Jak fetišista ke štěstí přišel 03 – S Denisou po kině

Toto je 3 díl z 14 v seriálu Jak fetišista ke štěstí přišel
Počet zobrazení: 58

Po prvním společném nákupu a obědě jsme se s Denisou začali vídal párkrát do měsíce. Většinou jsme nakoupili nějaké oblečení, zašli na oběd nebo na večeři, popovídali si a občas mi dala vyprat prádlo. Teď už jsem ji znal, takže to pro mě bylo zajímavější, vždycky jsem si u toho vyhonil, ale spolu jsme se o tom nebavili.

Občas mi donesla prádlo na vyprání i sousedka Andrea, takže jsem měl prádlo na praní tak jednou, dvakrát týdně a bylo to pro mě jako splněný sen.
Andreino prádlo bylo sice rajcovnější, ale k Denise jsem začínal získávat jakýsi vztah, takže jsem to prožíval intenzivněji. Pouze mi vrtalo hlavou, proč mi to jedna i druhá dává na praní.
Hlavně u Andrey jsem si pořád pamatoval, jak mě zpražila, když mě přichytila u jejího prádla.

Asi po měsíci takového nezávazného vídání jsme s Denisou vyrazili do kina. Po filmu jsme si sedli v temném parku. Objal jsem ji kolem ramen a nesměle se chystal k nějakým těm odvážným dotekům. Po chvíli mě zarazila.
„Víš, pár kluků jsem už měla, ještě na výšce, jenže já z toho nic neměla. Takže mě sex tak nějak míjí, ale teď se najednou cítím úplně jinak, když jsem s tebou.“ Po chvíli ticha dodala: „A v šatech… Přitom se mi na ostatních holkách šaty líbily, záviděla jsem jim ženskost, ale …“
Další chvíle ticha a pak pokračovala: „Mám trochu dojem, že vůbec nejsem na sex… a teď mám strach, že se o něco pokusíš a zase z toho nic nebudu mít, a tím to vše skončí a přitom…“
Opět nastalo ticho. Nějak jsem nevěděl, co říct. Vypadala strašně křehce, nešťastně a zranitelně, nakonec jsem ji přivinul k sobě. Schoulila se a já ji zase začal hladit a utěšovat. Hladil jsem ji přes šaty po celém těle, hladil jsem záda, krk, ruce a stehna.
Po nějaké době se také nesměle přidala, dlouho jsme se mazlili, tedy spíš já mazlil ji a postupně jsem se dostal nejdříve pod šaty a potom i pod kalhotky. Ty jsem stáhl ke kotníkům a opatrně, pomalu a něžně jsem prsty projížděl kolem její mušličky.

Nakonec jsem pronikl jedním prstem dovnitř, rozevíral závojičky a projížděl jí pomalu tam a zpátky.
Navzdory jejím slovům, že není na sex, byla krásně vlhká, pomalu začala vrnět a vzdychat. To už jsem v ní měl tři prsty, kterými jsem pomalu kroužil kolem jejího nejcitlivějšího místa.
Zduřelý hrášek poštěváčku jsem už totiž snadno našel, Denisa už nebyla jenom pasivní a pánví přirážela. Chvíli jsem ji takto vzrušoval, když se vzepjala proti mým prstům, pevně je pochvou stiskla a roztřásla se v návalu orgasmu.

Když její orgasmus dozněl, zůstala přimáčknutá ke mně a schoulená do sebe a tak jsem ji dál jemně hladil po vlasech a zádech.
Sice mi stál jako kůl a potřeboval se také udělat, jenže jsem cítil křehkost okamžiku a věděl, že na ni nesmím nijak tlačit, protože bych tím vše pokazil.
Najednou Denisa vyskočila s tím, že už musí jít, protože jí jede autobus. Když vstala, zjistila, že má kalhotky u kotníků, tak si je stáhla, hodila mi je a odběhla na autobus.
Ocas mi stál celou dobu a byl jsem hodně vzrušen.
V temném parku nikdo nebyl, takže jsem ho vytáhl, obalil ho jejíma kalhotkama a docela rychle jsem se do nich vystříkal. Byl jsem po všem tom mazlení hodně vzrušený a nadržený.
Domů jsem odjížděl trochu zklamaný, že jsem si ho musel vyhonit sám ale s vědomím, že to s její asexuálností nebude tak vážné, jak sama tvrdila.

