Rozmazlený hajzlík a ujetá matka

Naši se rozvedli krátce po mém narození a mě vychovávala jen matka. Neskutečně mě rozmazlovala, stal jsem se doslova jejím božstvem. Neustále mě objímala, líbala a ujišťovala, jak mě miluje. Snídani mi nosila do postele, sama mě koupala, česala i oblékala a všude mě doprovázela.

Po rozvodu na otci vysoudila obrovskou částku peněz a tak jsem měl vždy vše, nač jsem pomyslel.
Vyrůstal jsem tedy v přepychu, nekriticky zbožňován, protěžován a cokoliv jsem provedl, matka omlouvala a hájila.
Pomalu a jistě ze mě vychovala namyšleného hajzlíka, který si myslel, že si může dovolit, co ho napadne.

Základkou jsem prošel bez vážnějšího maléru. Matka vždy vše za pomoci peněz vyžehlila. ale na gymplu už to tak snadné nebylo. Začal jsem střídat školy a jen díky matce absolvoval.
Pak se přidal další problém, začal jsem jevit vážný zájem o ženské tělo a sex, až jsem jednou pokusil donutit naši domácí pomocnici, aby se přede mnou svlékla a snažil se jí osahávat.
Ta dala okamžitě výpověď a mě čekal pohovor s matkou.
Zase mě objímala, líbala a přesvědčovala, že to není moje chyba, že mě služebná jistě sváděla a že najde jinou. Div ne na kolenou mě prosila, abych si nezačínal nic se ženskýma, že mě zkazí, zneužijí a že mám věřit jen jí, svojí milující mamince, která pro mě chce jen to nejlepší, udělá pro mě všechno a nikdy mě neopustí.
Místo trestu jsem dostal zvýšené kapesné a za pár dní nastoupila nová domácí pomocnice, stará a nehezká. Díky svému kapesnému, které bylo na úrovni průměrného platu, jsem netrpěl nouzí a tak jsem se rozhodl, že si svojí první erotickou zkušenost koupím.
Přemlouval jsem několik bývalých spolužaček, až jedna nakonec souhlasila. Za cenu, která by stačila na nájem třípokojového bytu, si ve sklepě jejich domu sundala tričko, vyhrnula sukni a kalhotky si stáhla do půlky stehen.
Mému okukování se jen chichotala a když jsem jí začal osahávat prsa a klín, pleskla mě přes ruku s tím, že tohle domluvené nebylo, navíc se posmívala bouli na kalhotách, kterou vytvořil můj nadržený ocas.
Domů jsem došel naštvaný, nadržený a protivný, čehož si matka okamžitě všimla.

Vyptávala se, jestli mě někdo neublížil a když jsem zarytě mlčel, naléhala a slibovala hory doly, abych se svěřil své milující matce.
Tentokráte se ale odpovědi nedočkala a byla z toho evidentně celá špatná. Neustále mě starostlivě okukovala a dávala okatě najevo svoje znepokojení.
Vydržela to až do večera a nepřestala, ani když mě šla vykoupat. Dosáhl jsem sice už zletilosti ale i tak mě moje matka stále ještě starostlivě každý večer důkladně umývala a pak ukládala do postele.

Dnes to bylo obzvláště starostlivé. Jemně mě namydlila a pak myla žínkou po celém těle. Jako vždy věnovala zvláštní pozornost mému, jak říkala, malému princi. Pečlivě mydlila celý klín a také mě vždy přetáhla předkožku a důkladně omyla žalud, aby byla očista dokonalá.
Sama byla čistotou přímo posedlá, sprchovala a převlékala se několikrát denně a když přišla z fitka nebo joggingu, strávila v koupelně celé hodiny. Jako bývalá modelka byla zvyklá dbát na svůj vzhled, i doma chodila vždy perfektně upravená, v šatech a lodičkách na vysokém podpatku a za špičkovou kosmetiku, kadeřnické a kosmetické salóny utratila ročně více než většina lidí za nové auto.
Po koupeli mě vždy natírala tělovým mlékem celé tělo a když mně pomohla obléci pyžamo, ukládala mě do postele.

