Rošťák 10

Toto je 10 díl z 18 v seriálu Rošťák

Omladina vyšla do patra, zapadla do Anitina pokoje a dala tak prostor poznávajícímu se páru v jídelně.
Magda s Vláďou si přisedli blíž a probírali uběhlé dny, naťukávali možnou budoucnost a hleděli jeden druhému do očí. Nenechali se rušit a měli svůj svět.
Nahoře se Anita snažila probrat k životu pihatou Markétu, což se jí moc nedařilo. Dívka seděla a hleděla z okna, sem tam zareagovala na neodbytnou Anitu a dál zůstávala uzavřená v sobě.

Ben se snažil ségru rozesmíval posunky, napodoboval mlčošku a sám se dusil smíchy.
Zatím to vypadalo, že zrovna tahle dívka bude utrpením pro celý dům. Nejen, že s ní nebude žádná zábava, ale bylo dopředu jasné, že všechny šukézní pokusy bude pouze rušit svou přítomností v domě.
Ve věčně hlučném a uvzdychaném baráčku se najednou příchodem divné holčiny rozprostřelo nezvyklé ticho a nepřirozený klid. Oba sourozenci už skřípali zuby. Nebýt téhle vlezlé návštěvy, mohla se domem linout hudba, nebo krásné mámino sténání.
Ovšem tuhle hru bylo potřeba dohrát až do konce.

„Jdu na chvíli k sobě,“ zvedl se najednou Ben a bez mrknutí oka opustil znuděně ségřinu cimru.
„No bezva,“ podívala se Anita nepřátelsky na skoroségru, která dál nehnutě seděla a hleděla kamsi pod stůl.
„Bych chtěla domů,“ vydechla Markéta.
„Cože? Ty mluvíš, jo? A takhle hezky sama od sebe, jo?“ rozchechtala se ironicky Anita, ale zároveň měla radost, že se holčina probrala k životu.
„Co bych nemluvila. Vždyť není s kým. Dá se tu někam chodit? Tady v té díře,“ rozhlédla se znudeně po pokoji Makina.
„Prosím?“ nevěřila svým uším Anita a kroutila hlavou nad náhlou dívčí oprsklostí.
„Diskotéky, kino, kuželky, bary, cokoli. Chodíš vůbec někam?“ dovolovala si čím dál víc přidrzlenka.
„Tady máme skoro všechno. Hele o co ti jde?“ vyjela zhurta na drzounku Anita.
„No se hnedka nezblázni. Co kluci? Sou tady nějací?“ hodila culíkem pihatka.
„No, to jsou… no…“ odkývala jí protislečna.

Anita nevěřila vlastním uším ani očím. Z tiché škaredky se stala rázem sebevědomá, ještě větší ohyzda, protože její drzost jí na kráse nijak nepřidala.
Heslovitě odpovídala jejímu povyšování a skřípala zuby, protože nejradši by tohoto fracka vyhodila z domu. Začala si dělat obavy o mámu, protože odmítala připustit skutečnost, že by mamina naběhla týpkovi, který vychoval takovouhle mrchu.
Snažila se reagovat co nejzpůsobněji a přitom se těšila, až všechno poví bráchovi, který se už o ostudné peklo určitě rád postará. Najednou cítila potřebu přistříhnout křidýlka téhle přidrzlé frackoidní vybarvence. Zatínala zuby a trávila každý Markétin výrok, dokud jí neruply nervy, nevyskočila z křesílka a nevyhodila ji.
Pihatka pouze namyšleně zavrtěla hlavou, zvedla prostředníček a vypadla z pokoje.

