černý šuká zezadu

Odhalení nevěry

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Asistentka

Naše situace se začala, co po finanční stránce, pomalu, ale jistě měnit. Jana dostala za výbornou práci během pracovní cesty poměrně slušně přidáno. Šéf si tak pojistil, že po tom všem nebude chtít odejít. A pak tu byly změny, které jsem já nepostřehl. Ty změny v jejím chování co se sexuální stránky týče. Její změny v oblékání a i to, že začala chodit do posilovny. Vše bylo tak postupné, že jsem to považoval za zcela přirozenou věc. Nikdy mě ani nenapadlo, že mou ženu šuká obtloustlý cikán v čele zástupu dalších chlapů.

Jana si rychle na to vše zvykla. Zjistila, že se jí to ve skutečnosti líbí. Nezávazný sex byl pro ní něčím vzrušujícím. Tohle semnou nemohla mít. A pokud měl chlap větší péro, dělala to sním s větší chutí. Tak jak si to šéf představoval, z mé ženy se stala kurva, která podržela tomu, na koho ukázal. A tak se stávalo, že jsem byl informován o pracovní schůzce, která je zakončená večeří a popřípadě, že jde se šéfem na nějaký večírek, jako jeho doprovod. V tu dobu se u mě objevil jistý brouk pochybnosti, který mi v hlavě hlodal a hlodal a hlodal.

Bylo to rok po tom, co Jana nastoupila do práce. Opět mi oznámila telefonicky, že se koná porada s důležitým klientem a že se zdrží v práci dlouho do noci. Tentokrát jsem to už nevydržel. To bylo ten týden potřetí, co takhle zavolala, a já prostě musel zjistit, jestli to je pravda.

Upřímně, když jsem se blížil k budově firmy, vůbec jsem si nepřipouštěl, že bych spatřil něco jiného, než standardní obchodní schůzku. Proto jsem pak jen šokovaně stál ve stínu a sledoval, jak z budovy vychází Jana v doprovodu postaršího muže silnější postavy. Oba nasedli do auta, které bylo zaparkováno na nedalekém parkovišti. Rozhodl jsem se proto, je sledovat. Nejeli kupodivu daleko. Po asi dvou kilometrech auto odbočilo na parkoviště jednoho domu, do kterého potom Jana s mužem vešli. Bylo to čím dál víc divnější a já už vše viděl černě. Přesto jsem se utěšoval, že to přece nemůže být to, co jsem věděl, že je. Tedy, že mi moje drahá žena je nevěrná a do toho domu šla proto, aby si zašukala s tím starším tlusťochem.

Zahlédl jsem, jak se rozsvítilo světlo v okně, které směrovalo do zahrady. Srdce mi neskutečně bušilo a já měl strach. Strach jít ven a zjistit na vlastní oči, jestli je pravda to, co se nabízí. Seděl jsem v autě asi patnáct minut a rozhodoval jsem se. Nakonec zvítězila zvědavost a odhodlání zjistit pravdu. Jednou pro vždy musím zjistit, co se to děje. Celý strachy, kdy srdce mi skoro netlouklo, jsem vylezl z auta a došel opatrně k asi dvoumetrové zídce, která vymezovala prostor zahrady. Rozhlédl jsem se, jestli mě náhodou nikdo nevidí a pak jsem zídku přelezl. Dostal jsem se na zahradu a hned jsem utíkal k rozsvícenému oknu. Tam mě čekal šok. Přes závěsy jsem zahlédl nahou postavu toho tlusťocha, jak leží na manželské posteli a honí si tvrdý ohon, na který po chvíli navlékl kondom. Délkou a tloušťce odpovídal mému údu. Nebyl to tedy žádný obr. Druhý šok mě čekal vzápětí, neboť do místnosti vešla Jana. Nahá, tak jak jí příroda stvořila. Byla nádherná a muž přestal ve svém počínání a jen sledoval, stejně jako já, kterak se k němu blíží a jako kočka leze na postel, aby vzápětí usedla na tlustou postavu.