Dnes to ale dopadlo jinak, když mě jako obvykle mazala, tak můj ,,malý princ,, prudce reagoval na její doteky a mohutně se ztopořil přímo pod její rukou.
Namlsaný pohledem na spolužačku, podrážděný doteky při koupeli, nevydržel dráždivé pohyby máminy dlaně při roztírání krému a razantně dával najevo svou nadrženost.
Doslova se jí rozšířily oči.
„Denisku“, vydechla, „ty už ho máš jako dospělý chlap, to už mu budeme muset říkat velký princ,“ dodala s překvapeným výrazem.
Okamžitě se ale zase zachmuřila a přísně naléhala: „Doufám, že ho neukazuješ nějaké cizí ženské, pamatuješ si, co jsem ti říkala?“
„Jo, pamatuji, ale už nejsem žádné děcko, chci ho do nějaké zastrčit a zašukat si, “odsekl jsem drze.
„Když se o mě tak bojíš, aby mě nějaká cizí nenakazila, tak mně sežeň nějakou ty. Když nabídneš dost peněz, určitě nějakou vhodnou seženeš. Hlavně ne nějakou blbou mladou holku, já chci pěknou starší kočku, co to pořádně umí,“ poroučel jsem si drze a hned jsem běžel pro mobil abych matce ukázal jedno své oblíbené porno video.
„Takovou mně sežeň, ta se mně líbí.“

Matka užasle koukala na obdařenou kočku řádící na obrovském ocasu, oblečenou jen v podvazkovém pásu, punčochách a lodičkách, jak pohazuje dlouhými vlasy, mačká si veliká prsa a křičí rozkoší a nebyla schopna slova.
Teprve když jsem video vypnul, nadechla se a spustila.
„Ale Denisku, nemyslíš si přeci, že by tě tvá milující maminka vehnala do náruče nějaké prostitutky, to bych nesnesla. Víš přeci, jak jsme si vždycky slibovali, že budeme navždy spolu. Copak jsem ti nesplnila vždy všechna tvoje přání a nedala vše, co jsi chtěl. Copak už mě nemiluješ,“ dodala skoro s pláčem.
„Tak když mě tak miluješ, tak to nějak zařiď,“ trval jsem rozhodně na svém. „Hlavně rychle, nebo půjdu někam do bordelu,“ zasadil jsem jí poslední ránu.
To ji dostalo na kolena, doslova se svíjela a zaklínala mě, abych to nedělal.
„Denisku, to mi nemůžeš udělat, já tě přeci miluji nejvíc a tohle všechno,“ ukázala na odhozený mobil. „Můžeme přeci dělat spolu, kdo by ti to měl ukázat, když ne tvoje milující maminka, jsi přeci jen můj,“ štkala.

Byl jsem zvyklý si z ní dělat služku a věděl jsem, že mi vždy splnila každé moje přání, ale tohle bylo přeci jen něco jiného. Přemýšlel jsem o její nabídce a vzpomněl jsem si na jednoho bývalého spolužáka.
Na gymplu platil za velkého děvkaře, často se chlubil svými úspěchy u žen a také ale tvrdil, že jeho nejlepší šukačka byla s jeho mámou. Šukat vlastní mámu je ten největší rajc a vodvaz, říkal. Co když měl pravdu, honilo se mě hlavou a z té představy se mně zase postavil.
Moje máma je krásná ženská, stále ještě ji agentury přemlouvají na focení a chlapi po ní blázní, to bych jim všem pěkně vytřel zrak.
„Tak jo, máš pravdu a když si tedy budu moct vyzkoušet všechno, tak jsem pro,“ souhlasil jsem.
„To víš, že ano Denisku, budeš moct úplně všechno, rozjasnil se jí obličej, počkej na mě, skočím se do koupelny upravit a hned jsem u tebe.“
Z jejího ,,hned,, byla sice skoro hodina ale stálo to za to.

