Překvapení

Hurá, dneska se mi podařilo vypadnout z práce dřív. Dnešní odpolední směna se táhla jako šnek. Naštěstí šéf zmizel a já tak mohl vypadnout z práce o dvě hodiny dřív.

Už se nemůžu dočkat, až tě doma překvapím. Rychle balím věci a spěchám za tebou domů.

Opatrně otevírám dveře, odkládám klíče a tiše procházím bytem. Když jdu kolem obývacího pokoje, slyším tlumenou hudbu. Udělám ještě dva kroky a zarazím se. Cosi upoutá mou pozornost. Vracím se zpátky a stoupám si k pootevřeným dveřím. Bylo to sténání, co mě zarazilo. Hlavou se mi honí různé myšlenky. Zlehka otevírám dveře a opatrně nahlížím dovnitř. Ve zšeřelé místnosti je tlumeným světlem lampičky osvětlená jen postel a romantickou atmosféru dokreslují zapálené svíčky rozmístěné po pokoji.

Naštěstí pro mě, jsi otočená tak, že na dveře nevidíš. Vracím se do chodby a zhasínám světlo. Pomalu se plížím pokojem tak, abys mne nezahlédla. Nechci tě rušit při tvé činnosti. Usadím se v křesle v rohu a pozoruji tě. Ležíš na rozloženém gauči téměř nahá a všude kolem tebe je spousta erotických hraček. Vypadá to, že jsem přišel chvilku po začátku představení. Všímám si, že v rohu stojí na stativu kamera a je namířena přímo na tebe.

Chtivým pohledem se díváš do oka objektivu a přitom se rukou hladíš v rozkroku. Přejíždíš přes saténovou látku kalhotek a tiše vzdycháš. Na kalhotkách určitě musí být znát tvé vzrušení, jistojistě tam musí být vlhká skvrna. Lituji jen toho, že tam pořádně nevidím. Ale i ta představa je vzrušující. Čekám, co bude dál. Odhrnuješ kalhotky stranou a štěrbinku několikrát projedeš prsty. Ruka opouští tvůj klín a pomalu putuje k tvým ústům. Olizuješ si prstíky. Přemýšlím, jestli ses chtěla ochutnat, nebo dodat víc vlhkosti pro lepší pocit z ukájení. Je to vlastně úplně jedno. Důležité je, že si to náležitě užíváš. Olíznuté prstíky se vrací zpět mezi tvé nožky. Krouží kolem dírky i kolem hrášku. Pohráváš si sama se sebou a úmyslně stupňuješ své vzrušení. Nadzvedáváš se v bocích a stahuješ si kalhotky. I v přítmí je vidět tvůj pečlivě udržovaný trávník. Ten trojúhelníček tmavých chloupků, kterým se tak rád proháním, zdobí tvůj podbřišek. Svíráš kalhotky v jedné ruce a druhou rukou stále zkoumáš svůj klín. Labužnicky nasáváš vůni svého vzrušení.

Tu vůni, která se šíří po pokoji, cítím i já. Působí na mě a můj ocas se probouzí k životu. Ještě, že jsem odložil veškeré přebytečné oblečení dřív, než jsem za tebou vstoupil. Přesouvám ruku mezi nohy a hladím ztopořeného dobyvatele přes tenkou látku spodků.

Odhazuješ vlhké kalhotky a místo nich si bereš na pomoc první hračku, skleněné dildo, které jsem ti před několika lety dal k Vánocům. Olizuješ ho. Navlhčené šidítko přikládáš k rozžhavené kundičce. Cukneš sebou, jak se jí studené sklo dotkne. Na okamžik zaváháš a pak jedním pohybem zarazíš uměláka do hlubin svého těla. Zalapáš po dechu a vzápětí zavzdycháš. Tvá rozdrážděná a rozdováděná buchtička ochotně přijímá skleněný kolík. Tvé tělo se zmítá první vlnou rozkoše. Ty však stále znovu a znovu zasouváš a prodlužuješ tak své vyvrcholení. Jen tiše doufám, že tím tvé divadlo nekončí.

