Jak fetišista ke štěstí přišel 01 – Začalo to u grilování

Toto je 1 díl z 14 v seriálu Jak fetišista ke štěstí přišel
Počet zobrazení: 114

„Co to tu děláš, ty se mi tu hrabeš v prádle?“ uslyšel jsem nečekaně za sebou Andrein hlas.

Soused Karel s manželkou Andreou a několika dalšími sousedy mě pozvali na grilování na jejich terase. Grilovali jsme, popíjeli pivo a docela dobře se bavili.
Jenže po pár pivech mě v podobné situaci něco silnějšího než já, přinutí jít se podívat po bytě a hledat dámské spodní prádlo.
Vešel jsem tedy do ložnice a rychle otevřel pár skříní, až jsem našel Andreiny kalhotky a zaujatě si je prohlížel. Už jsem to na několika jiných návštěvách udělal, zatím mě nikdy nikdo při tom nepřistihl, až dnes…

Mlčel jsem. Co taky v takovou chvíli říkat? V hlavě jsem měl prázdno.
Andrea však nemlčela, pokračovala: „Kdybych nepřišla, tak… ty sis ho snad chtěl honit nad mým prádlem?“ „Ne, to ne. Máš moc pěkný prádlo… ale honit jsem nechtěl, jen se podívat…“ lezlo ze mě pomalu.
„Cože, eee… pěkný prádlo?“ najednou se zarazila a znejistěla. Hned však pokračovala: „Tak honit sis nechtěl, jo? Ale budeš muset!“
„Cože?“ nechápal jsem.
Ale nepustila mě ke slovu: „No pěkně ho vytáhni a vyhoň si ho, nebo mám říct Karlovi, cos tu dělal?“
„To jako tady, před tebou?“ nechápal jsem.
„No, tady asi ne, ještě bys mi to tu postříkal. Běž do koupelny, tam si můžeš najít i použitý prádlo,“ změnila názor.
Zkoprnělého mě odtáhla do koupelny, ukázala mi koš s prádlem a pak řekla: „Neboj, rušit tě u toho nebudu. Ale ne, že mi to hodíš na prádlo, pěkně si to uděláš do ruky a až budeš, tak zaklepeš na dveře, ukážeš mi to a pak tě pustím ven.“
Na ta slova odešla z koupelny a zamkla mě v ní.

Andrea zavřela dveře a zarazila se, co to vlastně udělala? Měla přeci zavolat Karla, ať toho úchyla vyhodí. Vůbec nechápala, proč to neudělala a proč mu naopak řekla, ať si ho vyhoní.
Jenže měla trochu upito, navíc ta nevinnost až oddanost v pohledu, když říkal, že se mu její prádlo líbí, to se jí s Karlem ani nikým jiným dosud nestalo. Všem bylo jedno, jaké má prádlo.
A tak stála bezradně před zamčenou koupelnou a nejraději by na všechno zapomněla a pustila ho ven.
Na druhou stranu jí v mírném alkoholovém opojení připadala myšlenka jeho honění zábavná.

Mezitím jsem přemýšlel, co mám dělat. V prádelním koši jsem sice našel asi troje použité kalhotky, jenže to není úplně to, co mě vzrušuje.
Všichni sice básní o sladké vůni, jenže mně to moc neříká, raději mám pěkné, čisté prádlo, různé krajky a rafinované ozdoby.
Navíc, na rozdíl od všech nadsamců, kteří po desátém pivu dokáží ošukat půl bordelu, jsem tak od pátého piva nepoužitelný. Tolik jsem jich sice dnes ještě neměl, ale už jsem se k tomuto počtu blížil, takže na honění jsem neměl moc náladu.