Postavila se přímo přede mně a já musel uznat, že to je prostě kočka, jaká se hned tak nevidí.
Vzala si svůj oblíbený, bílý župánek z průhledného čínského hedvábí, který toho více odhaloval, než skrýval, koketně ho rozevřela a zaujala pózu jako na přehlídce, abych si mohl prohlédnout prádlo pod ním.
Podprsenka, kalhotky, podvazkový pás, byly v kombinaci bílého saténu a krajky, bílé punčochy vzadu se švem doplnily bílé lodičky na stříbrných jehlách.
Perfektně nalíčený obličej rámovaly dlouhé, plavé vlasy, připomínající zlatý déšť, který zazářil ve světle lustru, když se přede mnou protočila jako na přehlídce.
Při tom pohledu mně zamrzl hlas v hrdle a když se mě zeptala, jak se mně líbí, zmohl jsem se jen na horlivé zakývání.
Spokojeně se usmála, ztlumila světlo a posadila se ke mně na okraj postele.
„To jsem ráda, že se ti líbím, Denisku, já tě teď hezky pomazlím, aby si mamince nemusel utíkat za jinou a zůstal se mnou.“

Sklonila se nade mnou, lehce mě políbila na rty a začala mě jemně hladit po břiše.
Její měkká a teplá dlaň mě velice vzrušovala a když mě nečekaně přejela po ,,velkém princi,, tak jsem se málem udělal, i když to bylo jen přes pyžamo.
Celý jsem se napjal, abych to zadržel, ale určitě to zacukání cítila pod rukou, protože se usmála a řekla. „Denisku, nemusíš to zadržovat, vystříkej se kdykoliv budeš chtít, miláčku,“ nabádala mně a zároveň zajela rukou rovnou pod pyžamo a můj napnutý ocas sevřela něžně prsty.
Dotyk její ruky mě zcela elektrizoval a můj ocas na to reagoval tak že se začal křečovitě cukat a chrlit semeno kolem sebe.
Máma ho konejšivě hladila a chválila sílu výstřiku.
„To bylo hezké, Denisku, moc si mě překvapil, ale teď tě musím očistit,“ vzala krabici papírových kapesníčků, kterou mám vždy na nočním stolku.
Stáhla mně pyžamové kalhoty a začala mě starostlivě utírat, dokud všechny stopy mé ejakulace dokonale neodstranila a potřísněné kalhoty s použitými kapesníčky neodnesla pryč.

Když se vrátila, sundala si župan, lehla si vedle mě, pevně se ke mně přitiskla, krásnou nožku v punčoše položila přes moji nohu a chodidlem mě hladila lýtko. Nikdy bych nevěřil, že dotyk ženského chodidla v punčoše může být tak vzrušující, neodolal jsem a na oplátku ji začal hladit stehno.
„Děláš to moc hezky,“ pochválila mě, „a vidíš, že k tomu nepotřebuješ žádnou cizí ženskou,“ dodala a dala mně další krásnou pusu na rty, až jsem se zachvěl.
Hladil jsem její nožku a pomalu ruku posunoval nahoru, až jsem narazil na okraj punčochy a sponu, kterou ji přidržoval podvazkový pás, kde jsem ucítil holou kůži. Byla hebká, horká a já se do ní doslova vpíjel bříšky prstů.
Když jsem se rukou dostal až na spodní lem kalhotek, matka mě přestala hladit na břiše a hrudi a znovu uchopila do dlaně můj ocas, který zase začal tvrdnout a mohutnět ale tentokrát po něm jezdila dlaní nahoru a dolů, bříškem prstu laskala žalud a vzápětí něžně mnula koule, až jsem vzdychal slastí a prsty zatínal do látky jejích kalhotek, div nepraskly ve švu.
„Dáš mi ještě pusu,“ zeptala se znenadání a když jsem kývl, naklonila se ke mně tak těsně až se prsy opřela o můj hrudník a přitiskla své rty na moje. Tím to ale neskončilo.
Její jazyk vklouzl do mé pusy, spojil se s mým až utvořily vzájemný propletenec, jako by bojovaly o místo v ústech toho druhého.
Její polibky chutnaly po jahodovém lesku na rty a společně s jejím parfémem to vytvářelo neodolatelnou kombinaci, která mě úplně pobláznila.

