Světlík

Nejlepší kamarádkou mé ženy Majky je sousedka Klára. Jsou stejně staré, vlastně mladé, mají podobné zájmy a jak soudím mužským okem, Klára je i velmi hezká. To ovšem své ženě neříkám. Ani to, že s Klárou spím. Začalo to všechno tak nevinně…

***

Třebaže si s Klářiným mužem Hynkem moc nerozumím, respektive si nemáme o čem povídat, čas o času se všichni sejdeme na takovej sousedskej pokec. Ženský zdrbou všechno možné a my jim přizvukujeme.

Jednou jsme byli u nich na návštěvě. Později Klára odskočila dodělat pár jednohubek, já šel na záchod a Majka s Hynkem na balkoně kouřili.
Jestli už to bylo vypitou láhví vína, nevím, ale šel jsem za Klárou do kuchyně, prudce ji otočil k sobě, sevřel ji v náručí a začal líbat.
Nejdříve ztuhla leknutím, pak pozvolna přijala můj polibek a to už jsem jí vyhrnul triko, abych se mohl potěšit kozičkami, které nebyly ustájeny v podprsence, ale volně jí trčely pod trikem. Klára zavzdychala příjemnými pocity, zvlášť při polaskání tuhnoucích bradavek.
Rukou jsem jí zajel pod legíny a kalhotky do klína.

„Ohh… nech toho… Hynek přijde,“ trochu se bránila, ale dál si nechala třít pysky a zasouvat prsty do kundičky.
„Neboj… kouřej na balkoně,“ konejšil jsem ji.
„Vraž mi… ho… tam… prosíím,“ náhle odhodila strach i zábrany a nastavila se mi zadkem.

Tvrdý ocas se jí hned zatlačil mezi půlky, naběhlý žalud roztáhl pysky a pronikl dovnitř. Vlhká pochva se mu otevřela a Klára vydechla naplněnou slastí.
Já jí mnul a drtil v dlaních prsa a strojovými přírazy ji divoce mrdal.
„Ohhh…já…budu…oh…júúááá,“ sténavě vyvrcholila, pevně ho v sobě sevřela v orgasmické křeči a já se do ní vystříkal.

Když se ti dva kuřáci vrátili do obýváku, právě jsem otevíral další láhev vína a Klára za moment přinesla tác jednohubek.
Aniž jsme si cokoli domlouvali, oba jsme věděli, že jedním zamrdáním to mezi námi neskončilo.

***

A tak od té doby si občas zapícháme, ale žádnej vztah nebudujeme. Každý máme svůj domov i partnera, a tak to i zůstane. Mezi náma je jen sex. Živočišnej, vášnivej sex.

Pro ženský, co mají všechno založený na vztazích, je to nepřijatelné, pro mě to znamená jen jinou díru na vražení čuráka. Jiná kunda, jiný prsa, jiný tělo, jiné vzdechy a sténání… Kdybych měl doma Kláru, zase bych toužil prcat Majku. Tak to prostě je.

Hynek je takovej nemluvnej bručoun, ale docela korba a Klára tvrdí, že na ni dost žárlí a nemá s ním zrovna růžovej život. Stále jí vyčítá tajný milence, ale v posteli není zrovna přeborník. Píchá tak možná okresní přebor.
Není divu, že mu tedy manželka skutečně parohy nasadila, ale že jsem to já, by ho ve snu nenapadlo.
I přes vzájemnou nesouzněnost totiž jdeme spolu občas na pivo, kde mi pak sděluje všechna ta svá podezření o záletech manželky. Představa, jak mi takovej chlap dává přes hubu, mě docela děsila.
Jenže Klářino tělo bylo neskonale přitažlivý a já se s ní nedokázal rozejít a prcat jen svou zákonitou manželku a umotat jí konečně dítě, jak mi stále připomínala. Že si pytel vyklepávám bokem ji naštěstí ani nenapadlo. Zatím.