Procházela chodbou až ke schodišti, kde postával Ben. Natahoval krk zavěšený na zábradlí a evidentně šmíroval matinku s Vladimírem úzkým průzorem, kterým viděl na oba zamilovance až do jídelny.
Nervózně soptil, protože Vláďa se už plazil po Majdině těle a muchlal v dlaních oba její melouny. Ochutnával pusinku a hlídal nenápadně všechny zvuky linoucí se z chodby.
„Neměla bys zavřít?“ šeptal Magdě do ucha.
„Ne, to ne. On Ben je trošku zbrklej a je mu jedno kam kdy vpadne. Takhle je to jistější. Líp uslyším jestli někdo z nich nejde,“ udýchaně přijímala jeho doteky na prsou.
„Bože, podívej, jak se mnou cvičíš, jen co je pravda. Ty tvý nádherný prsa! Magdo! V noci mi nech pootevřenou ložničku, ano? Přijdu za tebou, jen co usnou,“ rozjel se naplno nadrženec a hodil hlavou směrem ke dveřím, čímž poukazoval na zbývající osazenstvo.
„Není to brzo?“ snažila se zaprotestovat Magdina, ale sama cítila, jak moc potřebuje znovu zralého a zkušeného muže, namísto zbrklého synka.
„Neblázni, nejsme malý děti přece. Uvidíš, že nebudeš litovat. Dám si záležet,“ sápal se na ni Vláďa.

Zajížděl dlaní mezi stehna a promačkával chlupatici v ruce. Pěkně zhurta a přitom jemně ji dostával tam, kde ji chtěl mít. Do situace, ve které mu dál už odkývala všechno.
Napasoval se rukou pod sukýnku a udýchaně chválil jemnost spodního prádla. Prsty narážel i přes látku gatěk do tvrdého frajtříka a vyžadoval Magdinu hlídací službu.
„Jsme jak dva puberťáci,“ chichotala se mamina.
„Ale rajcuje tě to, že? Stejně, jako mne,“ hučel do své nové skoroženušky nadrženec.
„No hlavně ty mě rajcuješ,“ přiznala mu do ucha.
„Takže v noci mě čekej. Nemá smysl něco protahovat. Jsme přece dospělí,“ slintal jí do dekoltu.

Pomalu se cpal mezi dvě bójky a dlaněmi si tiskl prsiska ke tvářím. Dusil se a chrochtal blahem.
Magda jen hleděla ke dveřím, rudla a tekla do kalhotek. Roztahovala nohy, aby ani jeden z přímých frajtrozásahů nešel bokem. Tahle cvrnkačka se jí líbila, takže poslušně držela a snažila si z šikovného palce vzít co nejvíc.
Dokonce vytáhla jeden cecek z výstřihu, ale to už skoro kolabovala vzrušením.
Vybavila si přidrzlou rychlošoustačku, když ji minule Ben ohnul u linky a vymrdal ji dřív než stihla dovařit hostovi kafe. Další rychlovka byla na spadnutí. Palec na poštěváku neustále cvičil, bradavka byla ve Vláďově puse celá, i s dvorcem. Jako obvykle, ztratila kontrolu a pustila možné kazišuky z hlavy.

„Ten jí dává, co?“ žduchla loktem Benovi pod žebra Markéta.
„Au! Co?“ vytrhl se ze žárlivosti klučina.
„No, že s mým tátou si to tvoje mamka užije,“ naznačovala pihatka.
„Jak jako? Co myslíš?“ nechápavě na ni zíral hoch, protože do teď ji měl za mlčenlivou nesvéprávku.
„Kde máš pokoj? Tady?“ ukázala Markyta na dveře, kterými automaticky drze vešla do Benova králoství.

Vyrazila mu dech. Hleděl na ni z chodby a byl z ní tak paf, že přestal myslet na rozjíždějící se dvojici dole v jídelně.
Okamžitě zapadl k sobě, aby vetřelkyni vyhodil, ale protože ho zarazila zmínkou o matčině libidu, rozmyslel se hned na koberečku za dveřmi. Zabouchl za sebou, dlouze se zadíval na proměněnou brunetu a snažil se v ní zorientovat.
Visel jí na rtech, když mu nestydatě vyprávěla o prohoněných nocích svého tatíčka i o tom, jak fotříka s gustem znemožňovala, pokaždé když mu vpadla do ložnice. Skoro zamilovaně popisovala jednu noc, na kterou nikdy nezapomene, kdy tatík stříknul ihned poté, co se mu ocitla kousek od postele.

