Rošťák 12

Toto je 12 díl z 18 v seriálu Rošťák
Počet zobrazení: 150

Ráno se všichni setkali u snídaně v jídelně. Každý s líbezným úsměvem na rtech.
Jen Anita se kabonila a pouštěla blesky. Viditelně jí nebyla po chuti usměvavá sešlost, protože jako jediná neprožila za noc ani jeden orgasmus. Byla jasně článkem navíc v tomhle popárovaném mrdospolku.
Seděla, přežvykovala suchou buchtu, míchala studené kafe a vyvracela oči při každém viditelném matčině mrousknutí.

Najednou viděla v Markétě vetřelkyni, v matce zrádkyni a v bratrovi nevyrovnaného obojživelníka, který neví při kom vlastně stát. Jen Vladimírovi byla ochotná dát ještě šanci, protože ho půlku noci proslídila, když už všichni spali.
Noční vycházka na WC ji donutila se krčit chvíli za zábradlím a špicovat uši k matčině ložnici odkud se linul příjemný Vláďův hlas.
Dopřála si jedno celé předmanželské číslo a usmívala se blahem zároveň s matinkou, kterou tak hezky jemně Vladimír našukával. Ty slova chvály, úcty a povzbuzení v ní probudil velikou touhu po zralém muži, takže další den se snažila věnovat příjemný pohled pouze jemu.

„Co budete dělat po snídani, děti?“ pronesla matinka.
„Nic,“ zahučela Anita nevrle aniž by si všimla, že Vladimír na její houknutí pozvedl překvapeně obočí.
„No já budu doma,“ protáhl se Ben a nacpal do pusy další buchtu.
„Hm, tak já se půjdu projít po okolí,“ oznámila Markéta, na což Vladimír reagoval zakuckáním.
Protože svoji dcerku dokonale znal, uměl si představit, jak její procházka může asi probíhat.
Bál se každého kroku, který dcerka udělá bez jeho přítomnosti, protože už několikrát se stalo, že Markétiny výlety byly plné ostud a následujících nervů. Klidný byl pouze ve chvílích, kdy seděla vedle něho, cpala se a dělala ze sebe mlčenlivou hlupačku. Jakmile se mu ale vytratila z dohledu, bylo dopředu jasné, že si pohrává s možnou ostudou.

„Aha a tak nechceš jít s Markétkou, Ani?“ navrhla matinka, která tušila, že dcerka se asi špatně vyspala.
„Tak to ani náhodou,“ zavrčela Anita do ubrusu a pro jistotu si zacpala pusu další buchtou, aby polkla všechny jedy směrované k naplavené falešnici.
„Ale jo, pojď s náma. Taky si s Markytkou vyrazím,“ zoufale zmatkoval Vláďa.
„Já chci sama! Co je? To nemůžu?“ kroutila hlavou Makyna a raději dohltala poslední sousto, zalila hrdlo zbytkem kávy a doslova utekla od stolu, aby se v rychlosti upravila a rozloučila s osazenstvem.
„Pojď aspoň ty se mnou, když už mi má vlastni dcera dala košem,“ dloubnul laškovně Vláďa Anitu pod žebro.

Nastalo ticho. Ben chrochtal u buchet, máma zůstala stát s mísou nášupu a čekala na dcerčino přikývnutí. Cítila stejně jako Vláďa, že je třeba zakročit a mladou dívku rozebrat. Sázela na jeho citlivost i zkušenosti s dcerkou, proto mu nenápadně dala najevo souhlas. Mrknutím oka pochválila jeho rozhodnutí a dál jen napjatě čekala dokud se Anita nepokusila o úsměv a nezvedla se od stolu.
Dívčina upravovala zevnějšek u zrcadla v chodbě, po očku hlídala, aby ji nikdo neviděl a s našpulenou pusinkou si samolibě poslala pár polibků.
Nakonec netrpělivě cinkala klíči a čekala na mámina nápadníka, protože chtěla konečně zmizet. Malovala si dlouhou procházku beze všech z domu a s mužem, který jí alespoň na chvíli nahradí chybějícího tátu. Sázela na dospělou inteligenci, protože chaosu v domě za poslední týdny měla po dnešní noci dost.