***

Jednou jsem Kláru potkal u domu, když jsem se vracel z práce.
Sotva jsme vlezli do výtahu, zakousli jsme se do sebe, ale Klára se hned odtáhla.
„Pozejtří jede Hynek někam na Moravu. Přijď. Budem mít celej den pro sebe.“
Přikývl sem.
„Vezmu si v práci volno. Jak Majka půjde do práce, hned přijdu za tebou… jenže co ta baba Mráčková? Ta má snad na chodbě kameru… hned všechno ví.“
Klára si věděla rady.
„Přelezeš ke mně přes světlík. Vejšek se snad nebojíš a máš to jen na delší krok.“

***

Doma jsem hned přezkoumal její nápad. Do okna, které bylo úzké a vysoké, jsem hravě vylezl a když jsem se podíval na okno naproti, nezdálo se to daleko. Když bude dokořán… Hloubku tří pater pode mnou jsem raději nevnímal.

***

V určený den šlo všechno jak po másle. Majka odešla do práce a já vyrazil za zábavou.
Klára otevřela okno a sledovala můj akrobatický výkon, který opravdu byl lehký. Stačil větší krok a a přehoupl jsem se přes volný prostor k ní.
„Běž do pelíšku, přijdu za tebou,“ nechala mě projít dál a sama si vlezla pod sprchu.

V ložnici jsem se svlékl donaha a pak už přišla moje bohyně, zabalená jen v osušce.
„Těšil ses na mě?“ vrněla, nechala si osušku spustit z těla a nahá vklouzla do postele.
„Jo… strašně,“ přitiskl jsem se k ní a hned ji začal líbat.
Rukama jsem ji hladil po těle a ohmatával její tvary. Klára mi rukou sevřela tvrdé péro a pomalými tahy honila.
„Jooo… ohhh… vykuř mi ho,“ zasténal jsem slastí a uložil se na záda.

Klára mi poklekla mezi nohy,stáhla předkožku, olízala sametovou hlavici žaludu, tepala mi jazykem uzdičku a pak ho vsála hluboko do pusy. Sevřenými rty po něm rytmicky jezdila a já jen vrněl blahem a nadhazováním pánve jí přirážel do pusy.
„Pojď na mě, chci tě taky lízat,“ zachrčel jsem a Klára se otočila, nastavila mi nad obličej klín a pokračovala v kouření.

Vnořil jsem jazyk mezi pysky a vylizoval vzrůstající vlhkost kundičky mé bohyně. Klára začala sténat slastí a měla problém se soustředit na kuřbu.
„Ooooáááhhhh… jééééhhh,“ sténala a kroutila pánví, jako by chtěla uniknout laskajícím dotykům.
Nakonec se udělala. Propnula tělo ve slastné křeči a cítila, jak jí tělem prostupuje rozkoš vyvrcholení.
Já též explodoval v orgasmu a trhavé cákance semene mi skončily na břiše. Klára semeno do pusy nikdy nepřijala.
„Jestli chceš pozvracet, prosím,“ řekla mi jednou a já to po ní nevyžadoval.
Nyní mi honěním vymačkala z ocasu vše do poslední kapky a pak mi jen hladila povadlý stonek.

Po krátké přestávce jsem se vzájemným mazlením opět vzmužil a chystal se ji napíchnout.
„Vem si kondom,“ zastavila mě.
„Co blbneš?“
„Pokoušíme se s Hynkem o dítě. Mám teď zrovna plodný dny a nechci, abys mě oplodnil ty. Snad ti to nevadí?“ otevírala balíček a sama mi ho pomáhala nasadit na ztopořence.

Zajel jsem do ní prudkým přírazem. Vykřikla, protože vniknutí ocasu bylo příliš rychlé, ale brzy se rozvzdychala slastnými pocity tření i hloubkou proniku.
Vzepřel jsem se na pažích a rozjel rytmické přirážení a kochal se pohledem na komíhající se prsa a její slastí stažený obličej.
Její sténání a vzdychání zesilovalo a zrychlovalo, až se Klára udělala a stahy pochvy přivedla k výstřiku i mě, takže jsem se zaúpěním plnil gumu semenem a bylo dobojováno. No co, ještě máme dost času na další pokračování.