Rozhlížím se, kam asi dopadly tvé kalhotky. Mám štěstí, jsou kousek od mých nohou. Musím se pro ně opatrně natáhnout. Nerad bych se zvedal a rušil tak tvé představení. Natahuji nohu a beru kalhotky mezi prsty. Uf, povedlo se. Teď už si je jen tiše podat. Konečně je mám v ruce. Vdechuji tvou nádhernou vůni, je pro mne jako nejdražší parfém, svůdná a dráždivá. Nalitý ocas ještě víc tuhne a dožaduje se vysvobození. Odhrnuji své spodky a osvobozený úd vyskočí do tmy jako čertík z krabičky. Do šera pokoje září jeho rudá hlava a na jeho vrcholu se leskne slza rozkoše.

Otáčíš se na bříško a na kameru vystrkuješ své překrásné pozadí. Do ruky bereš malý vibrátor určený pro tvou zadní branku. Potíráš ho nachystaným gelem, zasouváš ho do zadečku. Pouštíš ho jen na nízký výkon. Užíváš si, že máš obě dírky zaplněné. Vím, jak to máš ráda. Je na tobě vidět, jak si to vychutnáváš. Pomalu si je protahuješ a děláš si dobře. Nádherně u toho sténáš. Rajská hudba pro mé uši, jen škoda, že toho nejsem příčinou já. Už se přestávám ovládat a začínám si leštit své kopí. I na tebe jde další orgasmus. Celá se chvěješ a hlasitě vzdycháš. Je na tobě vidět, že ti to nebude dlouho trvat. Ještě jeden zásun, pak další a další. Tělo tě zrazuje, svaly povolí a z pokleku se zřítíš na bříško. Ze zadečku ti vypadne spuštěné šidítko a tiše vrní na posteli. Oddechuješ a sbíráš síly na další pokračování.

Fascinovaně tě pozoruji, pohledem hltám tvé zpocené tělo. Představuji si místo své ruku tu tvou. Tiše vzdychám.

Ty se zvedáš z gauče a jdeš ke kameře. Skláníš ji trochu k zemi. Odněkud vylovíš docela velkého uměláka s přísavkou. Ani jsem netušil, že něco takového máš. Přilepíš ho na podlahu kousek od gauče. Pomalu na něj nasedáš zády k objektivu. Tvá prcina se roztahuje, jak do ní vniká ten obr.

„Aaaahhhh,“ vzdycháš, jakmile ho do sebe celého pojmeš.

Chytáš se okraje gauče a začíná další kolo tvé spanilé jízdy. Zvedáš hlavu a zpozoruješ mě. Jen se usměješ a pokračuješ dál. Jsi tak vzrušená, že ti stačí jen několik pohybů a znovu se propadáš do víru rozkoše. Odpadáš od gauče a ležíš na zádech na zemi. Velké šidítko z roztažené pičky vyklouzává ven. Kamera musí zabírat ten lákavý otvor do tvého těla. I na mě už to přichází. Všímáš si toho a lákáš mě k sobě blíž. Zvedám se z křesla a jdu k tobě. Z posledních sil natahuješ ruku a uchopíš mého utěšitele. Několika pohyby mě přivádíš k vrcholu a výstřiky zkrápí tvé zmožené tělo.

Vyčerpaný a vycákaný se svalím na gauč a oddechuji. Když sesbírám dost sil, skláním se k tobě, abych tě políbil. Beru tě do náručí, zvedám ze země a ukládám na gauč. Lehám si vedle tebe a laskám tvé vyčerpané tělo. Láskyplně se na mne podíváš.

„Děkuji ti, lásko,“ šeptám ti do ouška.
„Nemáš zač,“ odpovídáš mi, „ale víš o tom, žes mi takhle zkazil překvapení.“
„Omlouvám se.“
„Teď abych kvůli tobě vymýšlela nový dárek.“
„Dárek?“
„Chtěla jsem ti to video věnovat k svátku,“ říkáš smutně.
„To je milé. Děkuju. Ale to přeci můžeš stejně. To, že jsem tě u toho viděl, tomu nijak na kráse neubírá.“
„No jo, ale už to nebude překvapení.“

Tvá ruka se během toho rozhovoru nenápadně sune po mém stehnu. S neomylnou jistotou bereš do ruky mé přirození. Stačí lehký dotek tvé ručky a už opětovně stojí. Jen se na mě zvědavě podíváš, jako by ses chtěla ujistit, že je to pravda. Jen se usměju. V tom se ti v očích zajiskří.

„A co si takhle natočit soukromé video?“

Aniž bys čekala na mou odpověď, vymaníš se z objetí, seskočíš z gauče a nastavíš kameru.

