Jak fetišista ke štěstí přišel 09 – Plánujeme návštěvu sestry

Toto je 9 díl z 14 v seriálu Jak fetišista ke štěstí přišel

Po cestě vlakem a autobusem začalo Denisu bavit různě mě provokovat.
Její proměna ze zdánlivě šedé asexuální myši byla dokonalá.
Seděla třeba na gauči a když zachytila můj pohled, začala pomaličku roztahovala kolena od sebe, jen velmi mírně, pár centimetrů a přitom mě upřeně pozorovala.
Klouzal jsem pohledem po bílých punčochách a stehnech až k lemu šatů a zase zpátky. Nenápadně jsem se snažil sklonit hlavu, abych měl lepší úhel pohledu.

Poté pomalu zvedla nohy a dala paty k zadečku, tím se jí krátké šaty vykasaly až k pasu a já mohl pohodlně sledovat její kalhotky.
Nakonec položila dlaně na kolena a pomalu je odtahovala a zase dávala k sobě.
To už jsem nevydržel a přistoupil k ní, stáhnul jí šaty z ramen dolů a tím jsem odhalil její podprsenku.
Začal jsem Denisu hladit na krku a odhalených ramenou, zajížděl pod košíčky podprsenky a hladil její prsa i vztyčené bradavky.
Denisa byla lehce znehybněná v horní půlce těla. Zato dole byla odhalená až do pasu a tak se v ní míchaly různorodé pocity studu i zamilovanosti.
To už jsem přesunul jednu rukou na její stehno a po chvíli jsem ji začal hladit přes kalhotky, jen jemně, jenže ona sama mi už vycházela vstříc.
Zajel rukou pod kalhotky a vsunul do ní dva prsty, pomalu jsem kroužil prsty uvnitř jejího těla.
Byla to zvláštní pozice, Denisa seděla s patami u zadečku, kolena u prsou a já stál vedle ní, jednou rukou jsem ji vzrušoval v rozkroku a druhou hladil po zbytku těla.
Obojí jen pomalu a lehce, díky čemuž v ní vzrušení rostlo a rostlo.

Osvobodil jsem tuhnoucí úd z kalhot, klekl před ni, odhrnul kalhotky stranou a vnikl do ní.
Jedna její noha skončila na mém rameni, druhou jsem si přitáhl k obličeji a jazykem olizoval její prstíky.
To bylo pro Denisu tak příjemné, že si sama zmáčkla bradavky. Pánví přirážela proti mému údu, už na nic nečekala a sama se hnala ke krásnému vyvrcholení.
Po něm dala obě nohy na moje ramena, já jsem ještě chvíli v této zajímavé pozici přirážel dokud jsem se nevystříkal.

Tohle naše soužití trvalo už pár týdnů a Denisa zatoužila poznat zbytek mojí rodiny, stejně tak i moje rodina byla zvědavá, s kým trávím tolik času.
Aby bylo vzájemné poznávání pozvolnější, rozhodl jsem se pozvat na návštěvu nejdříve jenom moji sestru Janu, což Denisa přijala s lehkými rozpaky.
Věděl jsem, že to má s bratrem trochu složitější, takže mě nepřekvapilo, když se zeptala, jak to vlastně mám se sestrou.
„No, normálně…“ nevěděl jsem úplně, co říct.
„Ale no tak, moc dobře víš, co myslím,“ nedala se Denisa.
Měla pravdu. Moc dobře jsem věděl, co myslí, protože přes moji sestru Janu jsem se dostal ke své zálibě v prádle, a tak jsem začal vyprávět.

Jana je o dva roky starší. Jako děti jsme se chvíli měli rádi, chvíli zase ne, a to zejména s nastupující pubertou.
Ale jak puberta postupovala a začínala se u mě projevovat sexualita a Jana mne začala zajímat také jako žena.
Když to šlo, tak jsem ji okukoval, samozřejmě děsně nenápadně, snažil jsem se ji přistihnout při převlékání nebo v koupelně. Prostě kdekoliv, kde bych mohl zahlédnout alespoň kousek jejího odhaleného těla.
Ze začátku se mi to moc nedařilo, protože Janu můj zájem moc netěšil.
Po nástupu na výšku se rozešla se svým klukem a najednou začala být o něco přístupnější k mým pokusům.
Možná jí kluk chyběl, možná byla zklamaná a smutná a tak nedávala tolik pozor, to už nevím.
Občas třeba nezavřela dveře od koupelny při převlékání, dříve pečlivě uklízené prádlo se teď často válelo v jejím pokoji, třeba trička, sukně a hlavně kalhotky.
Ty mě začaly přitahovat jako magnet. Fascinovaně jsem si je prohlížel a vyprané, nadýchané kousky jemných krajek živily moji fantazii.
Ale měl jsem docela strach z přistižení a tak jsem si je opravdu jenom prohlížel. Až večer jsem si při vzpomínce na tu krásu vyhonil.
Jana o tom možná věděla, možná jen tušila. Každopádně jsem nacházel její kalhotky také v koupelně, kde je zapomněla dát do prádelního koše, což jí máma vždycky připomínala.
Jana ke mě začala být dokonce milejší, trávili jsme spolu více času a byla i kontaktnější, ale o sexu jsme spolu nikdy nemluvili.

