Vietnamka 2

Toto je 02 díl z 2 v seriálu Vietnamka

Druhý den po zážitku s Lin a Wu, jsem nedočkavě běžel do večerky. Chtěl jsem vědět, jak se na včerejší večer bude Lin tvářit a jestli se přizná, že mně podstrčila svou sestru.

Lin v obchodě nebyla a úsměvem mě tentokráte přivítala  Wu.
„Ahoj Robi, co si budeš přát,“ vítala mě jako obvykle a tak jsem si nakoupil a čekal, až odejdou ostatní nakupující, abych si s Wu mohl nerušeně promluvit.

Když jsme konečně zůstali sami, hned jsem se ptal kde je Lin a Wu se jen smála.
„Dnes zůstala doma Robi, bolí ji trochu tam dole,“ ukázala si rukou do rozkroku. „Říkala, že jsi mooc velký.“
Lekl jsem se, jestli jsem ji nějak doopravdy neublížil, ale Wu mě uklidnila.
„Neboj Robi, je v pořádku, jen si potřebovala trochu odpočinout. Muže už neměla strašně dlouho a tak velkého ještě nikdy. Zítra už bude v pořádku.“
„Tak já se za ní raději zajdu podívat, jestli něco nepotřebuje,“ řekl jsem Wu a vyrazil k Lin domů.

Lin mi otevřela oblečená jen do noční košile přes kterou si přehodila župan, vypadala jako kdybych jí probudil ale jen mě uviděla, rozzářily se jí oči a hned mě zvala dál.
„Ahoj Robi, ráda tě vidím, pojď dál,“ vedla mě hned usadit do obýváku a teprve tam jsem dostal pusu na uvítanou.
„Wu mně říkala, že se necítíš dobře, tak jsem hned běžel za tebou,“ vysvětloval jsem jí.
„To jsi hodný,“ pohladila mě po tváři, „ale mně nic není, neboj, jen jsem byla po včerejšku trochu unavená a tak jsem si prostě jednou udělala volno.“
„Wu ale říkala, že tě tam dole bolí,“ naléhal jsem. „Moc mě to mrzí, měl jsem být opatrnější,“ omlouval jsem se.

Lin mě ale objala a uklidnila. „Včera to bylo moc krásné, Robi, trochu mě to tam sice opravdu bolelo ale už je to dobré. Dnes to ale ještě nepůjde,“ dodala trochu polekaně, když jsem se k ní přitulil a dal jí pusu.
„Musíš chvilku počkat, ty můj velký bůvole,“ škádlila mě a potom jsme se zase objímali a líbali.
Potěšilo mě, že Lin má na krku přívěsek ode mě, ale také mně to připomnělo včerejší večer. Nevěděl jsem jak začít a tak jsem raději mlčel, mazlil se s Lin, až se mně z toho zase postavil.

Lin si toho samozřejmě hned všimla, škádlila mě, dobírala ale nakonec neodolala, rozepnula mi kalhoty a začala se s ním mazlit.
Přejížděla po něm rukou, chvilku ho hnětla, chvilku hladila a když se  na žaludu objevila malá kapička, vzala si ho do pusy a začala na něm pracovat pusou tak vehementně, že jsem se za chvilku udělal.
Stejně jako včera vše spolykala a vysála do poslední kapičky a z pusy ho pustila, až když úplně zvadnul.

Pevně se ke mně přitulila. „Jak se ti to líbilo, Robi?“
Když jsem jí polibkem přesvědčil, že moc, pokračovala: „Milovat se dnes nemůžeme, ale já se na toho tvého bůvola nemůžu vynadívat. Těšila jsem se, až se s ním zase pomazlím, miluji tvůj duong vat (penis), Robi,“ vyznala se Lin.
„Já zase miluji tebe a tvoji am dao (vagínu),“ pochlubil jsem se znalostí vietnamštiny.

Spokojeně se usmála, vždy ji potěšilo, když jsem se snažil mluvit jejím jazykem, i když ji moje výslovnost občas hodně rozesmála a potom jsme se navzájem učili různá slovíčka, hlavně z oblasti sexu a milování.
Škádlili jsme se, povídali si, až nastal večer a Lin prohlásila, že musí připravit večeři.
Tak nějak automaticky jsem jí šel pomáhat, ale byl jsem rázně poučen, že to je ženská práce, abych si sedl a jen se díval.
Lin byla velice šikovná a večeři měla připravenou za pár minut, sotva stačila prostřít stůl, už přišla Wu a vesele se s námi vítala.
Po večeři obě sklidily nádobí a společně jsme se posadili do obýváku, ptal jsem se Lin kde má synka ale vysvětlila mně, že dnes zůstal u své  hlídací ,,babičky,, , u které dnes přespí i její vnuk, se kterým si dobře rozumějí.

