Rošťák 06

Toto je 6 díl z 18 v seriálu Rošťák

Ode dne, kdy Ben okusil matčinu pizdinu, se choval jako king. Domem se rozléhalo další Anetino kvílení, protože bratr nabral na sebevědomí a znovu v sobě probudil vrozenou drzost. Přepadával ji opět v koupelně a i když si na ní vynutil kuřbu, oba byli nakonec spokojení.
Anita se vzpínala pouze ze začátku. Pořád ji cosi brzdilo a zostuzovalo zároveň. Nakonec však propadla silnému chtíči a poslušně roznožovala, aby si Benův jazyk mohl zatancovat kundobalet.

Prožívali takhle společně dlouhé dny. Navzájem o sobě matka s dcerou nevěděly a nikdy nahlas neprobraly ani vteřinu z incestních hrátek. Všichni chápali, že domovní tajemství musí být pro široké okolí tabu.
Dokonce i sám Ben to ctil a dodržoval nastavená pravidla. Jazyk držel za zuby a pouštěl ho na špacír jen když mu jedna z jeho žen roznožila.

Na sestru si dovoloval i tehdy, když se domů vracela zamilovaná.
Procházela okolo něj, prozpěvovala si a sladce se usmívala, což on bral jako jasný výsměch. Přesně tahle dívčí spokojenost ho zvedala ze židle, takže místo bratrského pochopení se vydal na lov.
Kořist byla jasná a dál už stačilo poklepat na skulinku, aby Anita svolila k pokračování.
Pokaždé když při silovém zápasu třeba jen letmo zavadil článkem prstu o její zázračný hrášek věděl, že si už dál může sestru rovnou namazat na chleba. Rostla z ní velmi chtivá a chytlavá žena, které stačilo opravdu málo na to, aby se podvolila. Pár minut se v sobě prala se svědomím, ale nakonec se ještě ráda uvelebila na zádech a oddávala se jazyčímu umu nevycválaného bratra.

Stejně tak i Magda vnímala mladého synka jako zajíce, který by trtkal od rána do večera. Naučila si ho na svoji kundu tak, že nakonec odmítal i seznamování s cizími a držel se stále doma.
Po nějaké době jí samotné bylo proti srsti, že se Ben stále dere do jejích kalhotek, ale vzhledem k bolestné samotě se mu oddávala stejně snadno, jako Anita.
I za cenu pozdních výčitek si do nekonečna užívala hopkající Benovy prdelky a prožívala spoustu orgasmů, jeden silnější než druhý. Celé rodinné soužití se vyhrotilo až při návštěvě sousedovic Katky.

Mladá žena se po dlouhé odmlce zastavila na trochu ženského drbu a probrala Magdu od hlavy k patě. Nasázela jí do hlavy spoustu rad i chytrých řečí, že si Magda uvědomila jak moc ztrácí od chvíle, kdy manžel nadobro zavřel oči. Najednou si uvědomila, že šousty se synkem nechce mít jako doživotní náplň a je třeba i samotného Bena připravit víc do života, pro potencionální nevěstu.
Ovšem každý její pokus o ukončení domácích hrátek skončil fiaskem.
Ben začal vyvádět jako pes přivázaný na řetězu a nedal pokoj, dokud ho matinka nepustila zpět k děloze. Dokázal přehrávat roli ubožáka tak dokonale, že se Magda vždy slitovala a ještě sama mu dopřála bonusy navíc.

Celé tohle období bylo pro ni velmi náročné. Ne, že by si sexu do sytosti neužila, ale chtěla se zase vrátit zpět do normálního života. Byla ochotná se vzdát unikátních orgasmů, hlavně že zase zajede do starých kolejí.
Proto bezmyšlenkovitě kývla na první rande, které se jí namanulo.
Bývalá kolegyně jí na společné kávě nastínila osud osamělého muže, kterému utekla žena i přesto, že spolu měli tehdy pětiletou capartici. Slušný muž, poznamenaný životem, si převrátil celý život a upnul se na dcerku tak moc, že zapomněl žít.
Znal pouze cestu z práce do školky, do obchodu, ke sporáku, na park a zase po krátké noci do práce. Tento kolotoč mu zdupal duši tak silně, že zahořknul a potřeboval pomoci vyváznout z drápů denní rutiny.
Magda se okamžitě chytla. Rozuměla muži, o kterém známá básnila a s vrozenou povahou samaritánky se pustila do boje o onoho samotáře. Nápomocná v celém plánu jí byla kamarádka, která jí ho nadháněla, aby se lépe chytal do sítí.
Nakonec svolil k bližšímu seznámení a udělal si čas na oběd.