Jana uchopila tvrdý úd do ruky a začala jej honit. Zatím co se nahnula tak, že se mohla začít s tlusťochem líbat. Polibky to byly vášnivé a nechala ty nestoudné ruce, aby ohmatávaly každičkou část nahého těla. Chlap se ovšem zmohl na pohlazení zadečku a nadržené mačkání a hlazení velkých prsou. Pro mě ta scéna byla neskutečná. Zraňující, ale zároveň hrozně vzrušující a díky tomu jsem jen stál a koukal, jak se Jana mírně nadzvedává a nasazuje úd na okraj nadržené kundičky a pak na něj pozvolna nasedá, dokud do ní nezajel celou svou délkou. Ruce položila na velký pivní pupek a pak se začala na tom údu pohybovat, nahoru a dolů. Pozvolna jej ze sebe nechala vyjet až po žalud a pak na něj opět nasedla. A to celé v pomalém, ale plynulém pohybu pánví.

Muž si to vychutnával, bylo to vidět na jeho tváři. Držel Janu za boky, a nebo jednu ruku posunul výše na prsa, která se mu houpala před obličejem. Na tváři mé ženy jsem taky něco viděl. Blažený výraz rozkoše, který mě utvrdil v tom, že si to skutečně užívá. Její pozvolné poskakování se postupně měnilo na pořádný cval, kdy jsem i slyšel její slastné sténání a kňučení, které dělá, když se blíží k orgasmu. To už se chopil iniciativy tlusťoch. Najednou se převalil tak, že Jana skončila na zádech a on nalehl na ní. Jen na kratičký okamžik z ní vyjel tvrdý úd, ale ona dala nohy od sebe a muž mohl opět krásně zasunout. Začali nadrženě přirážet proti tělu toho druhého. Díky tomu sténání mé ženy ještě zesílilo a doslova jsem slyšel, jak jí z úst vycházelo:
„Mrdej mě s tím úžasným čurákem. Ach bože jsi úžasný. Mrdej mě jak děvku“ Což mě ještě více překvapilo. Takovou jsem jí neznal.
„Ja, ja, das is gutte děvka. Ty být velmi dobrá. Já tě pořád šukat ty kurva“ zazněl prasečí hlas tlusťocha. Přesunul se tak, že klečel mezi roztaženými nohy a držel boky Jany, aby jí mírně nadzvedával zadeček. Ona jen do rukou uchopila poletující prsa a začala si je dráždit. Hladit a mačkat a lehce tahat za bradavky.
„Můžete mě tak krásně šukat, když budete chtít. Ach… ach… ale nejdřív musíte podepsat tu smlouvu“ zavzdychala a ve mně to hrklo. Takže ona s ním šuká, aby podepsal nějakou smlouvu?

Tlusťoch zvolnil ve svých přírazech. To mu umožnilo pak to, že mohl začít hladit velké pevné prso. Přitom sledoval, jak se tvář mé ženy křivý v návalech rozkoše.
„Ja, ja, vy chtít podepsat? Já podepsat, ale já mít jedna podmínka“ zachroptěl a udělal pár rychlých přírazů.
„Ach bože… ach.. jakou..“ dostalo se mu odpovědi, jakmile Jana popadla dech.
Bylo vidět, jako by muž náhle ztratil kuráž. Dokonce přestal i přirážet.
„Já moc nerad kondom“ hlesl teď již méně odhodlaně. Bylo vidět, že se bojí reakce mé ženy. Jako by čekal, že ta se naštve a prostě to celé ukončí.
„Toť vše? Pak to podepíšeš?“ zeptala se Jana a sledovala, jak tlouštík přikývl.
„Ja, ja“

