Rošťák 17

Toto je 17 díl z 18 v seriálu Rošťák

Anita koleny probodávala spadané jehličí a pomalu začala rozeznávat lesní vůni. Konečně se jí okysličil mozek a tak mohla vnímat svět kolem sebe.
Vrtěla zadečkem a čekala na další zázrak, kterým ji Vladimír zasvětí do zkušeného světa pravého šoustu.
Ten se však dlouho neměl k ničemu, protože už druhý stříkanec s mladinkou potvůrkou ho oddělal stejně, jako kdyby s Magdou promrouskal týden tahem. Byl absolutně vyřízený, ale šťastný. Uchechtával se na viditelně nadrženou dívku, nechal se vábit prdelkou a když setřel poslední zbytky potu hluboce se nadechl.

„Tys mi dala. Tohle mi žádná neudělala. Ani nevíš jak moc jsem po tom vždycky toužil. Nebolí tě nic? Chutnalo ti semínko?“ blížil se k ní zezadu.
„Nebolí a chutnalo moc,“ odfrkla odpověď heslovitě Anita, protože spodek jí doslova hořel.
„Ty bys to chtěla, že?“ docela zbytečně pronesl do lesního ticha Vláďa.
Vláďa měl ve snech i právě tyhle krásně nadržené slečinky. Mockrát si s ocasem v ruce představoval nějakou křepeličku, která ho na kolenou prosí o cokoli. Jazyk, prsty, lofasa, hlavně, aby jí kunda čvachtala do dáli. Vždycky se jí vystříkal na obličej nebo jí pomohl se nadzvednout, aby pár kapek zkropilo i tvrdé bradavky. Fantazie mu prostě vždy pracovala na plné obrátky, stejně jako teď. Chtěl si tuhle chvíli opravdu užít. Zúročit všechny ty prázdné představy, o kterých doposud věděl, že se zrovna jemu přihodit nikdy nemůžou.

Ovšem najednou se mu sen zhmotnil přímo před očima. Prsíčka nadskakovala, prdelka vibrovala a záda se rajcovně prohýbala, aby se škvíra mohla rozloupnout a nabídnout vonící mazlavou šťávu.
Ke všemu bonus v podobě mladé studující děvčice mu napomohl k další chuti. Věděl, že ohon si už těžko probudí a pokud ano, stejně z něj nic nebude.

Ale chutě se ozvaly znovu, takže si stoupl rozkročmo nad Anitu, ohnul hřbet a začal ji oběma rukama hladit po vlasech. Napínal ji. Než se dostal ke krku a k lopatkám, Anita už nedočkavě převažovala tělo z jednoho kolene na druhé.
Až horké dlaně na bedrech jí dokázaly vlít trošku klidu do žil. Poslouchala úžasné chvály na adresu svého tělíčka a podávala se zkušeným prstům, které ji právě mírně štípaly do pevného zadečku.
Vladimír si dával stále na čas. I když už pracoval na dívenkovském brzkém orgasmu, přeci jen svou práci neodbýval a poctivě kontroloval každý centimetr chtivého těla.

„Dáme jí napapat?“ pronesl k Anitě když mu oba ukazováky kreslily obrys kundice.
„Čeho? Ano dáme! Čeho?“ nedočkavě vyhrkla Anita.
„Pane jo, kdybys ji viděla zrovna z tohohle úhlu, to bys koukala. Jak je nafouklá! To jsem ještě neviděl. Je vzrušením celá nateklá, chuděrka, že?“ sjížděl k oholence pohledem od prdelky až k pěkně rozšklebeným laplíkům.
„Jaká je ještě?“ zrychleně dýchala klečanda.
„Krásně hladká. Když takhle přejíždím prsty, tak krásně klouže. Ani chloupek. Jen trošku husí kůže, ale jinak je krásně růžová, hladká a chtivá. Ale ten otok mě bere. Bude teď teda asi hodně citlivá, že? Jak kdybys ji měla pod pumpou, Anitko. Je baculatá. A ukapáváš. Krásně tečeš.
Když ti ji takhle roztáhnu, tak vidím, jak ti ta šťáva nevydrží a klouže ven. Tady na pysku ti visí jeden krásně čirej šlem! A u díry se houpe druhej! Paně Bože to je něco!“ mlel dál monolog Vláďa, jakoby tam Anita ani přítomná nebyla.

