Anatomie incestu

Velmi neobvyklý popis vzniku incestního vztahu

Matka – věk : 43 let.
Je již 5 let vdova. Žije se svým synem a dcerou v malém městečku s necelými 5000 obyvatel.
Bydlí v menším bytě s kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou.
Děti spí v ložnici, upravené tak, aby měl každý své soukromí. Ona většinou na pohovce v obývacím pokoji.

Žije velice nepravidelným sexuálním životem. Kvůli dětem nemá stálého přítele. Příležitostné vztahy udržuje většinou s mladšími, svobodnými muži. Vše s maximálním utajením. V tak malém městečku by se vše určitě brzy rozkřiklo.

Své sexuální touhy tak skoro pokaždé uklidňuje masturbací. Většinou prstem. Jednou použila jakýsi předmět, ale nesplnilo to očekávání.
Vzhledem k tomu, že se tato situace datuje do šedesátých let, nejsou k dispozici a neprodávají se žádné erotické pomůcky.
Ve svém věku je v nejzralejším sexuálním období. Připouští si, že její syn, jako tvor druhého pohlaví, je též objektem jejího zájmu. Občas se přistihne při tom, že se snaží vidět syna obnaženého, a tak nečekaně vejde například do koupelny, když on se koupe.
Několikrát se přistihla, že když masturbovala, představovala si vlastního syna při pohlavním styku, nebo, že jen držela jeho úd v ruce.
Při těchto představách mívá nejsilnější orgasmus.
Má to svou logiku. Syn je nejbližší muž v jejím okolí a ve věku, kdy je schopen pohlavního styku.
Jsou tu ale dvě překážky, jednak jejich velký věkový rozdíl, ale hlavně jejich rodinný vztah.
A tak i když po něm hodně touží, ví, že je to skoro nemožné.

Syn – věk : 18 let.
Nastoupil do posledního ročníku průmyslové školy. Je více uzavřený svému okolí. Důvodem je také nedostatek kamarádů v jeho věku, tak raději tráví volné chvíle doma a poslouchá rádio, nebo si čte.
Na dvorku v kůlně má své místo, kde tráví spoustu času, píše si erotické povídky, nad kterými pak masturbuje a schovává je mezi střešními trámy.
Se svými kamarády prožil i začátečnická sexuální dobrodružství, když několika spolužačkám před lety prohlíželi ohanbí.
Spoustu volného času ale věnuje šmírování vlastní matky. Je to v okolí snad jediná pěkná ženská, navíc lehce dostupná k pozorování. A tak se stává, že občas potřebuje zrovna něco v koupelně, když se ona koupe, nenechá si ujít žádnou chvíli, kdy ona se převléká, nebo kdy se sehne, aby viděl alespoň kousek jejího nahého těla.
Pak rychle utíká do svého azylu, aby uvolnil napětí, jež se předešlými zážitky akumuluje v jeho údu.
Samozřejmě, že toto je jen chabá náhražka, ale na svou matku si nic nedovolí. Je to přece jen jeho matka, a nedokáže si představit její reakci na jakékoliv sblížení.
Navíc v jeho věku a panickém studu nedokáže ani jen trochu naznačit svůj zájem, a tak se dál mučí představami o milování s vlastní matkou.

Dcera – věk: 14 let.
Drobná dívenka, která chodí poslední rok do základní školy. Má drobné zdravotní potíže a tak je v současné době na ozdravném pobytu.

Syn s matkou jsou již týden sami dva. Ten utekl celkem rychle, a dnes je čeká první víkendový den.
Je sobotní odpoledne, siesta po dobrém obědě. Sobotní úklid má matka za sebou, syn leží na pohovce a v rádiu poslouchá odpolední rozhlasovou hru pro mládež. (Čtenáři starší generace to určitě pamatují.)

„Jdu se vykoupat,“prohlásí matka a projde okolo syna do koupelny. Nezapomene se podívat mezi jeho nohy a v odhrnuté nohavici trenýrek spatří na okamžik kus jeho údu.

Matka:
Sedí ve vaně a vzpomíná na okamžik, kdy zahlédla synovo mužství. Ten krátký záběr jí nejde vymazat z hlavy. Houbou si mne prsa a zjišťuje, že se začíná dostavovat vzrušení. Stoupne si ve vaně a začne se třít mezi nohama. Pohyb se zrychluje současně s jejím dechem. Dostavují se představy pohlavního spojení s mužem, který do ní vniká. Je to její syn.
Na chvíli se snaží tuto představu odehnat, ale touha je silnější.
V matce se bortí všechny předsudky, všechna tabu.
Vystupuje z vany. Otře se spěšně ručníkem a poslední okamžiky se rozhoduje za dveřmi.
Nemá vůbec žádnou představu o tom, co se stane, až si stoupne nahá před syna. Co mu řekne? Jak se zachová on?
Ne, tohle je příliš odvážné, příliš lákavé. Na chvíli se obrací zpět do koupelny, aby si oblékla župan.
Pak se v ní vše zlomí. Teď nebo nikdy.
Vezme rázně za kliku a nahá vstupuje do obývacího pokoje.