Jak mi později vysvětila. Poté co se na služební cestě několikrát oddala nechráněnému sexu, začala být sice víc nadržená, ale rozhodla se chránit. Šéf proti tomu nenamítal. On jí mohl šukat hezky naostro a vystříkat. Ale další muži už museli používat kondom. Tedy, alespoň ti, co proti tomu moc neprotestovali.
„Tak mě prosím pěkně vycákej“ zasténala po chvíli Jana a já zíral, jak z ní vytáhl Němec ptáka, z kterého hned stáhl kondom. Poté do ní opět úd zasunul a začal hezky přirážet. Její sténání zesílilo. Když v ní klouzal nechráněný úd, bylo to asi větší vzrušení. Vlastně ona nikdy moc kondomy ráda neměla. Naostro si to prý užívá víc. A bylo to znát a slyšet.
„Ja, ja, dobrá děvka“ chroptěl a bylo na něm vidět, že má opravdu blízko ke svému vyvrcholení. K tomu měla ale blízko i Jana.
„Bože, jste tak úžasnej. Už to jde. Bože už buduuuuu… aaaach“ vydralo se jí z úst a pak se celá rozklepala v návalu orgasmu, který zaplavil celé její tělo. To Němce ale moc nezajímalo, více mačkal velká prsa v rukou a přirážel, dokud neudělal mohutný příraz a z úst se mu nevydral prapodivný skřek. Bylo mi jasné, že v tuto chvíli do Jany pumpuje nemalou dávku semene.

Po asi dvou minutách, které mi připadaly jako věčnost, kdy se oba vášnivě líbali a on ohmatával prsa mé ženy, se z ní doslova překulil na záda. Jana přitom vstala a došla ke stolu. Na ten postupně z tašky, která stále vedle stolu, vyndala nějaké papíry a pak i propisku. Muž chvíli na ní koukal, jak tuto činnost provádí, a pak se zvedl a došel ke stolu.
„Kde podepsat?“ zeptal se a Jana mu ukázala. Muž bez Váhání vzal propisovací tužku a podepsal se.

Za dalších deset minut byl Němec oblečený a odešel z místnosti a pak i z baráku. Stál jsem u okna a nechápavě jsem zíral do místnosti, kde chodila nahá Jana. Ještě před minutou toho tlusťocha vášnivě líbala a chlácholiha ho, jak má úžasný pero a jak jí krásně vystříkal. Měl jsem vytažené péro z kalhot. Ani nevím, jak se to stalo, ale prostě jsem si ho honil. I přesto, že Jana opět odešla do vedlejší místnosti, zřejmě koupelny.

“Ale, ale, ale. Někdo nám tu šmíruje a honí si u toho… ehm dalo by se říci malý péro” ozvalo se najednou za mými zády. Zrovna v okamžiku, kdy jsem se udělal a začal stříkat sperma na zeď domu. Leknutím jsem se otočil, abych zděšeně zjistil, kdo za mnou stojí a kdo mě načapal.

Autor

Navigace v seriálu<< První služební cesta
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Ano, je to jen fantazie a povídka, ale tohle bych nerozdejchal…… 🙂

Fred

No ano, každej jsme jinak založenej. Někoho to vrcholně rajcuje, jinej by to nerozdejchal. Kazdému, podle jeho gusta. Tak je to v pořadku, tak to ma byt.

Huhu

Nebyl tenhle seriál na starém eFenixu? Něco mi to říká. Tak doufám, že budou i další díly. Jinak – taky bych tohle nerozdýchal, ale na čtení dobrý 😁.

Vladimir

A bude i pokračování?

Vladimir

To je škoda tvoje povídky mám rád a pořád čekám na další pokračování.

Bob Romil

Tak je pravda, že drtivá většina lidí je majetnická a nehodlají snášet dělení se o spřízněnou bytost. Na druhou stranu asi to ona má ráda, když se plně obětuje pro blaho firmy. Skoro bych si tipnul, že ho přistihla manželka. 🙂

Karlos

No asi takhle na dotyčného bych si počkal venku a ten už by měl pak problém se vymočit natož si zasukat,Jana po propuštění z nemocnice by podepsala rozvodové papiry a protože ráda černý ocasy následně by mazala na E55 a cikáni by se postarali o její potřeby i ochranu ..s takouhle kurvou bych se tedy nepáral

10
0
Would love your thoughts, please comment.x