Jak jsem ji k sobě tiskl, moje ruce se setkaly na jejích zádech, přesně na místě kde měla zapínání podprsenky.
Chvilku jsem s ním bojoval, ale nakonec jsem ho zdolal a hladil její holá záda od krku až ke kalhotkám, dokud se nenadzvedla a povolenou podprsenku si nesundala. Mým očím tak odhalila smetanově bílá prsa, ozdobená růžovými terči s tmavší bradavkou uprostřed.
Když pak jedno z nich uchopila rukou a nabídla mě ho ke rtům, nedočkavě jsem se k němu přisál tak náruživě, že bradavka, která zpočátku připomínala malou rozinku, začala rychle tvrdnout, nalévat se. K jsem ji lehce tiskl zuby, začala máma tiše sténat a pohyb její ruky na mém ocasu se zrychlil, až jsem se zase nebezpečně přiblížil výstřiku.

Chtěl jsem ji varovat, ale jak sem otevřel ústa a osvobodil tak její prs, sama ruku odtáhla, chvilku mě ještě hladila na podbřišku a pak na mě nalehla, přitiskla klín na můj ocas a pomalým pohybem pánve nahoru a dolů mě ho jemně masírovala látkou svých kalhotek.
Uchopil jsem ji za zadeček, pevně tiskl půlky a pomáhal jí v tom rytmickém pohybu, dokud mě nepřemohlo vzrušení a já zase začal stříkat.
Vlny slasti mě procházely celým tělem a já se pod ní svíjel a hlasitě sténal, dokud z ocasu nevyšla poslední kapka a vzrušení neopadlo.
„Vidíš, Denisku, zmáčel jsi mně celé kalhotky, teď si je budu muset sundat,“ pronesla zvláštním, přidušeným hlasem. „Chceš, abych si je sundala, chceš mě vidět bez kalhotek?“
„Ano, sundej si je,“ sotva jsem zahrčel, jak jsem měl stažené hrdlo.
„Tak ty mě chceš vidět úplně nahou Denisku, chceš se mi dívat mezi nožky miláčku,“ ptala se znovu tím zvláštním hlasem.
„Jo, jo, chci se ti tam dívat, vyhrkl jsem nedočkavě,“ máma se tedy postavila, pomalu si rozepnula podvazkový pás, nechala ho spadnout na zem a pak si neskutečně pomalu začala stahovat kalhotky.

Nejdříve zasunula na bocích palce za okraj kalhotek, stáhla je asi o centimetr a zase je vrátila zpět, pak je zase stáhla níž, až se objevil malý trojúhelníček chloupků a tak to několikrát opakovala, až jsem konečně spatřil vršek její mušličky.
„Líbí se ti, Denisku, jak se maminka pro tebe svléká,“ šeptala vzrušeně. „Chceš vidět moji nahou mušličku?“ Zuřivě jsem kýval na souhlas a napjatě sledoval, jak kalhotky sjíždějí stále níž a pomalu odhalují její nejintimnější místečko.
Konečně byly dole a ona je odhodila stranou. Až na ten maličký trojúhelníček byla dole celá vyholená, takže mému pohledu nezůstalo nic skryto.
Viděl jsem ale jen úzkou rýhu a teprve když zvedla jednu nohu a opřela si ji o postel, se ta rýha trochu rozestoupila a já zahlédl kousek růžového lůna.
„Jak se ti líbí nahá maminka miláčku?“ zeptala se mě tiše.
„Jsi nádherná,“ vydechl jsem ohromeně.
Byla to pravda, byla skutečně nádherná. Dlouhé a štíhlé nohy mně doslova učarovaly a vše ostatní za nimi nijak nezaostávalo, vzrušené prsy jí trčely výbojně kolmo dopředu, částečně zakryté dlouhými vlasy, takže vypadala jako nějaká víla z obrazu starého mistra.
Zvedla nohu, kterou měla na posteli a chodidlem mě svádivě hladila po noze od kolena nahoru, až narazila na můj ocas, který se pomalu, ale jistě zase stával ,,velkým princem,, a kapičky vzrušení, uroněné ze špičky zanechávaly tmavé skvrny na její punčoše.
Vzrušení, které jsem prožíval, mě skoro trhalo na kusy, měl jsem doslova třesavku a když se mě zeptala, jestli si ji chci prohlédnout tam dole zblízka, jen jsem natáhl ruce a stahoval ji k sobě na postel.
Položila se vedle mě na záda, pokrčila nohy v kolenou, roztáhla je a vybídla mě.
„Jsem celá jen tvoje, miláčku, můžeš si se mnou dělat, co chceš,“ a přejela si mazlivě dlaní přes mušličku.

