černý šuká zezadu

Pracovní pohovor

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Asistentka
Počet zobrazení: 389

Toto je příběh ze života, přestože se vám to nebude tak zdát. Hlavní roli v něm hraje moje krásná mladá žena Jana. Je jí 25 let a má vyšší štíhlou postavu, jejíž chloubou není jen menší zaoblený zadeček, nebo delší blond vlasy, ale prsa. Prsa, která jsou jejím darem krásy, ale také prokletím. Jana má totiž opravdu velká prsa. Krásné pevné pětky. Kvůli nim musí posilovat, aby jí nebolela záda. A právě kvůli nim se stalo to, co vám budu vyprávět. Vlastně si myslím, že to není jen kvůli prsům, ale chlapi je vidí hned. Místo aby se dívali do jejích krásných modrých očí, koukali ji vždy především do výstřihu. Prakticky každý si dělal na ni zálusk, byť jen ve snech.

Náš příběh začíná krátce po svatbě. Vzali jsme se z lásky a byli jsme plní energie do nového života. Jana zrovna dodělala vysokou a chystala se najít práci. Jenže zjistila, že to tak jednoduché nebude. Všude chtěli buď praxi, nebo otevřeně Janě dělali nemravné návrhy. Moc jsem si z toho hlavu nedělal, vlastně jsem se už dříve přistihl při myšlence, že bych svou Janu nachytal s jiným mužem. To byly představy! Ale zatím jen představy, až do toho dne, kdy šla na pohovor k poslednímu možnému místu. Měla to být pozice asistentky ředitele jedné nejmenované firmy. Jana se pro tu příležitost oblékla do vkusných šatů, které pevně obepínaly její krásnou postavu. Vzala si podprsenku, která ještě více umocňovala plnost jejích ňader a dále měla růžová krajková tanga. Vím to, sama mi to potom řekla. Vlastně většinu toho, co budu vyprávět, mám od ni.

Firma sídlila až na okraji města. Vlastně to byla jediná slušná budova v této lokalitě. Okolo byly domy, do kterých město nahnalo lidi, kteří se do centra města nehodili. Ano byli to hlavně lidé romského původu. Když tohle Jana zjistila, byla na rozpacích a přemýšlela, jestli se má otočit a raději hledat štěstí jinde.Nakonec se ale odhodlala a vešla do budovy firmy. Během chvíle našla recepci a poměrně pěkná mladá recepční jí uvedla do kanceláře ředitele firmy. Když jej Jana spatřila, naježily se jí všechny chloupky na těle. Byl jí na první pohled odpudivý, a jak k ní s napřaženou pravicí přicházel, mohla si jej důkladně prohlédnout. Menší zavalitá, spíše tlustá postava. Pivní pupek a větší zadek. Toho si musel každý všimnout na první pohled. Další věc, která ji odrazovala bylo, že onen ředitel byl cikán. Aspoň tak mi to řekla. Dál už jej označovala jen jako šéfa.

„Dobrý den a vítejte. Posaďte se, prosím,“ pravil zdvořile a Jana si sedla na židli, která stála před velkým hnědým stolem.
Šéf hezky pomalu stůl obešel a usadil se do svého pohodlného křesla. Přitom nespouštěl Janu z očí. Vůbec se nesnažil předstírat, že ji kouká do očí. Veškerou svoji pozornost zaměřil na dva velké kopce, které se jí rýsovaly na hrudi. Jana pohledem naznačila, že si všimla jeho zájmu.

„Jsou pravá?“ zeptal se tak neomaleně, že to s ní trhlo.Taková drzost! Očumuje ji, svléká očima a ještě se zeptá, jestli jsou pravá.
„Samozřejmě že jsou,“ snažila se odseknout pokud možno co nejslušněji.
„To je dobře,“ pravil a pak se pustil do představování fir­my.

„Naše firma se prodírá obchodním světem na několika frontách. V prvé řadě skupujeme pozemky a to pokud možno co nejlevněji, abychom je zase co nejdráže prodali. Také poskytujeme téhle oblasti dost pracovních míst a příležitostí, a abych nezapomněl, poskytujeme i služby.“

Jana se pomalu začala uvolňovat.Vypadalo to, že firma slušně vydělává. O tom vypovídal i drahý nábytek, koberec, obrazy a celkové zařízení v kanceláři šéfa.

„Byla byste byla moje asistentka. To zahrnuje doprovázet mne na společenské akce a také byste se věnovala našim obchodním partnerům. Za tohle vše Vám nabízíme nástupní plat 25.000,– Kč v čistého plus nějaké ty odměny.“ To mou milovanou dost šokovalo, ale než se vzpamatovala a začala se radovat, že by mohla přece jenom mít práci, která by hodně pomohla našemu rozpočtu, položil ji šéf dost důležitou otázku:
„Řekněte mi, proč právě vy byste měla být mou asistentkou?“

Tímto si Jana prošla už mnohokrát. Nadechla se a začala vykládat jaké má vzdělání, jakými různými kurzy prošla a samozřejmě nezapomněla na své brigádní zkušenosti z různých firem. Šéf poslouchal, přitom pokyvoval hlavou, a když Jana skončila, chvíli přemýšlel. Jana byla hrdá na sebe, jak vše podala sebejistě, ale nakonec jí šéf zchladil.