Syn:
Leží na pohovce a poslouchá rádio, když zaregistruje, že před ním stojí nahá matka. V prvé chvíli si myslí, že se mu to pouze zdá. Byl totiž v jakémsi polospánku.
„Myslíš, že mám ještě pořád hezké tělo?“ ptá se ho matka, která v té chvíli také neví, jak se zachovat.
On stále neví, jak má reagovat, a tak jen souhlasně kývne.
Dech se mu na chvíli zastaví a cítí tlukot svého srdce až někde v krku. Neví kam se zrakem. Má se dívat?
Nakonec vítězí zvědavost a syn si prohlíží všechny detaily matčina těla.
Ještě nedávno matku jen kradmo pozoroval a nyní se na ní může dívat, jak dlouho mu dovolí.
Co tím matka sleduje? Honí se mu otázky hlavou. Jednou z možností je, že ho matka vyzývá k intimnostem. Srdce mu tluče až ve spáncích. Pomalu vstává a kráčí k matce. Těch několik kroků k ní se stále rozhoduje, jestli se nemá vrátit.
Očekávaná erekce se nedostavuje. Je to snad zapříčiněno ostychem, nebo obavami z nastávající situace.
Syn přistupuje těsně k matce, cítí teplo jejího těla a přitiskne se k ní.
Poprvé v životě je v tak těsném kontaktu s ženským tělem. Vnímá hroty jejích ňader, cítí plochu jejího bříška i chomáč chlupů pod ním.

Matka:
Cítí synovo tělo na svém. Tento kontakt je startem pro další sblížení. Matka si uvědomuje, že dělá něco, co by neměla, ale je již pozdě to ukončit. Ostatně, ani nechce. To, o čem tolikrát snila, se stává skutečností. Již dávno zapomněla, že dělá něco zakázaného a je hnána jedinou touhou, touhou mít v sobě synův úd. Sune ruku pomalu dolů.

Syn:
Sleduje se zatajeným dechem pohyb matčiny ruky, hledající jeho mužství. Erekce se dostavuje a jeho úd napíná látku trenýrek. V tu chvíli ucítí na něm její ruku.

Matka:
Chvíli drží synův úd přes látku trenýrek. Pak ho požádá.
„Sundej si je.“

Syn:
Je jako v transu. Nechce se mu věřit, o co ho matka žádá
Chytí okraj trenýrek a pomalu je stahuje. Při tom se skloní a tváří se dotkne matčiných prsů. Napnuté mužství vystřeluje proti jejímu tělu.

Matka:
Opět hledá rukou jeho mužství. Po chvíli ho pevně svírá ve své dlani. Poprvé drží synův úd úplně z jiného důvodu, než když ho brala do ruky, jako malému klukovi. Jde o první kontakt s jasně sexuálním úmyslem.
Jak se bude tvářit její syn, jak se vůbec zachová? Protože on se nehýbe, přebírá ona iniciativu. Pomalu mu začíná přetahovat kůžičku přes žalud a přitom se mu dívá do očí. Její dech se zrychluje v rytmu, v jakém mu pohybuje rukou na údu. Současně začíná vnímat stahy své vaginy. Stěny pochvy jí silně vlhnou, cítí, jak jí vlastní šťávy zaplňují. Je to signál pro to, že její pohlaví je připraveno přijmout synův úd.
Síla pohlavního vzrušení je tak velká, že se přestává ovládat, přestává logicky myslet. Ví, že nechá-li syna do sebe vniknout, naplní se tak skutek incestního styku. Uvědomuje si jeho nezákonnost, ale ani to v té chvíli nebrání tomu, aby si synův úd nevložila na kraj svého přirození. První kontakt kůže jeho žaludu na svých stydkých pyscích způsobuje takovou rozkoš, že se jí až podlomí nohy.

Syn:
Dotek matčiny ruky na svém údu vnímá jako signál k dalšímu a bližšímu kontaktu. S napětím očekává vývoj dalšího děje. Cítí pohyb matčiny ruky a síla vzrušení dosahuje doslova vrcholu. Zatíná zuby, aby utlumil okamžik uvolnění, ale v tu chvíli následuje další velký vzruch. Špičkou údu nejprve cítí teplo matčina pohlaví, pak dotek stydkých pysků a vlhkost ústí její pochvy. Jsou to pocity, jež má poprvé v životě. Ještě nikdy nebyl tak blízko vysněného přání. Je teď opravdu jenom na něm, ucukne-li, nebo naopak do matky vnikne.
Ve vzájemném pohledu a výrazu v očích matky tuší její nevyslovené přání, zasuň mi ho tam. Přitiskne se k ní ještě více. Jeho úd okamžitě nalézá správnou cestu a začíná se nořit do hlubin matčiny vaginy.
Matka rozevírá nohy, aby mu usnadnila přístup do svého nitra.

Matka a syn:
Chvíli oba stojí u pohovky a vychutnávají si první okamžiky toho nádherného spojení, o kterém tak snili. Silné vzrušení a stahy matčiny vaginy jsou příčinou toho, že další vlna jeho vyvrcholení se nedá udržet.
Na poslední chvíli ho z matky vytahuje a nechává vystříknout několika proudům jeho semena. Představoval si spojení přece jen trochu delší. Dostavuje se pocit jakéhosi provinění.

„Promiň, mami.“
„To je v pořádku miláčku, nemilujeme se přece naposled.“
A opravdu. Od této chvíle se začíná rozvíjet krásný milostný vztah, který jim vydržel mnoho let.

Autor

4.8 16 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

?

Fred

Teda, viděl jsem už hodně komentářů, ale nějak mi nedochází, co chtěl Petr tím otazníkem říci.

Šmajda

Třeba tu povídku nepochopil 😉

Junior

Hezká povídka. Pěkně rozebrané jejich pocity.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x