„Tak my to tu dáme mezitím do pořádku. Hezky se bavte,“ volala na dcerku Magda a milenci věnovala další z upřímných a dlouhých polibků.
„Hezky se bavte,“ zakrákoral Ben od stolu a zakousl se do dalšího koláče.
„Buď ticho. Nemusíš hnedka všechno kazit,“ okřikla ho Magda se strachem, aby jeho klaunovskou poznámku nezaslechl Vladimír.
„Co jsem ti zkazil, hm? Já ti něco zkazil? Co vím, tak v noci sis užívala nerušeně, ne?“ zabručel synek.
„Ježiši Kriste, kdy s tím přestaneš, Bene? Už máme každej to svý a já s tebou o tomhle nepovedu debaty do nekonečna, pochop to! Seš mladej. Najdi si holku a uvidíš, jak nakonec bude dobře nám všem,“ úpěla už zoufale Magda, protože synátor se zase předvedl v užárleném světle s pusou plnou ironie.
„Já ale nechci žádnou holku, mami! Tys ještě nepochopila, že potřebuju tebe? Mami, co by se ti stalo, kdybys mi nějak dokazovala, že na mě myslíš?“ vystřelil ze židle Ben.
„Však na tebe myslím,“ sklonila hlavu Magda a přiznala se tak tiše, až Ben musel zvídavě natahovat tu svoji ušatou hlavu.
„Kdy? Kolikrát? Při čem?“ zakopl o kobereček, protože se na máti valil jak velká voda.
„No, kdy asi,“ natáčela Magda obličej stranou.
„Mami,“ padl jí Ben do náruče a už se jí přisával ke rtům pusinou plnou makovo-tvarohové vůně.

Natahoval krk a zase ji pevně svíral v náruči. Byl v tu chvíli nejšťastnějším tvorem na světě a bylo mu na rozdíl od maminy jedno, že by je někdo mohl přistihnout.
Kašlal na její prosby a návrhy o odložení. Už zase ji cítil a ohmatával, proto se odmítal vzdát možné matkobodačky.
Pokoušel se chovat jako silák, ale hubené tělíčko ani za boha nechtělo uzvednout zralou a macatou maminu. Snažil se jí masírovat mozek příjemnými slovíčky, ale nakonec stejně stočil dlouhý monolog k tvrdému pérku. Měl jistotu, že jsou v domě sami, potvrzenou přiznáním rajcovní matky a tak ji dožduchával ke stolu.

„Sedni si. Tady se posaď. Počkej udělám ti místo a posaď se,“ navrhoval matince desku stolu v jídelně jako pravé místo k bodání.
„Tady ne. Bene, já nevím. Kdykoli sem může někdo vtrhnout. Co když někdo z nich zapomněl klíče, nebo se pro něco vrátili. Neblázni,“ brzdila rozjetou akci Magda a jen nervózně přihlížela jak jí synkovy hubené prsty rozepínají košili a loví ven oba melouny.
„Nikdo nepřijde, neboj. Bože, to je něco. To mi chybělo!“ cucal dvorce synek, jako by je neviděl celý rok.

Magda mu pomalu tála v náruči. Pořád se sice ještě se strachem ohlížela a dusila v sobě hlasitý projev rozkoše, ale přesto si nechala dumlat oba dudlíky, jako v laktačním období.
Ben měl zavřené oči a pomlaskával si u koláčů. Sál i kousal a pomalu si stahoval tepláky i s boxerkami pod zadek. Majda nahlížela k jeho bělounkému zadečku a tekla do ubrusu pod sebou.
Hbitá synkova prdelka patřila k topu, který ji dokázal nejen vzrušit, ale přímo dohnat k orgasmu.
Stál mezi masitými stehny, hrbil se, aby pod těžkými prsy našel brázdu a prsty ji s vítězným úsměvem přidržel roztaženou, aby mu kladélko mohlo pohodlně zaklouznout.