Denisa poslouchala, oči se jí leskly, dokonce prohlásila, že je zajímavé, že u nich doma to mělo úplně jiný průběh a ji to spíše odpuzovalo ale tohle ji vzrušuje.
A aby potvrdila svá slova, vklouzla rukou pod sukni a zajela rukou pod kalhotky, samozřejmě tak, abych dobře viděl její hýbající se ruku.
Začala se sama vzrušovat a přitom mě vybídla, abych pokračoval ve vyprávění.

Kontaktnější znamenalo, že jsme třeba spolu sledovali televizi a Jana se na mě namáčkla. Nešlo o žádné intimity, ale už to, že se ke mně přitiskla stehno na stehno, se mnou dělalo divy.
Nebo mě přitom objala kolem pasu, já ji taky. Opět nešlo o nic vyloženě sexuálního, jen tělo na tělo, jedno v tenké noční košilce a druhé v pyžamu.
Samozřejmě mi z toho stál jako kopí, takže jsem si musel odskočit vyhonit do koupelny, kde jako náhodou ležely její kalhotky.

Jednou jsme takhle seděli u babičky na gauči, prarodiče v křeslech před námi, místnost byla utopená v šeru a vyplňovaly ji zvuky akčního filmu.
Jana se ke mně jako vždy přitiskla, po chvíli roztáhla nohy, sundala si kalhotky a strčila si moji ruku do rozkroku.
Byl jsem na vrcholu blaha a nadšeně zkoumal její jeskyňku. Neměl jsem tehdy moc zkušeností a nevěděl jsem, co a jak, takže mi trochu pomáhala.
Nejdříve nasměrovala mou ruku a potom si pomohla pánví. Film byl opravdu hlučný a Jana dokázala být tichá i ve chvíli, kdy se za chvíli roztřásla v orgasmu.
Ocas mi napínal kalhoty a čekal jsem, co teď Jana provede, ale ona se mě ani nedotkla, jenom mi strčila kalhotky do ruky a já si ho do nich rychle vyhonil.

Tuto akci jsme zopakovali ještě několikrát, průběh byl vždy podobný. Nejdříve jsem ji vyprstil a pak jsem si ho sám vyhonil do jejích kalhotek, ale párkrát mi ho vyhonila i ona.
Tohle trvalo několik týdnů, možná půl roku, jenže pak si našla kluka a tak měla sex s ním a naše radovánky skončily. Ale i tak mi občas nechala kalhotky nenápadně položené v koupelně.
Pak se odstěhovala do jiného města a začala žít se svým přítelem. I pak mě ale občas provokovala, třeba když jsem k nim přijel na návštěvu, nechala mi prostor si pohrát s jejíma kalhotkama, vždy ale tak, aby o tom nikdo nevěděl.
A tak jsme se naučil prohlížet si prádlo ve skříni a to jsem dělal i na jiných návštěvách, dokud mě nepřistihla naše sousedka Andrea.

Dokončil jsem svoje vyprávění ale nevěděl jsem, jestli Denisa vnímala všechno, protože měla zavřené oči a pod kalhotkami vášnivě kmitala rukou.
Už jsme za tu dobu znal její výrazy a poznal jsem, že je blízko orgasmu a opravdu se jí za krátkou chvíli tvář změnila v grimase a tělo se schoulilo do sebe.
Bylo to vlastně poprvé, co se udělala přímo přede mnou. Při vzpomínkách na Janu mi samozřejmě stál jako kůl, takže jsem si ho začal honit i já.
Denisa věděla, co ještě potřebuji, rychle si stáhla kalhotky a netrvalo dlouho a já do nich stříkal.
Minulost a současnost se tak propojila do jednoho celku a já doufal, že i budoucnost.
„Tak na návštěvu tvojí sestry jsem docela zvědavá,“ prohlásila nakonec Denisa.
Já jí připomněl, že by mi měla konečně vyprávět o jejím bratrovi.
„Zítra,“ slíbila.