Osahával si ji, rozdělával až bělela a pomaloučku se dostával k jádru.
Slinil si prsty a zajížděl opatrně k malým pružným laplíkům. Rozčesával je bokem, aby nezavazely a nakonec zajel článkem prstů dovnitř.
„Co je, co je? Prrr!“ musel ji okamžitě krotit a přichytit pevněji za boky, protože stačil pouhý kousek ukazováku a Anita běsnila neovladatelným chtíčem.
„To se nedá vydržet, proboha!“ kňučela dívčina.
„Musíš! Já na tohle čekal celej život. Tak mi to čekání musíš vynahradit!“ přitvrdil Vláďa a dál se s citem věnoval voňavé pičce.
Zhýbal se nad tou krásou, listoval v ní jak v knize a zbožně ji s jemností mačkal v dlani.
Držel ji v prstovém zajetí a vibroval dlaní, až se Anitě roztřásly i ty pevné cecíky. Všechny prsty měl lesklé od čičinovského sirupu.
Tahle mladá rošťanda tekla tak silně, že i zkušenému muži to přišlo až nepřirozené. Sama klečanda cítila jak ji pryštící šťáva chladí na stehnech.
Vladimír projížděl brázdičku, jemně klepal na frajtříka a nemohl se nabažit té čerstvé krásy v rozpuku.

„Pane Bože, dělej už něco!!!“ nevydržela Anitaa a cedila mezi zuby nepříjemným tónem nespokojenost.
„Jo, promiň,“ uvědomil si naplno dívčino trápení Vláďa a dvěma prsty pořádně prošpikoval napuchlý lusk.
Anita se roztřepala.
Zavřela oči, sklopila hlavu, mírně se nadzvedla a zapřela o špičky. Vypadala jako na startu a opravdu stačilo kdykoli vystřelit startovní pistolkou a orgasmus by asi okamžitě proběhl cílem.

Další průtah kundicí ji dostal zase kousek dál a když ji Vladimír začal rytmicky prstit, přešlapovala z jedné nohy na druhou.
Křížila stehna, špičkama se zarývala do jehličí a paže musely stůj co stůj udržet rozjetou nadrženku.
Otčím obdivně zíral, ale nepřestával ji cpát prsty dovnitř. Pomalu přidával jeden po druhém a tupě sledoval, co to s poupětem dokáže udělat.
„Uděláš se vevnitř?“ nahnul se k dívčině hlavě.
„Já nevím, asi jo,“ řvala blahem Anita.
„Já ti raději pomůžu i jinak,“ zbrkle reagoval Vláďa a nabral tuhého frajtra do nasliněných prstů.
„Nech ho!!! Chci v díře, slyšíš? Pusť ho!“ křičela na něj nervózně rozdělanka.
„Pane Bože, tohle je fakt něco! Dobře dobře, jenom díra,“ kroutil hlavou Vláďa a přestával chápat, co se to vlastně děje.

Ládoval skoro celou ruku do oteklé mindice, volnou rukou si stíral pot nebo pobízel mladou prdelku plácáním a přestal ztrácet pojem o čase.
Cítil se sám jak v jiném světě. Celá tahle lesní akce mu samotnému přišla k neuvěření i když měl mokrý důkaz přímo v dlani.
Anita skučela a vyhekávala. Viditelně bojovala s orgasmem, který si tolik chtěla vydobít přímo z díry. Usmyslela si, že poštěváka bude uspokojovat jen občas. Zbytek času se bude věnovat nezbedné dírce. Takže přirážela a svírala Vláďovu ruku až ji po chvíli musel vyměnit.

„Chci lízat!“ vykřičela ze sebe těsně před výbuchem, protože kunda se jí sice doslova roztékala, ale ne a ne se udělat.
„Moc rád, lehni si!“ narovnal se upachtěný zralenec a držel si mokré ruce od těla jakoby se vracel z operačního sálu.
„Ne, ty si lehni,“ štěkla na něho Anita a kroutila se ve stoje jako had, při čemž si sjížděla křivky nenechavými prsty.
„Velmi rád, nasedneš si. To je bájo,“ uvelebil se před ní na zádech Vladimír a už si ji gesty zval nad mrskající jazyk.

