Ó ženo, tvé jméno je vášeň

Setkali se na vesnické zábavě. Seděl u stolu, znuděně pozoroval tančící páry a přemítal, proč sem vlastně lezl. Nikdy tu nebyl, nikoho neznal, tak se rozhodl, že jak skončí to skotačení na parketu, sebere se, zaplatí a půjde na ubytovnu.
Pojednou zaregistroval upřený pohled docela pěkné dívčiny. Když se na ni zpříma podíval, nesklopila zrak a dále ho upřeně pozorovala. Protože právě začala hrát hudba, sebral se a šel pro ni. Tančili spolu zpočátku beze slov a pak se zeptala:

„Ty seš tu novej, že sem tě tady ještě neviděla?“
„Takys nemohla,“ odvětil, „dneska jsem přijel.“
Cítil, jak je k němu přilepená a stehnem nenápadně přejela přes jeho rozkrok.
„To tady seš sám, nemáš tady holku?“ sondovala. „Jo, to se tady musí, mít sebou holku?“ zažertoval a přitiskl si ji blíže k tělu. Čekal odmítavou reakci, ale ona přivřela oči a začala zrychleně dýchat. Dohrála hudba a jak šli z parketu odfoukla si:
„Je tady horko, nepůjdeme se ven ochladit?“

Nebyli sami, páry postupně mizely do tmy před hospodu a museli to mít nějak zorganizované, protože venku mizely ve tmě a co šel s partnerkou, žádné nepotkali. Došli za husté houští. Pověsila se mu na krk, začala jej prudce líbat a cítil jak se její tělo chvěje. Byl chlap a tak samozřejmě ten prudký nápor nevydržel. Objal to nabízející se tělo, oplácel polibky a snažil se rukou hladit mladá ňadra. Nebránila se, poodtáhla se, aby měl místo a sykla:
„Vlez pod halenku odspoda, ať nejsem pomačkaná.“

Velice rád vyhověl a hrál si s pohádkovými hrbolky. Při tom poslouchal přerývaný dech partnerky, která se mu svíjela v náručí. Pak se najednou odtáhla a věcně se zeptala:
„Máš gumu?“
Zblble odpověděl: „Ne, na co?“ a ona zašmátrala v kabelce, rukou mu zajela do rozkroku a konstatovala: „Je to dobrý, seš krásně připravenej. Dělej, jdeme na to!“

Hbitě mu rozepnula zip kalhot, málem rozervala slipy a pak si hrála a laskala ztvrdlý kolík. Vysvobodila ho z kalhot, hladila a šeptala:
„Ten je krásný, já už to nevydržím, dělej!“
Pohotově oblékla kolík do gumáku, stáhla si kalhotky, opřela se o strom, vystrčila holý zadeček a vyčítavě zasyčela:
„Na co čekáš? Dělej!“
„To chceš jen tak, bez přípravy?“ zakoktal.
„Dělej, nebo se udělám i bez tebe,“ zaúpěla a ještě více vystrčila zadeček proti němu. Nevydržel, opatrně rozhrnul cestičku k dírce a s rozkoší se zabořil dovnitř. Vzrušen přirážel a cítil jak dírka povoluje a zase se svírá vášní, zatímco z úst milenky se ozývalo milostné sténání.
Nebyli v té končině sami, jak po chvíli zjistil. Kousek opodál bylo slyšet také sténání a výkřiky, jenom v trochu jiné tónině. Zajel rukama pod halenku, uchopil ňadra ztvrdlá rozkoší, hnětl je a palci dráždil bradavky.

„Přestaň, nebo se udělám!“ ozvala se kňouravě a začala zadečkem víc kmitat. Tak jí kozičky jen lehce tiskl a o to víc se činil v dírce. Pnutí v kolíku rostlo, takže odhadoval blízký konec. Když pak se jeho partnerka vzepnula v divokém orgasmu, byl jeho dobyvatel kundičkou k zešílení ždímán mačkán, drcen a vydojen do poslední kapky.
Sténání přešlo ve vzrušený výkřik, provázený chroptěním. Sevřen v kleštích její dírky, lapal po dechu a v dlouhých prudkých dávkách vyprazdňoval do ní své zásoby mužné šťávy.

Po chvíli se oba poněkud zklidnili a kolík neochotně vyklouzl ven. Stáhl z něj l gumu a rozpačitě se zeptal:
„Kam s tím?“
„Na zem, kam jinam,“ odpověděla. „Tady jich je,“ vyprskla a natahovala si kalhotky. Pak se k němu přitiskla a mlsně šeptala:
„Ty seš ale dobrej, tak takovou krásnou jízdu ani nepamatuju.“ Otírala se o jeho hruď bradavkami a sondovala:
„Budeš tady na dlouho?“
„Nevím, možná tak týden“, vydechl. „Tak to je fajn,“ konstatovala, „to si můžeme každý den zopáknout.“

Když druhý den, během opravy vozíku vykládal parťákovi místní údržby o svém dobrodružství, ten se s pochopením zasmál:
„Jo, to byla Anča rozhoďnožka, ta už dostala každýho mladýho u nás. Ale budiž jí ke cti, že to nechce platit, asi to má ráda, potvora.“ Po chvíli pokračoval: „Dej si na ni pozor, té tak lehce neunikneš. Ta utahala několik borců tak, že druhý den nemohli chodit.“

