vyhonění k výstřiku

Rošťák 08

Toto je 8 díl z 18 v seriálu Rošťák

Dalších pár dnů probíhalo docela v poklidu. Pouze Ben se vecpával do matčiny i Anitiny přízně a snažil se utrhnout aspoň malý kousek z kundích hrátek.
Zatím co Anita dělala cavyky a doma se zdržovala pouze v noci, máma měla plné ruce práce, aby synkovi během každého šoustu vysvětlovala, že tentokrát spolu kopulují už opravdu naposledy.

Beník házel zadnicí a přikyvoval v tempu přírazů, aniž by vůbec vnímal s čím vlastně souhlasí. Magda viděla, že nemá cenu mladíka poučovat či zbytečně dráždit a proto si dál brala každého nabídnutého mrdu, který jí zavoněl pod nosem.
Sama si pokládala otázku, jak se bude situace vyvíjet dál, kdyby se stalo a Vladimír se nastěhoval. Kufry se daly v domě předpokládat, protože jeho byteček byl sice malý, ale pro početnou rodinu nevhodný. Takže si šukaná Magda užívala dál věčně roznožená a u toho si básnila o konečně fungujícím vztahu.

Uprostřed týdne ji čekal vážný rozhovor s dcerkou, která si sama přišla pro pár dívčích rad.
Stála na prahu ložnice, koukala na matinku v noční košili a dlouze mlčela. Stud jí bránil být konkrétní, ale mamina intuitivně poznala, že mladou dívku něco trápí.
Udělala místo vedle sebe v posteli, nadzvedla peřinu a poplácala dlaní na bělounké prostěradlo, aby se Anita sebrala a zalezla k ní se svěřit.
Holčina přivítala maminčinu razanci. Přitulila se a spustila dlouhý monolog o trablech s chlapci. Vztekala se nad jejich chováním i jednáním s holkama a bylo jí skoro do breku z toho jak pubertou proplouvá sama, bez osobního strážce.
Magda na ni hleděla a bylo jí ji líto. Pokoušela se opatrně naťukávat citlivé téma a učila dcerku mávat rukou nad každým nevyzrálým neandrtálcem.

„Vem si Bena. Vidíš, co ten je zač. Místo, aby někde trajdal s holkou, tak se drží doma a jenom otravuje. Jedinej krok neudělá normálně, pořád odněkud skáče a vříská. Je taky trochu bez ohledu. Prostě puberťák. Až dozraje, zase se víc uklidní. Možná bys potřebovala někoho staršího,“ uvažovala a promlouvala mamina do bolavé Anitiny duše.
„Brácha se strašnej. Ten nedospěje nikdy. Těžce nese, že se objevil Vláďa,“ zapípala Anita a čekala zvědavě na máminu reakci.
„Jo, no… aha… no on asi kvůli tátovi…“ zakoktávala matinka načaté téma a značně znervózněla.
„To ne. To spíš žárlí,“ vychutnávala si ji Anita.
„Prosím tě, co by žárlil. Proč. To je hloupost,“ zahrála Magda falešný smích a ihned přemýšlela kterým směrem by rozhovor rychle stočila.
„Mami, já o vás vím. Ben mi to sám přiznal. Těsně před tím jsem tě to… no…nahradila,“ špitla dcerka.

Magda strnula. Očima běhala po stropu a všech koutech v místnosti, hledala slova, která by ji aspoň trošku očistila a zároveň se propadávala studem pomalu až do pekla. Nějak tušila, že se dlouho nošené ucho utrhne, ale že k tomu uslyší i dovětek o sourozeneckém incestu, to ji uzemnilo. Nastalo dlouhé ticho, které zachránil až dívčí hlas.
„Mě se to nakonec i líbilo. Ono to stejně vzniklo jen díky tomu, že jsem vás dva načapala. Nebýt toho, co jsem viděla, v životě bych nechtěla víc, než co mi Ben dopřával denně,“ spustila už kompletní zpověď Anita.
„Co ti? Co se ti? On ti něco dělal?“ spadla matce čelist, protože se najednou lekla, že by jí ušlo něco, co by její holčičce ublížilo.
„Lízal mě. Jen lízal. To až pak se mnou spal. Víc jsem nedovolila a on to respektoval. Je to až divný, že? Ale fakt poslouchal. Stačilo ho připustit a byl jak beránek,“ usmívala se dívčina.
„To jo, to máš pravdu. Když to neměl, tak vyváděl, ale pak stačilo nastavit a…“ chytla se dialogu Magda, ale větu nedokončila.

