Vezmi si mě jinak, díl 2.

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Vezmi si mě jinak

Slovo autora: pokračování prvního dílu s tím, že pokud bude zájem o pokračování, pak rozhodně není problém. Tohle pokračování mělo.

Sáhl jsem do boxu, který jsem si pro jistotu vytáhl k sobě na postel a dostal do ruky přesně to, co jsem hledal. Už mi začalo být docela horko z toho věčného zápolení, zbavil jsem se trika a zároveň i kalhot. Než stihla zareagovat, opět jsem ji zasedl. Na stehnech a na lýtkách ucítila jemné konce důtek, bičíku, který byl vynalézavou krotitelskou zbraní neposedných čubiček. A dokázal nejen švihat, bylo jen na ní, zda si zaslouží jeho druhou stranu.

Tohle cítila poprvé, neznala to, a tak přestala divočet a uvolnila se. Zůstal jsem jen v těsných boxerkách, tak jsem si přisedl tak, aby se nemohla dívat, ani když otočí hlavu na stranu. Podal jsem si polštář a nacpal ho pod ní tak, aby měla zadek výš a posunul se do správné pozice. Tím jsem získal dokonalý přístup k jejímu dráždění a zároveň ji zasedl v pase, takže nemohla moc odporovat.

Nechtěl jsem nic protahovat, ale využít její bezmoci a než se zcela uklidní, přejít k věci.
Chvíli lechtivého uvolnění vystřídalo švihnutí přes obě půlky a pak další, trest to pro ni ale nebyl, spíše nová vlna vzrušení, které neznala. Střídal jsem jemné hlazení se šviháním, které nabíralo na síle. Užívala si to, voněla vzrušením a chtěla přídavky. Tím jsem zjistil, že její orientace k těmto hrátkám je více než pozitivní, a tak musím překročit tuto hranici k další. Opět nepoznané.

Krásný, do ruda prokrvený zadek se mi vystavoval, pak vyplivla kalhotky a snažila se něco vidět.
„Pokračuj v tom, co jsi začal. Sešvihej mě víc, prosím…“ zalesklo se jí v očích, jak se neovládala. „Chci být tvoje čubka, nic víc si nezasloužím než potrestat.“
V tom měla pravdu, bylo třeba ji ale rozparádit ještě o něco víc. Musela poznat druhou stranu důtek, která nebyla zdaleka obyčejná.
„Pane,“ řekl jsem jí.
„Pane, prosím, pane,“ žadonila a nastavovala se, jak mohla.
Opět jsem protáhl všechny konce důtek mezi jejími stehny a pak švihl. Bylo to málo, pleskl jsem ji ještě dlaní jak napravo, tak nalevo. Zachrčela, ale znova se nastavila.
„Myslíš si, že si to budeš jenom užívat? Budeš potrestaná. Ale když jsi tak pěkně poprosila, dostaneš první odměnu.“
Obrátil jsem bičík v ruce. Jeho tělo tvořilo skleněné dildo, modré, úžasně vytvarované, aby dokonale dráždilo. Opět jsem se jí dotýkal nejdříve druhou stranou, ale pak jsem ji obrátil a nechal už zteplalé sklo v mých prstech působit na její smysly. Vydechla a mírně dala stehna od sebe, abych mohl zajet i tam. Přejížděl jsem povrch vagíny, byla dokonale připravená.

Začala se rytmicky pohybovat v bocích, jak toužila po zasunutí hračky dovnitř, do sebe. Švihl jsem ji po zadku druhou stranou důtek, to ji ale ještě více povzbudilo. Začala se pode mnou kroutit a svíjet, dožadovala se odměny jako roztoužená čubka.
Rozesmál jsem se, její bezmoc a prosby mě dostávaly do varu.
„Prosím pane, chci ho tam. Už budu hodná, prosím pane,“ žadonila.
Nemohla odolat nabídce, jakou ucítila. Byl jsem vzrušený a toužil po ní. Jak snadné by teď bylo se otočit, přidusit ji v peřinách a začít s ní souložit. Jenže by to bylo příliš snadné a moc rychlé.
Trestal jsem ji nesmírným vzrušením, poznávala věci, kterým nedokázala odolat. Nikdy jsem ji neviděl takhle mokrou.
Tak jsem ji sevřel mezi stehny, položil se na ni tak, abych měl dobrý přístup a několikrát ji zkusil prsty. To už hlasitě vzdychala, když cítila, jak se připravuji. Bylo to nesmírně vzrušující, když jsem do ní velké skleněné dildo zasouval, dokud v ní nezmizelo téměř celé. Každým dalším zásunem hlouběji.
Musel jsem se dobře zapřít, abych zrychlil tempo a zároveň začal dráždit naběhnutý klitoris, což ji přivádělo k šílenství.