Magdin vrstevník Vladimír se ocitnul v předzahrádce rodinného domku v jedno sobotní dopoledne. Slunce pražilo, na nebi ani mráček a on se dusil ve vlastní šťávě s pugétem v ruce.
Čekal jej uvítací sbor, o kterém mu Magda několikrát psala v dopisech. Velmi vřele přijal zprávu o dětech, protože to bral jako výbornou příležitost pro sebe i dcerku, přibližně stejně starou, jako byly Magdiny ratolesti.
Očekával stydlivé tvory, ale když se dveře rozvalily a v nich stál jako nazuřený býk Ben, okamžitě v duchu zazmatkoval.
Až když spatřil samotnou maminu, srdce mu zaplesalo. Díky zaslaným fotografiím viděl, že má tu čest s krásnou, akurátní ženou, ale při osobním setkání si doslova zatleskal radostí.

Usměvavá prsatice nenápadně synka zahnala a Vláďu zatáhla do domu, aby dlouho nedávali příležitost místním drbnám. Návštěvu do pokoje uvedla Anita. Na poslední chvíli přispěchala dolů a ujala se hosta. Nasměrovala ho k obýváku a mávla na mámu, aby jí dala najevo, že může odejít pro přichystanou kávu. Sama pak zahájila duchaplnou konverzaci, aby hostu zkrátila čekání.

Vladimír seděl jako přikován, prohlížel si stěny i strop, tu a tam se pousmál na přítomnou Anetu a těšil se na konečně domácí poctivou stravu. Odpovídal na zvídavé otázky mladinké štěbetalky a liboval si v tom, že alespoň tuhle puberťačku si na první pohled získal. Pořád ho v duchu strašila vzpomínka na zamračeného Bena, ale chystal se zabojovat i s touhle možnou překážkou, protože Magdička se mu velice zalíbila.
Stihl si prohlédnout dokonale klenuté křivky paní domu a už vůbec nepřehlédl pěkně plný výstřih.
Za dlouhé roky onanie se mu konečně naskytlo něco víc reálného, než byla jeho dlaň, která už byla samohoňkou pěkně opracovaná. Věděl, že do Magdiných kalhotek ho čeká ještě dlouhá cesta, ale už pro její krásu byl ochotný vydržet, kolik bude potřeba.

„Tys to myslela teda vážně jo? Takže ty se s ním budeš fakt jako seznamovat?“ vyčítal mezitím Ben mamině v kuchyni.
„Bene sakra nech toho! Teď si to odpusť a pak to proberem. Do háje, vlastně co by jsme pořád dokola probírali? Vždyť je to jasné, ne? Nechci být sama, chápeš? A ty už máš taky na čase, aby sis nějakou našel!“ šeptem hudrovala mamina.
„Ale já nechci žádnou jinou, sakra!“ zvýšil hlas synátor až mu Magda přiskočila zalepit drzou pusu dlaní.
„Ty se mnou nebudeš do smrti vyšoustávat, slyšíš? Teď to prostě nebudeme řešit a ty mi tohle rande nebudeš kazit, jasný? Jinak se seber a jdi někam ven!“ dusila ho rukou.
Ben jen dál mumlal a funěl nozdrami, protože mamina stisk odmítala polevit. Bála se jeho keců a ostudy.
Nechtěla se vzdát možnosti návratu do života a byla ochotná se vzdát jeho krásně hopkajícího zadečku, protože cítila že v obýváku je další samec. Zralý a zkušený muž, který jí možná sám ukáže něco nového a možná ji i něčemu přiučí. Muž, se kterým může nejen trtkat, ale i budovat a dál fungovat jako rodina.

Najednou ale ucítila Benovo sevření. Dlaněmi jí oplácel její ručkoroubík a už si ji hezky omatlával a tiskl k sobě. Magda jen vytřeštila oči. Projel ji strach. Přeci jen chtěla Vladimíra uvést do slušně zavedené domácnosti a ne mu předvádět uhekané divadlo.
Jenže… Benovy ruce ji pevně chytaly za všechny oblinky a ona se mohla bránit pouze levačkou, protože pravačka mu zacpávala tu nebezpečně drzou pusu.
Hleděla mu do očí, syčela prosby o klid a přesto cítila, že zrovna tenhle boj v ní probouzí chtivou šelmu.

Odmítala si připustit, že v téhle situaci by se spustila s vlastním synem pár metrů od důležité návštěvy, ale klučina už po mnoha společných šoustech až moc dobře věděl, kam a jak sáhnout, aby polevila. Magdin boj ustával. Snaživý synátor jí už sukýnku vykasával nahoru a ochotně si nechal zacpávat kušnu, protože k mamině promlouval už jenom očima.
„Bude to rychlý, ano? Slib mi to,“ šuškala Magda.
„Hm,“ přikývl mumla a ještě víc si mámu přitiskl k sobě.
„Rychlý a tichý, ano? A já ti slibuju, že když mi to teď nezkazíš, tak já ti to pak budu dál pravidelně vynahrazovat, jasný?“ poddávala se jeho dlaním mamina.
„Hmhm,“ hýkal Ben už podstatně tišeji a přistupiv na máminy prosby, se prsty pustil do chundelatého žlábku.