Možná, že kdybych se vysmrkal do dlaně, tak by to nepoznala, napadl mě vtip o zachráněné cti starého lorda, ale pak jsem rezignovaně rozepnul kalhoty a začal honit polotuhého ptáka.
Zkoušel jsem čichat ke kalhotkám, pak jsem si ho obalil prádlem, vzrušený jsem byl jen tak napůl, když mě napadla spásná myšlenka.
Vytáhl jsem mobil a koukal na pár oblíbených stránek s lesbickým pornem, které nezklamaly ani dnes.
Ve skutečnosti mě celá situace přeci jen mírně vzrušovala.
Andrea mě zamkla v koupelně, jedny její kalhotky mám kolem péra, druhé na obličeji…
No, v poslední chvíli jsem si vzpomněl, že to mám hodit do ruky, a tak jsem stihl odhodit kalhotky a nastavit ruku.
Zaklepal jsem na dveře a ukázal to Andree, která řekla jen. „Fajn, tak se umyj,“ a odešla.
U grilování si ostatní ani nevšimli, že jsme tam pěknou chvíli nebyli. Sám jsem ale raději brzo odešel domů.

Ráno mi přišla zpráva od Andrey: „Asi jsem to včera trochu přehnala, ale obléct si teď prádlo, které jsi mi ohmatával je pro mě těžké. To bylo prostě naposledy.“
Nějak jsem neměl náladu to řešit, odpovídat jí, zkrátka nic.
Nejraději bych se propadl někam hodně daleko a přemýšlel jsem o odstěhování se.

Andrea stála bezradně u skříně se svým spodním prádlem, stejně jako včera večer nevěděla, co má vlastně dělat. Už vystřízlivěla a i když jí to včera připadalo zábavné, teď už tolik ne.
Svoje spodní prádlo považovala za intimní věc.
„Co teď s prádlem, opravdu ho jen trochu osahal, nemám ho raději vyprat?“ přemýšlela.
Stála bezradně nad kalhotkami, vytahovala jedny po druhých, předávala je tam a zpátky, nemohla se rozhodnout.
A najednou pocítila vzrušení, z vlastního prádla i z toho, že někoho přitahuje. Prádlo ji totiž doposud nikdo nepochválil.
Rozum se pral s tělem a chtíčem, který jako vždy vyhrál. Bradavky jí ztuhly a mezi nohama zvlhla, takže se vrátila do postele a začala se lísat ke Karlovi.
Jenže ten vyspával kocovinu a jen zavrčel, ať neblbne, že přece není pátek. U nich neplatilo okřídlené „středa, je ho tam třeba“, ale „pátek, šukání je svátek.“
Karel byl od pondělí do pátku pracovně mimo domov, takže na to skočili vždy v pátek po jeho návratu domů. Většinou jim to stačilo jednou za týden, takže nedělní dopoledne, navíc po grilování, byl opravdu netradiční čas na manželské hrátky.

Jenže vzrušená a nadržená Andrea se nehodlala jen tak vzdát, zkoušela Karla přesvědčit, že sex je nejlepší lék na kocovinu.
Karel jí sice úplně nevěřil, ale když ho začala hladit po penisu, tak se nijak nebránil. Na druhou stranu ani nijak zvlášť nereagoval, takže trvalo docela dlouho, než konečně povstal.
Když už se to konečně podařilo, vnikl Karel prudce do Andrey, ta už byla úplně mokrá, což ho docela překvapilo. Nutno říci, že pozitivně. Její připravenost v něm přeci jen probudila chuť a začal rychle přirážet. Jeho penis projížděl Andreou po celé hloubce, Andrea jen hekala a vzdychala, vycházela pánví vstříc jeho pohybům. Přirážela jako divá, hlavou se jí honily myšlenky na vlastní prádlo a velmi rychle se přitom udělala. Bylo jí přitom blaze, jako už dlouho ne.
Brzy po ní to zvládl i Karel, který uznal, že sex je přeci jen dobrý lék na kocovinu… a usnul.

Počet zobrazení: 114

Autor

Navigace v seriáluJak fetišista ke štěstí přišel 02 – První setkání s Denisou >>
4.2 46 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Nejsem fetišista, takže prádlo mě nechává v klidu. Příběh se asi (doufám) vyvine v klasické sexuální radovánky. Aspoň Andrea na to vypadá…..

Junior

Zajímavý začátek. Začátek seriálu je výborný. Těším se na pokračování.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x