Najednou jí přišlo trapné povídat si o tomhle tabu tématu přímo s dcerkou. Cítila se hloupě už jen proto, že se jí za zády děly věci, kterým se dalo možná předejít. Přitom ale myslela na slastné chvíle, které podle svého líčení prožívala i sama Anita.
Zkusila se pousmát a když viděla dcerku, jak se hezky zazubila, spadl jí konečně balvan ze srdce. Děkovně ji pohladila po vlasech a v duchu chystala nějakou odměnu za tohle pochopení.

Zkusila navázat nit tam, kde ji koktáním přetrhla a během chvíle se dozvídala tolik novinek, že je pomalu nestačila vstřebávat. Natáhla ruku k dospívající dcerce a hladila ji ve vlasech. Brala to zároveň jako omluvu i jako nový start do dalších dnů. Slibovala sama sobě, že bude konečně matkou na celých sto procent a bude si víc všímat toho, co se děje pod střechou.

Celou rodinnou idylku narušil až nevrlý Ben, který jako vždy neomaleně vpadl do dveří, bez ohlášení či zaklepání.
„Se tu něco děje? Co to máte za sněm?“ vyhrkl hned na prahu, protože ho Anita v ložnici trochu zarazila.
Čekal další šoust, který si chtěl u matky vydupat a místo toho se zaklepal strachy z toho, aby ségra zbytečně neslepičila o jeho dotěrnosti.
„Jen jsme si povídaly,“ mávla rukou Magda a znovu nadzvedla peřinu tentokrát jako pozvánku pro syna.
„Mami?“ zarazila se Anita, ale protože se jí pelech opouštět nechtělo, nuceně dělala místo pro pubertálního nevycválance.
Ben vklouzl mezi obě samice a lebedil si v teploučku.
Ležel na zádech, ruce měl složené na kostnatém hrudníku a prohlížel si obě ženštiny se spokojeným úsměvem. Cítil se jako paša. Jako chlap, který má k dispozici dvě milenky a může si kdykoli vybrat. I například v takovéhle situaci, kdy všichni leželi pospolu, takže se mu ruce samy od sebe složily na stehnech jeho dam.

Obě se na sebe podívaly a jen s chichotem zavrtěly hlavou.
„Co jsem ti říkala? To je prostě Ben,“ uchichtla se jako první Anita a sledovala matčinu reakci, podle které se chtěla zachovat stejně.
„Jo, to je náš Ben,“ vrátila jí úsměv máma a sklonila hlavu, aby synkovi projela pusinu jazykem.
Delší francouzák se líbil všem. Magda se líbala velmi ráda, Ben to vzrušeně přijímal s radostí a Anita se ujistila, že nevlhne nadarmo. Přiznala si, jak moc ji tenhle pohled dokázal rozpálit a protože byla jen kousek od stejného zážitku jako tehdy v kuchyni, raději se nezdržovala a rovnou se přidala. Přilísala se bráchovi rovnou do trenek. Hlavou zajela pod peřinu a hledala už zase tvrdého čurana. Ben tohle očekávání zatím nikdy nezklamal a proto šla na jisto. Dívčí hubina si poradila s předkožkou a nasála už obnažený žalud daleko za rty.

„Mami! Ať mě kouří pořádně. Ona to šidí a dělá to jen napůl. Ať to polkne! Ty přece taky polykáš, tak ji to nauč!“ šílel blahem zajoch.
„Nemůžeš ji nutit, když nechce,“ šimrala mu nehty v tříslech a po stehnech mamina.
„Ale já to chci!“ kňučel zlobivec.
„Vidíš ho? Takhle vždycky vyhraje, zmetek,“ odsála se z ocasu Anita a vystrčila hlavu z podpeřiny, aby matku ujistila, že před chvílí v ničem nelhala.
„Kuř sakra! Mami!“ pofňukával Ben a byl v naprostém tranzu.