Ráno mi přišla od Denisy zpráva, že to bylo úžasné a že nic takového dosud nezažila, a že se omlouvá, že se o mě nepostarala, ale musela se s tím nějak srovnat, ale že mi to brzy vynahradí. Hned se ptala, jestli jsem si ho vyhonil ještě v parku do jejích kalhotek. Přiznal jsem že ano, načež odpověděla, že je to super.
Tenhle závěr naší konzervace mě trochu překvapil, nějak se v té holce nemůžu vyznat. Na jednu stranu skoro asexuální nevinnost a na druhou stranu mi dá kalhotky a ještě se ptá, jestli jsem si ho do nich vyhonil.

Nakonec jsme se domluvili, že odpoledne přijede.
Jenže když přijela, byla u mě zrovna na návštěvě sousedka Andrea a dávala mi tašku s prádlem na vyprání. Když se tam viděly, tak se na sebe netvářily úplně jako kamarádky, zvlášť Denisa vypadala trochu zaraženě.
Sotva Andrea odešla, vyhrkla Denisa: „Já jsem za tebou přijela a ty teď budeš prát její prádlo? Kdybych nepřijela, tak si to u něj uděláš, to už je skoro jako nevěra.“
„Ale aby to byla nevěra, tak bysme spolu nejdřív museli chodit,“ namítl jsem.
„No, já myslela, že po včerejšku… “ nedořekla a měla slzy na krajíčku.
Rychle jsem ji objal a začal líbat, hladit a utěšovat, že teda… spolu chodíme a všechno bude dobrý.

Pomalu se uklidnila a začala mi oplácet mé něžnosti a pomalu mi začal tuhnout ocas.
Když to Denisa zaregistrovala, tak prohlásila, že mi vynahradí ten včerejšek. Na ta slova si přede mnou klekla na kolena, rozepnula mi kalhoty, vytáhla můj ocas ven a chvíli ho honila.
Potom si ho vsunula do pusy a začala mi ho pomalu kouřit, šlo jí to docela dobře ale přesto jsem ji chytil za hlavu a začal dirigovat její pohyby, zpomaloval jsem a zrychloval, jak se mi to líbilo.

Můj ocas byl obemknutý jejími rty ve vlhkém teplu její pusy a nezadržitelně se blížil okamžik výstřiku. Vůbec jsem nevěděl, jestli můžu do její pusy, tak jsem začal přerývaně koktat: „Já… už… za chvíli…“
Vytáhla ho z pusy, v kleče pokračovala v honění, zvrátila hlavu nahoru a koukala mi oddaně do očí a ten pohled stačil, abych jí postříkal tváře a krk.
Když jsem se vystříkal, tak prohlásila: „Tak a teď můžeš jít vyprat Andreino prádlo. Ale bude to naposledy, to už zařídím. A pak už budeš prát jen to moje,“ usmála se a odešla do opláchnout do koupelny.

Potom jsme si dlouze povídali, protože mě zajímalo, jak to s ní vlastně je. Na jednu stranu skoro asexuální „šmudla“, na druhou stranu mi dala kalhotky na vyhonění jako samozřejmou věc.
Vyprávěla mi o jejím starším bratrovi, který si v pubertě pořád honil. Jako mladší sestra proto brala jako normální, že si kluk honí, ale vadilo jí, že k tomu používá i její prádlo. Za rodiči si stěžovat nešla, protože se styděla a řešila to tím, že chtěla být co nejméně sexy, aby si jí bratr nevšímal a možná i proto jí později sex nic neříkal.
Samozřejmě to neřekla takhle v pár větách, byl to dlouhý rozhovor plný pauz a nejistot.

Bavili jsme se i o tom, proč přistoupila na to, abych jí pral prádlo. Vlastně ani nevěděla, po zkušenostech s bratrem jí to bylo lhostejné a s Andreou měla něco z minulo, proč ji poslechla. Zkrátka mi neřekla úplně všechno, jak jsem později zjistil, ale já jí také ne. Každopádně to byl zajímavý a poučný rozhovor. Na závěr jsme se domluvili, že se ke mě nastěhuje a zkusíme to spolu.

Když odešla, vypral jsem Andreino prádlo. Myslel jsem si, že na posledy a tak jsem si ho přitom vyhonil jako vždy, i když s trochu provinilým pocitem vůči Denise.

Počet zobrazení: 58

Autor

Navigace v seriálu<< Jak fetišista ke štěstí přišel 02 – První setkání s DenisouJak fetišista ke štěstí přišel 04 – Začátek společného života >>
4.6 37 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Denisa už nám sdělila nějaká tajemství, ale proč se do toho nechala uvrtat stále nevíme. Hlavně že si rozumějí.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x