Přemístil jsem se mezi její nohy a prohlížel si ji pěkně zblízka. Růžová skulinka byla malinko pootevřená, ale stejně jsem dovnitř neviděl.
Prstem jsem jemně tu škvírku projel a překvapilo mě jak je celá heboučká, horká a vlhká až jsem prudce zatoužil se s ní pomazlit.
Ze začátku jsem ji jen jemně hladil a mělce projížděl prstem, ale sama najednou sáhla oběma rukama dolů, rozevřela si ji pěkně do stran až připomínala květ orchideje a vyzvala mě, abych se nebál.
„Neboj se Denisku, klidně přitlač a pěkně zastrč do maminky prst, uvidíš, že se ti to bude líbit.“
Povzbuzen jsem tedy do rozevřeného kalichu zastrčil prst a zkoumal, jak hluboko se dostanu.
Na dno jsem ale nedosáhl a tak jsem přidal ještě druhý, zatlačil a matka sebou škubla.
Zarazil jsem se, ale hned mě uklidnila. „To nic, miláčku, děláš to moc hezky a mamince se to líbí, můžeš mně tam dávat i pusinky, to bude také příjemné, uděláš mě tím radost,“ ujistila mě.

Nedočkavě jsem sklonil hlavu, lačné rty přitiskl na její lasturku a dychtivě nasával opojnou vůni, kterou vydávala. Ta vůně se nedala popsat, ale měla zázračné účinky. Celé moje tělo, každičká jeho buňka, jakoby dostala elektrický impuls a v ocasu mě začal startovat jaderný reaktor, jehož pulzy vysílaly naléhavé signály do celého těla.
Nabuzen jak jelen v říji, jsem matce zajel jazykem mezi okvětní lístky té její orchideje a začal jí zběsile lízat. K nové vůni se přidala ještě nová chuť a čím déle jsem ji lízal, tím jí bylo více.
Pronikal jsem jazykem co nejhlouběji to šlo a prsty široce roztahoval její okvětí, které už naběhlo do dvojnásobné velikosti a stále se nemohl té krásy nabažit.
Máma mně čechrala rukou vlasy a vzrušeným hlasem mě povzbuzovala.
„Ách, ano, krásně mě jí lížeš miláčku, nepřestávej, lízej mušličku svojí mamince, hodně mě lízej,“ vzdychala a tlačila si moji hlavu do klína.
Lízal jsem to voňavé lůno jako posedlý až se nahoře, v místě kde se setkávají lístky jeho okvětí, začal zvedat malý, lesklý hrbolek, rostl a zvedal se jako by se chtěl rozhlédnout a když jsem po něm zkoumavě přejel jazykem, cítil jsem, jak máminým tělem proběhla vlna napětí a z úst jí vyrazilo táhlé, přidušené áááách.
Ten lesklý hrbolek mě přímo vybízel, abych si ho vzal do pusy, laskal ho jazykem, pohrával si s ním jako před tím s prsní bradavkou a pokaždé když jsem ho stiskl rty nebo tvrdě přejel jazykem, máma zasténala a její tělo se zavlnilo.
Vzrušovalo mě, co to s ní dělá a tak jsem se mu pořádně věnoval a sledoval, jak sebou máma cuká a napíná bříško.
„Je, je, je, ták, ták, ano, ano, ano, to mi dělej miláčku, to je krásné, ještě, ještě,“ naříkala, celá se chvěla a z nitra jejího kalichu rozkoše kanula jedna kapka nektaru za druhou, aby pak splynuly a pod jejím zadečkem vytvořily mokrou skvrnu na prostěradle.
V ocasu mě už zase začínal pulzovat reaktor a přestával jsem se kontrolovat.
Máma několikrát hlasitě vykřikla a pak mě pobídla, abych do ní vstoupil.
„Pojď miláčku, strč do maminky svého velkého prince, rychle mně ho tam dej, pojď honem do maminky,“ sykala mezi vzdechy a roztahovala si oběma rukama pysky.