Magda jen natahovala krk směrem k obýváku a řídila se zaslechnutým dialogem. Šilhala slastí, protože ten mladý zlobivec v ní opět rozdmýchal neskutečnou chuť po orgasmu.
Tiskla se k jeho stehnu, nechala si tahat pysky a přitom se občas otřela o Benovu nohu.
Synek, jen co ucítil kundí horkost, přidal na tempu. Pročvachtal se pičkoslizem a dral se tvrdě za vstup, až mu kůstky na ruce hrály a přeskakovaly. Stále ještě měl matčinu ruku na obličeji a jen valil oči nad její krásou.
Jako vždy vypadala uvolněně, podsouvala mu pičku přímo do dlaně a podpírala se volnou rukou o kuchyňskou linku.
Kolena jí přestávala sloužit a jen se co se Ben zapřel palcem o zduřelého poštěváka, zakousla se bolestivě do hřbetu ruky. Prožila neobvyklou zvláštnost, když jí silný a sladký orgasmus doprovodila bolest.
Zakousnutá do kůže jen vrtěla hlavou a nechala chvíli svobodně hopkat všechny vykulmované kudrny. Oči slastí přivírala, nasávala kuchyňský odér nosem a kundou cukala synovi v dlani za tempa šikovného prstokladu.

„Potřebuju to taky!“ vymanil se z ručkovitého sevření a už si stahoval kalhoty pod zadek.
„Bene, prosím, buď rozumný. Nepočká to? Já slibuju, že pak ti to vynahradím, ale teď už mě pusť, vždyť je to blbý!“ zakvílela potichoučku Magda, která si myslela, že když dá synkovi sáhnout, jeho chtíč se na chvíli zklidní.
„Ne! Když ty, tak já taky. Však já budu hned. Hele,“ ukazoval naběhlou bambuli synek a už se stáčel za maminu, aby si ji mohl hezky ohnout.
Matinka už na nic nečekala. Viděla, že s nadržencem nepořídí, tak se poslušně ohnula, opřela o pracovní desku linky, nastavila půlky.
Jednu si dokonce přidržela rukou, aby mohl zajda zajet bez zdržování a hledání té pravé škvíry. Ben se zapíchl, probodl červené masisko, zanořil se žaludem až do hlubokého temna a tvrdě přirazil.

Magda poskočila, ale přidržovala se linky, protože dál čekala další tvrdý zápich. Do synka vjel čert. Strachy o máminu šulinopéči se rozklepal vzteky a znovu ji přišpendlil k desce.
Zas a znova do ní tvrdě narážel a vybíjel si tak užárlený vztek na jejích skvostných půlkách. Mrdal ji úplně jinak, než byla po celou dobu zvyklá. Překvapeně si přiznala, že tahle fofr akce patří k nejskvělejším, jaké kdy poznala.
Držela se opracovaného dřeva, kousala se do rtu a při každém zárazu nadskočila. Už ani nevnímala, jestli z pokoje vychází ozvěna nějakého dialogu a přišoustávala proti tvrdolínovi, dokud se Ben nevzepjal, nevytáhl na špičky a nevycedil se přímo do maminy.

„A teď rychle. Musíme za nima!“ zavelela mamina a upravovala si sukni.
„No kde jste… co tady děláte?“ vrazila do kuchyně Aneta a zůstala stát jako opařená, protože pohled na udýchaného bráchu, který si stahoval tričko a vyjevenou matku s vykasanou sukní, prozradil své.
„Co by? No. Bene. Řekni… Jsme tu něco… tady za linkou mi zapadla… no už jdeme, přece,“ vypadla z kuchyně zrudlá Magda a proběhla kolem obýváku rovnou do koupelny, aby se dala trochu do kupy.

Vydýchávala právě prožitou divočinu, sázela na synkovu zbývající inteligenci a naslouchala dění za dveřmi.
Dcerka po chvilce rozzvonila připravené šálky s kávou a už ode dveří obýváku hlasitě omlouvala máminu nepřítomnost nejjednodušším výmyslem, který ji napadl.
Až za hodně dlouhou chvíli se konečně Magda odhodlala vyjít ven. Při svém vstupu do obýváku se již dokonale ovládala. S okouzlujícím úsměvem se návštěvě omluvila nutností poslední úpravy a hned se zapojila do rozhovoru, který iniciativně rozproudil náhle jako vyměněný Ben.

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 05Rošťák 07 >>
4.5 33 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Zajímavě se to zamotává, jen doufejme. že si Ben najde nějakou holku.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x