„Je tam, viď?“ zeptal se zbytečně ihned poté, co na ocasu ucítil ulepené horko.
„Bene!“ zapřela se za sebou Magda, při čemž jedním pohybem omylem shodila na zem konvici se zbylou kávou.
„Máš pravdu, mami. Pozhazuj to! Takhle nebude slyšet, jak hekáš!“ pochopil celou situaci špatně Ben a podal jí do ruky talíř po Markétě.
„Jdi k čertu, sakra!“ kvičela matinka, mrskla porcelánem do kouta a přihodila půlkami, protože netrpělivě čekala na ten synův roztepovaný zadeček.
„Jo, to je ono, ulev si!“ přimrdával ji už docela hbitě a stále podával hrnek za talířkem až po mísu s rohlíky.
Magda se proměnila v zuřivou a vyhladovělou šelmu.
Přirážela, nahlížela k Benově prdelce a byla nadržená tak silně, že nebyla schopna jediného slova.
Brala do rukou všechno, co jí neposlucha podal, házela s tím okolo a když stůl byl zcela uklizený, pustila se zoubky do ubrusu. Ležela na desce, roztažené nohy létaly vzduchem a cecky se rozlévaly nahoru i dolů, v tempu Benových zásunů.

„Tak to je silný kafe i na mě!!!“ vyřval se synek nad matinkou, když z něj semeno nekontrolovaně plivalo na všechny strany.
„Já ještě nejsem!“ pleskla si dlaněmi o kundici Magda a nasadila tragický výraz.
„Ještě stojí! Ještě pořád mi z tebe stojí!“ namrdával ji bez přestání synek.
„Pojď do kuchyně! Tam jak minule, to se mi líbilo,“ zarazila ho uprostřed dalšího pokusu a seskočila ze stolu. Vzala synka za ruku a polonahá cupitala do místnosti vedle jídelny.
Beník ochotně spěchal za ní. Pérko mu trčelo, během rychlochůze mu na žaludu stydla šťáva s mrdkou a před ním se rajcovně kroutila mamina, které vlály kozy a třásla se celulitidová prdelka.
Každý skok nebo krok znamenal být blíž k dalšímu zásunu. Žalud se potřeboval zahřát a kundě se mlaskavě třely oba mokré pysky o sebe.

Magda přiskočila ke kuchyňské lince a nahnula se stejně jako minule. Našpulila prdelku, roztáhla nohy a zavrtěla boky.
Přivábila si samečka co nejblíže a když zavelela k zásunu, rozkoší se prohnula.
Kozy visely a třepotaly se jak vlajka ve větru. Bimbaly o sebe, Ben je chytal obě do dlaní a dál namrdával bodátkem rozparáděnou díru. Jeho prdelka zase kmitala přesně tak, jak to mamina zbožňovala.
Snažila se držet prožitek na uzdě, ale když se jí dloubátkem dostal do toho pravého místa, přikrčila se jako šelma před útokem.
Rozkřičela se až jí na krku naběhly hrozivé žíly. Absolutně se nehnula. Pevně svírala hranu desky v rukách, až jí klouby bělely a tlačila se prdelkou k šikovnému synku, který ji šukal jako o závod. Doslova nadskakoval a tančil, jen aby maminu ujistil, jak prospěšný jí může v dalších dnech být.