Navečer seděl v pokoji na ubytovně, když se ozvalo zaťukání a Anča vklouzla dovnitř. Chvíli se na něho dívala, zrůžověla a zeptala se:
„Už ti o mě vykládali, že?“ Sedla si na postel a pokračovala: „Nezapírám, dělá mi to dobře a s gumou se nemůže nic stát. A s každým je to jiné.“
Zeptal se:
„A proč nechceš mazlení?“
„Hned su hotová a to už potom není tak hezké,“ namítla.
„A to ti nikdo neřekl, že můžeš být hotová i vícekrát za sebou?“ zeptal se a přisedl blíž k ní. Vykulila na něj oči:
„Vážně, to taky jde?“ Pak ale zklamaně řekla: „Stejně to k ničemu není, ty už se mnou nic mít nechceš, po tom co ti navykládali.“
„A když řeknu že chci, co ty na to?“ zeptal se.

Vrhla se mu okolo krku, dusila ho polibky a pak zašeptala:
„Zhasni, já to ještě v posteli nedělala.“
Šel zamknout, zhasl a ve tmě slyšel šustění svlékaných šatů. Sedl na okraj postele, svlékl se a přitlačil k mladému tělíčku. Líbal ji obličej, sjel polibky po oblinách ňader na růžové vrcholky, dráždil je jazykem a ruka hladila kučeravý pahorek nad horkým klínem. Neznámý pocit ji doslova zvedl do oblouku. Chroptěla, sténala a drtila v náručí hlavu pokušitele mezi ňadry. Zvolna se uklidňovala, uvolnila hlavu ze sevření a vydechla:

„Bože, to byla krása, tak sem se v životě neudělala.“
Sjel ústy na bříško, pokračoval do klína, klekl si mezi doširoka roztažené nožky a vdechoval omamnou vůni, rozvášněného dívčího klína. Potom se sklonil, palci rozhrnul okraje lasturky a jazykem dráždil ztvrdlý hrášek poštěváčku. Cítil jak klín se pomalu zvedá proti jeho jazyku a vzápětí bylo dívčí tělo opět zvednuté v oblouku prožívaného orgasmu. Zase chroptěla, sténala, lapala pod dechu a mezi sténáním prosila:
„Pojď, prosím tě, pojď honem!“

Nahnul se nad ní, přisál se na ústa a pomohl kolíku do dírky. Horká, mokrá, stahující se přijala kolík a klín začal proti němu prudce vyrážet. Neudržel se, také zrychlil a na jeho sténání odpovídala vášnivými výkřiky. Křečovitě mu zatínala prsty do ramen a ztvrdlé bradavky ho příjemně lechtaly na hrudi. Slastí z tohoto vášnivého spojení vykřikla a zmítajíc se pod jeho útoky sevřela dírku silným stiskem.
Zaúpěl, částečně bolestí a částečně vzrušeným výstřikem. Tělo se mu otřásalo vzrušením a kolík zaplavil dírku horkou lávou. Stále ještě vzepjatá v záchvatu silného orgasmu, blaženě sténala, když vnímala horké výstřiky hluboko v lůně. Mokrou tváří se mu otírala o obličej a třesoucím hlasem šeptala:
„Jsem v nebi…, to není možné…, to je krása…!! Miláčku, nesmíš mě odejít.“

Znavení, udýchaní, leželi vedle sebe, chvíli, co chvíli přisátí k ústům dlouhým polibkem.
„Víš že jsme zapomněli na gumičku?“ zeptal se.
„Nevadí, já se na ni také nespoléhala, beru pro jistotu prášky. Ta guma byla pro jistotu, abych nechytla nějakou nemoc“ uklidňovala ho.
„Kdy odjíždíš?“ zeptala se tiše.
„Zítra. Ta oprava byla malá, tak už musím zpátky,“ povzdechl si.
Přitiskla se k obličeji mokrou tváří, plnou slziček:
„Nepustím tě, po tom všem, já tě nepustím!“ vykřikla. Dlouho ji ještě uklidňoval polibky, než konečně utahaná z milování usnula v jeho náručí.

Ráno, když skládal věci do kufru služebního vozu stála vede něj, v očích slzy. Při loučení jej objala, políbila a zašeptala:
„Na chvíle s tebou nikdy nezapomenu. Byly nejkrásnější v mém životě.“ Pak dodala: „Jeď už, nebo začnu bečet.“
Nastoupil, nastartoval a když pak jel po okresce, vybavoval si obrázky z nádherného nočního milování. Romanticky si povzdechl:
„Ó ženo, tvé jméno je vášeň.“

Autor

4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Fosil

Není mi jasné, jak mohla utahat několik borců tak, že druhý den nemohli chodit, když si až do příjezdu našeho hrdiny myslela, že může prožít jenom jedno vyvrcholeni, kterého – jak z povídky vyplývá – dosahovala snadno rychle.
Docela by mne zajímalo, jaký byl další Ančin osud; zklidnila se, nebo se naopak stala obětí své touhy?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x