***

Bylo krátce po poledni, kdy se Klára vyhnula vaření a radši objednala pizzu.
Mladý poslíček byl hodně zaskočen, když mu otevřela polonahá kráska v dlouhém volném triku, zakrývající jen to nejnutnější. Zatímco Klára se tím bavila, kluk co nejrychleji vyřídil platbu a vypadl.
„Nechcete taky kousek, paní Mráčková?“ usmála se Kláta líbezně na naši patrovou hlídačku, která vše sledovala z pootevřených dveří.
Ta baba měla fakt radar. Nyní jen mlčky dveře zavřela.

***

„Tak co, půjdem zas do postýlky?“ Klára nadhodila, když vyřídila telefonát s Hynkem, že za Olomoucí je nehoda, což znamená zdržení.
Když si přetáhla triko přes hlavu, v klíně se mi ozvalo, že to půjde, a tak jsem přikývl.
Pták mi sice splihle visel, ale Klářina šikovná ručka nebo pusinka dokážou divy. To jsem věděl.

Klára mě nezklamala. Nasadila neskonale slastné kouření, že mi ocas ztvrdl na kámen. Poté jsem jí ale musel hezky vylízat škebličku, jak sama říkala a pomuchlovat kůzlata, protože to měla ráda a reagovala zvlášť na laskání bradavek.
„Ooh… ty zvíře… jooo… to… se nedá… vydržet… bože… jooo… neee… aaah,“ řičela a kňourala, když jsem jí je hladil, mnul mezi rty, olizoval jazykem a tahal za ně a kroutil jimi.

Abych ji umlčel, vrazil jsem ji ptáka do pusy a v šedesátdevítce se jí zabořil obličejem mezi roztažené nohy. Tekla jak Nil a já sál ty proudy a laskal rozevřené pysky i naběhlý klitoris. Čím víc jsem ji laskal, tím silnější byl stisk rtů i síla sání čuráka se zvětšovala.
„Ahh… budu,“ nedalo se to zadržet.
Klára ocas vyplivla v poslední setině vteřiny a měla semeno na tváři a krku. Nevnímala ale nic, jen vlastní rozkoš v právě prožívajícím orgasmu. Zase jsme se udělali jen vzájemným laskáním.

Klára pochopitelně toužila i po zásunu, ale ocas neměl sílu se postavit. Pohled na hodiny ještě vzbuzoval malou naději na úspěch a naděje, jak známo, umírá poslední.

***

VE VEDLEJŠÍM BYTĚ

„Hele, stará Mráčková jde na nákup… Tak Pavlíku, rychle, rychle,“ vykřikla Majka, bleskově zaparkovala vůz a hnala ven svého spolujezdce, mladého muže s uhlazenými vlasy, takový typ metrosexuála.
„Uff… celou dobu přemejšlím, jak tě dostanu do bytu,“ vysvětlovala, když nastoupili do výtahu. „Ona je jak ohař a kdyby tě zblikla, roznese po domě, že mám milence i kdybys měl montérky a u sebe kabelu s nářadím.“
„Teď si vedeš domů ale opravdovýho milence,“ podotkl Pavel s úsměvem. „A měla by pravdu.“
„Jo… jenže by se to doslechl i Vráťa a to bychom přece nechtěli, že?“ přivinula se k muži a vjela mu do úst kmitajícím jazykem, dokud výtah s trhnutím nezastavil.

„Takhle se k vám domů nikdo bez dozoru a pomluv nedostane?“ zeptal se Pavel už v bytě.
„Ale jo. Ať si baba trhne, ale ty seš tu poprvé, tudíž podezřelej a hlavně si tu tajně. Dopoledne, když jsme oba v práci. Co víš, co se jí honí v hlavě. A teď pojď… Ukážu ti tu nejdůležitější místnost,“ a vedla ho do ložnice.