Už jen to, že se dostal do kalhotek oběma samicím v domě bral jako obrovský zázrak. Ale skutečnost, že se všichni tři sešli v jedné posteli a on je mohl mít zároveň, jej dostávala do kómatického stavu plného vzrušení. Kolaboval a vyhekával všechny sprostoty světa. Obzvlášť když se mamina nenechala dvakrát přemlouvat a také zajela kudrnatou hlavičkou pod peřinu.
Přelízla synovi ocásek zároveň se snažící se Anitou, čímž ochutnala i její jazýček a Ben z toho skoro trhal povlečení. Odhrnul peřinu, aby obě kuřačky zřetelně viděl a při podívané už kvílel upozornění o blížícím se výstřiku.

„Nauč ji to! Mami, nařiď jí to! Anito, dělej! Všechno do pusy! Mami!“ skučel blahem synek a roztahoval stehna až mu byla postel malá.
„Uklidni se, neboj. Ona to zvládne. Podělím se s ní,“ mrouskala nadrženě mamina a už otevírala hubičku proti nateklému žaludu.
„Mami,“ posmutněle se z druhé strany chystala Anita taky, ale matčino mrknutí oka ji nutilo zatnout zuby a vyzkoušet nepoznané.
Zahodila všechny předsudky za hlavu a honila ocásek šikovnými prsty. Magda se usmívala a Ben sebou házel až ho obě musely krotit.
Když se láva vyvalila trubicí ven, obě kočandy si na smetaně už pochutnávaly.
Ben ani nehlesl. Sledoval a přidržoval si jejich hlavinky v rukách a chroptěl chválu na obě strany. Anita se zprvu ošívala, ale když viděla maminu, jak si se spermatem v puse pomlaskává až jí to teče po bradě, sama se odvážně do semene pustila. Nabrala si část dávky na jazyk, podržela ho v ústech a vnímala tu sametovou směsku s pohledem na maminu.
Pak si jazykem zarejdila za zuby, vyhnala odtud zbytky semene a na jedno polknutí nad svým předsudkem vyhrála.

Když zjistila, že se z ní ve vteřině stala polykačka a k papání už nic není, zkusila ještě jazykem prozkoumat matčinu pusu.
Magda se francouzákem dělila o svoji dávku a cítila, že právě zažívá něco, z čeho se snad nikdy nechce probrat.
Klečela na čtyřech, nechala si listovat od synka v kundí knížce a vzdychala do chvíle, než se Anita znovu pustila touhou do sání další spermodávky.
„Pohraj si s ním, holčičko. A ty lízej!“ rozdala mamina úkoly a nasedla Benovi na obličej.
„Chci ještě,“ srkala sliny Anita a odmítala se odsát z bratrova polotuhého kopí.

Ben se nechal dusit kundou. Projížděl matce žlábkem a prsty žmoulal velikého frajtra.
Magda hekala a dohlížela nad orálním umem nezbedné dcerky. Nechala si dělat dobře a chtíč dokrmovala sourozeneckou láskou.
Anita byla hladová po semenu. Zuřivě vyháněla další sperma z vaku a cenila zuby. Vypadala jako vyhladovělá kočka.
Když k ní Magda natáhla ruce, ihned pochopila a natočila se prcinou k roztancovaným prstům. Krásně cítila jak se v ní štíhlé prstíky procpávají co nejvíc hluboko a zvládala jen děkovně mamině přikyvovat. Magda ji ukázkově prstila a třásla se silným vzrušením díky synově jazyku.
„Já ti ho trošku zpracuju,“ přikázala Anitě máma a přelezla si k znovu pěkně postavenému tvrdolínovi.

Nasedla na koníka, počkala až se dcerka usadí na protitrůnu a rozjela rajtovačku, při které Ben jen skučel do přilepené pizdiny. Mrdala ho zběsile a tekla mu až ke koulím.
Anita se jen prohýbala v pase a špulila zádelku. Na prsou měla položenou matčinu hlavu a jemně ji projížděla kudrny něžnými prstíky. Byla červená, rozvášněná a toužící po spermatu. Nahlas prosila o další dávku a chystala si chuťové pohárky, které měly zadržet každou kapku.