Vláďa dobře věděl, že z ní vyrostla průbojná mrška a proto na ni syčel pokaždé, když cítil, že by měla zbrzdit své chování.
Dokonce se Benovi svěřovala s neskutečnou nymfoidní touhou se nabodávat. Bylo jí jedno, že se s tím klukem vidí poprvé a nepokrytě mu dávala najevo, že by si ráda užila pro případ, že by se dnes viděli naposled. Nic nechtěla nechat náhodě a jako správná skrytá nymfa se obtáčela kolem jeho těla a popisovala otcovy šukačky s baterkovými masturbátory.

Ben měl co dělat, aby jí na oplátku neprozradil rodinné tajemství. Musel se ze všech sil držet, aby se nepochlubil svými incestními šukačkami.
Místo toho jen překvapeně naslouchal drzému děvčeti, které se mu už dralo do kalhot. Ochotně stál a zvědavě čekal, kam až to Markéta hodlá dotáhnout.
Dvojici dole už nevěnoval ani jednu myšlenku a sotva se dívčí prsty dostaly až k žaludu, už se sám osmělil k tomu, že si ji hezky prohmatal. Dotýkal se kulatých trojek, kochal se jejich velikostí, která mu naprosto přesně padla do dlaní.
Markéta byla přesný střed mezi jeho dosavadními kráskami. Krásně pasovala mezi plochou, hubenou Anitu a ceckatou mámu, která byla krev a mléko.
Tělo bylo akorát ze všech stran, ovšem nejskvostnější byl Markétin zadeček. Vystouplé a oblé půlky se k sobě těsnily a lákaly k pohlazení. Nabízely se ke štípnutí i plácnutí, jenže Markétiny oči šlehaly jeden plamen za druhým. Jela si slepě za svým a sázela na svůj šarm, který se s jedlíkem u chlebíčků nedal ani srovnat.
Vyplazovala jazýček, dýchala mu do tváře a v rukách svírala tuhnoucí jeho kopí i tvrdé kuličky. Mírně si posteskla nad velikostí pérka, ale ihned zahnala nespokojené myšlenky a naladila se na vlnu největší svůdkyně. Každým dotekem přesvědčovala klučinu o potřebné dávce spermatu, čemuž lehce podlehl.

Couval k posteli za sebou a nechal se ohlazovat, místo aby sám zaútočil. Ruční péče se mu líbila čím dál víc, zejména když se pihatice sehnula a nasála mu pérko do pusy.
Zakryl si dlaněmi obličej a dlouze tiše vzdychl. Dal tak najevo maximální spokojenost a touhu po kuřbě, až do konce. Markyta se nemusela do ničeho nutit. Nasávala šulínčí maso do pusy, olizovala ho a viditelně slinila jako by byla nakažená vzteklinou.
Hluboce ohnutá špulila prdelku, pohupovala se z nohy na nohu a ukázkově Bena vábila mezi stehna. S ohonem na jazyku si kasala tričko, stahovala kalhoty a kroutila se v bocích jedna radost.
„Chceš ho tam?“ nechal se vyrušit vábivým tancem Ben.
„Máš na to?“ chovala se dál drze Markéta.
„Ty vole, neser mě a dělej!“ vykřikl a natáčel si dívčino tělo k pohodlnému nabodnutí.
„No, na to jsem zvědavá,“ odfrkla namyšleně pihatka, ale poslušně držela, protože míca se už spolehlivě ozývala.

Klučík si ji našteloval, propleskal obě půlky, zapíchl se mezi ně a promrdával se k pravidelnému tempu. Cítil se jak King. Neodolatelný samec, po kterém skočí každá vlastně ihned. Dostal se do své zaběhnuté role a vyrážel proti mokrému žlábku. Zaklouzával dovnitř, tancoval na špičkách a nechal se svírat kundími svaly.
Markéta uměla na svůj věk dokonale číču ovládat. Přirážela prdelkou a s každým plesknutím sama cítila jak se jí pizdička krásně sevřela a napnula. Ben mrskal opět prdelkou přesně tak, jak míval ve zvyku a krátkými přírazy sebe i pihatku dostal do finále. Oba rudí a udýchaní se na sebe mlčky dívali a teprve teď si detailně všímali jeden druhého.
Ben hleděl do těch zázračně modrých očí. Musel stále přehlížet Markétino drzé jednání, aby ji od sebe nevyhodil, stejně jako předtím Anita a proto se raději topil v blankytných kukadlech.
Markéta si na něm hledala něco, co by jí bylo po vůli. Rozčepýřené kudrny a hubené tělo ji nijak nelákalo. Ohrnula nosík nad skorobratrem, ale musela si přiznat, že krom docela šikovného pérka, ji k němu táhlo i něco víc.