Pokrčila jednu nohu, abych se do ní dostal hlouběji. Střídal jsem mělké zásuny s hlubokými, druhou rukou masíroval hráz. Chvěla se, cukala spoutanýma rukama, vzrušená svou odevzdaností.
Sundal jsem z ní postroj, který jí už příliš dlouho poutal ruce. Uvolněná a roztoužená vypadala, že bude chtít pokračovat ale v tu chvíli jsem poznal její divokost, kterou v sobě po celou dobu zoufale krotila. Povalila mě na postel až hračka z mé ruky vypadla a odkutálela se k polštáři, kterým jsem ji původně podložil.
Její útok byl vášnivý, milenecký, plný touhy po jediném. Nechal jsem si strhnout poslední kus oděvu a pozoroval ji, jak se vítězoslavně usmívá, když vzala můj velký tvrdý penis do rukou.

„Teď budu opět zlobivá holka, ale ty si jinou nezasloužíš. Pořádně jsi mě ani nezkrotil“, postěžovala si upřímně Anička a dostala z jedné strany polštářem do hlavy.
Rána ji bohužel nesundala tak, jak jsem si představoval a už přehazovala nohu, aby šťastně dosedla do slastného propojení. Nebylo snadné s ní soupeřit, byl jsem velmi vzrušený a každý její vzdor mě zároveň oslaboval. Potřeboval jsem na mou malou ženu nabrat síly.
Zavedla si tvrdý, naběhlý penis do sebe a začala se na něm pomalu pohybovat. Až když jsem ji ucítil vlhce dosednout, zavrněla a nechávala rozkošné vlny uspokojení pronikat do celého těla.
Chytl jsem jí boky v místech, kde končila jemná krajka sepnutého korzetu a vedl ji. Lehce a pomalu se nadzvedávala, nepokojné ruce si svezla po těle až na stehna, kde se svůdně hladila po nylonově hladkých punčochách. Fetišistka, plně uspokojená tím, co na sobě cítí.

Zakláněla hlavu, tiše něco šeptala a hladila se. Prsty prozkoumávaly těsně sepnutý pas lesklou, voňavou látkou. Jazyk olizoval rty, slabě vzdychala, do rytmu pomalého milování. Pak se mi zapřela dlaněmi o hrudník, naklonila se blíž, abychom se na nějaký čas líbali.
Mé prsty měly plán, který ihned realizovaly. Nechala si svléct jednu z punčoch, pak druhou. Dal jsem jí znamení, aby mi nastavila obličej. Přivoněla si a pak přidušeně zasténala. Nechala si svým fetišem hladit rozpálené tváře, dokud sama neotevřela ústa, jako by přijímala posvěcený dar. Nacpal jsem jí obě punčochy dovnitř.

Plácl jsem ji po vyšpuleném zadku, až vykřikla a prohnula se pro další. Pobídl jsem ji a vytáhl punčochy z plných úst, nepřestal jsem ale a hladil ji tenkou látkou obličej. Cítila slastnou vůni, kterou tak milovala, poslepu chňapala, aby je našla.
„Jsi nějaká krotká, subinko.“
Jen se rozesmála a dál se nijak nesnažila zrychlit tempo. Že by jí už snad konečně docházela energie? Aniž bych si toho byl všiml, jen lehce se otočila a hrábla do našeho boxu. Punčochy mi vytrhla z ruky a než jsem stihl uhnout, už se mi je snažila nacpat do úst. Nesmála se, byla rozverná a dovádivá, jiskřilo se jí v očích. Používala jenom jednu ruku, druhou něco dělala za zády.
Pak nesouhlasně zavrtěla hlavou, když jsem zvědavě posouval ruce dozadu, abych ji přistihl. To už na okamžik musela zapojit obě ruce, čekal jsem, výraz v její tváři byl plný vzrušené snahy a očekávání.
Vzdychla, když se to povedlo a já mezi stehny ucítil chloupky.
Poposedla, aby si upravila pozici a nechala mě, abych jí vzadu nahmatal hračku. Měla ji zavedenou do zadečku tak akorát, aby si tím dráždila i druhý vchod, nebyla to ale hračka tak úplně běžná.
Liščí ocas, pořádně huňatý a rezatý, který se od análního kolíku vinul mezi moje stehna, to byla velká vypečenost. Naše naposledy společně pořízená hračka, kterou konečně vytáhla.
„Řekni mi, jak divoká liška jsi?“
„Myslím, že hodně divoká.“
„Už nemáš sílu, to já jsem medvěd, který tě utahal.“
Sykla, napřímila se a zapřela se mi o hrudník. Vzala si do rukou huňatý ocas a projela si chloupky. Pak se mírně rozkročila a prohnula v pase tak, aby mohla lépe pracovat boky. Zadívala se na mě s tím svým známým úsměvem. Zahrála vychytralou lišku, výraz tváře lehce drzý, ale výstižný.