Když padli do postele, Pavel se hned vrhl na objemná prsa, jimiž byl fascinován. Měla je krásně pevné, přitom i měkké a velké bradavky jí trčely dopředu jako dva domečky. Pocumlal je mezi rty a Majka slastně vzdychala a rejdila mu rukou ve vlasech.
Přes polibky na břicho, pokračoval jí mezi nohy. V zarostlém, ale upraveném klíně byla rozevřená štěrbina s praménky šťávy.
Hned je vylizovat a Majka sténala a trhavě zmítala tělem v návalech slasti, když lízal ta nejvzrušivější místa. Pavel jí líbal i sametová pevná stehna a přes lýtka v polibcích sjel až na nárty a zase zpět. Jejího těla se prostě nemohl nabažit.
Nalehl jí mezi nohy, zatlačil ocas a cítil, jak se pysky rozevírají a pouští ho dovnitř.
„Úúúúhhh… ooááách,“ vydechla Majka slastně.
Pochva se přizpůsobila jeho rozměrům a už v ní začal rytmicky jezdit. Majka se dostávala do varu a křičela.
„Anooo… to… je… pták… přitlač… ano,“ řídila si ho podle svých potřeb, zatínala mu nehty do zad a překřížila si nohy kolem jeho boků.
„Už..budu,“ zasténal Pavel, snažíc se uvolnit z pevného objetí.
„Ano… vystříkej mě… chci cejtit jak stříkáš… oooh… jooooh,“ Majka vyvrcholila, svírala mu stahy stříkající ocas a nasávala vše do nechráněné dělohy.
„Sakra, jen abych od něj nebyla zbouchnutá…“ projelo jí hlavou.
Teď už se ale nedalo nic dělat.
„No co, večer přinutím Vráťu, aby mě taky protáhl…“

Po chvíli nezbytného odpočinku se zručně chopila kuřby povadlého ptáka. Smyslně ho cucala, olizovala i sála sevřenými rty, až mu brzy stál tvrdý a připravený.
Pak se mu nastavila zadečkem a Pavel ji zezadu napíchl mezi pevné půlky.
S mlasknutím do ní zajel a hned jí zezadu promačkával prsa a brnkal prsty o bradavky.
„Jooo… jééé,“ sténala Majka a Pavel rozjel sérii prudkých a hlubokých přírazů a ve chvíli, kdy již hlasitě vzdychala v předzvěsti orgasmu, vyjel z ní a ptáka jí zarazil do zadku.
„Jo… ty… čubko!“ vyklouzlo z něj, když cítil, jak silným tlakem překonal svěrače a pronikl jí hluboko do střev.
„Ááhhh… nééééé,“ Majka vykřikla překvapením i bolestí, ale už nemohla nic dělat.
Prudké přírazy a horké semeno jí plnilo střeva, a tak jen čekala, až z ní vyjede a jí se uleví. Tohle mu nezapomene!!

Pavel jako by to tušil.
„Promiň, já musel… máš úžasnej zadek,“ zaznělo omluvně.
Majku to nijak nepotěšilo a hučela, že v zadku ještě čuráka neměla a nikdy mít nechtěla. Zadek ji teď bolel, zato kundička nebyla ještě plně ukojena.

***

Bylo po poledni, kdy Majka k jídlu objednala pizzu.
Když otevřela mladému poslíčkovi, ten se úslužně usmál.
„Dobrý den. Tak už jsem tu podruhé. Před chvíli jsem vezl objednávku vaší sousedce,“ ukázal rukou na dveře Kláry.
Byl docela smutný, že tahle ženská je taky docela sexy číča, ale oblečená, byť jen v županu. Vsadil by se, že pod ním je nahá.
Majka jen mlčky kývla, zaplatila a zahleděla se na štěrbinu pootevřených dveří naproti.
„Nechcete taky kousek, paní Mráčková?“ zavolala na patrovou hlídačku, která ovšem hned dveře přirazila.