Na nic jsem už nečekal, nasadil žalud na roztažený a zduřelý vchod její mušličky a zatlačil vpřed. Máma potěšeně vykřikla, položila si moje ruce na prsa, sama mě chytila za zadek a silně mě tiskla proti svému klínu.
Sevřel jsem pevně její prsa a začal přirážet, zatím co ona ze sebe vyrážela zvuky povzbuzení.
„Tak, tak, tak, ano, ano, ano, dělej to mamince, dělej, dělej,“ volala.
Vydrážděn pudem i jejím křikem sem ho do ní zarážel plnou silou, tak hluboko jak jsem dokázal a ona mě neustále povzbuzovala.

Zmítala se pode mnou, pohazovala hlavou ze strany na stranu a její nehty se mně zarývaly do kůže na zadku až se nakonec prudce vzepjala, zakřičela a já cítil, jak mně její lůno pevně sevřelo ocas, že doslova explodoval.
Škubal se v tom sevření jako zvíře lapené do želez, zaplavoval její nitro jednou vlnou semene za druhou a já křičel vzrušením a blahem stejně jako ona.
Nakonec jsem padl na její hruď, zabořil se obličejem mezi její prsa a prudce oddychoval jako bych uběhl maratón.
Sevření její vagíny začalo povolovat ale, když jsem ho chtěl vyndat, nedovolila mně to a stále mě k sobě pevně tiskla za zadek.
„Nech ho ještě tam, miláčku, chci ho v sobě ještě cítit,“ šeptala vzrušeně.
„Krásně jsi mě to udělal, Denisku, krásně si maminku pomiloval.“

Trvalo ještě několik dlouhých minut, než jsem ho směl vyndat ale ani pak mě nepustila. Tiskla mě k sobě snad ještě silněji a do ucha mě šeptala různé něžnosti.
„To bylo krásné, miláčku, nádherně si mě pomiloval. Také se ti to tak líbilo?“
Když jsem jí řekl, že líbilo, usmála se spokojeně a ujistila mě, že se můžeme takhle milovat každý večer, až odejde hospodyně.

Pak mě odvedla do koupelny a oba nás pečlivě vymydlila. Pozoroval jsem ji, jak si sprchou vyplachuje lůno, jak stékají kapky vody po její nádherné pleti a když se mě pak zeptala, jestli bych chtěl dnes spát s ní v její ložnici, nadšeně jsem souhlasil.
Do ložnice jsme odešli nazí.
Uložila nejdříve mě a když si lehla vedla, ještě na mě naléhala: „Denisku, slib mamince že nebudeš chodit za jinýma, slib mně to, prosím,“ žadonila.
Když jsem jí to slíbil, potěšeně mě políbila, přitulila se ke mně a za chvilku spokojeně usnula.

Ve mně ještě doznívaly dojmy z mého prvního milování ale její horké tělo, pevně přitisknuté k mému působilo konejšivě a tak jsem záhy také usnul. Byla to první, z našich společných, intimních nocí a neměla být poslední. .

Autor

4.6 85 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavá povídka. Teď jen jak ten chlapec dopadl až mu později zemřela matka. Většinou to bývají chudáci.

Junior

No co se týče HDD, existují firmy, které se specializují na záchranu dat. Vždy záleží na tom jak velké poškození to je a co všechno jsi na disku měl pro Tebe důležité. Není to zrovna levné a nemusí se podařit vše zachránit. Taky jsem to kdysi absolvoval, protože jsem na disku měl účetnictví.
Co se týče komentářů tak se bojím, že jich moc nepřibyde jak můžeš zjistit u jiných povídek, ale třeba se mýlím.

Junior

Jo vím, že to není levné a opravdu hodně záleží na tom co jsi na disku měl a jakou to pro Tebe mělo cenu. Jinak doporučuji nějaké používat nějaké cloud úložiště, kam si do budoucna budeš ukládat důležitá data. Ale je to jen doporučení.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x