„Víte, ale to je vše krásné. Jenže spousta dívek, které sem přišly, mi povídala stejné věci jako vy.“
Janu to doslova zamrazilo, nevěděla, co má říci. Nakonec ze sebe vykoktala:
„Víte, já… my… potřebujeme peníze.“
Jen se pousmál.
„No ano, to mi tu také řekla každá z nich.“

Jana už nic raději neříkala a sklopila oči do země.Už nebyla tak sebejistá. Vypařila se její bojovnost, kterou z počátku měla, když hrdě chtěla odejít z kanceláře. Nyní tu práci chtěla. Věděla, že již takovou nabídku nedostane, že si jen může pohoršit.
„Být mojí asistentkou znamená obětovat svůj čas a své zásady. Musíte být schopná pro tuhle práci udělat cokoliv.“
Sděloval ji to tak klidně, až to Janu donutilo nepřemýšlet nad odpovědí.
„Ale já jsem schopná udělat cokoliv, jen abych tu práci měla,“ vyhrkla a sama sebe tím překvapila. Šéf se na ní potěšeně podíval.
„Když jsem řekl, že se budete věnovat obchodním partnerům, myslel jsem tím, že s nimi budete šukat. Když jsem řekl, že mně budete doprovázet na společenské akce, myslel jsem tím, že spolu budeme hlavně šukat.“

Tohle sdělení Janu opět zmrazilo a ona nevěděla co říci. Ta slova se Janě honila hlavou a mísila se s myšlenkami, které nabádaly, aby co nejrychleji utekla, anebo aby se tomu poddala. Šéf však pokračoval ve svém monologu.

„Tohle není práce pro každou dívku. Máte sice pěkné tělo, ale co vaše kundička? Zvládne pořádnýho čuráka v sobě?“ začal mluvit čím dál tím vulgárněji.
„Já například jej mám 25cm dlouhého a dost tlustého. Už vás takový čurák mrdal?“
Jen zavrtěla hlavou.
„Už jste někdy s cizím chlapem mrdala bez gumy a prosila ho, aby vás vystřikal?“
Opět zavrtěla hlavou.
„A už vás šukal chlap do zadku?“
Měla sklopené oči a znovu jen vrtěla hlavou.
„Už jste mrdala najednou s více muži? Nebo jste se už někdy milovala s ženou?“
Další zavrtění hlavy.
„Tak jak víte, že tohle vše a více dokážete zvládnout?“

Přímá otázka, a když Jana zvedla oči, všimla si, že jí šéfův zrak probodává.Sebrala poslední zbytky svojí odvahy a už příliš neuvažovala, co říká. Chtěla tuhle práci.
„To nevím. Ale nezjistíme to, dokud to nezkusím. Dva měsíce přece budu ve zkušební době,“ pravila co nejvíce odhodlaně a až pak si uvědomila, že tím vlastně začne nasazovat parohy svému muži. Tedy mně.

Hned tuhle myšlenku musela něčím zahnat, musela být odhodlaná a uvolněná a tak sama sebe v duchu přesvědčila, že když jde o práci, není to nevěra. Šéf se začal usmívat.
„Čekal jsem, že budete dělat větší drahoty. Takže jste mně mile překvapila. Beru Vás a můžeme podepsat smlouvu. Od prvního pak můžete nastoupit do práce.“

Janě se ulevilo. Má práci. A dobře placenou práci. Když podepisovala smlouvu, ruka se jí ještě třásla vzrušením z toho všeho. Pomalu odložila propisovací tužku na stůl a podala šéfovi kopii smlouvy.
„Tak, myslím si, že jste se rozhodla dobře. Určitě se vám to tu bude zamlouvat. A nemusíte mít obavy, věřím, že se vám mrdání líbí a proto si ho budete se mnou užívat,“ pronesl šéf a usmál se na Janu.

Pořád jí připadal odpudivý a tak tomu moc nevěřila.
„Než se rozloučíme…“ vytrhl jí z úvah o tom, jak by se mohla vyhnout sexu s ním, „myslím si, že by neuškodilo, když si teď zamrdáme.“

Jana na sucho polkla. Rychle si však vzpomněla na to, jak se šéf chlubil velikostí svého ptáka. Měla z toho hrůzu, ale zároveň cítila, jak jí ovládá vzrušení z představy, že takové monstrum mělo protahovat její kundičku. Určitě by to bylo krásné protahování a zajíždění až na dno. Při té myšlence ucítila, jak vlhne. Proto se hned usmála a přikývla.

