trolejbus

V hromadné dopravě

MHD a ranní či odpolední špička, to zná asi každý. Já ji nikdy moc nesnášel, zvláště v létě, kdy se o sebe otírala polonahá a zpocená těla. Ale nebylo zbytí a než si opravím rozbité kolo, musím použít trolejbus č.4.

***

Tentokrát to ale bylo jiné. Dav na zastávce se sunul do vozu a já uvnitř spatřil stojící krasavici ve vypasovaném triku a krátké sukni. K té se musím dostat! A začal jsem se davem prodírat k osobě mého zájmu. Podařilo se. Stál jsem těsně za ní a cítil vůni Panthenol Pro V z jejích dlouhých vlasů.

Dívka se evidentně cítila nesvá a těsný kontakt spolucestujících ji nijak neuspokojoval. A ještě ji nějaký chlap zezadu funí na hlavu. Jenže kdyby jen funěl. Dívka mě vzrušovala víc než bych si přál a v levé nohavici mi tuhla „třetí noha“.

A k tomu všemu sebou trolejbus trhl, kymácející se dav mě pánví přirazil na zadek dívky a tohle už musela cítit! Cítila, protože sebou cukla a snažila se ode mě oddálit. Jenže to nešlo. Dotyk s pevným zadečkem mi erekci umocnil do maximální tvrdosti a postrky davu sem a tam dívce připadaly, že ji přes oděv šoustám.

„Nechte toho!“ snažila se pootočit a nabádala mě ke slušnosti. Já slušnej byl, to všechno ten narvanej trolejbus!

***

Na třetí zastávce mě však slušnost přešla. Lidí se dovnitř narvalo víc, než byla kapacita vozu a teď jsem se tisknul k dívce opravdu tělo na tělo. V této pozici se ji tvrdé péro třelo o zadek celou svou velikostí a já jsem ji neomaleně, stižen náhlým chtíčem, rukou sáhl na stehno. To už jí vadilo velmi. Zazmítala se a čuráku se to líbilo.
Hergot, ještě abych si nestříkl do trenek, jak jsem pokračoval v osahávání. Stoupal jsem pod okraj sukně a výš a výš.

„Sakra…doprdele, co je?“ kroutila se a dopřávala tak ocasu další slastné okamžiky. Tohle jsem ještě nezažil, udělat se přes oblečení pouhým třením.
Ruka šmátralka jí jela po polokouli pevného zadečku mezi půlky a hranou dlaně jsem ji zajel mezi nohy.
Dívka měla nohy stisklé k sobě, jenže náhle vzdychla a já cítil, že se mírně rozkročila. Pokračoval jsem v tření a cítil vlhkost, jak měla kalhotky úplně zmáčené. Dívka pevně objala tyč, u které stála a znovu tiše potlačeně zavzdychala. Ruka mi kmitala v klíně, jak jen to šlo, hlavně nenápadně a dívka uvolnila další šťávy, protože ji něco teklo po stehnech. Prstem jsem ji kalhotky odsunul stranou a zajel do pochvy.
„Uáááhh…echm..echm,“ dívka vykřikla a pak zakašlala, aby překryla slastné vyjeknutí.

Prst jsem v ní měl zasunutý po dva články a jemnými pohyby ji šukal. Tekla jak přehrada a já jí čvachtavě prstil asi dvě zastávky, než ztuhla a křečovitě se prohnula a udělala se. Prst mi zalily šťávy, cítil jsem rytmické stažení pochvy, a tak jsem přestal. Dívka úlevně vydechla, když jsem z ní vyjel, jenže to ještě nebyl konec.

Vzal jsem ji za ruku a nasměroval ji ke svému klínu. Hned začala hladit a přejíždět přes tu bouli na kalhotách, zatímco já ji rukou zajel pod triko, abych ji osahal pevná prsa. To už nešlo udělat tak nenápadně, a tak jsem se musel spokojit jen s rychlým prohmatem přes košíček podprsenky.
„Budu vystupovat!“ začala se dívka náhle probojovávat k východu.
„Dovolíte, děkuji…dovolíte..děkuji,“ prostupovala davem a vůz už zajížděl na zastávku.

Vystoupil jsem s ní. Otočila se a měřila si mě přísným pohledem. Pak se rozesmála.
„Teda v první chvíli jsem se bála, že to nejseš ty, ale nějakej jinej nadrženec. Vůbec jsem tě neviděla nastupovat.“
„Dostal jsem se k tobě jen taktak, ale povedlo se, ne?“ usmál jsem se i já.
„No povedlo. Udělala jsem se a takovej orgáč jsem ještě neměla,“ chichotala se a pak pohlédla na mou bouli. „A co ten tvůj chudáček, nechtěl by taky úlevu?“
„Si piš.. Celej mě bolí….kam půjdem?“ otáčel jsem se.

Ema se otočila na patě a zamířila do parku. Tam v temném koutě mezi křovisky mi poskytla úlevný výstřik.
Uvolnila ho z kalhot. Byl už povadlý a změklý, ale v její šikovné ruce se brzy vzchopil.
„Vykouříš mi ho?“ zeptal jsem se, ale Ema zavrtěla hlavou.
„Taky jsi mi kačenku nevylízal. Takže máš smůlu,“ ušklíbla se a zrychlila honění, jak už byl tvrdý a pevný.
Její ruka něžně a přitom pevně svírala ocas, takže se mnou neměla žádnou velkou práci.
„Hmm…ehmm…jo….jo….už budu,“ hekal jsem v blížícím se vrcholu a pak už ze špičky vylítly cákance semene a dopadly na zem.
Ema vytáhla kapesníčky a dohonila mi ho do úplného zvadnutí. Otřela si ruku, já ocas a podíval jsem se na hodinky.

„Za chvíli mám přednášku. Stihli jsem to akorát,“ řekl jsem a odcházel k nedalekému areálu školy. „Večer se uvidíme,“zamával jsem ji ještě, než zamířila na druhou stranu, do podkrovního ateliéru činžáku, kde jako model nahá pózovala studentům sochařiny.

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Velké plus za obrázek . Ikarus byl v MHD pojem . Jak dokázal citlivě házet s cestujícími ze strany na stranu .😀 Vtipná povídka s otevřeným koncem . Taky jsem občas zažil takový nával, ale nikdy s tak příjemným zpestřením .

dedek.Jeff

Podobná příhoda se mi svého času stala v přeplněné tramvaji.
Stál jsem v uličce a nechtěně se tlačil intimní částí těla na rameno sedící paní středních let. Ta to pravděpodobně snášela s nelibostí, neboť se snažila všemožně, leč marně uhnout.
Nakonec prudce vstala, rukou mi hmátla do oněch míst a zmáčkla, až to zabolelo.
„Proč?“ sykl jsem.
„To, abych z toho taky něco měla,“ odpověděla a drala se ke dveřím.

Kittikit

Asi se muzeme tesit na pokracovani 👏👏👏

TigerWoods

Pekna povidka. Ale Shocku, priznej se, ze ty ses inspiroval u povidky V Trolejbuse, co vysla kdysi davno na jinem webu? :)) Ta je psana z pohledu one divky a je za me jedna z nejlepsich, co znam, hodnekrat jsem se u ni vykropil. 😉 jen konec dopadl trochu jinak….

Bob Romil

Paráda i s tím překvápkem na konci 🙂

6
0
Would love your thoughts, please comment.x