Magda hulákala v silném orgasmu a když se mladé pichátko ocitlo před branou druhého špricu, přidržoval se Ben už matčiných vlasů. Tahal za ně, zvrácel jí hlavu dozadu a prskal a vyhrožoval veřejnou ostudou, pokud mu nebude kdykoli po vůli. Tohle Majdě znělo spíš jako rajská hudba. Sice věděla, že Ben je schopný všeho, ale tak, jak ji to dokázalo poplašit, jí to zároveň i lichotilo. Držela ani nemukla, spodek jí hlasitě mlaskal a Ben už stál pomalu na špičkách.
Prskal jako papiňák, nadával a urážel Vladimíra a sám se před matinku nahnul pro mísu ve dřezu, aby ji roztřískal o podlahu, v návalu druhého střiku. Funěl, koktal, hltal písmenka, takže mu nebylo nic rozumět. Magda pouze cítila kostnaté prsty na bedrech, kde jí rozmazávaly sperma a zároveň jí masírovali věčně bolavý kříž.
Příjemným dotekům neuhýbala. Jen si lehla na měkké dudy, hlavu složila na předloktí a dál se oddávala příjemné masáži.
Synek vtíral voňavou mrdku do bělounké pokožky, občas ještě zajel rukou mezi stehna a přidal mazlavou kundí mlaskavici.

„To jsme tomu zase dali,“ kroutila hlavou mamina, aniž by jevila známku chuti do úklidu.
„Lež, to se pak uklidí,“ jezdil jí po hřbetě dál Ben.
„Ty seš se vším hnedka hotovej. Prostě samo se to uklidí, nic se nestane když někdo přijde. Všechno vidíš jak Hurvínek válku!“ zvedla konečně hlavu mamina a přísným důrazem Bena na dvě doby sprdla.
„Mami!“ okřikl ji drzounek a zajel jí dlaní mezi stehna, aby promáčknul ulepený a rozkvetlý lusk.
„Nech mě. Musíme to dát do pořádku,“ pronesla otráveně Majda.
„MAMI!!!“ znovu s důrazem upozorňoval synek na její vzdorovitost a pro jistotu přidřepl a vecpal hlavu mezi boubelaté půlky.

Protáhl jazykem zacintanou rýhu, prodral se těsnou skulinou až k poštěváku a pod knírem z kundochlupů si maminu vychutnával ještě na jazyku.
Magda znovu pomalu tála. Už zase se špulila, mlčela, neprotestovala a vyčkávala na chvíli, kdy z ní synkojazyk vybrnká další orgasmus. Krotla a slibovala hory doly za tuhle slast, kterou měla ze všeho nejraději.
Pomalu šla do podřepu, zadeček šklebila a pinda jí rozkvétala přímo před Benovým jazykem.
Ten si už mohl podstatně pohodlněji vychutnávat poloslanou příchuť svojí mámy a nasávat za zoubky tuhého frajtříka, který potřeboval pořádně potrestat. Z podřepu šla Magda rovnou do kleku, když ji znovu ovládl druhý orgáč.
Roztřepaly se jí nohy, ruce párkrát máchly vzduchem až nakonec padla jako žába po doskoku.
Prcinu vystrčenou, která svítila odleskem od slunečních paprsků z okna a celá se krásně rytmicky zatahovala.

„Nikdy tě žádné nedám! Po tomhle nikdy prostě!“ vypadlo konečně z vylízanky.
„No proto,“ popleskal ji po zadnici paša Ben.
Tahle slova mu nebesky lichotila. Hřála ho chvála a slíbená jistota, takže až po tomhle prolízaném orgasmu se zvedl, pomohl matince na nohy a doprovázel ji jako loutku na místa, kde začalo jejich drancování.
Hleděli z prahu na dlažbu plnou střepů smíchanou se zbytky snídaně a mlčky navzájem přemlouval jeden druhého, aby se pustil do úklidu jako první.

Mamina se ještě upravovala a tak se Ben chopil práce. Odskočil si pro kýbl, začal do něj házet ty největší střepy a mamina za ním hladila podlahu smetákem. Sehraná dvojice tak zabíjela čas, který ostatní členové skoro rodiny trávili stále ještě v terénu.

Počet zobrazení: 150

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 11Rošťák 13 >>
4.5 35 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Pěkné pokračování. Tak jsem jen zvědav jak dopadne ta procházka Vládi s Anitou.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x