Anita mu stála rozkročmo nad obličejem, roztahovala si pysky a ukazovala mu lesklou číču. Sledovala jeho hbitý jazyk a pomalu kroutila boky, dokud se neskroutila až do podřepu.
Ukazovák si nechala natěšeným lízákem olízat, zabrnkala si o laplíky a potom už zlehka natiskla nedodělanou pičku k jeho rtům.
Jediný průliz ji dostal do křeče. Zkoprněla, držela si cecíky a hleděla ke korunám stromů. Ucítila tu nejdokonalejší lízačku, jakou jí kdy kdo předvedl a odmítala se hnout třeba jen o píď.
Naopak se tiskla k lízákově hlavě, třela se poštěvákem o jeho špičku nosu a s jazykem hluboko uvnitř hekala jako placená.

Měla pouhý kousek do finále, když se i Vladimír probral z tranzu a přidal to tempa. Hltal kundí lávu, mlaskal a chrochtal, protože mu voňavá studnice malinko upírala vzduchu.
Aniž by to Anita vnímala nechtěně mu přisedávala hlavu a lízákovi se tak nedobrovolně bořila do jehličí. I přes ten šílený tlak ve tváři se snažil posloužit rozjeté uhekance, takže dral jazyk všude kam to šlo. Anita rudla, prsa měla od promačkání bolestivá a pekelně se soustředila na orgasmus, který prostě chtěla prožít vevnitř.
„To prostě nepůjde. Drž!“ zakvílela nešťastně, když celý boj vzdala a nahrbila se, aby viděla zarudlému ližmenovi do obličeje.

Jen dvě malá očka na ni vyplašeně koukala od rozkroku a s docela viditelným strachem sledovaly dvě dívčí dlaně, které chytají lízákovu hlavu, tlačí si ji mezi stehna a celá roztékající se pánev se začíná pomalu třít o jeho obličej.
Běsněna se sama chopila práce. Z chlapské hlavy se rázem stal masturbátor, pičku o ni třela čím dál rychleji a když pocítila konečnou úlevu, dosedla už celou vahou. Máchla rukama kamsi za sebe, opírala se o Vladimírovo tělo a třásla se jak osika. Chlupatých rukou si nevšímala do té doby, než v sobě zralenec našel zbytky sil, uchopil ji v pase a shodil ji vedle sebe na zem.

„Málem si mě udusila!“ rozkašlal se otčím.
„Promiň…“ ňafla roztřeseně a doklepávala se na jehličnatém koberci.
„Páni, to byla jízda,“ držel se za hlavu Vláďa a skoro zamilovaně se díval na znavenou křepeličku.
Anita se jen usmívala. Nechtělo se jí odpovídat, nechtěla reagovat, ani vstávat. Jen unaveně ležela jako hadrová panenka a přijímala jednu spokojenou lichotku za druhou.
Občas zvládla i přikývnout, ale když Vladimír zavelel k odchodu, zůstala ležet dál.
„Co blbneš? Pojď,“ nabízel jí ruku.
„Nejdřív slib, že zase přijedeš,“ umíněně čekala na slib Anita.
„No to si nenechám ujít, to se neboj,“ potvrdil jí další brzkou návštěvu a už jí pomáhal, aby se mohla postavit na nohy.

Cesta trvala dvakrát déle než obvykle.
Táhli se slunečním horkem, oba znatelně znavení i zranění. Vladimír si z lesa odnesl pár škrábanců na zátylku od suchých větviček a Anita si kontrolovala do krve odraná kolena.
Vraceli se jako by absolvovali týdenní tůru po horách. Zbití, ale spokojení a natěšení na příště. Do domu vešli v pravou chvíli, kdy Ben už zase líně polehával u televize a Magda snaživě běhala okolo pozdního oběda, jen aby na sobě nenechala znát stopu po incestní lásce.

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 16Rošťák 18 >>
4.3 36 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Klasika: matka – syn a dcera – otčím a kdovíkdo ještě se do toho zamotá. Hezky se to čte, o tom žádná, ale proboha kolik to ještě má dílů?

Harai

Myslím, že ještě jeden. A celý seriál je napsaný skvěle, mně to ohromně baví. Taky jsem ho proto celý převedl ze starých stránek.

Junior

Souhlasím, napsané je to skvěle to Alimeda umí. Jen už je to trochu dlouhý a nezbývá než doufat, že otčím Anititnu péči přežije.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x