Nějakou dobu jsme si ještě povídali, popíjeli nějaký jejich sladký alkohol a Lin s Wu se mě marně snažily naučit nějakou vietnamskou stolní hru a já jim na oplátku vysvětloval, jak se hraje prší a další naše hry.
Když jsem potom navrhl, že si zahrajeme ,,na pravdu,, o fanty, obě se tomu smály, ale souhlasily.
Chvilku padaly vcelku banální otázky, ale pak to začalo být zajímavější.

Alkoholem rozkurážená Wu se mě zeptala, jestli jsem se už miloval s nějakou Vietnamkou, nebo zda Lin byla první.
Odpověděl jsem po pravdě, že Lin byla první a na oplátku jsem se hned zeptal Wu, jestli už měla nějakého Čecha.
Prohlásila, že ještě ne.
„Tak teď ale neříkáš pravdu,“ ohradil jsem se. „Musíš dát fant,“ naléhal jsem na ni a když odporovala, řekl jsem jí, že jsem poznal podle hodinek že se včera se mnou milovala.
Začala něco vzrušeně říkat Lin, jako by ji obviňovala, Lin jí to oplácela a kroutila hlavou.

„Přestaňte se hádat, vím, jak to bylo“, řekl jsem jim, „došlo mně to chvilku potom, co jsem odešel. Wu měla totiž na ruce hodinky, které Lin nikdy nenosí a neměla na krku řetízek, co jsem jí včera sám připnul. Nebýt těch hodinek, možná bych ani nic nepoznal,“ prozradil jsem jim.
Obě se tvářily zaraženě a Lin se pak začala omlouvat, vysvětlovala mně, že to je u nich normální, že se muž starší sestry postará i o tu mladší, když nikoho nemá a že se mně to bála říct, abych se nerozhněval.
„Já bych se ale nezlobil,“ ujistil jsem je. „Jestli mě chcete obě a nebude to ani jedné vadit, nic proti tomu nemám, jen nechci žádné z vás ublížit. Hlavně tobě ne, Lin,“  pohladil jsem ji po tváři.

Zarmoucená tvářička se jí trochu rozjasnila. „Opravdu se nebudeš zlobit, Robi, mně bylo Wu líto a když jsem jí řekla, jak ho máš velkého, prosila mě, aby se směla podívat, proto jsem ji pak poslala místo sebe,“ vysvětlovala.
„Ty jsi ale intrikánka,“ smál jsem se. „Kdyby si to řekla hned, mohla se Wu nejen podívat a pomazlit ale také si ho i vyzkoušet, když je tak zvědavá.“
„Máš pravdu Robi, měla jsem ti to říci, ale…“ zarazila se, zamyslela a pak váhavě pokračovala, „Víš, když já dnes nemůžu, tak byste mohli s Wu… „
Nedopověděla.

Wu se toho ale hned chytila.
„Ano Robi, Lin si dnes musí odpočinout a já bych se o tebe ráda postarala, jestli mě budeš chtít?“

„Dobře,“ souhlasil jsem a podíval se na Lin. „Jestli to nebude vadit Lin, tak klidně.“
Lin mě k sobě přitiskla, políbila mě a ujistila, že jí to vadit nebude.
„Já budu moc šťastná, když necháš Wu, aby se o tebe dnes postarala,“ a ještě mě zašeptala do ucha, „buď na ní hodný,“ prosila mě. „Mám tě ráda,“ dodala nakonec a zvedla se s tím, že jde spát.
„Půjdeme ke mně?“ zeptala se tiše Wu, když se za Lin zavřely dveře jejího pokoje.
Když jsem kývl na souhlas, vzala mě něžně za ruku a vedla do své ložnice.