„Kdo ví, jak je na tom táta? Jestli už taky je,“ narušila tichou chvilku starostlivě Markéta.
„Co? No, to ani náhodou,“ došla Benovi časová prodleva a vystřelil z pokoje ke schodům.
Schodiště skoro přeletěl jedním přemetem, jen aby byl dole co nejdřív a narušil tak mrouskání dvojice. Přiběhl k jídelně, zahleděl se na klečícího Vladimíra a zrůžovělou matku.
Magda se oddávala ližbě se sukní nad pasem, koza se jí z výstřihu houpala jako hodinové kyvadlo a Vladimír se topil v kundí stoce. Rval hlavu co nejdál mezi stehna a nechal si čechrat zřídlý sestřih na hlavě. Pochutnával si na nektaru a ani jeden z nich nepostřehl Benův vpád. Ten na sebe upozornil nervózním zakašláním.

Matinka sebou škubla. Zrudla ještě víc a pracně vyháněla Vláďovu hlavu z mezinoží. Lízákovi se nechtělo opouštět sladkou brázdu a zahlušený macatými stehny téměř nevnímal svět kolem.
„No ták… Co se děje? Máš hlad, nebo tak něco? Tady…. Tady zbyl kousek od oběda,“ zmatkovala nervózně mamina, protože měla strach z Benovy reakce.
Bála se, aby ji synáček nepotopil a neztropil žárlivou scénu. Aby nevyklopil incestní tajemství jen proto, že se nedokáže smířit s novým skoro přistěhovalcem.
Upravovala si šaty, napěchovala chvatně prso zpět do výstřihu a zároveň sbírala po stole zbytky dobrot, aby je nabídla evidentně namíchnutému Benovi.
Vláďa se zvedl na nohy a způsobně si sedl zpět na židli, odkud před chvíli padl přímo Magdě mezi roztažená stehna.
Celá komedie synka natolik uzemnila, že pouze ohrnul nos a s uraženým obličejem vyběhl po schodech zpět do pokoje, kde ho čekala pobavená Markéta.

„Proč tak vyvádíš, símtě?“ kroutila nechápavě hlavou.
„Co je ti do toho?“ odsekl jí Ben a praštil sebou uraženě na postel.
„Ty nejsi moc rád, že tady jsme, že? Táta ti leze do zelí, že jo?“ rozchechtala se provokativně dívčina aniž by tušila, že právě vpálila mladému egoistovi krutou pravdu rovnou do tváře.
Ben po ní šlehl pár blesků a protože měl stále před očima obraz polonahé a rozlízané matky, nebyl schopný další reakce.
Zmrazil dívčinu pohledem, hodil bokem a otočil se ke zdi, aby nemusel dál na nic odpovídat.
„Já jdu za nima prudit, aby ses o tu svou maminku nemusel bát. I když teď až do noci bude klid, na to vem jed,“ uklidnila ho najednou změněným hlasem Markyta.
„Prudit? Jsi se mnou?“ zbystřil Ben.
„Jo i ne. Ale spíš jsem na tvý straně. To je fuk. Jdu za nima dělat zle,“ odsekla zase nafrněně pihatka a seběhla schody, aby se vetřela do dospělé společnosti zase se stejnou maskou mlčenlivé a stydlivé naivky.

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 09Rošťák 11 >>
4.7 41 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Teda dcerunka se vybarvila. Jsem zvedavy na vecer 😁

Junior

Tak to začíná být zajímavé. Vláďova dcera je vlastně takový opak Bena, jen je otázka jestli něco měla s tátou? No bude to zajímavé pokračování. Už se na něj těším.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x