„Tak v tom případě si sundejte ty šaty.“
Jak tohle říkal, zvedl se ze svého křesla a začal obcházet stůl. I Jana vstala a přetáhla si přes hlavu šaty, které odhodila na koberec. Vystavila tak na obdiv svá prsa, stále ještě schovávaná v košíčkách podprsenky. To už byl šéf u ní a černé ruce začaly prsa ohmatávat. Nejprve je zlehka podebral a pak jemně zmáčkl. Doslova cítil jejich pevnost. Janě rychle ztvrdly bradavky a cítila, že z kundičky jí začínají vytékat šťávičky. Šéf se pomalu nahnul nad jedním prsem, který vysvobodil z košíčku, aby jazykem přejel po naběhlé bradavce. Zároveň, jak Jana zasténala rozkoší, bradavku vsál do svých úst a začal jí cucat.

Druhou rukou rozepnul podprsenku, aby jí mohla Jana posléze odhodit na podlahu. Začal více mačkat její prs a tím ji způsoboval stále větší a větší rozkoš. To samé pak udělal i s druhou bradavkou. Úplně se uvolnila a byla připravená užít si svojí první nevěru na maximum. Doslova se těšila, až do ní zasune šéf svého ptáka a protáhne s ním její dychtivou kundičku. I proto její ručka spočinula v jeho rozkroku a začala hladit tu velkou bouli, která se mu pod kalhotami rýsovala.

Šéf věděl moc dobře, že už ji má v hrsti a tak přestal dráždit bradavky a naznačil, aby se opřela o stůl. Rychle tak učinila. Rozkročila se a rukama se opřela o kraj stolu. Prsy jí krásně visely dolů a vypadaly jak dva nafouklé balónky. Šéf jí přitom obešel. Rozepnul si zip a z poklopce vytáhl už pořádně tvrdého ptáka. Tohle neměla být žádná romantika. V tuto chvíli mělo jít jen a jen o pořádné mrdání. Proto také dal rychle spodní lem tang na stranu a už se žaludem tlačil mezi Janiny nohy, aby si našel okraj mokré kundičky.

Přestože byl nadržený, zvládl se ovládnout a začal do Jany ptáka zasouvat pozvolna, aby si nejprve na jeho velikost zvykla. Měl ho opravdu ohromného. Jen co žalud prorazil závojíčky a zabořil se do útrob kudničky, začala kňučet neskutečnou rozkoší. Čurák jí zcela zaplnil a příjemně jí roztahoval na maximum.
„Ach bože to je pták,“ vydralo se jí z úst.
„Takových si ještě užiješ, kurvičko,“ zahekal šéf a začal konečně přirážet.

Janiným tělem rázem začaly projíždět nespočetné vlny rozkoše. Nic podobného ještě nezažila. Cítila se úplně v sedmém nebi. Přestože jsem jí dokázal opravdu krásně uspokojit, tohle bylo několikrát intenzivnější. Během několika rázných a rychlých přírazů už cítila, že se blíží k orgasmu. Tvrdý čurák skutečně důkladně projížděl kundičku a každým přírazem narážel na samé dno. Cítila, jak se jí prsa houpou v rytmů přírazů. Šéf ji uchopil pevně za boky a silně to rozjel. Vychutnával si úzkou kundicku.

Vychutnával si, napíchnutá žena sténá blahem pod náporem tvrdého čuráka, kterého ve svém vnitru krásně svírá. Mírně se nahnul, aby mohl jednou rukou dosáhnout na pohupující se prso a zmáčknout jej v dlani. Jana se v tu chvíli udělala. Tělo se ji začalo třást, tak se jen pevně chytla stolu a snažila se udržet na nohou. Šéf to poznal hned, ne z toho, že Jana ze sebe vydávala nepopsatelný skřek, ale hlavně podle toho, jak mu Jana doslova svojí svírající se kundičkou drtila ptáka.

Byl tak nadržený, že i on se chtěl co nejdříve udělat. I proto stále přirážel a jen co Janě odezněl orgasmus, zarazil ptáka tak hluboko, jak jen to šlo a začal do ní stříkat husté semeno. Zřetelně vnímala, jak mohutné dávky semene dopadají na dno kudničky. Každičký výstřik, doprovázející záškubem mohutného údu byl cítit. Bylo toho hodně a bylo to opravdu neskutečně krásné, co v tu chvíli zažívala.

Nakonec z Jany šéfův pták vyjel a ona hned cítila, jak jí po stehnech stéká semeno, vytékající z rozevřené kundičky. Rychle si došla ke kabelce položené vedle židle, vytáhla kapesníčky a otřela se. Nyní si mohla prohlédnout šéfova ptáka. Povadle visel z poklopce a z rudého žaludu občas ukápla kapka semene. I když byl zvadlý, vypadal ohromně a Jana se zatřásla vzrušením při pomyšlení, jak asi vypadal, když byl tvrdý.
„Nyní se můžete obléci. Uvidíme se prvního.“

Když se Jana oblékla, rozloučil se s ní polibkem. Nebránila tomu, i když jí jazykem zajel do úst. Souběžně jednou rukou masíroval zadeček, zatímco druhou ji mačkal prsa. Jana poté se smíšenými pocit opustila budovy firmy. Doma mi ale zahrála šťastné divadlo, jakou že má úžasnou práci. A já byl rád, že ona je ráda.

Počet zobrazení: 389

Autor

Navigace v seriáluPrvní služební cesta >>
4.9 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x