Jen za námi zapadly dveře, začala se Wu domáhat abych ji líbal ale protože na mě nedosáhla, zvedl jsem ji  a postavil na okraj postele a tak byly naše hlavy ve stejné výšce.
Wu mě hned začala vášnivě objímat a líbat, já si ji přidržoval za její, malinký, pevný zadeček, hladil ho a nakonec vklouzl dlaní pod tenoučké legíny, které měla na sobě.
Měla podobné kalhotky jako včera Lin, také takové nic, jen pro parádu a tak nic nebránilo mé dlani hladit hebkou kůži kulatého zadečku a zajíždět prstem až na zadní otvůrek.
„Ukaž mě svého trau (bůvola),“ začala po chvilce prosit a tak jsem ji pustil, stáhl si pláťáky, slipy a vypustil ven svého, už notně napřímeného bůvola.

Wu si klekla na postel, vzala ho do obou rukou a začala se s ním mazlit. Nejdříve ho jen tak jemně hladila, ale pak ho tiskla stále silněji, jednou rukou ho honila, druhou laskala moje varlata a nakonec si ještě vzala špičku do pusy a jazykem dráždila žalud.
Přidržoval jsem ji za hlavu a mírně si ji přirážel. Ochotně se poddala a pustila si ho hluboko do pusy. Pusinka té malé čertice mě pěkně dráždila, ale jí to za chvilku přestalo stačit a snažila se o opravdu hluboké kouření, až se z toho zajíkala, musela se nadechnout, ale pak ho zase polkla tak hluboko, že jsem na žaludu cítil až její jícen a jí vyhrkly z očí slzy.
Na nic ale nedbala a nepovolila, dokud mně v ocasu nezačalo škubat, potom ho pevně sevřela rty a nechala si všechno semeno, prudce tryskající z nitra ocasu nastříkat do pusy a teprve potom ho pustila.

Položil jsem ji na postel, stáhl z ní legíny, tričko i ty titěrné kalhotky, roztáhl jí nohy a tak odhalil  růžové rtíky jejího vzrušeného pohlaví. Nebyla vyholená jako Lin, její klín byl pokryt ochlupením černým jako peří havrana, na okrajích pysků už trochu zmáčeným, ze kterého leskle svítil malinký poštěváček.
Prsty jsem roztáhl pysky do tvaru motýla, zabořil mezi ně prudce jazyk, až zavzdychala a začal lízat.
Obejmula mě nohama kolem krku, rukama si tiskla moji hlavu do klína, svíjela se pode mnou a hlasitě mě povzbuzovala.
„Silněji Robi, silněji mě to dělej,“ vzdychala hlasitě.

Tlačil jsem na jazyk, až to bolelo a pevně jí tiskl malá prsa, až jsem cítil  jak se jí nalévají bradavky, ale jí se to evidentně líbilo.
Stále mě hlasitě povzbuzovala a vzrušením přeskakovala do mateřského jazyka a zpět do češtiny.
„Van, van, liem, liem  (ještě, lízej) víc, víc,“ sténala a její kundička se pod mým jazykem rozevírala a vlhla stále více.
Už jsem necítil jazyk. Vyprostil jsem hlavu z jejího sevření a mezi  nedočkavě rozevřené pysky zastrčil hluboko dva prsty, palec jsem přitiskl na stydký pahorek, silně tiskl a prudkými pohyby dráždil její lůno, až se z toho rozkřičela.
„Du toi, du toi (šukej mě) Robi, chci tě,“ sténala.

Ocas mě z toho všeho zase stál pevně jako telegrafní sloup a protože byla celá mokrá a otevřená, na nic už jsem nečekal a začal ho do ní zarážet.
Její kundička byla stejně úzká jako u Lin ale kupodivu jsem se do ní dostával snáz. Po překonání prvního odporu už tam můj kůl vnikal poměrně snadno a ani Wu, nevypadala že by jí to bolelo.
Kroutila se sice jako had, sténala hlasitě ale to bylo jen z rozkoše a když jsem narazil žaludem na dno její kundičky, radostně vykřikla.
„Ano, ano, tam mně ho dej, tam.“
Pomalu jsem o kousek vysunul a zase jemně přirazil a jak žalud narážel na dno, Wu sténala do rytmu.
„Dúng, dúng, du toi (ano, ano, šukej mě), šukej mě víc, ještě víc.“
Přitlačil jsem a narážel žaludem o poševní dno stále tvrději a rychleji.