„Mami! On mě udělá! Mami!“ tiskla si Anita na prsa kudrnku.
„Udělej se, holčičko! Já budu taky za chvíli,“ rolovala synkovu předkožku kunďabou mamina dál.
Dívčina jí čechrala vlasy a jen poslušně přikyvovala, dokud se neroztřásla jak aspik. Benovy ruce měla skoro vryté do půlek a tak ji orgasmus doprovázela i mírná bolest.
Pohled na rajtunku umocnil celý prožitek a když se zvládla udělat i máma, Ben už prosil o vysemenění.
Gymnastickým skoro přemetem se Anita převalila na bok a chňapla bráchovo tykadýlko do tlapky. Přiložila ke rtům, vyplázla jazyk a už si mohla znovu užívat smetanovou konzistenci, která neskutečně voněla nadržeností a libidem.
Mrdka jí koutky vytékala, ale mrštný jazyk naháněl vše zpátky do pusy. Polykačka se prostě mohla umlátit po téhle dobrotě a nebýt mámy, rozjelo by se třetí kolo.

„Tohle zapijem,“ zvedla se jako první a popoháněla udýchané sourozence ke vstávání.
„To asi jo. Panáka si zasloužíme všichni,“ brouknula Anita i když se jí nechtělo splachovat spermomlíčko kořalkou.
„Já hned přijdu,“ pokynul rukou Ben a dál ležel jako mrtvola.
Magda s dcerkou si už přiťukávaly v obýváku a vystříkanec stále ležel bez vlády.
Tenhle zážitek ho dostatečně vyšťavil a uspal v něm všechny nezbedné buňky. Neměl chuť zlobit. Chtěl jen usínat po dokonalém sexu, což se mu během chvíle povedlo.

„Aspoň neruší a nevymýšlí lotroviny,“ pousmála se Magda ode dveří, když ho přišla popohnat a zjistila, že synáček, místo aby holdoval kořalce, podlehl únavě a spokojeně oddychuje po vskutku chlapské práci.

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 07Rošťák 09 >>
4.6 48 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

No tak jsem opravdu zvědav na ten víkend až přijde Ten přítel i s dcerou.

Hamagen

Co se stalo se serialem Tinnitus?

dedek, Jeff

Autorka se zatím neozvala. Pokusím se jí kontaktovat.

Junior

Nešlo by tady udělat obecné fórum kde by jsme se mohli ptát na to jak to vypadá s dalšími pokračováními některých seriálů.

Tomáš

to tu už bylo… jeho vužitelnost 00 nic. Příspěvek jednou za půl roku. Jen zvyšovalo nárok na systém. Jsem otevřen možnostem. Takže pokud si přejete nové fórum, tak dejte like. Pokud tu bude dostatečných palců nahorů, tak ho zde dám.

Junior

No ono by se hodilo i k hlášení chyb, ale záleží to na Tobě. Netvrdím, že to musí být fórum, ale když tak zkus vymyslet nějaký jiný způsob komunikace.

Tomáš

hlášení chyb jde na email podpora@efenix.cz

Tomáš

Tak přidal jsem takové „Fórum“ na kladení otázek a odpovědí. V postranným panelu jsou odkazy do jednotlivých kategorii.

Junior

Díky. To vypadá zajímavě.

Tomáš

Ještě to musím přeložit. A pak k tomu vydám novinku. Prakticky to bude fungovat tak. Že někdo položí otázku a buď na ní dostane odpověď, nebo v případě povídek a návrhů na nové povídky a tak, se může hlasovat. Ten návrh, který dostane víc palců nahoru, by mohl nějaký autor povídek vzít za své a napsat k němu povídku. A podobně.

Harai

Hlasování jsme kdysi zkoušeli u jedné mé povídky a bylo to ok. Jenom vyhrála verze, s kterou jsem pak měl velké problémy napsat ji 🤣

Tomáš

🙂 To je občas pak problém to znám moc dobře. Ale tak uvidíme. Třeba se uživatele zapojí a třeba ne a bude tam jen ta jedna pokusná otázka 😀

12
0
Would love your thoughts, please comment.x