Další den jsme se spolu dívali na film, Denisa se ke mně přitiskla a šeptla: „Takhle se k tobě Jana tiskla?“
Ta potvůrka si moc dobře pamatovala to, co jsem jí včera vyprávěl o mně a sestře Janě.
A stejně jako Jana si stáhla kalhotky, chytila moji ruku a strčila ji do rozkroku.
„Takhle to pokračovalo?“ ptala se dál.
„Přesně tak,“ souhlasil jsem a začal ji masírovat uvnitř její jeskyňky.
Denisa pomalu propadala vzrušení, ale po chvíli jsem přestal a když se na mě nespokojeně podívala, připomenul jsem jí, že teď je řada na ní s vyprávěním o jejím bratrovi.

„Hm, můj bratr si ho často honil nad mým prádlem,“ začala vyprávět a já pokračoval v jejím dráždění.
„A také mě různě sledoval, což mi bylo nepříjemné. A tak jsem si oblékala obyčejné prádlo a oblečení. Sexu jsem se bránila, jenže příroda, touha i potřeba byly prostě silnější než já.
Brácha to už časem přestal maskovat a když nebyli rodiče doma, tak si třeba lehl na zem na záda a chtěl, abych si oblékla krátkou sukni a chodila nad ním, aby mi mohl koukat pod sukni na kalhotky.
Takže jsem stála nad ním, on ležel pode mnou a honil si ho, já byla rudá až v koříncích vlasů ale nebyla jsem schopná odejít.
Vlastně ani nevím, proč jsem ho poslouchala, zkrátka něco silnějšího než já, mě k tomu donutilo.
Nebo když jsem šla na záchod čúrat, tak šel za mnou a nenechal mě zavřít dveře a musela jsem se vyčúrat před ním, to jsem se také strašně styděla.
Jenže když jsem šla večer spát, tak se mi to všechno honilo hlavou. Například to, jak nad ním stojím s rozkročenýma nohama, nebo dokonce, jak před ním čúrám.
A proti mé vůli mě to vždycky šíleně vzrušilo a musela jsem si to rychle udělat, stačilo mi pak jen pár rychlých pohybů…
Občas jsem bráchu přistihla při honění. Ne, že by se přede mnou přímo ukazoval, ale nijak se neschovával, nebylo mi to vůbec příjemné, ale přesto mě to nakonec také vzrušilo aniž bych chtěla, a tak jsem se pak musela sama vyprstit.
Na štěstí se brácha brzo odstěhoval kvůli škole do jiného města, tam si založil rodinu a žije tam. Moc se nestýkáme.
A mně zůstala na jednu stranu snaha raději nikoho sexuálně nepřitahovat a na druhou stranu exhibovat a provokovat.“

To vše Denisa vyprávěla těsně přitisknutá ke mně a já stále svými prsty pracoval uvnitř jejího těla.
I přes nepříjemné vzpomínky reagovalo její tělo podle očekávání. Její vzrušení rostlo a rostlo, vzdechy nabíraly na intenzitě a raději přestala vyprávět.
Vzpínala se proti mé ruce a mé prsty kmitaly rychleji a rychleji, dokud nevybuchla v orgasmu.
Když se uklidnila a vydýchala, zeptala se s úsměvem: „A pak tě Jana nechala si to udělat samotného?“
Přisvědčil jsem a skoro rezignovaně jsem si ho začal honit.
„Ale no tak, ty můj chudáčku,“ prohlásila, sebrala ze země kalhotky, obalila jimi mého ptáka a honila mě ho jimi dokud jsem se do nich nevystříkal.

Autor

Navigace v seriálu<< Jak fetišista ke štěstí přišel 08 – Módní přehlídkaJak fetišista ke štěstí přišel 10 – Moje sestra na návštěvě >>
4.7 30 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Tenhle seriál mě baví čím dál víc. Už se těším na návštěvu sestry.

Kittikit

A ja doufal, ze je navstivi jeste v tomto dile … 😔

Junior

Výborné pokračování. Jsem zvědav jak dopadne návštěva sestry.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x