Wu už nic neříkala a jen sténala. Ucítil jsem uvnitř jak mně ocas zahaluje vlhké horko, pak se její kundička křečovitě sevřela, zacukala svaly na břiše, prudce vydechla a téměř v předklonu mě předvedla nádherný orgasmus.

Já jsem se k němu zatím ještě ani nepřiblížil a tak jsem chtěl pokračovat. Wu mě ale odstrčila, otočila se na břicho, klekla si na všechny čtyři, kolena dala od sebe, prohnula se v zádech a nádherně na mě vystrčila zadeček a svoji chlupatou, mokrou jeskyňku.
Pochopil jsem, přidržel jsem si ji za boky a opět rychle zasunul.
Jak ho ucítila uvnitř, dala nohy k sobě a nádherně těsně mě ho v sobě sevřela, že jsem si připadal jako v nějakém teplém, mokrém svěráku.

Začal sem zase pomalu přirážet a ještě jsem jí palcem laskal zadní dírku, že doslova předla blahem jako kočka.
„Tam je to hezké,“ hlesla a tak sem na prst přitlačil až vklouzl kousek dovnitř.
Když znovu spokojeně zavrněla, odhodlal jsem zatlačit hlouběji, až jsem pod palcem cítil jak se její vagína vzdouvá pod náporem mého ocasu a pak Wu vykřikla: „Da san sang (už) toi se (už budu) stříkej Robi, stříkej.“
Nemusela mě moc pobízet, byl jsem vybičován na maximum a jak jsem povolil zatnuté svaly, začal jsem stříkat o sto šest. Wu nezůstala pozadu, udělala se snad vteřinu po mě a pak znaveně padla tváří na postel a já na ní. Oba zalití potem jsme zůstali ležet a lapali po dechu.

Převalil jsem se raději vedle ní, abych jí tolik nemačkal.
Otočila se na bok, přitiskla se ke mně, moji ruku si vložila mezi nohy a pevně ji sevřela stehny.
Ani nevím, jak dlouho jsme tak leželi a odpočívali, když Wu konečně promluvila.
„To bylo krásné Robi, jsem moc šťastná. Je ti také tak hezky?
„Ano, Wu, bylo to nádherné, jsi skvělá milenka, jsem z toho celý rozklepaný,“ přiznal jsem se.
Podle spokojeného úsměvu v její tváři mě bylo jasné, že jsem ji potěšil.

„Půjdeme se vysprchovat?“ zeptala se a já samozřejmě souhlasil.
Wu nejdříve důkladně omyla sebe a teprve když byla hotová, začala umývat mě.
„Robi, zůstaneš tu do rána, prosím?“ škemrala, když mě utírala osuškou.
„Zůstanu rád,“ řekl jsem v domnění, že Wu chce, abych zůstal u ní, ale když jsme vyšli z koupelny, nasměrovala mě k ložnici Lin.
„Lin čeká, že přijdeš spát k ní, mrzelo by ji, kdybys zůstal u mě,“ vysvětlovala.

Nebylo mě to zcela jasné, ale nic sem nenamítal a odešel za Lin. Ve tmě ložnice jsem viděl jen její obrys pod dekou a tak jsem potichu zalehl vedle ní,  abych ji nevzbudil.
Lin se maličko zavrtěla a pak se ke mně otočila bokem.
„Už si tady Robi? To je dobře,“ pronesla ospalým hlasem.  „Budeme spát, miláčku, ano?“
„Ano, Lin, už jsem tady a budeme spát,“ ubezpečil jsem ji.
Přitiskla se ke mně a já zjistil, že je úplně nahá.

Nevím, jestli je to nějaký vietnamský zvyk ale stejně jako před tím Wu, mě i Lin vzala za ruku, vložila si ji do rozkroku na kundičku, sevřela ji mezi stehny a spokojeně usnula.
Poslouchal jsem jak  klidně oddychuje a přemýšlel o dnešním zážitku, ale pak i nade mnou rozestřel laskavý Morfeus svůj plášť a já tvrdě usnul.

Autor

Navigace v seriálu<< Vietnamka 1
4.8 87 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Senzační, jen tak dál. 😊

Junior

Výborné pokračování. Tak vyzkoušel i sestru a zajímalo by mne jak bude tahle zajímavá trojka pokračovat. Těším se na další pokračování.

Gourmet

Naprosto super. Mě se Asiatky vždy strašně líbily!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x