„Tak utahal…“ Několikrát se nadzvedla a zase klesla, až dokud se nedostala do ideální polohy. „Znásilním si tě, medvídku. Budu první liška, která přemohla medvěda.“
Její boky se začaly nadzvedávat, pracovala břišními svaly, aby rozdivočela jenom spodní část těla. Vypadalo to, jako by tančila cizokrajný, vášnivý tanec. Když ji opustilo škádlení, působila, jako by souložení právě vynalezla. Nemohla se ho nabažit.
Rezavý ohon nadskakoval na jejím nádherném zadku a konečně se hlasitě rozezpívala. Sevřel jsem tu liščí rezavou parádu a pobídl ji, pleskl po zadku, aby se z divokého cvalu začala třít.
„Rychleji, ty divoško rezatá…“ potřebovala to slyšet.  
„Ach, to je nádherný… už to nevydržím, medvídku můj a celého tě rozmačkám,“ hlasitě vydechovala, jak střídala divoké dosedy a rychlé, mělké přírazy na špičce mého žaludu.
Tím si úspěšně dráždila poševní vchod a byla v tom natolik dobrá, že už nepotřebovala své prsty.

Stehna se jí chvěla, zoufale toužila po vyvrcholení, kterému se konečně začala blížit. Moc dobře jsem věděl, jak jí pomoci. Odhozené punčochy jsem opět sevřel v ruce a jednu z nich roztáhl, abych ji přetáhl lišce přes hlavu.
V tu chvíli, když ucítila, co se děje, už jasně viděla svůj cíl. Ucítila těsnou vonící látku na obličeji, mé prsty, které se jí draly do rozevřených úst a plácnutí přes boky. V klíně se jí rozlévalo známé horko.

Zachrčela a rytmicky sténala, tělo vypjaté, připravené se ještě více propnout. Chlupatý ocas nadskakoval, nádherné prsy sebou házely i přes sevření korzetu, za který jsem nakonec zepředu trhl a uvolnil její roztoužené tělo ven. V té chvíli se mi naprosto odevzdala, nechala se laskat, ztvrdlé bradavky utíkaly z úst a rejdily mi po obličeji. To už se mi položila na hrudník a nechala mě v sobě tvrdě pracovat.
„Udolej mě, medvěde, roztrhej mě…“ šeptala mi ochraptěným hlasem do vlasů. “Pomiluj mě, jak to jen ty umíš. To je tak krásný…“
Cítil jsem, že se ještě potřebuje pobídnout, pracovala na sobě. Potřebovala mi to říct, ale dnes to trvalo. Vždy to trvá.

„Řekni mi to, chci to slyšet,“ naléhal jsem, poskakující zadek na sobě, její boky v rukou. Musela se naučit být neslušná holka v tu pravou chvíli.
Tohle už nebylo milování, byl to živočišný a divoký sex. Se vší svou zvrhlostí a vášní. Zachrčela, dívala se mi do očí, divoce a odhodlaně. Pak sklonila hlavu.
„Chci abys mě šukal,“ konečně to dokázala, ačkoli mi to musela tiše zašeptat do ucha a ještě pokračovala. “Zalehni mě a pořádně mě tam protáhni, ošukej mi jí, udělej mi to…“sténala už docela hlasitě a nepřestávala brebentit.
Tohle vzrušení, když se slyšela takhle mluvit, potřebovala. Hlasitě vzdychala a pobízela mě, výrazy byly ještě odvážnější, jak cítila že se blíží.

Jen těsně před vrcholem jsem se na ni převalil a pomocí divokých přírazů ji dostal tam, kde tolik toužila být. Tahle vášeň, kterou ucítila až v poslední chvíli, jí způsobila nepředstavitelně intenzivní orgasmus. Nepřestával jsem do ní pronikat, dokud jsem cítil, že se zmítá a prožívá slastné uvolnění i vášeň, která ji ještě neopouštěla. V tu samou chvíli jsem dosáhl svého orgasmu i já, bylo velice snadné se tomu poddat.
„Stříkej, nepřestávej…“pobízela mě a nastavovala se mi, abych ji celou pokropil.
Chvěla se, když se skácela na mě a nechala si poplácat zadek, pomazlit se.
Byli jsme zpocení, udýchaní a šťastní. Její rezavý ocas jí nadále trčel ze zadku, ponechala si ho na místě a překulila se na mě. Dlouho jsme se líbali, pak se zvedla a odešla do koupelny.

Tu noc jsme už nic dalšího nedělali, jen spali, naprosto odrovnaní únavou.
Ocásek položený kousek od nás s tím, že rozhodně bude brzy opět zapojen do hry. Z mé neznámé se stala manželka, která si po víkendu oblékla sportovní oblečení a šla do práce prohánět jiné. Jako osobní trenérka. Jak říkám, má výdrž. A má ji dodnes.

Její choutky jsou ale téměř nekonečné, stále by ráda zkoušela nové věci. Byli jsme velmi otevření všemu, co jsme zatoužili poznat. A tak přišla o rok později další velká výzva, náš další dlouhý večer, a ještě delší noc.

Autor

Navigace v seriálu<< Vezmi si mě jinak, díl 1.
4.6 24 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marťas

Hezky a hlavně poutavě napsané. Celý příběh se mi přehrával před očima. Těším se na další pokračování tohoto velmi vzrušujícího příběhu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x