***

Majka během jídla Pavla zamyšleně pozorovala. Že mu dala tenkrát na tom večírku, za to nemůže, byla dost opilá a jeho šarm a… prostě se to stalo. Jenže Pavel to nepovažoval za zářez na pažbě, ani za jednorázovku, a to jí imponovalo. Dost se za ten úlet styděla, ale on to tak nebral. Naopak ji nadbíhal dál a Majka se nechala svést podruhé, potřetí… až si ho pozvala domů, aby na to měli celý den čas a klid. V práci si vzala dovolenou, naoko odjela do práce, přitom zajela jen pro Pavla a vrátila se s ním domů.

Teď ho tu má, jedno kolo milování mají za sebou, a tak si dají pokračování… Ale co dál? Pavel je úplně jiný než Vráťa. A při porovnávání má každý svá pro a proti.
Za Vráťu je pár let vdaná, oboustranná vášeň a láska z nich ještě nevyprchala, i když životní stereotyp to již nabralo, ale to je normální. Klára s Hynkem to mají zrovna tak.
Pavel je více empatický, trpělivě jí naslouchá a dalo by se říct, cítí víc její potřeby…. Ale zároveň je víc submisivní a to Majka nepotřebovala. Když na to přišlo, Vráťa jednal rázně a to chlapáctví se jí na něm líbilo. Nemohla se rozhodnout… tak co… nechá to plynout na sexu. Pavel se také nevyjádřil, že by toužil po životě s ní a ona se rozvádět zcela rozhodně nechce a nebude.

„Postýlka čeká,“ usmála se svůdně, když se Pavel nadlábnul.
Ten jen zakoulel očima. S plných břichem jít šukat? To moc nepůjde.

***

Opravdu to moc nešlo. Majka se snažila, i ocas postavila, jenže Pavel s k nějaké aktivitě neměl. Nakonec na něj nasedla a uspokojila se sama postupně zrychlujícím odsedáváním na stojícím ocase. Poskakovat na „mrtvole“ nebylo nic inspirujícího, ale udělala se a kvůli tomu tu byli.
Slastně se protáhla, pak však pohlédla na hodinky a vykřikla.
„Ježišmarjá! Průser! Za chvilku je tu Vráťa a ten nás zabije! Rychle, obleč se! Půjdeš domů přes Kláru… já jí zavolám… měla by bejt doma!“ hned popadla do ruky mobil.
„Ahoj… prosím tě… vysvětlím později… pošlu ti přes světlík kamaráda… co?… nesmí ho tu najít Vráťa… co ne? Jo! Musíš!“ ječela Majka a hrnula před sebou Pavla do koupelny.

***

„Tak pa… zase brzo něco podniknem, bylo to báječný,“ políbil jsem Kláru na čelo. Byla ještě milováním celá rozpálená. Kráčel jsem do koupelny, když ji zazvonil mobil. Že by paroháč Hynek? Tenkrát už mnohonásobnej… he, he.
Vysoukal jsem se do okna, když se za mnou Klára přihnala a s vykulenýma očima cosi neartikulovaně sípala.
„Ma… j… j… j… ka… ta… ta…“
„Co? Já ti nerozumím,“ udiveně jsem se na ni podíval.

Vtom se mi za zády ozval nějaký zvuk. Otočil jsem hlavu a naproti spatřil v okně naší koupelny cizího chlapa.
„Dobrej,“ zmohl se muž na pozdrav… zato obě ženy naráz omdlely.

Autor

4.8 52 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas

Super poviedka! A Klara podla popisu uplne moj typ. Taku susedku by dom bral hned.

Marťas

Povídka ze života. Mít takovou sousedku na mazlení, by bylo super. No já mám spíše pouze tu hlídací agenturu. Že by bylo malé pokračování? Jak to celé nakonec dopadlo?

agnes

tak to bylo super zakončení

Kamil Fosil

Docela by mne zajímalo dispoziční řešení tohoto domu, konkrétně to, jestli paní Mráčková také měla okno do společného světlíku.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x