Než stačím cokoli říct, už jsi zpátky u mě. Skláníš se k mému rozkroku a mezi rty bereš hlavičku mého zvědavce. Počínáš si jako skutečná pornohvězda. Hluboké kouření střídáš s olizováním a honěním. Chvíli se culíš na mně, chvíli do kamery. Všímám si, jak nastavuješ i zadeček a vyšpulenou kundičku, musí ti být vidět až hluboko do nitra.

Zvedáš se a před kamerou roztahuješ svou kundičku. Upravuješ i mne do správné polohy. Otáčíš mě nohama ke kameře. Nohy mi visí přes okraj postele. Nasedáš si na trčící kolík. Pomaloučku se na něj spouštíš. Škoda, že nevidím tvůj blažený výraz, ale o to víc si ho vychutnám na videu.

Zakláníš se a já si tak mohu hrát s tvými prsy. Beru je do dlaní a mačkám je. Mezi prsty drtím tvé bradavky. Vím, že to máš ráda, že tě to vždycky vzruší na nejvyšší možnou míru. Hlasitě vzdycháš. Jak se nakloněná na mě nabodáváš, tak z tebe skoro vyjíždím. Uvědomuješ si to a měníš polohu. Otočíš se na mě a já ti konečně vidím do tváře. Úplně hoříš vzrušením.

Leháš si na mě a šeptáš, tak aby to kamera nezachytila:
„Mám nápad. Bude to krkolomné, ale mohlo by to vypadat dobře.“

Jen přikyvuji na znamení souhlasu.

Slézáš ze mne a leháš si na okraj postele. Hlavou dolů a směrem k objektivu. Je mi jasné, že chceš, abych klekl mezi tvé nohy a opětovně ho do tebe zasunul, ale tvá rozevřená dírka mě úplně hypnotizuje. Její nektar mě vábí, nedá se tomu odolat. Podebírám tvůj zadeček dlaněmi a ústy se přisávám k tomu lahodnému pramenu. Ze všech sil saju a polykám, jazýčkem se snažím vyšťourat každou zapomenutou kapku tvého báječného nektaru. Nezapomínám ani na tvůj knoflíček rozkoše.

Sténání se mění ve výkřiky rozkoše. Tentokráte jsou ňadra pod útokem tvých vlastních rukou. Hlasitě hekáš. Posunuji své ruce tak, abych mohl prsty proniknout do tvých útrob. Po tom, co jsem viděl, si nemusím dělat žádné starosti s opatrností. Rovnou do tebe vrážím tři prsty a divoce s nimi uvnitř dovádím. Jen vyhekneš překvapením. Okamžitě se poddáváš mému dráždění. Tvá kundička těsně obepíná mé prsty. Stahuje se v pravidelných intervalech. Tvým tělem probíhají vlny orgasmu. Vytáhnu z tebe prsty a pozoruji pulzující štěrbinku.

Už to nemůžu vydržet a plním tvůj původní plán. Klekám si a zasouvám tvrdolína do tvého lůna. Žádné pomalé a něžné protahování se nekoná. Je to tak, že už prostě musím. Dlouhými výpady plením tvou svatyni. A masáž tvých vnitřních svalů mě vede k vrcholu. Držím tě za stehna a prudce přirážím. Už to bude. Sama si to uvědomuješ, přeci jen mě nějakou dobu znáš. Ještě třikrát a bude to… dvakrát… a naposled… zarážím ho na samé dno. Zakláním hlavu a místností se nese moje úlevné a uspokojené Aahhhh. Vypouštím miliony bojovníků na jejich cestu. Cítíš každý výstřik, každou kapku, která plní tvou mušličku. Zůstáváme ještě nějaký čas spojení.

Měknoucí úd vyklouzává ven. Pomáhám ti na postel. Oba jsme zpocení a udýchaní, ale hlavně uspokojení. Z posledních sil se přetáčíš a špulíš kundičku na kameru. Záběr na to, jak to z tebe všechno vytéká, je zlatým hřebem našeho videa.

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Moc pěkně napsáno.

Fred

Mohu jen souhlasit se Šmajdou. Vskutku krásný popis dráždivé situace, takže je fajn, že autor našel čas na psaní.

robbertos

Opravdu pěkně napsané.

Martin

Moc pěkná povídka a řekl bych , že je od Tebe dost netradiční . I když se asi mýlím . Rozhodně je to hodně vrušující čtení .

reniem

Skvěle napsané!!!Moc vzrušující!

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x