu Franty, který zhluboka oddychoval. Tohle bylo na jeho srdce velký nápor. Cítil jak silně buší a občas vynechá. To hned lapal po dechu. Ale pozvolna se to uklidnilo.

Jana se zvedla z postele a opatrně odešla. Nějak vytušila, že Franta potřebuje oddech. Navíc ona se potřebovala vysprchovat a vlastně jít zpět domů. Uvědomila si, že tu strávila poměrně hodně času a bála se, co by se stalo, kdyby se probudil její manžel a nenašel jí v posteli. Vyšla z ložnice a na chodbě potkala Atilu.
„Koupelna je tady“ pravil a už jí otevíral dveře do menší koupelny, které vévodila vana. Jana do ní hned vlezla a osprchovala se. Když vyšla, čekali na ní Atila a Franta.
„Zítra se tu zastav a řeknu ti co a jak“ pravil Franta a potěšeně se uculoval. Jana tušila moc dobře, co má na mysli. Prostě jí skončilo období věrnosti a zase se začne chovat jak kurva. Jenže tentokrát to bude asi ve větším rozměru, než tehdy v Jugoslávii.

Doma naštěstí manžel spokojeně chrápal v posteli a vůbec netušil, že si krásně užila dva velký ptáky.

Počet zobrazení: 477

Autor

Navigace v seriálu<< Nevěrná žena 02
4.9 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ladislav

Velmi pěkné.

Hades

Opravdu super povídka! Bude pokračování?

Junior

Toto je zatím poslední díl, volné pokračování je v návratu domů, alespoň myslím. Nebo musíš hledat mezi Tomášovými povídkami.

Last edited 2 let před by Junior
Junior

A povídka Návrat domů se k tomu nevztahuje? Podle postav mi to tak přišlo.

Junior

OKi tak mne popletli ta podobná jména a charaktery. Velmi se tedy omlouvám, že jsem čtenáře mystifikoval. Ale oboje je výborně napsané.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x